After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 73 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 73 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Vote_lcapÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Voting_barÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Vote_rcap 
boronzox
Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Vote_lcapÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Voting_barÇok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Çok KISA Film Projesi...

+7
Hale
kanarst
s3rt2
ekkan
slybee
haziran
Joker
11 posters

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Empty Çok KISA Film Projesi...

Mesaj  Joker C.tesi 13 Ekim 2007, 16:06

Konunun ilk mesajı :

Merhaba arkadaşlar. Bakıyorum kimse bayram falan dinlemeyip burada takılıyor yeni şeyler öğrenmek için çabalıyor.. yaptıklarını paylaşıyor...
Eee madem bu kadar istekli ve hevesliyiz... NEDEN ortaklaşa bir film çekimi yapmıyoruz? Ortak bir senaryoya karar verip süresi maksimum 10dk olacak olan ve gerekirse mekanları farklı şehirlerde de geçen bir film mesela?
Konu tek... oyuncular farklı... ekipler farklı film tek... Süre olarak da hafta versek mesela?
Aynı şehirde olanlar buluşup kendi sahnelerini çeksin... sonra bu çekimler tek bir merkezde toplansın ve filmin kurgusu ve montajı yapılsın? veya her şehir kendi sahnesinin kurgu ve montajını yapıp merkeze göndersin ve merkez de son birleştirmee ve ayarlamaları yapıp film haline getirsin?

Denemeye değmez mi? Fikir ve yorumlarınızı bekliyorum...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Empty Geri: Çok KISA Film Projesi...

Mesaj  Joker Cuma 26 Ekim 2007, 00:11

aefx demiş ki:Pardon hocam diğeriyle karıştırmışım bu konuda her şehirden katılım olabiliyordu tekrar özür Embarassed

Özürlerimizi aflarımızı daha önemli durumlara saklayalım ;) Bunun gibi basit dikkatsizlikleri hepimiz yaparız.. dert etme Smile
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Çok KISA Film Projesi... - Sayfa 5 Empty Buyrun size hikaye!Gönüllüleri görelim???

Mesaj  mobidik Salı 15 Ocak 2008, 03:33

Arkadaşlar bakıyorum da bu konuya uzun zamandır kimse uğramamış..
Benim aklıma bir fikir geldi..Şimdi üye sayımızda arttı..Şöyle bir şey..

Bir gün(film çekeceklere) bir mektup gelir..Hepsine aynı günde ama..Diyelim ki tarih 30.01.2008 tarihli bir mektup..Yalnız mektubun kimden geldiği belli değildir..Her mektupta ayrı birer görev olur(ama bağlantılı) ve bu görevlerin (görev tabiki film çekmek ile ilgili) yerine getirilmesi için mektupta belirli bir zaman verilir..(3 gün içerisinde gibi)Seçilmiş kişi görevi yerine getirdikten sonra mektubu içinde yazan adrese postalayacaktır..(Neden postalıyor? Aptal mı demeyin..Mektup isimsiz ama kişi hakkında bir sürü bilgi içeriyor..Mesela bana gelen mektupta-Erdem Levent 23.06.1985 tarihinde şurda doğmuşsunuz..Şuanda şurda oturuyorsunuz gibi bilgiler)Postaladıktan sonra(ki mutlaka göndermek için PTT ye giriş sahnesi olacak herkeste) herkese gizli numaradan bir telefon gelecek..Karşı tarafın sesini hiç duymayacaz..Sadece sorulan sorulara cevap verecez..
(gizli ses)-Erdem sen misin?(duyulmayacak)
(Erdem)-Buyrun benim
(gs)-Ben sana mektubu yollayan kişi..Mektubu postaladın mı?(duyulmayacak)
(Erdem)-Evet bugün yolladım..
(gs)-Pekala artık geri kalanı bize bırak(duyulmayacak)
(Erdem)-Alo?Alo?Alooooo?

İşte biz buraya kadar çekip merkeze yollayacaz ve merkez de montajı yapacak..

Şimdi iki soru:

1-Bu insanlara bağlantılı olarak ne görev verilecek..Ve sonucunda ortaya ne çıkacak( Ör: Birisine mutluluğu,birisine hayal kırıklığını,birisine üzüntüyü,birisine heyecanı,birisine şaşırmayı vs.vs. anlattırıp da en son bunlardan bir film oluşturup-diyelimki bu film yardım için yapılmış ve filmin sonunda adımız yazılırken toplumsal bir ödül almışız- ve biz bu toplumsal görevde üstümüze düşeni yönetmenler olarak yapmışız)

2-Bu en son montajı yapacak gönüllü insan kim olacak?

Hadi bakalım..Kafalarımızı çalıştıralım..Ortak ve ölümsüz bir eserimiz olsun..Kaliteye olduğunca özen gösterelim..Belli mi olur..Bir yerlere yollarız Cool
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  mobidik Salı 15 Ocak 2008, 16:36

Arkadaşlar kimse ilgilenmedi sanırım..Belki de görülmemiştir diye bir tane daha mesaj yazaım dedim..İyi veya kötü olumlu ya da olumsuz bir şeyler dile getirin ki boşu boşuna yazmış olmayalım..
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Salı 15 Ocak 2008, 17:22

mobidik demiş ki:Arkadaşlar kimse ilgilenmedi sanırım..Belki de görülmemiştir diye bir tane daha mesaj yazaım dedim..İyi veya kötü olumlu ya da olumsuz bir şeyler dile getirin ki boşu boşuna yazmış olmayalım..

Ya süper bir şey bu aslında nasıl böyle bir kurguyu kafanda canlandırdın şaşırdım doğrusu valla tamam ben montaj kısmında varım :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  mobidik Salı 15 Ocak 2008, 17:25

Tamamdır haziran,aslında işin en zor kısmı halloldu yani 2. soru...Şimdi ise 1.soruya bakalım..Ne olabilir ne olabilir diye???
Bu beğenilmezse başka şeyler de var aklımda..Ama bu güzel oldu..Diğerlerini bunu yaparsak bundan sonra yaparız..Veya bunun devamı olur..BİZ SEÇİLMİŞ KİŞİLERİZ Cool
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Salı 15 Ocak 2008, 17:35

mobidik demiş ki:Tamamdır haziran,aslında işin en zor kısmı halloldu yani 2. soru...Şimdi ise 1.soruya bakalım..Ne olabilir ne olabilir diye???
Bu beğenilmezse başka şeyler de var aklımda..Ama bu güzel oldu..Diğerlerini bunu yaparsak bundan sonra yaparız..Veya bunun devamı olur..BİZ SEÇİLMİŞ KİŞİLERİZ Cool

Ya o değilde hala kurgunun değişiklimi desem karışık gibi görünüp çok farklı olduğumu desem çok ilginç geldi bana ya yani böyle birşey gerçekleşirse varya süper bişey olur demek sende daha çok buna benzer işler var onlarıda bi görseydik ya belki seçme şasnımız olurdu artı şimdi çok merak etmek durumunda kaldım diğerlerini :Çakk--:
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  mobidik Salı 15 Ocak 2008, 17:38

Yok olmaz..Diğerleri bana da lazım daha sonra..Ben kullanabilirim..Umarım durumumu anlarsınız..Hiçbir senarist senaryolarını üzerine almadan okumaz :D Ama ben bu çekilirse daha iyi fikirler bulacağımdan da eminim..Olmadı hep beraber buluruz..Hadi içerik bulalım..Durum karışık değil aslında..Milletin bir tepkisini görelim..Daha da açık anlatırız..
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Salı 15 Ocak 2008, 17:47

mobidik demiş ki:Yok olmaz..Diğerleri bana da lazım daha sonra..Ben kullanabilirim..Umarım durumumu anlarsınız..Hiçbir senarist senaryolarını üzerine almadan okumaz :D Ama ben bu çekilirse daha iyi fikirler bulacağımdan da eminim..Olmadı hep beraber buluruz..Hadi içerik bulalım..Durum karışık değil aslında..Milletin bir tepkisini görelim..Daha da açık anlatırız..

Yok tamam buda olur bu çok zekice geldi bana, çünkü değişik bişi umarım bu olur ya, artı bu işi bilenler arasında ses getirebilecek bir konu bu farklı bi tarz yani ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Perş. 17 Ocak 2008, 01:41

Arkadaşlar bu durumda filim işi ne olucak
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  mobidik Paz 20 Ocak 2008, 14:09

Arkadaşlar bu film işi illa 10 kişi ile olacak diye bir kural yok..3 kişi ile de rahatlıkla olur..Bakalım..Şu konuyu biraz eliştirmeye çalışalım..Bu ara nete giremiyorum memleketteyim..Ara ara gelip bakacam Smile
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Çarş. 06 Şub. 2008, 16:23

Ok ;) bu arada memleketteyim demişsin eğer tatil yapmak için gittiysen saa iyi tatiller :P ;) valla seni iyi anlıyorum memlekettesin ve istediğin her an nete giremiyorsun bende memlekete gecen sene gitmiştim ve istediğim zaman nete giremiyordum aklım hep burda yani forum sayfamızda kalıyordu :cry: hatta bu yaz yine memlekete gidicem Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  mobidik Salı 12 Şub. 2008, 19:44

Bu işle ilgilenen yok sanırım..Neyse başka bir fikir bulalım olmazsa..Belki daha dikkat çekci bir şey..Bari katılacaklar,gönüllüler destek olsa.. Rolling Eyes
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Salı 12 Şub. 2008, 20:07

mobidik demiş ki:Bu işle ilgilenen yok sanırım..Neyse başka bir fikir bulalım olmazsa..Belki daha dikkat çekci bir şey..Bari katılacaklar,gönüllüler destek olsa.. Rolling Eyes

Bu konuda sana katılıyorum umarım bu güzel konu hayata geçer bencede.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  mobidik Salı 12 Şub. 2008, 20:19

Kafamda bir şey daha var...Yakında onu da yazacam buraya..Belki o daha da dikkat çeker..Bakalım hayırlısı diyelim..
İlgilenenler çıksın ben her zaman varım..Yeter ki çekelim cheers
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Salı 12 Şub. 2008, 20:34

mobidik demiş ki:Kafamda bir şey daha var...Yakında onu da yazacam buraya..Belki o daha da dikkat çeker..Bakalım hayırlısı diyelim..
İlgilenenler çıksın ben her zaman varım..Yeter ki çekelim cheers

Sende bitip tükenmeyen hikayeler olduğuna eminim belki bu dikkat çeker sabırsızlıkla bekliyorum bende yeni kurguyu Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Çarş. 13 Şub. 2008, 01:26

Sende bitip tükenmeyen hikayeler olduktan sonra güzel şeyler olur sen merak etme mobidik Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  mobidik Perş. 14 Şub. 2008, 18:43

Yok canım estağfurullah..Bitip tükenmeyen hikayelerim olsa ben çekerim :P
Bu aralar başka şeylere konsantre olduğum için henüz üzerine ta düşünemedim..Benzer bir şey olur ama..Çünkü herkes ayrı şehirlerde..Bakalım hayırlısı diyelim...
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Perş. 14 Şub. 2008, 19:15

Hıımm demek öyle ama olsun herşeyin hayırlısı olsun hayırsızsa zaten olmasın geri tepsin öyle değilmi Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox C.tesi 15 Kas. 2008, 13:53

İnsanlar arasındaki kültürel farkları yansıtan bir belgesel yapsak?Hepimiz farklı farklı yerlerde yaşıyoruz sonuçta.Ne bileyim ben Taksim'i çekerim bir diğeri başka bir yeri.
Ufacık bir fikir parçası. :fan1:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

- Similar topics