After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 20 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 20 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Vote_lcapAndrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Voting_barAndrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Vote_lcapAndrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Voting_barAndrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın!

+4
olivon
eydi
haziran
boronzox
8 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Empty Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın!

Mesaj  boronzox Perş. 14 Ağus. 2008, 18:12

Konunun ilk mesajı :

Olmaz böyle birşey :shock:

Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Apache_small

http://www.videocopilot.net/blogstuff/snowby1.mov
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Empty Geri: Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın!

Mesaj  Misafir Cuma 15 Ağus. 2008, 00:32

ilerde türkiye iyi olacak bunu biliyorum...o zaman da türkiye dönersin..on yıl sonra değil... yarınımız yok...neyse bu konu çok uzun..zengin ve yetenekli cocuklar gidiyor bizim gibi fukaralrda çenemizi yorup edebiyat parçalıyoz...aggg çenem ... :ku::
Anonymous
Misafir
Misafir

Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın! - Sayfa 2 Empty Geri: Andrew Kramer'in Modellediği Helikoptere Bakın!

Mesaj  boronzox Cuma 15 Ağus. 2008, 00:34

:D:D Ayıp Ettin Abi. :silah1:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  olivon Cuma 15 Ağus. 2008, 00:35

Neyse arkadaşlar! Konuşurken, mesajlaşırken kırdıklarım olduysa affola. Bazen dizgin tutmuyoruz işte idare edin. Çabam: ukalalık, bencillik yapmak değil asla! "Artık paylaşmayalım diyeceğiniz noktaya kadar paylaşmak. "İşleri, dersleri, fikirleri...vs" Bunlar benim düşüncelerimdi. benden bu kadar hepinize iyi geceler. cheers
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  Misafir Cuma 15 Ağus. 2008, 00:37

neden bilmiyorum aklıma mars attack filmi geldi...o marslılar ne yapıyordu amerikalılara.. da da da da... cıuvvvv.... :Hohohuho:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  mert1650 Cuma 15 Ağus. 2008, 01:19

Arkadaşlar konuya sonradan dahil oldum ancak Olivon'un dediklerine harfiyen katılıyorum...Hep yabancılar cg ciler gösteriliyor,bakın araştırın Türkiye'de ne cg ciler var.Bence çizim ve boyama konusunda bunların bir örneği de Olivon (abi demeliyim sanırım ;) ) Başka bir örneği Volkan Kaçar(http://volkanart.blogspot.com/),başka bir örneği Uğur Ulvi Yetişkin(http://uyetiskin.blogspot.com/)....Bu kişilerin çalışmalarına bakın,gerçekten muhteşem.Ayrıca genç cg ciler de yok değil,örneğin Emirhan bence ilerde çok büyük bir sanatçı olacak,bunları yok saymayalım arkadaşlar :emredin-n:
mert1650
mert1650
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : Adobe Photoshop CS3

Mesaj  boronzox Cuma 15 Ağus. 2008, 01:26

Emirhan gerçekten büyük bir sanatçı olacak dediğin gibi.Kesin gözüyle bakıyorum ben şahsen!
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  ArmedA Cuma 15 Ağus. 2008, 09:22

Türkiyede gerçekten başarılı ama kendini duyuramayan cg artistler olduğuna katılıyorum ancak bu iş gerçekten basite alındığı için bu hale geliyor belki bizde basite alıyoruz bu bir özeleştiri profesyonel olmadan piyasaya iş yapmaya çalışıyoruz buda doğal olarak fiyatın ve kalitenin düşmesine sebep oluyor ama ülke koşulları malum herkes kazanç derdinde ancak şuna yürekten inanıyorumki önümüzdeki yıllarda hem Türkiye hemde piyasa şuankinden çok çok daha iyi olacak
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Mesaj  Misafir Cuma 15 Ağus. 2008, 13:32

pekin olimpiyat oyunlarında çin birinci amerika ikinci almanya üçüncü.....türkiye ise otuzuncu :giveup: resmen en arkadan nal topluyoruz..türkiyeyi bizleri ççoook övmek istiyorum...çook...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  mert1650 Cuma 15 Ağus. 2008, 15:52

Biraz siyasi bir mesaj olacak ama okullara ibadethane açmak yerine ilk önce spor salonları yapsalar bu sonuçları görmezdik :SOHBET:
mert1650
mert1650
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  emirkaan Cuma 15 Ağus. 2008, 15:54

ne alakası var o başka bu başka üstelik ben kendimi bildim bileli biz doğru dürüst bir başaraı yakalayamadık ki sporda bu günümüze ait bir sorun değil. 2 - 3 sprocumuz oldu başka da yık
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  mert1650 Cuma 15 Ağus. 2008, 16:46

zaten genel olarak söyledim...hiç bir zaman ilgilenilmedi sporla...Aileler de ilgilenmedi.Yurtdışında bir çoçuk küçüklükten eğitiliyor,bizdeyse hobi olarak başlıyor.
mert1650
mert1650
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Cuma 15 Ağus. 2008, 17:19

Konu spora geldiyse Milli Sporumuz Güreşte üstümüze yoktur :P

Ama artık dünya üzerinde her şekilde çıtayı yukarı çekmeye başladık.

Birde vatanseverlik konusunda vatansever olma diye düşünen arkadaşlarımıza söylüyorum vatansever olmazsan bazı dış vatanseverler senin bu açığını iyi değerlendirir vatanını unutursun bunu çağdaşlık yada olgun düşüncelilik olarak görmemeniz gerekir, dünya üzerinde önce vatan derseniz vatanınız insanlarıda dünya üzerinde söz sahibi olmaya başlarlar birilerinin hayranlığı ile yaşamaktan kurtulalım artık.

Konumuz önce Türk CG lerininde isminden bahsetmekti şimdi nereye dönmüş, elbetteki kimse vatanı söz konusu olunca birliktelik ve fedakarlıktan vazgeçmez canını ortaya koyar ama bunu heryerde belirgin bir şekilde dile getirmekten çekinmeyelim, emin olun hiç bir millet kendi vatanı söz konusu olduğunda vatansever olma diye bir düşünceye ne kendisi sahip olur nede bir başkasına bu öneriyi sunar, özellikle sırf Müslüman olduğumuz için dünya üzerinde dışlandığımız gerçeği varken buna çok iyi sahip çıkmalıyız, kaldıki avrupa birliğine bile bu yüzden giremiyoruz hatta romanya bile girdi biz hala neyi ispatlamaya çalışıyoruz bir düşünün, yani sadece müslüman olduğumuz için her türlü zorluk karşımıza çıkarılırken birde kendimize darbe vurmamayı öğrenelim ve kendimizi kabul ettirmeyi bilelim ama önce vatan demeyi unutmayalım, Atatürk ne güzel söylemiş söz konusu vatansa gerisi teferruattır! Şimdi birileri bu sözede çamur atmaya başladı bu söz Atatürk'e ait değil gibi ama biz biliyoruz niyetlerini onların.

Bakınız ermenilere yahudilere ve hıristyan dünyasına, ortalık misyonerler kaynıyor biz hala vatanseverlik meselesini tartışıyoruz, bir kere bu konuda kesin ve kendimizden emin cümeleler kurabilmeliyiz, sonra her alanda kendimizi gösterebiliriz sanıyorum, yeterki birilerinin hayranlığından kurtulalım ve kendi değerlerimizin farkına varalım.

Not: Kendimizle ilgili özeleştirilerimize sözüm yok hatta bunun olması gerektiği düşüncesinde olduğumu ayrıca belirtmek isterim ama önemli olan bunu kendimize zarar vermeden ve verdirtmeden yapabilmek!

Diğer konulara gelirsek önce dünyada bir gelişim başlar bu teknoloji olsun yada güç olsun birileri hep ilk önce önden gider ama zaman içerisinde birileride birilerini aşmaya başlarlar, şu an 3D ve Compositing konularında bizden daha önde olmaları normal çünkü üretim onlara ait bütün eğitimler onların dilinde ve birazda imkan meselesi biz hala terör belası ve ekonomi derdiyle uğraşırken bunları çözmeye çalışırken bunlar doğal olarak arada kaynayıp gittiler ama şu an vakti ile durumlar artık öyle değil her yönde kendimizi geliştiriyoruz ve Türk milleti artık eskisi gibi durgun değil ve artık her konuda bizde bu konuda varız demesini iyi biliyoruz ve dünyaya kabul ettiriyoruz, kendimizle utanmak yerine gurur duymamız gerekir.

Bir on yıl sonrasına karanlık gözlerle bakan arkadaşlarımız içimizi karartmak yerine içimizdeki ışığı ortaya çıkarıp pozitif enerjimizi kazanıp üretken ve başarılı bir millet olma yolunda atmamız gereken her düşünce ve adımı atmamıza istemedende olsa engel olmasınlar!

En son haziran tarafından Cuma 15 Ağus. 2008, 20:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  emirkaan Cuma 15 Ağus. 2008, 17:34

haziranın söylediklerine büyük harflerle sonuna kadar katılıyorum demekten başka diyecek söz yok. KATILIYORUM. Özellikle avrupa ve amerikanın bize karşı olan tutumu konusunu gerçekten gözardı etmemek lazım.
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  boronzox Cuma 15 Ağus. 2008, 18:01

Olanaklar yok diye birşey yok bana kalırsa insan isterse herşeyi yapar.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  mert1650 Cuma 15 Ağus. 2008, 18:14

Bence olanakbir işin yarısıdır...Olanak olmadıktan sonra istediğin kadar uğraş,YAPAMAZSIN
mert1650
mert1650
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  boronzox Cuma 15 Ağus. 2008, 18:22

Senin fikrin tabii o da.
Dünyanın en iyi kaykaycısı Tony Hawk'ın kaykaya olanaksızlıklar yüzünden içine muz koyulan pazar tahtalarına tekerlek çakarak kendine kaykay yaptığını biliyor muydun Neutral
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Cuma 15 Ağus. 2008, 18:29

ömer tatlısöz demiş ki:pekin olimpiyat oyunlarında çin birinci amerika ikinci almanya üçüncü.....türkiye ise otuzuncu :giveup: resmen en arkadan nal topluyoruz..türkiyeyi bizleri ççoook övmek istiyorum...çook...

Ömercim şu anda haberlerde izledim olimpiyatlarda Elvan'ımız 3. olup gümüş madalya almış ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir Cuma 15 Ağus. 2008, 18:36

sevindim...ulan elvan bile tam olarak türk değil be...elvan abeylegesse doğru yazdım dimi...neyse bi iki bayrak kalkmalı tabii...takım olarak kaçıncıyız...çalışmalıyızzzzzzz çoook...hani dedik ya..niye Andrewi çok övüyoruz diye....nazar etme ne olur çalış senin de olur...başkalrı yapıyor biz rene bakar gibi bakıyoruz..sonrada ...abi onlara övmeyin deniyor...anlayan anlamıştır sanırım...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  boronzox Cuma 15 Ağus. 2008, 18:39

Öyle valla.Onları övmek değil yanlış olan.Yüceltmektir yanlış olan.
Onu örnek ala ala After'da nerelere geldim.
Andrew'un hakkını yabana atmayalım. :buba:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Shekerphare Cuma 15 Ağus. 2008, 18:39

Olivon'un sözlerine ve anlattıklarına sonuna kadar katılıyorum.
Ömer hocam sanada demek istediğim şudur.Demişsin git Amerika'ya falan diye.
Gitmeye gerek yok.Biz Türk'üz, adımızı duyuracaksan kendi vatanımızda kendi ülkemiz sınırları içinde duyurursak bir anlamı kalır diye düşünüyorum ben.
Bazı olaylar tabiki hariç ( Örn : bir Türk'ün Oxford üniversitesi mezuniyet töreninde kaç bin öğrencinin karşısında tek Türk olarak konuşma yapması , Oxford "1" tane )
Fakat, internet , bilgisayar sistemleri her yerde var..
Düşünce gücü bence en yüksek biz olabiliriz , yeterki isteyelim.Amerika her yer bina her yer duvar , bizim ormanlarımız var , denizlerimiz var .. Ufkumuzu geniş tutup çok harika farklı düşünceler yaratabilir ve bunları görsel bir şekilde tüm Dünya'ya sunabiliriz. Ve haziran'ında söylediği gibi , bu işi iyi bilen ustaların destek vermesiyle ve yeni yeni arkadan gelen arkadaşlarında bu destek ile kendilerini geliştirmesi ile bu olumsuzlukları , gelişememeyi , dışarıya açılamamayı aşabiliriz..

Tabiki ABD 'ye göre Türkiye'nin imkanları kıyaslanamaz ama yinede onların sahip olduklarına biz de pahalıda olsa sahibiz ve inşallah istediğimiz yere gelebilir ve yine ülkemiz ve sanatçılarımız için gururlanırız.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  Misafir Cuma 15 Ağus. 2008, 20:59

ben de size katılmıyorum...laf yok, yapda görelim... dimi.........ayinesi iştir kşinin lafa bakılmaz...bugüne kadar ne ürtettin şekerpare kardeşim..after da iyi bir şey yapmak için hiçde zengin olmaya gerek yok...valla beni görüyosun, bi şeyler üretiyorum, ve ortaya çıkıyorum, şimdilik çapım bu...çapım bu olduğu için o adamı takdir ediyorum...amerikalı değil afrikalı olsa bu yaptıklarıyla alnından öperim...ok...

Edit: olivon kardeşime tavsiye: sitenin biraz daha dizaynını düzelt, pekde iyi değil, artı sen 3D ciydin değilmi, ayda en az 3 adet 3d totorialı ver...bi takım çekimler yap. onları 3D ye uygula, insanları bazı 3D bilgileri vermekten çekinme....bazı 3D üzerine sosyal gelişmelerden sitende haberler ver.... bilgi paylaştıkça artar düstürü seni çok geliştirir..

o zaman sevenin artar ve Andrewin medikal zoom dersi çok güzel mesela...onun gibi 3d üzerine farklı şeyler yapabilirisn...

yaratıcı zekanı bi ortaya dökde ondan sonra Andrewi sevme....
maltaannon da iyi after cı ama yaratıcı zeka yok adamda..yok işte çırpınıp duruyo ama yok yok..çapı o kadar...Ama anderw ayda 3 tane tuto atacak kadar yaratıcı zekaya ve gözleme sahip...ders anlatım biçimi süper ...artı sitede sunumu süper..bunları yapmak için Amerilkalı olmaya gerek yok...çok çalışmak ve zeka...
Baksana Andrewe adamın sırtı kambur hafiften...adam Aftera kendini adamış... sende bir şeye kendini ada...ideal edindinmi, kimse seni tutamaz....
boş yere miliyetçilik lakırdılarına karnım tok....

En son ömer tatlısöz tarafından Cuma 15 Ağus. 2008, 21:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  boronzox Cuma 15 Ağus. 2008, 21:06

Valla hepsine katılıyorum abi ben ne öğrendiysem ilk işim forumla paylaşmak oldu.
Şimdi intro yapıyorum değişik efektler buldum bunları da öğreticem inşallah mesela. :c050:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  emirkaan Cuma 15 Ağus. 2008, 21:09

vay be neymiş bu andrew. Neutral

Bir kanalda yardım programı var ve tabi bir de sunucusu. Herkes onun için "ne mübarek adam" cinsinden laflar ediyor. Adam işini yapıyor yahu ne mübareği. Para alıyor bölüm başı. Sezon açılmadan kanalla anlaşamasın bakim görürüm mübarekliği. Kendini hayatını yardıma adamış birisi değil ki. Üstelik kendisini yardıma adamasını da kimse bekleyemez herkesin para kazanmaya ihtiyacı var. Yok zor işmiş onun ki. Her zor iş yapanı göklere çıkartırsak maden işçilerinin heykelini dikmemiz lazım. Yani adamı ve programı eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın. Bu adam için en fazla güzel program sunuyor diye tebrik edebiliriz. Bizim andrew de bu misal oldu. Para kazanamasın yaptığı işten görürüm zaman tutoriali.....
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Misafir Cuma 15 Ağus. 2008, 21:16

emirkan sende yap. sende yap sende yap...sana 5 sene müddet...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  emirkaan Cuma 15 Ağus. 2008, 21:18

parasıyla öle bedava yok:)
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics