After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 64 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 64 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_lcapHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Voting_barHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_lcapHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Voting_barHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

+17
milenyumkomando
alpino
arda14
Emirxxx
Hale
profkrm
emirkaan
mobidik
wonderfullchild
alicaglikasap
oski_293
janan
kokorech
lastturk
freeware (Yasaklı)
boronzox
haziran
21 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Ne Mutlu Türküm Diyene

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_lcap97%Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_rcap 97% 
[ 127 ]
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_lcap3%Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]

Toplam Oylar : 131
Back

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Empty Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

Mesaj  haziran C.tesi 07 Haz. 2008, 23:08

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar bu resimlerden slayt çalışmasını 12 askerimizin katlediliği dönemde yapmıştım izlenme rekorları kırmıştı ve ben daha sonra kaldırmıştım şimdilik geçici olarak tekrar vermek istedim.
Buna Diğer Anketlerden eklemek istemedim.

Birdaha vatanımızda bu gibi görüntüleri görmemek dileğimizle diyoruz ve herkesi kardeşce görebilmeleri için gözlerinde perde olanların perdelerininde kalkması temennimizdir.

En son haziran tarafından Paz 31 Ağus. 2008, 22:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Empty Geri: Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

Mesaj  mobidik Ptsi 01 Eyl. 2008, 00:47

Çalışmayı önceden tam olarak izleyememiştim. Şimdi fırsatım oldu da görebildim. Öncelikle haziran'ın hakkını verelim. Bu konulara çok duyarlı ve de hassas birisi. Bu güzel çalışmasından dolayı tebrik ediyorum.
Umarım videodaki görüntüler tekrar yaşanmaz fakat bu illetin kökü kazınmadıkça da bu millete rahat yüzü göstermezler. Aslında onları hep dağda arıyoruz,oralarda çatışıyoruz. Yani kendi mekanlarında. Bu yıllarıdır böyle devam ediyor ama hiçbir zaman da kesin çare olmuyor. Bence onları hem dağda hem de dağda aradığımız kadar şehirde de aramamız gerekli. Bugün ünivesiteli bir çok o örgüte bağlı genç var. Rahatça gazete,dergi vs. gezdirebiliyorlar kendi aralarında. Şehirlerde belirli yerleri var. Yardımlaştıkları vs. Bunları yazmaya gerek yok herkes biliyor sanırım ama biliniyor da samki görülmek istenmiyor gibi bir durum da yok değil.
Dağa çıkıyoruz,elin oğlu oraları avcunun içi gibi biliyor. Bir asker abim anlattı. Biz bir yerden bir yere 4 saatte giderken onlar 1,5 saatte varıyorlardı bile diyordu. Burada biz güçlü de olsan avantajımız dezavantaja dönüşüyorç Halbuki gelen yerdımları keseceksin,bağlantılı şehirleri tutacaksın,dağda aç kalsınlar bakalım ne olacak?
Neyse bunları Devletimiz ve büyüklerimiz de biliyordur. Lafı da uzatmaya gerek yok. Umarım bir an önce kesin çözümlere ulaşılacak adımlar atılır. Dost bildiğimiz birçok yer düşmanımız. Umarım bu bilinen gerçek de suistimal edilmez...
Tüm şehid yakınlara başsağlı diliyorum. Ne zaman bir "fatiha" okusam hepsinin ruhlarına hediye ediyorum.
Umarım sitemizde de böyle rahatsız edici durumların tekrarı yaşanmaz.
Herkese iyi ramazanlar...
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 Empty Geri: Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

Mesaj  wonderfullchild Ptsi 01 Eyl. 2008, 00:55

Mobidik seninde duyarlılığın için teşekkür ederim aslında bi konu benim canımı sıktı bu üniversite gezdirilen kitap vs. hepsi göz önünde ki bu bizim lisede bile çıkıyo zaman zaman.. Bu devlet üniversiteye kapalıları sokucam sokmıycam davasına uğraşıcağına azcık buna vakit ayırsa belki bugün bu durumda olmazdı.. konuyu saptırmak istemiyorum bu benim canımı çok sıkıyo :S saçma sapan konulara (örn: magazin) ayırdığımız vakti biraz bu konulara ayırsak Devletçe belki böyle olmazdı.. aslında hala geç değil ama koskoca Millet benim lafımla ayaklanmaz buda bi gerçek...
wonderfullchild
wonderfullchild
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : zzz

Mesaj  haziran Ptsi 01 Eyl. 2008, 01:04

Mobidik teşekkürler güzel sözlerin için ama artık eskisi gibi değil artık Türkiye, artık oralara apaçilerle gidiliyor ve askerler helikopterlerle indiriliyor ve yine aynı şekilde operasyon bittiğinde alınıyorlar haberlerde görüyoruz, artık TSK o kadar kuvvetliki sadece karar vermesi yeterli aslında istense bi anda yok edilirler ama avrupaya özentinin sonucu işler yavaş ilerliyordu ama artık herşey daha çabuk ve hızlı gelişiyor

Ben bunu daha öncede söylemiştim ama yine söyleyim eğerki AKP değilde başka bir parti olsaydı mesela MHP olsaydı ben MHP li değilim ama gerçekten hakkını vermek lazım onlar olsaydı ne dağda nede şehirde eşkiya olmazdı, AKP biraz insancılmı desek nedesek bilemiyorum adını koyamıyorum biraz yumuşak davranıyor sanki ondan kaynaklanıyor bu, hatta kürtçeyi serbest bırakanlarda onlar halbuki Atatürk bu ülkenin ana dilinin sadece Türkçe olduğunu göstermiştir,

Şu an mecliste bu kadar kalabilmelerinin nedeni AKP ama bizlerde birşeyler biliyorlardır diyoruz şu an birşey diyemiyoruz, onlarda bunları birşeyler yaptık zannedip daha fazlasını isityorlar, ama nereye kadar!
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  emirkaan Ptsi 01 Eyl. 2008, 02:48

Bazı alanlarda özgürlük sağlayacağım diye avrupanın ipine sarılır müttefikim amerika dersen olacağı bu fazla bir şey beklememek lazım. Avrupa insan hakları mahkemesinin kararlarına bir bakın Türkiye'nin aleyhine sonuçlanan davalar hangisi neyse ya uzun ve derin konular bunlar....
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  alicaglikasap Ptsi 01 Eyl. 2008, 15:28

her yönden yaşanan sıkıntılar ve acılar bazı insanların aç gözlü olmasından kaynaklanıyor.

ben bildiğim bazı olayları forum, moderatör ve üyeler olarak anlatacağım.

forum güvenliği
forum her ay moderatörlere yaptığı masrafları ödüyor örneğin 5000 ytl
bu masraflar 5000 ytl altına indiği zaman forum gelecek ay daha az ödemek istiyor
bu durumda moderatörler masrafarı 5000 ytl üzerinde tutuyor, lüzumsuz yere para harcıyor.

virüs saldırısı olan bölümlerde olağan üstü hal durumu olduğundan bu kısımdaki moderatörlere 10000 ytl ödeniyor, moderatörler bu durumu devam ettirmek için virüs saldırısı olmadığında olağan hal durumundan düşmemek için kendileri virüs icat edip bu durumu koruyorlar.

üyelere ekmek 10 liraya satılıyor, moderatörlere 5 liraya
sadece ekmek değil tabiki aklınıza ne geliyorsa, özellikle alkol tüketimi çok fazla.

(forumun malı deniz, yemeyen keriz olayı)

forum kesintisi
çeşitli isimler altında üyelerden kesinti alınıyor
mesaj gönderme kesintisi %10
mesaj okuma kesintisi %8
klavyeye basma kesintisi %12
maus oynattın kesintisi %9
nefes aldın kesintisi %21
ayda 100 lira kazanan üyeden 60 lira kesinti alınıyor.

üyelerden bazıları bu olaya karşı çıksa, hemen moderatörler devreye giriyor
ceza veriyor.

üyelerin sefalet içinde yaşaması bir şekilde sağlanıyor.

parasız, aç kalan üye başka üyenin parasını çalıyor
bu duruma isyan eden üyeler böyle forum olmaz diyip, kendi forumunu kurmaya çalışıyor.
yeni forum kurmaya çalışan üyeler, forum hayini ilan ediliyor,
forum saldırılarında
birçok moderatör eski ve yeni forum üyesi hayatını kaybediyor.

daha sonra olaylar farklı bir duruma giriyor
forum yöneticileri ve üst düzey moderatörler diyorki, yeni forum kurmaya çalışan üyelere, size ayda ihtiyacınız kadar para verelim, siz ara sıra rahatsızlık verin foruma.

burdaki amaç yöneticilerin cebini doldurmak

acı bir durum ama gerçek bir öykü

kendimce bazı olayları özetledim, çok ayrıntıya girmeden, umarım kimse rahatsız olmaz.
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

Mesaj  boronzox Ptsi 01 Eyl. 2008, 15:35

Bu güzel yazı için teşekkür ederim "alicaglikasap" :selam-m:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  profkrm Ptsi 01 Eyl. 2008, 22:50

Arada böyle mesaj veren videolarında olması çok güzel.
İçerik görsellikle beraber çok güzel oturmuş.Sesler zaten mükemmel. (Haziran nereden buluyosun bu kadar güzel müzikleri linkleri varmı :D )
Emeğine Sağlık.Güzel Mesaj veren çalışmaların devamı gelir umarım.

Güzel bi gif forumların birinde bulmuştum.
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri - Sayfa 2 3692ah2hu3
profkrm
profkrm
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : Photoshop(Yeni yeni AE)

Mesaj  boronzox Ptsi 01 Eyl. 2008, 22:53

Gif resim için teşekkürler lastturk kullanmıştı bunu.

Bu arada sesler için değişik free sound sitelerini gezebilirsin.

Daha üst kalite ses istersen bana kalırsa

Andrew Kramer ve ekibinin hazırladığı

Sound Effects paketine bir bak derim.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  profkrm Ptsi 01 Eyl. 2008, 23:14

boronzox bilgilendirme için teşekkürler hemen bakıyorum
profkrm
profkrm
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : Photoshop(Yeni yeni AE)

Mesaj  boronzox Ptsi 01 Eyl. 2008, 23:16

Rica ederim profkrm
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Hale Salı 02 Eyl. 2008, 01:35

Aklına ellerine ve emeğine sağlık

Çalışmanı izlerken ilk aklıma gelen gözümün önünden geçen şey tiyatro dersi aldığım senesinde çanakkale geçilmez oyununda oynadığım aklıma geldi gözümün önünden geçti

Not:Paylaşmak istedim
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  Emirxxx Perş. 04 Eyl. 2008, 16:44

Haziran eline sağlık çok duygulandım.Bu köpekler amaçlarına ulaşamayacaklarını anladılar zaten benim içim biraz olsada rahat.Askerimiz sağolsun canıyla başıyla vatanını koruyor.
Ne mutlu TÜRKÜM DİYENE!
Haziran senide tebrik ederim bu duyarlılığın için :emredin-n:
Emirxxx
Emirxxx
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Environment Artist

Mesaj  haziran Perş. 04 Eyl. 2008, 19:56

Emirxxx demiş ki:Haziran eline sağlık çok duygulandım.Bu köpekler amaçlarına ulaşamayacaklarını anladılar zaten benim içim biraz olsada rahat.Askerimiz sağolsun canıyla başıyla vatanını koruyor.
Ne mutlu TÜRKÜM DİYENE!
Haziran senide tebrik ederim bu duyarlılığın için :emredin-n:

Teşekkürler Emir güzel sözlerin ve düşüncelerin için, bende senin duyarlılığın için tekrar teşekkür ederim.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Salı 09 Eyl. 2008, 01:08

Evet ne mutlu TÜRKÜM DİYENE

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 06 Ekim 2008, 15:17

Halecim sen burayı aylar sonra farkettin ama olsun ne demişler geç olsunda güç olmasın
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Ptsi 06 Ekim 2008, 15:55

Hazirancım canım benim inanki burayı sonradanmı fark ettim yoksa yoksa ilk günmü farkettimde geç mesaj yazabildim hatırlamıyorum ama dediğin gibi olun ne demişler geç olsunda güç olmasın diye güzel bir sözümüz varken bende güzel bir mesajla er yada geç bir mesaj yolladım işte iyide ettim bence :D Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  arda14 Ptsi 06 Ekim 2008, 15:57

Bende sanırım geç fark ettim fakat video çok etkiledi beni
eline sağlık adminim gerçekten çk güzel çalışma olmuş

tebrikler.. :selam-m:
arda14
arda14
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Örenci

Mesaj  haziran Ptsi 06 Ekim 2008, 16:51

arda14 demiş ki:Bende sanırım geç fark ettim fakat video çok etkiledi beni
eline sağlık adminim gerçekten çk güzel çalışma olmuş

tebrikler.. :selam-m:

Sağol Arda yine 15 mehmetçiğimizi şehit verdik, bunları görmekten artık bıktık! bu olayda sözü geçen şu 23 leşide göstersinlerde bizde görelim!

Bunların gücü ancak arkadan haince pusu kurmaya yeter, ama az kaldı bitecek bu vatana yapılan eziyet!
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  boronzox Ptsi 06 Ekim 2008, 16:52

Onların arkasında dış kuvvetler bizim arkamızda ALLAH var!!!
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  emirkaan Ptsi 06 Ekim 2008, 17:12

Bu başlığa özellikle yazmamıştım. Yazacak söyleyecek sözüm yok. Sen bu videoyu daha yakın denecek bir zamanda hazırladın 12 şehidimiz için ve bu kısacık zamandan bu yana daha kaç şehid verdik. Ne demeli ne yapmalı bilmiyorum ki. Artık sıkıldım her şehidin arkasından TSK olsun siyasiler olsun hep aynı lafları geveliyorlar. Mecliste pkk'lı varken daha neyi konuşalım ki???
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  Hale Ptsi 06 Ekim 2008, 17:23

Hazirancım bu arada ben buradaki çalışmaya yorum yapmıştım onu farkettinmi Smile ;)

Arda14, Hazirancım, Engin kardeş, Emirkaan dördünüzede aynen katılıyorum

Saygılar

Hale

En son Hale tarafından Perş. 06 Kas. 2008, 01:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 06 Ekim 2008, 17:23

Yalnız bu son olayda garip soru işaretleri var,

1- Neden olay olduğu anda olay bölgesine anında gidebilecek uçaklar, helikopterler ve diğer güçlerimiz gitmediler, ertesi günü gittiler? kaçmalarımı bekleniyordu?
2- Orası gerçekten çok iyi gözetleniyor nasıl oluyorda 200 terörist elini kolunu sallayarak girebiliyor olayı gerçekleştirip kaçabiliyorlar?
3- Neden onları besleyen bölge insanlarına sivil halk muamelesi yapılıyor?
4- Neden savunmada zarar gören bir ev dahi olsa hasarları ödeniyor? daha çok güçlenip daha çok beslesinler diyemi? asıl dağdaki teröristleri besleyenler, daha çok can alsınlar diye yardım ve yatakçılık yapanlar onlar değilmidir, bu suç değilmidir, halk görüntüsü altında her türlü eylemin kaynağı onlar değilmidir?
5- Dış ülkelerde bir askerleri için dünyayı ayağa kaldırmalarına karşılık bizler neden sadece vatan sağolsun, Allah rahmet eylesin demeyle yetiniyoruz, yoksa gerçekten terör bitirilmek istenmiyormu? Bu halk gerçekten kandırılıyormu? Bunun üzerine kararlıca gidebilecek bir parti yokmu TBMM de?
6- dtp meclisten neden arındırılmıyor?
7- Kuzey ırak rahat bırakılıyor? Neden amerika ile işbirliği yapılıyor neden oradan izin alınıyor? neden kendini savunmak için birilerine bağlı olunduğu düşünülüyor? neden savunma kendi kararlarıyla yapılmıyor?
8- Ayrıca Aktütün karakoluna biz 5 diyoruz ama daha önce 35 defa daha saldırı yapılmış, neden öyle önemli bir bölgede karakol korunmasız ve savunmasız bırakılıyor? Çin, çin seddini inşa etmiş, Fatih Sultan Mehmet Haliçi karadan aşmış! neden burayı güvenli hale getirmiyorlar? Şu an için karakolun yerini değiştirmek yeterlimidir?

En son haziran tarafından Ptsi 06 Ekim 2008, 22:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  alpino Ptsi 06 Ekim 2008, 17:36

ben burayı yeni gördüm,

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  Misafir Ptsi 06 Ekim 2008, 22:12

Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun...

Artık ciddi kararlar alma zamanı...çok canlar yannıyor...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Hale Ptsi 06 Ekim 2008, 22:38

ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun :eusa_pray:
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics