After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 77 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 77 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Voting_bar4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Voting_bar4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

+17
nnesta
boronzox
grafikadam
cRChasch
stone
emirkaan
produc
hilem
mdfilm
aloha34
olivon
Gani
ismailkadercan
alicaglikasap
alpino
yagmurcu
haziran
21 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Başarılı

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap2%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap3%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap15%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap0%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap61%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 61% 
[ 37 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap10%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap5%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_lcap4%4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]

Toplam Oylar : 61
Back

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Empty 4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

Mesaj  haziran Çarş. 29 Nis. 2009, 21:09

Konunun ilk mesajı :

Oylamanın bu kadar gecikmesi katılması beklenen arkadaşlarımızın gelmesini beklemekti, nedenini bilmiyorum ama ilk defa böyle organizasyon bozukluğumuz oldu, emek veren arkadaşlarımızdan özürdiliyoruz.

Daha öncede dediğim gibi bu çalışmamda bir çok aksaklıklar yaşadım, kötü kalitesi olan bir filmle çalışmak zorunda kaldım, kullandığım filmde kan sahnesi çok fazla olduğu için onları elemeye çalıştım bu en can alıcı sahnelerin ölmesine neden oldu, yinede devamında bu filmin içindeki sahnelerden yeni bir hikaye çıkardım, yeni geçişler ve efektlerle besledim, bilgisayarımda çalışmada bu kadar sorun yok ama uploaddan sonra çamur oldu ve akışta sorun var tekliyor resmen takılıyor yani, sanki 30 fps lik bir çalışmayı 15 fps izler gibi buda ayrı bir durum, bunu şu an belirtmem anlamsız ama anladığınız üzere bu videoyu koymak içime sinmedi bunun için söyledim neyse önemli olan katılmaktı diyorum diğer arkadaşlarada başarılar diliyorum.

Oylama sırlaması harf sıralamasına göre yapılmıştır, yalnız mdfilm oylama başladıktan sonra eklediği içim onun ismi en sonda kaldı.

Oylama 06 Mayıs Çarşamba günü saat 22:00 da tam saatinde bitecektir, o gün birinci olan çalışma bir hafta ana sayfada yayınlanacaktır.

En son haziran tarafından Ptsi 04 Mayıs 2009, 15:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Empty Geri: 4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

Mesaj  emirkaan Cuma 01 Mayıs 2009, 19:59

olivon demiş ki:
haziran demiş ki:Katılacağını belirttikten sonra katılamayan arkadaşlarımız oldu bu arkadaşlarımız ise en çok merak edilen kişilerdendi

İki tanesini sallandıracaksın bak bi daha yapıyor mu böyle. Hayret bişey yawww :D :D :D ...

:Hohohuho: Pişkinliğe katılayım yanlız kalma istedim.. :D :D
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama - Sayfa 2 Empty Geri: 4. Korku içerikli Fragman Yarışması Oylama

Mesaj  haziran Cuma 01 Mayıs 2009, 20:00

Oylar daha öncede dediğim gibi kendimizi birbirimize kanıtlamak adına değil sadece yaptığımız işin kendi gözümüzde az çok değerini anlamak adınadır, oylama olmasa anlamı olmaz ama olivon'unda deiği gibi oy bahane tabi yalnız cRChasch'ında dediği gibi bende bu yarışma adı altında yaptığımız etkinliğin kendimizi geliştirmemiz adına güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum, şahsen ben kendi adıma çok yararını görüyorum, aslında daha sık yapılması lazım ama katılım durumu konuyu etkiliyor, katılım daha fazla olsa daha sık yapılır daha hızlı gelişme kaydedebiliriz ama bunada şükür yaw :D

Ama iki tanesini sallandırmaya gönlümüz el vermez, onlar bizim temel taşlarımız kıyamayızkine Laughing Ama koca hikayenin içinden bir cümleyi nasıl yakalıyorsunuz nekkaadarrr dikkatlisiniz yaw :laugh38-:
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  olivon Cuma 01 Mayıs 2009, 20:20

"İki tanesini sallandıracaksın" derken tamda bundan bahsetmiştim. İnsanın yalnız olmadığını bilmesi ne güzel. Jan dostum güsel insan emirkaan :D :D :D Sen sağdaki sehbaya çık o zaman bende diğerine :D

Bu arada ülke puanlarına bakıyorumda Haziran 10 point olmuş yawww cheers Gene turboda...
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  haziran Cuma 01 Mayıs 2009, 21:09

olivon demiş ki:

"İki tanesini sallandıracaksın" derken tamda bundan bahsetmiştim. İnsanın yalnız olmadığını bilmesi ne güzel. Jan dostum güsel insan emirkaan :D :D :D Sen sağdaki sehbaya çık o zaman bende diğerine :D

Bu arada ülke puanlarına bakıyorumda Haziran 10 point olmuş yawww cheers Gene turboda...

Yaf sakın siz o sehpaya çıkmayın ben çıkarım sizin yerinize derrrmişim ehuehe :P

10 mu Suspect 11 değilmi yaf :shock: bu sayede oy veren arkadaşlara teşekkürler vermeyenlerede tabi :P
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  olivon Cuma 01 Mayıs 2009, 21:28

Yaf sakın siz o sehpaya çıkmayın ben çıkarım sizin yerinize derrrmişim ehuehe :P

Neyse affettirdik kendimizi :D :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  alicaglikasap Cuma 01 Mayıs 2009, 21:33

Yarışmaya katılan arkadaşları, Tebrik ediyorum.

Benim için Önemli olan katılmaktı,
Yoğun iş temposunda AE çalışmak için zaman bulamıyorum, bulursamda kendimce bişeyler yapmaya çalışıyorum.
Yarışma sayesinde, AE de bir iş daha yapmanın mutluluğunu yaşıyorum, + bir iş + bir bilgi demek benim için, yarışma bahane bilgiler şahane Cool

Umarımki gelecek Yarışmada katılım daha fazla olur.

Bu arada önerim var. Yarışmada 1. Olan arkadaşa Sehpa hediye edelimmi :D Zigon olabilir.
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

Mesaj  alpino Cuma 01 Mayıs 2009, 22:03

Yav bidaha haziran katılmasın.Böle zevkli çıkmıo Suspect
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  haziran Cuma 01 Mayıs 2009, 22:17

olivon demiş ki:

Neyse affettirdik kendimizi :D :D

Kızmamıştım zaten ama kırılmıştım diyebilirim, sizler örnek kişilersiniz, işlerinizin yoğunluğu ne kadar çok olsada birileri sizden gereğini yerine getirmenizi bekliyorlar ama neyse ben yoğun olmanın ne demek olduğunu biliyorum o kadar çok mesaj yazıyorumki artık harfler bile yer değiştiriyor farketmiyorum, sonradan okurken görüyorum :laugh38-: nerden nereye dimi hıhoho

alpino demiş ki:Yav bidaha haziran katılmasın.Böle zevkli çıkmıo Suspect

Alpiş banmı çekiyo canın :Ahuhahaa:

Bu arada bir mesajı editleyim derken yanlışlık yapmışım bir yorum gitti neyse tekrar yazar heralde :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  cRChasch C.tesi 02 Mayıs 2009, 00:35

alpino demiş ki:Yav bidaha haziran katılmasın.Böle zevkli çıkmıo Suspect

İstersen zevkini çıkarman için bir öneride bulunabilirim Smile

1) Yaklaş
2) Yakala
3) Geç

Haziran'ı bir çıta olarak düşünelim (umarım benide banlamaz) ve yukarıda saydıklarımı bir bir gerçekleştirmeye çalışalım. Ve bu süreç boyunca azim beton ilişkisinden taviz vermeyerek kısa zamanda bu işi bitirmeye çalışalım. Hatta bu planın adınıda "YYG" Yayan Yapıldak Geçme planı koyalım.(evet çok saçma oldu) Ama mümkünse bunu kimseye söylemeyelim çünkü burada birilerini geçmek için yarışmıyoruz. Eğer tüm bunları disiplinli bir şekilde yaparsak var yaaa değil admin site server'ından gelseler durduramazlar birinciliğimizi tozunu attırız valla. Plan tutmaz ve çuvallama aşamasına gelinirse, "siz çok fazla 1MAYIS gösterisi izliyorsunuz sanırım" türü eleştirilere kulak asmadan, sıvama aşamasına geçer ve makul bir sayıyla hakkımızı TAKSİM'de ararız What a Face

Görüldüğü üzere Haziran yarışmanın vazgeçilmezi oldu ve yarışma da baya eğlenceli bir hal aldı :D

Şaka bir yana Haziran veya diğer işin ehli kişilerin yarışmaya katılıyor olmaları bence büyük bir nimet ve faydalanmasını bilmek gerek ;)
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  alpino C.tesi 02 Mayıs 2009, 10:29

Nese alışığız forumcek yenilmeye :D
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  grafikadam C.tesi 02 Mayıs 2009, 13:09

Selam dostlar, siteye epeyce bir zamandır giremiyorum fakat bu fragman
yarışmasının çalışmalarını seyretmek istedim. İnsallah ilerde ben de bi
katılımda bulunmak isterim. Bütün yorumları okudum ve bütün çalışmalar
güzel fakat bir iki öneri bahabında eleştiride bulunmak istiyorum
müsadenizle.

1.) Her yarışmacı katılımcılar tarafından seçilecek aynı filme jenerik yapsa, farkları görerek daha sağlıklı bir değerlendirme yapılabilir...

2.)
Konuyu izleyen ve değerlendirmelere katılımcı olmak isteyen üyeler
yarışmacılar tarafından yapılmış bitmiş olan çalışmaları görmeden önce,
en üstte üzerinde çalışılan filmin orijinal fragmanını
da izlese ve hemen ardından diğerlerini izlese yine kıyaslama ve oy
verme açısından daha sağlıklı, hatta daha keyifli olabilir... Yarışmacı
film elinde varsa oradan farklı sahneler kullanabilir (ya da netten
indirerek) üzerinde değişiklikler yapabilir. Hatta filmin orijinalinde
kullanılan müzikleri değil de, mesela filmin soundtrack'inden farklı
bir müzikler ya da ses efektleri kullanılabilir. Beni şahsen fragmanlarda
en çok çeken özel sahnelerle bütünleşen ses efektleri
vurgular olmuştur genelde..

3) Bu iki madde uygulanırsa daha
objektif ve kararlı yorumlar yapılabileceğini, ayrıca hem yönetici
arkadaşların, hem katılımcıların hem de katılmadığı halde konuyu takip
eden üyelerin daha bi doyuma ulaşabileceğini düşünüyorum.
Ayrıca bakarsınız orijinal işten daha güzel bir iş bile çıkabilir. :kahve-:

Not:
İsteyen tabii ki filmin orjinal trailerını netten bulup ilk önce onu
izleyebilir ama hani burda olsa daha bi hoş ve kolay olur veya
zahmetsiz deyim. Link vermek bile yeterli olabilir ayrıca. Önerilerime
eleştirilerinizi merak ediyorum açıkcası. Herkese sevgilerimle... Smile

En son alpino tarafından C.tesi 02 Mayıs 2009, 15:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Mesajlarımızın ilk harfini büyük yazmayı unutmayalım.)
grafikadam
grafikadam
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : grafiker
Kullandığınız Programlar : Photoshop, Freehand ve biraz AE ve PR

Mesaj  alpino C.tesi 02 Mayıs 2009, 15:49

Açıkçası ben orjinal fragmandan etkilenerek yaptım.Hatta o sonundaki silent hill yazısını direk koydum çünkü o yazı oynuyanlar bilir kılasikleşmiş bir Silent Hill yazısıdır.Çalan müzikde öle.Saten main thema Sh nin.Şimdi ondan önce bir video var kadın bağırma.Bendeki video okadar net olmadığı için onu kullandım yoksa yanlış anlaşılmasın.Söylediklerine katılıyorum Smile
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Paz 03 Mayıs 2009, 12:22

grafikadam demiş ki:Selam dostlar, siteye epeyce bir zamandır giremiyorum fakat bu fragman
yarışmasının çalışmalarını seyretmek istedim. İnsallah ilerde ben de bi
katılımda bulunmak isterim. Bütün yorumları okudum ve bütün çalışmalar
güzel fakat bir iki öneri bahabında eleştiride bulunmak istiyorum
müsadenizle.

1.) Her yarışmacı katılımcılar tarafından seçilecek aynı filme jenerik yapsa, farkları görerek daha sağlıklı bir değerlendirme yapılabilir...

2.)
Konuyu izleyen ve değerlendirmelere katılımcı olmak isteyen üyeler
yarışmacılar tarafından yapılmış bitmiş olan çalışmaları görmeden önce,
en üstte üzerinde çalışılan filmin orijinal fragmanını
da izlese ve hemen ardından diğerlerini izlese yine kıyaslama ve oy
verme açısından daha sağlıklı, hatta daha keyifli olabilir... Yarışmacı
film elinde varsa oradan farklı sahneler kullanabilir (ya da netten
indirerek) üzerinde değişiklikler yapabilir. Hatta filmin orijinalinde
kullanılan müzikleri değil de, mesela filmin soundtrack'inden farklı
bir müzikler ya da ses efektleri kullanılabilir. Beni şahsen fragmanlarda
en çok çeken özel sahnelerle bütünleşen ses efektleri
vurgular olmuştur genelde..

3) Bu iki madde uygulanırsa daha
objektif ve kararlı yorumlar yapılabileceğini, ayrıca hem yönetici
arkadaşların, hem katılımcıların hem de katılmadığı halde konuyu takip
eden üyelerin daha bi doyuma ulaşabileceğini düşünüyorum.
Ayrıca bakarsınız orijinal işten daha güzel bir iş bile çıkabilir. :kahve-:

Not:
İsteyen tabii ki filmin orjinal trailerını netten bulup ilk önce onu
izleyebilir ama hani burda olsa daha bi hoş ve kolay olur veya
zahmetsiz deyim. Link vermek bile yeterli olabilir ayrıca. Önerilerime
eleştirilerinizi merak ediyorum açıkcası. Herkese sevgilerimle... Smile

Tüm önerilerin için teşekkürler bundan sonraki fragman yarışmalarında böyle yapmaya çalışırız, aslında fena değiller güzel ve kayda değer öneriler tekrar teşekkürler ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  boronzox Ptsi 04 Mayıs 2009, 16:32

Hepinize tebrikler arkadaşlar.
Oyumu haziran adminimizden yana kullandım :D
Gene kazandı... :Ahuhahaa:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  haziran Ptsi 04 Mayıs 2009, 17:34

boronzox demiş ki:Hepinize tebrikler arkadaşlar.
Oyumu haziran adminimizden yana kullandım :D
Gene kazandı... :Ahuhahaa:

Sağol Engincim :Birinci-ci:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  nnesta Ptsi 04 Mayıs 2009, 18:24

Lanet olsun yine hazirana verecez oyu

En son alpino tarafından Salı 05 Mayıs 2009, 15:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Mesajlarımızın ilk harfi büyük olmak zorundadır.)
nnesta
nnesta
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : inşaat
Kullandığınız Programlar : ms-dos

Mesaj  haziran Ptsi 04 Mayıs 2009, 18:31

nnesta demiş ki:lanet olsun yine hazirana verecez oyu

Ehehhe sağol iltifatın için nnesta :Ahuhahaa: ama daha oy vermemişsin Laughing
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  nnesta Ptsi 04 Mayıs 2009, 18:37

Oyumu bir kaç gün önce kullandım dünmü kullandım ne ?
fragmanların hepsini izledim ilk seninkini izledim senin yaptıgını bilmesem dahi anlayabilirdim güzelliği ayrı ama ondam deil sana özgü ne derler ona artık senle bütünleşmiş tarz hah tarzını anlayabiliyorum neyse sonra izlediğim her fragmanın daha iyi olması için dua ettim sana oy vermeyim diye çünkü biliyorum ki sende başkasının kazanmasını istiyorsun 3 ncü yarışmada hakkını yedim sana oy vermedim çünkü bir arkadaş vardı (maymun savaşında hani şey diyodu "maymunlar acıktıgında savaş başlamış demektir ") senin çalışma kadar güzel değil di konuya daha hakimdi ne diyodum ben

En son alpino tarafından Salı 05 Mayıs 2009, 15:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Mesajlarımızın ilk harfi büyük olmak zorundadır.)
nnesta
nnesta
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : inşaat
Kullandığınız Programlar : ms-dos

Mesaj  haziran Ptsi 04 Mayıs 2009, 18:41

nnesta demiş ki:oyumu bir kaç gün önce kullandım dünmü kullandım ne ?
fragmanların hepsini izledim ilk seninkini izledim senin yaptıgını bilmesem dahi anlayabilirdim güzelliği ayrı ama ondam deil sana özgü ne derler ona artık senle bütünleşmiş tarz hah tarzını anlayabiliyorum neyse sonra izlediğim her fragmanın daha iyi olması için dua ettim sana oy vermeyim diye çünkü biliyorum ki sende başkasının kazanmasını istiyorsun 3 ncü yarışmada hakkını yedim sana oy vermedim çünkü bir arkadaş vardı (maymun savaşında hani şey diyodu "maymunlar acıktıgında savaş başlamış demektir ") senin çalışma kadar güzel değil di konuya daha hakimdi ne diyodum ben

Tememmm anlayabiliyorum ben seni :laugh38-:
Şaka bi yana sonraki yarışmalarda senide görmek isteriz amaç birbirimize kendimizi kanıtlamaktan ziyade yapabileceklerimizi ortaya çıkarıp daha iyisini nasıl yaparızın üstüne kurulu bir aktivite, tekrar teşekkürler güzel sözlerin için ama dediğim gibi senide sonraki yarışmada görmek istiyoruz ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Ptsi 04 Mayıs 2009, 18:50

Arkadaşlar bu sayfadaki bütün videoları izleyip yapmam gerekeni yapardım fakat videoları izleyemediğimden sebep bu konuda burada sizlerle sadece balkondan olabileceğim üzgünüm Neutral :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  olivon Ptsi 04 Mayıs 2009, 22:57

16 olmuş yaww :D ...Durdurun artık...
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Ptsi 04 Mayıs 2009, 23:01

olivon demiş ki:16 olmuş yaww :D ...Durdurun artık...

Ne onaltı olmuş Olivon ya ben buradaki konuya yabancıydımda onun için şey ettim hani anladın mı? :D Smile

En son Hale tarafından C.tesi 09 Mayıs 2009, 16:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  olivon Ptsi 04 Mayıs 2009, 23:05

Hale demiş ki:

Ne onaltı olmuş Olivon ya ben buradaki konuya yabancıydımda onun için şey ettim hani anladıb nı? :D Smile

Nasıl 16 olmuş diyorsun yani Hale....O zaman başlayalım saymaya:

1,2,3ler yaşasın dörtler .......16 (araları dolsurursun artık :D ). İşte böyle 16 olmuş. :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 04 Mayıs 2009, 23:10

olivon demiş ki:
Hale demiş ki:

Ne onaltı olmuş Olivon ya ben buradaki konuya yabancıydımda onun için şey ettim hani anladıb nı? :D Smile

Nasıl 16 olmuş diyorsun yani Hale....O zaman başlayalım saymaya:

1,2,3ler yaşasın dörtler .......16 (araları dolsurursun artık :D ). İşte böyle 16 olmuş. :D

Zuhahahahahah pauahahahhaha günlerdir böyle gülmemiştim ahahahhaaa :laugh38-: :Hohohuho: :laugh38-: :laugh38-: :Hohohuho:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  mobidik Salı 05 Mayıs 2009, 03:01

Fragman,az ve öz olmalı,iyi görüntüler seçilmeli ki filmin reklamını iyi yapmalı,müziği etkileyici olmalı,merak uyandırmalı,"hadi gel beni izle" diyebilmeli kısacası Smile
Kaldı ki konu "korku" olunca hepimiz hemfikirizdir ki fragmanın görevi daha da artıyor sanırım..
Şuanda gecenin 03.46sı ve oda karınlık.. Kulaklık da takılı ki tırsmak için ortam müsait. Bakayım dedim neler yapılmış neler çıkmış.. Ama korkamadım :( Oysa hazırlamıştım kendimi ne güzel.. Hevesim kursağımda kaldı.. Küstüm size :D ( Bu yazı nereye gidiyor yaa- Hale'ye selamlar burdan)
Öncelikle herkesin eline sağlık.. Emek edilmiş çalışmalar.. Ben oyumu haziran'a verdim.. Seçim güzeldi.. Kendisi de belirtmiş ki baştan bir hikaye yapmaya çalışmıştı.. Geçişleri sevdim.. Filmin kendi fragmanını izleyeyim dedim ama açamadım maalesef ki..(Tv'de bir iki sefer denk gelmişti) Fakat yine de haziran'dan daha iyisini de beklemiyor değildim açıkçası,yani daha etkileyicisini.. Bu arada yaptığı "jest" için de kendisine teşekkür ederim.. Sadece oyumu kullandığım çalışmayı değerlendirdim kısaca..
Tekrardan yapıaln çalışmalar için teşekkürler.. Fragman yapmak zevkli iş yaa :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics