After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 19 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 19 Misafir :: 3 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Vote_lcapİÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Voting_barİÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Vote_rcap 
boronzox
İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Vote_lcapİÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Voting_barİÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM

2 posters

İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Empty İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM

Mesaj  buqra.k Perş. 19 Ara. 2013, 23:40

S.A USTALARIM BEN PEK ANLAMAM AFTER EFFECTEN YAPTIGIM BİR MÜZİK İÇİN VİDEO YAPACAM AMA 52 DK VE BEN BU SÜREYİ UZATAMADIM HEKEZİN DEDİGİNİ YAPTIM AMA OLMUO COPM.DAN DENEDİM YİNE OLMUO KAYIT EDERKEN YAPTIGIM VİDEOYU EN FAZLA 18 SANİYELİK OLUO KAYIT ETTİGİMDE VE BU DURUM MORALİMİ BOZUYOR BİRİNİZ BANA YARDIMCI OLSUN LÜTFENNNNN ŞİMDİDEN KONUMA YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARIMA USTALARIMA TESEKKÜR EDERİM
buqra.k
buqra.k
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : Bilgisayar Teknisyeni
Kullandığınız Programlar : FL Studio,Photoshop,Adobe Audition.After Effect

İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM Empty 52 dk mı? :D

Mesaj  korsankirici Salı 11 Nis. 2017, 10:55

after effects programında o kadar uzun bir video yapamazsın zira bu program adından da anlaşılacağı gibi efekt verme - yapma - uygulama programıdır. Diğer montaj programlarını kullan, efekt vereceğin yeri seçip after da aç efektini yap montaj programına at. Olay budur. Ayrıda HERKEZ  değil HERKES ;)
korsankirici
korsankirici
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : bilişim
Kullandığınız Programlar : edius, pinnacle, aftereffect, ulead

- Similar topics