After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 59 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 59 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Vote_lcapÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Voting_barÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Vote_rcap 
boronzox
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Vote_lcapÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Voting_barÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Çok KISA Film Projesi...

+7
Hale
kanarst
s3rt2
ekkan
slybee
haziran
Joker
11 posters

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Empty Çok KISA Film Projesi...

Mesaj  Joker C.tesi 13 Ekim 2007, 16:06

Konunun ilk mesajı :

Merhaba arkadaşlar. Bakıyorum kimse bayram falan dinlemeyip burada takılıyor yeni şeyler öğrenmek için çabalıyor.. yaptıklarını paylaşıyor...
Eee madem bu kadar istekli ve hevesliyiz... NEDEN ortaklaşa bir film çekimi yapmıyoruz? Ortak bir senaryoya karar verip süresi maksimum 10dk olacak olan ve gerekirse mekanları farklı şehirlerde de geçen bir film mesela?
Konu tek... oyuncular farklı... ekipler farklı film tek... Süre olarak da hafta versek mesela?
Aynı şehirde olanlar buluşup kendi sahnelerini çeksin... sonra bu çekimler tek bir merkezde toplansın ve filmin kurgusu ve montajı yapılsın? veya her şehir kendi sahnesinin kurgu ve montajını yapıp merkeze göndersin ve merkez de son birleştirmee ve ayarlamaları yapıp film haline getirsin?

Denemeye değmez mi? Fikir ve yorumlarınızı bekliyorum...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 4 Empty Geri: Çok KISA Film Projesi...

Mesaj  olivon Çarş. 24 Ekim 2007, 22:59

Hale demiş ki:Smile Daha önceki yazıları okursanız sizde anlıyacaksınız ok ;)

Abi şimdi gecenin bu vakti forumdaki tüm yazıları okuyak kafa bende yok. zaten çalışmış yorulmuşum bu saatte bilmece çözememem. Ne olduğunu söylemeyeceksen mutluluklar yani cheers
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  Hale Çarş. 24 Ekim 2007, 23:02

Abimi neyse mutluluklar derken ne kastettin sen şimcik Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  olivon Çarş. 24 Ekim 2007, 23:06

Hale demiş ki:Abimi neyse mutluluklar derken ne kastettin sen şimcik Smile

tekrar tekrar tekrar...zaten hergün hayatı tekrarlamıyor muyuz...Uyan...işe git..eve gel...uyu..Uyan...işe git..eve gel...uyu..Uyan...işe git..eve gel...uyu...konumuz ""abi"" değil hale yaw! şu "çatlama olayı" + buarsı forumun öneriler kısmı sanırım bu tip şeyleri konuşmanın yeri değil :no:
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Çarş. 24 Ekim 2007, 23:12

Nedemek istedin sen şimdi bakiyim :no: Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Çarş. 24 Ekim 2007, 23:25

Ne oldu yaaa konuşmaya korktun gibi geldi :D
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Çarş. 24 Ekim 2007, 23:43

Şuan durumunu tahmin edip etmemek konusunda karsızım valla Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Çarş. 24 Ekim 2007, 23:51

Yahu Hale ortalığı karıştırmaktan başka birşey yapmıyor gibi geldi bana... yonja tarzı bir duruma giriyor gibi hissettim bu durum.. Rahatsız oldum sanki... neee? söylediklerim rahatsızlık veriyorsa atın beni efem... bu foruma geldiğim ilk günleri özler oldum... ne güzel bilgi paylaşıyor çalışma paylaşıyorduk.. şimdi sadece geyik dönüyor... geyik güzel ama yerinde ve zamanında ve en önemlisi kıvamında olursa... evet evet atın siz beni... Suspect
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  olivon Çarş. 24 Ekim 2007, 23:55

HeartBreaker demiş ki:Yahu Hale ortalığı karıştırmaktan başka birşey yapmıyor gibi geldi bana... yonja tarzı bir duruma giriyor gibi hissettim bu durum.. Rahatsız oldum sanki... neee? söylediklerim rahatsızlık veriyorsa atın beni efem... bu foruma geldiğim ilk günleri özler oldum... ne güzel bilgi paylaşıyor çalışma paylaşıyorduk.. şimdi sadece geyik dönüyor... geyik güzel ama yerinde ve zamanında ve en önemlisi kıvamında olursa... evet evet atın siz beni... Suspect

sana aynen katılıyorum dostum! gerekli uyarıyıda yaptık ama olamyınca olmuyor. böyle giderse bende finishe çabuk ulaşırım :no:
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 00:01

olivon demiş ki:sana aynen katılıyorum dostum! gerekli uyarıyıda yaptık ama olamyınca olmuyor. böyle giderse bende finishe çabuk ulaşırım :no:

Amacım gerilim yaratmak değil ama gerçekten rahatsız oldum. Birşeyler paylaşmak birşeyler öğrenmek için buradayım efendim. Eğer olmayacaksa burada olmamın da anlamı kalmaz yani... yanlışmıyım?
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  olivon Perş. 25 Ekim 2007, 00:04

HeartBreaker demiş ki:
olivon demiş ki:sana aynen katılıyorum dostum! gerekli uyarıyıda yaptık ama olamyınca olmuyor. böyle giderse bende finishe çabuk ulaşırım :no:

Amacım gerilim yaratmak değil ama gerçekten rahatsız oldum. Birşeyler paylaşmak birşeyler öğrenmek için buradayım efendim. Eğer olmayacaksa burada olmamın da anlamı kalmaz yani... yanlışmıyım?

bende aslında olayı ciddi bir platforma taşımak amacında değilim ve hatta değildimde ama bir noktada müdehale etmek gerekiyor. değilmi.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Perş. 25 Ekim 2007, 00:16

Arkadaşlar beni tanıdıkca böyle düşünmekten vazgeciceksiniz ama beni zamanla tanıyacaksınız ve neden böyle rahatlıkla konuştuğumu anlayıp göreceksiniz az bucuk haziran arkadaşım size beni anlattı sizde gayet iyi anlamış gibi sohbete devam ettiniz heartbreaker arkadaşım hatırlıyorsan sana bi konuda teşekkür etmiştim oradan benimde senin gibi düşündüğümü ve ne sebeple teşekkür ettiğimi anlamışsındır böyle davranmam sizi rahatsız etti çünkü haziran nilgün ve benim arama yeni katıldınız bu sebepten dolayı böyle şey yaşandı dilerim beni anlamışsınızdır heartbreaker arkadaşım sana forum sayfamızda böyle düşüncelerle yer aldığın için tekrar teşekkür ederim çünkü bu forum sayfası inanın diğer forum sayfalarından çok farklı ve özel yalnışlara burada yer vermiyoruz vermeyizde onun için bu düşüncelerinle burada herzaman yerin var bilmem anlata bildimmi ;) hazirancım ve nilgünüm isterseniz sizde arkadaşlarımıza kısa ve öz olarak bu konuyla ilgili birşeyler söylerseniz benim nasıl bi insan olduğumu öğrenirler anlaştıkmı ;)

NOT:Beni tanıyana ve haziran ben ve nilgün arkadaşımın yani 3 diyoloğunu görenekadar size yani 2 karşı daha dikkatli olacağıma emin ola bilirsiniz ok sonra isterseniz sizde zaten kandiliğindende gelişir yerinde ve zamanında espiriler yapabilirsiniz tabi bende size yani yine söylüyorum 2 ok ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 00:25

Hale demiş ki:Arkadaşlar beni tanıdıkca böyle düşünmekten vazgeciceksiniz ama beni zamanla tanıyacaksınız ve neden böyle rahatlıkla konuştuğumu anlayıp göreceksiniz az bucuk haziran arkadaşım size beni anlattı sizde gayet iyi anlamış gibi sohbete devam ettiniz heartbreaker arkadaşım hatırlıyorsan sana bi konuda teşekkür etmiştim oradan benimde senin gibi düşündüğümü ve ne sebeple teşekkür ettiğimi anlamışsındır böyle davranmam sizi rahatsız etti çünkü haziran nilgün ve benim arama yeni katıldınız bu sebepten dolayı böyle şey yaşandı dilerim beni anlamışsınızdır heartbreaker arkadaşım sana forum sayfamızda böyle düşüncelerle yer aldığın için tekrar teşekkür ederim çünkü bu forum sayfası inanın diğer forum sayfalarından çok farklı ve özel yalnışlara burada yer vermiyoruz vermeyizde onun için bu düşüncelerinle burada herzaman yerin var bilmem anlata bildimmi ;) hazirancım ve nilgünüm isterseniz sizde arkadaşlarımıza kısa ve öz olarak bu konuyla ilgili birşeyler söylerseniz benim nasıl bi insan olduğumu öğrenirler anlaştıkmı ;)

Şimdi arkadaşım sen yanlış anladın veya ben anlatamadım derdimi... Amacım belirli kişi ve grupların arasına girmeye çalışmak ve onlara alışmaya çalışmak değil. Ben nasıl kendi alışkanlıklarımdan, geyiklerimden ödün veriyor ve burada sadece paylaşmak, ama bunu yaparken de güzel dostluklar kazanmak istiyorsam, karşımdakinden de aynı fedakarlığı beklerim. Ben ne Haziran'ı ne Nilgün'ü ne de seni tanımam.. ne de diğer arkadaşları. Hepiniz aynı değerdesiniz, bilginize, paylaştığınız verilere saygı duyar zevkle okurum. Fakat konu başlığından farklı ve gereksiz yonja'vari konuşmalar başlamışsa doğal olarak rahatsız olurum. Kimseye garezim yoktur. Sadece isteğim bu foruma girdiğimde ve ilgilendiğim bir konu başlığına tıkladığımda yeni mesaj olarak yararlı bilgiler görmek isterim. Kusura bakma sana karşı bir karşı gelme veya ters laf söyleme gibi göründüysem.. Fakat yazdıklarının %90'ı benim için gereksiz konularla alakasız geyik mesajlar. Eminim çok iyi bir insan çok iyi bir arkadaş ve çok iyi bir sevgilisindir hayatında... Bir mekanda tanışsak eminim bol bol güler eğleniriz seninle... Ama bu eğlenceli yanını forumun geyik kısmında göstersen daha iyi olur kanaatindeyim. Paylaşım için açılan konu başlıklarında değil...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Perş. 25 Ekim 2007, 00:50

Arkadaşlar inanın bana sizin bütün sözlerinizi aynen doğruluyorum çünkü benimde sevmediğim şeylerdir bu konular herşeyi zamanında ve yerinde yuygulamayı seferim aksi taktirde kızarım ve güzellikle uyarırım aynen sizin yaptığınız gibi arkadaşlar 2 de bu saatten sonra daha dikkatli davranıcağıma emin ola bilirsiniz birtek biz 3 arkadaş yani 3 kız sohbetimizi gereken sayfada devam ettire bilirmiyiz bilmiyorum çünkü her sayfada ayrım yapamayız yok işte şu sayfada şu konu şu sayfada şu konu konuşulucak konuşulucaktı diye ama dilerim sizin gönlünüze göre olur ve hepimiz başarılı ola biliriz bu konular inanın beni çok rahatsız edip üzüyor kendime ve aklı başında olan insanlara yakıştırmadığım için bu konuları kapatalım olurmu zaten anlaştıkta sanıyorum öyle değilmi saygılarımla hale Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 00:59

Bu arada Çok kısa film projesi konusuna geri dönecek olursak sanırım bu proje de rafa kalkacak gibi görünüyor. En azından İstanbul'da katılım gösterecek kimse bulamayacağıma eminim. Umarım diğer şehirlerden daha aktif katılım isteği olur da ben buradan gitmeden bir başka film daha çekmiş olurum...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Perş. 25 Ekim 2007, 01:05

Öyle düşünme bu işi yapa bilicek arkadaşlarla yapa biliceğinden ben eminim arkadaşım ok ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 01:12

Hale demiş ki:Öyle düşünme bu işi yapa bilicek arkadaşlarla yapa biliceğinden ben eminim arkadaşım ok ;)

Ben sürekli kısa film çekimleri yapıyorum zaten. Bu sebepten dolayıdır ki zaten yurt dışından teklifi aldım.
Tek amacım farklı bir proje yapmaktı. Öğrenenler ve öğrenmeye çalışanlar ile ortak bir çalışma yapıp birçok şehirde çekilmiş tek bir konusu olan bir film yapmak güzel olur diye düşünmüştüm. Ama gördüğüm kadarıyla şu anda İstanbul'da ikamet eden ve kısa film ile ilgilenen pek arkadaş yok. Hayır olmadığı gibi jenerik kısmını yaparım diyen de çıkmadı... Smile bööööle de taş atılır jenerikçi arkadaşlara :P
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Perş. 25 Ekim 2007, 01:27

Dilerim bu konuda yanında olup sana yardım edicek arkadaşlar bulursun ve istediğin şeyi gerçekleştirirsin çalışmak kadar güzel bişey varmı helal olsun sana arkadaşım ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 01:34

Hale demiş ki:Dilerim bu konuda yanında olup sana yardım edicek arkadaşlar bulursun ve istediğin şeyi gerçekleştirirsin çalışmak kadar güzel bişey varmı helal olsun sana arkadaşım ;)

Teşekkürler...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Perş. 25 Ekim 2007, 01:39

;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  slybee Perş. 25 Ekim 2007, 04:42

heartbraker bu iş için aktif üye sayımız az bence. şöle 1k üye olsun o zaman çok rahat yaparız.

Geyik konusunda bende daha dikkatli olucam
:kahve-: :GOODs:
slybee
slybee
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : R-TV-C
Kullandığınız Programlar : Premiere, After Effects, Photoshop

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 12:25

slybee demiş ki:heartbraker bu iş için aktif üye sayımız az bence. şöle 1k üye olsun o zaman çok rahat yaparız.

Geyik konusunda bende daha dikkatli olucam
:kahve-: :GOODs:

affraid Nasıl yani bu iş için aktif üye sayımız 1000 olmalı? o.O sebep?
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 14:49

en azindan 2-3 sehirden birer ikiser kisi bile olsa yeterli olur gibi geliyor ama.. dedim ya, istanbul'dan bile kendine guvenip de katilim gosterecek olan cikmadi.. adminimiz bile kaciyor baksana Smile
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Perş. 25 Ekim 2007, 15:09

ALLAH yolunu açık etsin ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  slybee Perş. 25 Ekim 2007, 19:13

harbiden 1000 ne yaw yanlış olmuş o :D yani değişik şehirlerden daha çok aktif üye lazım, gibi bişi demek istemiştim
slybee
slybee
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : R-TV-C
Kullandığınız Programlar : Premiere, After Effects, Photoshop

Mesaj  Joker Perş. 25 Ekim 2007, 23:28

aefx demiş ki:Aslında değişik şehirlerden varda hocanın bu seferki projesi İstanbulda olacakmış o bakımdan 34 plakalı üyelerden katılım bekliyor Laughing

Arkadaşlar yanlış konu başlıklarına yanlış yorumlar yazıyoruz... Bu kısa film projesi tüm şehirleri tüm ülkeleri kapsıyor.. konunun ilk sayfasına bakalım lütfen ;)

Ben İSTANBUL'Da Kısa Film Çekimi adında başka konu başlığı açmış ve orada izleyici olarak veya kendisine güveniyorsa katılımcı olarak dahil olmak isteyen var mı diye sormuştum ve o konunun süresi 24 saat idi ;)
Buradaki konumuzda tüm şehirler dahildir.. Birlikte burada öğrendiklerimizi uygulayarak ortak bir proje yapalım istedim... hani jenerik yapanlar jeneriği ele alsın.. oyuncu olmak isteyenler veya çevresinde oyuncu bulabilecekler senaryoya uygun görüntüleri göndersin ve özel efekt uygulayanlar efektleri uygulasın ve en son kurgu ve montajı yapacaklarda filmi bitirsin...

;) Bilmem anlatabilmiyor muyum? Smile
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics