After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 74 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 74 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Voting_bar4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 
boronzox
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Voting_bar4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

+17
nnesta
boronzox
grafikadam
cRChasch
stone
emirkaan
produc
hilem
mdfilm
aloha34
olivon
Gani
ismailkadercan
alicaglikasap
alpino
yagmurcu
haziran
21 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Başarılı

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap2%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap3%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap15%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap0%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap61%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 61% 
[ 37 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap10%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap5%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_lcap4%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]

Toplam Oylar : 61
Back

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Empty 4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

Mesaj  haziran Çarş. 29 Nis. 2009, 21:09

Konunun ilk mesajı :

Oylamanın bu kadar gecikmesi katılması beklenen arkadaşlarımızın gelmesini beklemekti, nedenini bilmiyorum ama ilk defa böyle organizasyon bozukluğumuz oldu, emek veren arkadaşlarımızdan özürdiliyoruz.

Daha öncede dediğim gibi bu çalışmamda bir çok aksaklıklar yaşadım, kötü kalitesi olan bir filmle çalışmak zorunda kaldım, kullandığım filmde kan sahnesi çok fazla olduğu için onları elemeye çalıştım bu en can alıcı sahnelerin ölmesine neden oldu, yinede devamında bu filmin içindeki sahnelerden yeni bir hikaye çıkardım, yeni geçişler ve efektlerle besledim, bilgisayarımda çalışmada bu kadar sorun yok ama uploaddan sonra çamur oldu ve akışta sorun var tekliyor resmen takılıyor yani, sanki 30 fps lik bir çalışmayı 15 fps izler gibi buda ayrı bir durum, bunu şu an belirtmem anlamsız ama anladığınız üzere bu videoyu koymak içime sinmedi bunun için söyledim neyse önemli olan katılmaktı diyorum diğer arkadaşlarada başarılar diliyorum.

Oylama sırlaması harf sıralamasına göre yapılmıştır, yalnız mdfilm oylama başladıktan sonra eklediği içim onun ismi en sonda kaldı.

Oylama 06 Mayıs Çarşamba günü saat 22:00 da tam saatinde bitecektir, o gün birinci olan çalışma bir hafta ana sayfada yayınlanacaktır.

En son haziran tarafından Ptsi 04 Mayıs 2009, 15:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Empty Geri: 4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

Mesaj  aloha34 Salı 05 Mayıs 2009, 08:10

haziran demiş ki:
olivon demiş ki:
Hale demiş ki:
olivon demiş ki:16 olmuş yaww :D ...Durdurun artık...

Ne onaltı olmuş Olivon ya ben buradaki konuya yabancıydımda onun için şey ettim hani anladıb nı? :D Smile

Nasıl 16 olmuş diyorsun yani Hale....O zaman başlayalım saymaya:

1,2,3ler yaşasın dörtler .......16 (araları dolsurursun artık :D ). İşte böyle 16 olmuş. :D

Zuhahahahahah pauahahahhaha günlerdir böyle gülmemiştim ahahahhaaa :laugh38-: :Hohohuho: :laugh38-: :laugh38-: :Hohohuho:

Hani bır reklamda var ya annesı telefondan cocuga yemek tarıfı veremıyorduda sonunda ayy dıyordu bende aynen oyle oldum AYYYY!!!! :laugh38-: :laugh38-: :laugh38-:
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 3 Empty Geri: 4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

Mesaj  nnesta Salı 05 Mayıs 2009, 08:16

haziran demiş ki:Tememmm anlayabiliyorum ben seni :laugh38-:
Şaka bi yana sonraki yarışmalarda senide görmek isteriz amaç birbirimize kendimizi kanıtlamaktan ziyade yapabileceklerimizi ortaya çıkarıp daha iyisini nasıl yaparızın üstüne kurulu bir aktivite, tekrar teşekkürler güzel sözlerin için ama dediğim gibi senide sonraki yarışmada görmek istiyoruz ;)

Bazı sorunlarımdan dolayı biraz uzak kaldım neyseki hallettim
dedim haziran beni silmiştir şimdiye
bir sonraki yarışmaya inşallah katılacam biliyorum ve görüyorum bütün emeklerini e diğer arkadaşları ve emeklerini hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim Allah gönlünüze göre versin hepinizin. daha katılımcı olmaya calışacam
nnesta
nnesta
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : inşaat
Kullandığınız Programlar : ms-dos

Mesaj  haziran Çarş. 06 Mayıs 2009, 23:02

mobidik demiş ki:Fragman,az ve öz olmalı,iyi görüntüler seçilmeli ki filmin reklamını iyi yapmalı,müziği etkileyici olmalı, merak
uyandırmalı,"hadi gel beni izle" diyebilmeli kısacası Smile Kaldı ki konu "korku" olunca hepimiz hemfikirizdir ki fragmanın görevi daha da artıyor sanırım..
Şuanda gecenin 03.46sı ve oda karınlık.. Kulaklık da takılı ki tırsmak için ortam müsait. Bakayım dedim neler yapılmış neler çıkmış.. Ama korkamadım :( Oysa hazırlamıştım kendimi ne güzel.. Hevesim kursağımda kaldı.. Küstüm size :D ( Bu yazı nereye gidiyor yaa- Hale'ye selamlar burdan)
Öncelikle herkesin eline sağlık.. Emek edilmiş çalışmalar.. Ben oyumu haziran'a verdim.. Seçim güzeldi.. Kendisi de belirtmiş ki baştan bir hikaye yapmaya çalışmıştı.. Geçişleri sevdim.. Filmin kendi fragmanını izleyeyim dedim ama açamadım maalesef ki..(Tv'de bir iki sefer denk gelmişti) Fakat yine de haziran'dan daha iyisini de beklemiyor değildim açıkçası,yani daha etkileyicisini.. Bu arada yaptığı "jest" için de kendisine teşekkür ederim.. Sadece oyumu kullandığım çalışmayı
değerlendirdim kısaca..
Tekrardan yapıaln çalışmalar için teşekkürler.. Fragman yapmak zevkli iş yaa :D

Abow ben bunu görmemişim yaw :shock:

Sağol
Erdemcim güzel sözlerin için daha iyisi olabilirdi tabi ama eldeki
video ve sahneler yeterli değildi kanlı sahneleri kullanmak istemedim
çünkü :D

Edit: Sanıyorum oylama bitti :P
Çalışmaların hepsi çok başarılıydı, katılan ve oy kullanan yada kullanmayanda olsa herkese teşekkürler.
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  mobidik Çarş. 06 Mayıs 2009, 23:33

Bir daha fragman yarışması olursa ben de katılacam.. Yani umarım Smile
İddaalıyım diye yazmıyorum bunu yanlış anlaşılmasın.. Sadece aranızda olmak istiyorum Smile
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  haziran Çarş. 06 Mayıs 2009, 23:38

mobidik demiş ki:Bir daha fragman yarışması olursa ben de katılacam.. Yani umarım Smile
İddaalıyım diye yazmıyorum bunu yanlış anlaşılmasın.. Sadece aranızda olmak istiyorum Smile

Sonunda doğru yolu bulacağını biliyordum :D tabiki hiç birimiz iddia için değil kimimiz için aktivite kimimiz için kendisini geliştirme kimimiz içindevakit geçirme olarak değerlendirilebilir ama her ne olursa olsun kendi adımıza gelişim noktasında kabul etmek gerekirki faydası mutlaka vardır, tersi durumda katılmamak durumunda kendisine olan güvenini kaybetme duygusuda oluşur o bakımdan her ne olursa olsun katılmak bile başlı başına bir aşılan yoldur, ne lugat yaptım ama dimi :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  mobidik Çarş. 06 Mayıs 2009, 23:44

"Katıl-" kelimesinin kökeni anlam ifade etmesi bakımında "kat-"tan gelir ki bu da herkes bilir ki var olan bir şeye ekleme yapmak,sayısını artırmak vb. anlamlara gelir. Kaldı ki "kat" olarak, yani ad kökenli olarak bakarsak da "üst üste olan şeylerin herhangi bir yeri" diye kafadan tanım yapılabilir.
Buyrun TDK bu konuda ne diyor:
"katmak, -ar

(-i, -e) 1. Bir şeyin içine, üstüne veya yanına, niteliğini değiştirmek veya niceliğini artırmak için başka bir şey eklemek, karıştırmak: Sirkeye su katmak. 2. Bir araya getirmek: “Fadime, bu yavru bolluğu arasında kuzuları çocuklara ve çocukları kuzulara katarak en olgun bir saadet içinde yaşamış.” -H. E. Adıvar. 3. Birlikte göndermek: Kafileye muhafız katmak. 4. hlk. Döllenmeyi sağlamak için erkek hayvanı dişinin yanına salmak."

"kat

(I) is. 1. Bir yapıda iki döşeme arasında yer alan daire veya odaların bütünü: “Yemekten sonra evin üst katında, ocaklı bir odaya çıktık.” -S. F. Abasıyanık. 2. Bir yüzey üzerine az veya çok kalın bir biçimde, düzgün olarak yayılmış bulunan şey: Bir kat yufka, bir kat peynir. 3. Üst üste konulmuş şeylerden her biri, tabaka. 4. Giyeceklerde takım: “Birer kat elbise ile kalacağız.” -A. Gündüz. 5. Apartman dairesi. 6. Ön, yan: “Salim, Sait Faik’in Yaşar Nabi katındaki telif ücretini artırmakta büyük rol oynamıştır.” -S. Birsel. 7. Huzur. 8. Bükülen veya kıvrılan bir şeyin her kıvrımı: Kumaşın katı. 9. Makam, mevki. 10. Kez, defa, misil: Bu, ondan iki kat pahalı. 11. jeol. Katman. 12. mat. Tekrarlanan bir sayının toplamı: 6, 9, 12 ve 15 sayıları 3 sayısının katlarındandır"

Diye uzun bir yazı yazrmışım buraya.. Ama yazmayacam tabiki.. Haziran sana katılıyorum ;)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  haziran Çarş. 06 Mayıs 2009, 23:49

Bana katıldığın için sağol Erdem dee... bende lugat yaptım sanıyordum iyimi :shock: gece gece ufkum açıldı sağol :D

Bu arada oylama artık ziyaretçilerede açılabilir heralde :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  alicaglikasap C.tesi 09 Mayıs 2009, 15:59

Haziran
Yeni yarışma ne zaman yapılacak?
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

Mesaj  Hale C.tesi 09 Mayıs 2009, 16:18

olivon demiş ki:
Hale demiş ki:
olivon demiş ki:16 olmuş yaww :D ...Durdurun artık...

Ne onaltı olmuş Olivon ya ben buradaki konuya yabancıydımda onun için şey ettim hani anladıb nı? :D Smile

Nasıl 16 olmuş diyorsun yani Hale....O zaman başlayalım saymaya:

1,2,3ler yaşasın dörtler .......16 (araları dolsurursun artık :D ). İşte böyle 16 olmuş. :D

Ben burayı nasıl atlamışım yaaa neyse geçte olsa şunu diyebileceğim Olivon ve arkadaşlar ben hiç anlamadım inan bu onaltıları :D
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  fms_ Salı 01 Eyl. 2009, 08:54

hocam :D süper bunlar
fms_
fms_
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : dreamwear,photoshop......

Mesaj  darkness1 (Yasaklı) Ptsi 07 Eyl. 2009, 06:38

Ben korku filmi takipçisi olarak şunu belirtmek isterim. Öncelikle yarışma korku filmi fragmanı olduğu için seçilen filmlerinde korku içerikli olması gerektiğini düşünüyorum.

Haziran site görevlimizin çalışması başta "house of wax" filminin fragmanı sandım ama sonra hüsrana uğradım ama yinede güzel olmuş 13.cuma 2 film mi kullanmak istedi bilemiyorum ama oyumu kullanmadım.

"Slient Hill" fragmanı güzel olmuş ama filmin son sahnesinde güzel bir ses efekti olsaymış daha iyi final olurmuş diye düşünüyorum.

"Fight Club" filmini bende severim ama korku filmiyle pek alakası yok bunu da belirtmek isterim.

Ayrıca bir sürü korku filmi varken neden aksiyon tarzı filmler seçtiniz onu da anlamış değilim. En dandik kanlı korku filmlerinden bile iyi bi fragman yaratabilirdiniz diye düşünüyorum.

Benim eleştirilerim bu yöndedir. Korku filmi takipçisi olarak ilgimi çektiği için fragmanlara bakıp belirtmek istedim.
darkness1 (Yasaklı)
darkness1 (Yasaklı)
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : teknik ressam grafiker
Kullandığınız Programlar : coreldraw ,adobe photoshop

Mesaj  haziran Ptsi 07 Eyl. 2009, 13:16

darkness1 demiş ki:Ben korku filmi takipçisi olarak şunu belirtmek isterim. Öncelikle yarışma korku filmi fragmanı olduğu için seçilen filmlerinde korku içerikli olması gerektiğini düşünüyorum.

Haziran site görevlimizin çalışması başta "house of wax" filminin fragmanı sandım ama sonra hüsrana uğradım ama yinede güzel olmuş 13.cuma 2 film mi kullanmak istedi bilemiyorum ama oyumu kullanmadım.

Evet tek film den 13 tane kurban çıkartamadım :D o bakımdan 2 filmden görüntüler aldım, zaten önemli olan kaç filmden değilde nasıl yaptığımızdı, bu sorular yarışmanın başlangıç aşamasındada çok soruldu böyle olabilir yönünde karar almıştık.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  alpino Ptsi 07 Eyl. 2009, 14:39

Valla oyununda o şarkı korku havasi yaptii icin onu koydum sonunua Laughing
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  darkness1 (Yasaklı) Ptsi 07 Eyl. 2009, 14:41

Emeğinize sağlık hepsine emek verilmiş sonuçta tebrikler, başarılar.
darkness1 (Yasaklı)
darkness1 (Yasaklı)
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : teknik ressam grafiker
Kullandığınız Programlar : coreldraw ,adobe photoshop

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics