After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 53 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 53 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_lcapHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Voting_barHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_rcap 
boronzox
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_lcapHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Voting_barHain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

+17
milenyumkomando
alpino
arda14
Emirxxx
Hale
profkrm
emirkaan
mobidik
wonderfullchild
alicaglikasap
oski_293
janan
kokorech
lastturk
freeware (Yasaklı)
boronzox
haziran
21 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Ne Mutlu Türküm Diyene

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_lcap97%Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_rcap 97% 
[ 127 ]
Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_lcap3%Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vote_rcap 3% 
[ 4 ]

Toplam Oylar : 131
Back

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Empty Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

Mesaj  haziran C.tesi 07 Haz. 2008, 23:08

Arkadaşlar bu resimlerden slayt çalışmasını 12 askerimizin katlediliği dönemde yapmıştım izlenme rekorları kırmıştı ve ben daha sonra kaldırmıştım şimdilik geçici olarak tekrar vermek istedim.
Buna Diğer Anketlerden eklemek istemedim.

Birdaha vatanımızda bu gibi görüntüleri görmemek dileğimizle diyoruz ve herkesi kardeşce görebilmeleri için gözlerinde perde olanların perdelerininde kalkması temennimizdir.

En son haziran tarafından Paz 31 Ağus. 2008, 22:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Empty Geri: Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

Mesaj  boronzox C.tesi 07 Haz. 2008, 23:14

Of of of of of of of of of
Adminim harika bir çalışma başka ne denir mükemmel ötesi.Müzikle resimlerin geliş gidişi mükemmel olmuş ayrıca çok da duygusal,epik bir çalışma olmuş.Gerçekten izlenme rekorları kırmasına şaşmamalı brawo
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri Empty Geri: Hain Terör ve Türk Silahlı Kuvvetleri

Mesaj  freeware (Yasaklı) C.tesi 07 Haz. 2008, 23:16

biraz daha kan effecti olabilirdi ama yinede güsel olmuş teşekkürler bu mesajı silecen amma ben yenikten yazıyım diye düşündüm teşekkürler
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : ...

Mesaj  lastturk C.tesi 07 Haz. 2008, 23:34

Harika....
O kadar canlar katlediliyor bunlar unutulmamalı...
Onlar Bizlerin huzuru rahatı için can vermiş insanlar..

Bugün haberleri izlerken canım sıkıldı adı vermek istemediğim bir partinin millet vekili sokakta toplu esnaf ziyareti yapıyor esnaf pas vermeyince senin gibilerin yüzünden bukadar kan döküldü diyerek ona saldırmak istediler...alooo :kıpkızgın: alooo
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : :(
Kullandığınız Programlar : 3ds/max + a/e=50

Mesaj  boronzox C.tesi 07 Haz. 2008, 23:35

Kahrolsun Pkk!!!
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!!!!!!!!!!!!!!!
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran C.tesi 07 Haz. 2008, 23:51

Bu halkı bu hale getiren partiler değilmi zaten, özellikle terör örgütleri yanlısı partilerin doğudaki çaresiz insanlarımızı kandırıp dağa çıkmalarına sebebiyet vererek kardeşi kardeşe kırdırmaları bi yana bunlara uyanamayan ve terör örgütlerinin sözde liderlerinin kendilerini düşündüklerini sanmalarını hiç anlamıyorum,

Doktor yok diyorlar oraya doktor gönderiyorsun doktoru öldürüyorlar daha sonra hala doktor yok diye yakınıyorlar, devlet buraya gelmiyor diyorlar öğretmen yok diyorlar okula öğretmen gönderiyorsun yakın zamanda hemen şehit düştüğü haberi geliyor şimdi bu noktada devlete ve oraya görevli gitmek istemeyen doktor ve öğretim üyelerimize hak vermek durumunda kalıyoruz,

Akabinde devletin doğu bölgemize bunlara rağmen yatırım yapmıyorlar demelerine ve haklarını sokaktaki masum çocuktan ve kadınlardan hatta cinsiyet ayırt etmeksizin masum insanlardan sormaları hatta arabaları yakmaya kadar varmalarına buna çekememezlik derler, sende çalış sende kazan düğünlerde saçılan o kadar altınlar paralar nerden geliyor anlamıyorum,

Oysaki bu ülkede kürt kökenli o kadar sanatçımız varki gündemde bir numaralar, onlara neden kimse birşey demiyor demekki alnının teri ile çalışan kazanıyor, ayrıca ben şu ana kadar hiç bir çevremden Türk kürt ayrımı diye bişey görmedim ama onların çocuklarına dahi sorsan Türkiye Cumhuriyetine özellikle TC diyorlar Türk dediğin zaman çocuklar sanki düşman zanediyorlar ve demekki taa çocukken bu küçük yüreklerin kalplerine düşmanlık zehiri akıtıyorlar,

Sonra masum insanları katlettiklerinde Askerimiz Polisimiz devreye girdiği zaman silahlı kuvvetlerimize dil uzatmaya çalışıyorlar, şimdi bir devletin askeri ve polisi topraklarını korumakla mükellef değilmidir bu durumda ne yapmaları gerekiyor? izleyeceklermi, tabiki akıtılan masum kanların hesabı sorulacak, bir devlet ancak böyle varlığını sürdürebilir ve buna hakkı vardır, sen kimseye zarar verme kimsede sana zarar vermesin bu kadar basit!

Bir yerde okumuştum birisi aynen şöyle yazmış, tabi bu yazı yine o dönem 12 askerimizin şehit edildiği zamandı,

Bir videoya karşılık her iki görüşten tartışmalar vardı, birisi şöyle demişti ve konu diğer görüşten olanlar tarafından kesilmişti yani daha fazla yazamamışlardı,

Eğerki bizde Anti Terör örgütü kursak o topraklarımıza gelip bizde sizin çocuklarınızı, annelerinizi, babalarınızı, eşlerinizi, arkadan haince pusu kurarak öldürsek, varlıklarınızı kendi malımızmış gibi yaksak kül etsek sizde anlarsınız ne yaptığınızı ve kalleşliğinizi dediğinde diğer taraf anladıki hatasını demekki devamı gelmemişti.

En son haziran tarafından Paz 08 Haz. 2008, 03:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox C.tesi 07 Haz. 2008, 23:52

Böyle konuşmalar benim oturduğum yerde de oluyor adminim.Okudum hepsini okumam çok hızlı yanlış anlamayın.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  kokorech Paz 08 Haz. 2008, 01:32

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
Teşekkürler haziran güzel çalışma.
kokorech
kokorech
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Bezgin Gezgin

Mesaj  haziran Paz 08 Haz. 2008, 01:33

kokorech demiş ki:NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
Teşekkürler haziran güzel çalışma.

Ben teşekkür ederim beğenin ve oyun için :Çakk--:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  janan Paz 08 Haz. 2008, 02:52

Haziran sana büyük bir saygı duyuyorum bunları unutmamızı engellediğin için şu an senin müziğinle çalışmanın uyumuna değil içeriğine bakıyorum çok kötü yapmış bile olsaydın hiç bişi değişmezdi bu çalışmandan dolayı seni tebrik ediyorum
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  haziran Paz 08 Haz. 2008, 02:56

janan demiş ki:Haziran sana büyük bir saygı duyuyorum bunları unutmamızı engellediğin için şu an senin müziğinle çalışmanın uyumuna değil içeriğine bakıyorum çok kötü yapmış bile olsaydın hiç bişi değişmezdi bu çalışmandan dolayı seni tebrik ediyorum

Aldığım en güzel ve anlamlı mesaj diyebilirim sizler gibi duyarlı insanlarımız oldukça bize kimse birşey unutturamaz biz herşeyin farkındayız ve ne kadar cürmüğümüz varsa o kadar yer yakarak vatanımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz bende seni bu yaşında bu duyarlılığa sahip olduğun için tebrik ediyorum, şu an çok duygulandım ve çok mutlu oldum.

En son haziran tarafından Paz 08 Haz. 2008, 02:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  janan Paz 08 Haz. 2008, 02:57

teşekkürler sadece düşündüklerimi söledim
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  haziran Paz 08 Haz. 2008, 03:01

janan demiş ki:teşekkürler sadece düşündüklerimi söledim

O küçük ama temiz kalbindeki büyüklüğün farkında değilsin, inşallah bu düşüncelerin hiç zarar görmez.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  janan Paz 08 Haz. 2008, 03:02

göreceğini zannetmiyorum inşallahta görmez
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  oski_293 Paz 08 Haz. 2008, 13:48

tebrik ederim çok güzel bir çalışma olmuş. inşallah pkk nın kökü kazınacak... ne mutlu türküm diyene.
oski_293
oski_293
Daha Yeni
Daha Yeni

Kullandığınız Programlar : AE,PS,PR,Pİ

Mesaj  boronzox Paz 08 Haz. 2008, 16:16

O 1 tane ben konu dışıyım oyunu kim verdi ya? alooo :kıpkızgın: Manyak
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  alicaglikasap Paz 08 Haz. 2008, 18:24

herşey TÜRKİYE için

arkadaşlar, çok çelişkili durumlarda var gibi
neden dağa çıkıyorlar, neden terörist oluyorlar?

geçim sıkıntısı, işsizlik, gibi birçok sebepden dolayı terör olayı artmakta
büyük şehirlerde, binlerce fabrika varken, insanların çoğu işsiz yada hak ettiği maaşı alamıyor, üniversite okuyan arkadaşlar, branşı olan işi bulamıyor.
üniversite okuyup seyyar satıcılık yapanlarda var.
doğuda şartlar daha zor.

(sabah gazetesinden alıntı-Türkiye Kamu-Sen'in yaptığı araştırmaya göre, dört kişilik bir ailenin yoksulluk sınırı da bir önceki aya göre yüzde 0.39 artışla 2 bin 503 YTL'ye yükseldi. Dört kişilik bir ailenin sağlıklı bir biçimde beslenebilmesi için günlük 19.15 YTL'lik harcama yapması gerekiyor. Ortalama bin 31 YTL maaş alan memur, maaşının yüzde 55.71'ini gıdaya)

asgari ücret net 435 ytl.
ev kirası 300 ytl olmuş
bugün ekmeğin fiyatı 0,55 ytl. aylık ortalama 65 ytl

açlık, işsizlik, okuyan çocukların bitip tükenmeyen masrafları,
acı bir gerçek malesef; çaresiz kalan insanlar bazı şeylere kanmak zorunda kalıyor.
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

Mesaj  boronzox Paz 08 Haz. 2008, 18:44

Arkadaşım;

arkadaşlar, çok çelişkili durumlarda var gibi
neden dağa çıkıyorlar, neden terörist oluyorlar?

Demişsin.
Bu ülkede açlıktan çocukları ölen,evine ekmek getirme kavgası için herşeyi göze alan babalar da var.Bir ekmek parası için hırsızlık yapanı da var,dükkan soyanı da var.Tamam haklısın;açlık,sefalet,siyasal tepkiler-etkiler,haksızlık,eğitimsizlik,ailesizlik de var.
Bunların hepsi var.
Ancak ben kendi adıma konuşuyorum!
Asla ve asla bu koşullar yüzünden bazı bulanık ruhlu insan parçacıklarının gidip minik bebekleri öldürmesine,askerlerimizi şehit etmelerine,ülkemize huzur vermemelerini asla ve asla kabul etmiyorum.
Acı çeken insan,kötü durumda kalan insan,siyasal olarak haksızlığa uğrayan insan gidip dağa mı çıkmalıdır?
Yoksa kardeşleriyle dayanışma içinde mi olmalıdır,onları öldürmek için sabırsızlanmak yerine?
Boşuna dağa çıkmıyorlar diyorsun ama bizim askerlerimiz de boşuna dağa çıkmıyor be kardeşim.Ama evet boşuna ölüyorlar.
Onca aile boşuna ağlıyor.
Onca çocuk boşuna öksüz kalıyor.
Bunların hepsi boşuna.
Ama bu vahşi insanların dağa çıkmaları,terrörist olmaları boşuna değil.
...
Tamam, hiç kimse terrörist olarak doğmadı,ancak hiçkimse ama hiçkimse de terrörist olarak ölmek zorunda değil.

Ve evet tamamen boşuna terrörist oluyorlar!
...
Düşüncelerimi savundum,kimseye karşı bir hakaret etme girişiminde bulunmak istemedim,sakın kimse üzerine hiçbirşey alınmasın.
Herkese saygım sonsuz.Belki bu işlere kafam sizinki kadar çalışmıyor olabilir ancak daha 15 yaşındayım ve ölen her şehitimizin ağlayan çocukları aklıma geldikçe pkk'yı lanetliyorum...

KAHROLSUN PKK!!!
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Paz 08 Haz. 2008, 18:52

Videoyu ilk eklediğimde söylediğim gibi geçici olarak koymuş olduğum bu videoyu bu gece 00:00 da kaldıracağım, duyarlı bilinçli arkadaşlarımızın çoğunluğu bizleri sevindirdi herkese yorumlarından ve oylarından dolayı teşekkürler.

Edit: Söz verdiğim gibi video zamanında kaldırılmıştır, duyarlı arkadaşlarımıza teşekkkkürler.

Konu Kititlenmiştir.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  haziran Paz 31 Ağus. 2008, 22:03

Bu konu geçici olarak yeniden açılmıştır, oylamadaki ben konu dışıyım oyuda malum şahsiyete aittir.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  boronzox Paz 31 Ağus. 2008, 22:05

Peehh adminim.Aslında o zaman banlamalıymışsınız da neyse.
Tekrar açılması iyi oldu bana kalırsa hiç kapamayın bu konuyu da foruma üye olan "kişilikler"
bunları izleyip defolup gitsinler.
Ne mutlu Türk'üm diyene!!!
cheers
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  wonderfullchild Paz 31 Ağus. 2008, 23:57

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene ! harika bi konuya değinmişsin ama ne yazıkki elden bişey gelmiyo bi an önce askere gitmek istiyorum inşallahta çatışmanın ortasına verirler beni ölmek umrumda bile değil yeterki 3-5 köpeğide benimle beraber götürebiliyim nefretle doluyum onlara karşı ama inanıyorum bu hesap sorulacak bu konuya duyarsız kalan arkadaş olmuş bu beni şaşırttı açıkcası bu forumda olması şaşırttı..Ama oda onun görüşü umarım konu dışında kalması iyi niyetlidir onlara hak verme gibi saçma bi düşüncede değildir.Fazla uzak değil yakındır sonunuz hakettiğinizi bulucaksınız diyorum KAHROLSUN pk* :@
Edit: o malum şahsiyetlerden bitane daha biliyorum sanırım ama isim vermiycem kokusu çıkar yakında adminim eğer özel msjları görebiliyosanız zaten kimin olduğunu anlarsınız ama eğerki olurda meydana çıkarsa foruma her ne kadar katkısı olsada forumdan uzaklaştırılmasını rica ediyorum.TÜRK'ün TÜRK'ten başka dostu yoktur !..
Edit: o dediğim şahsiyet uzaklaştırılmış.. Teşekkürler..

En son wonderfullchild tarafından Ptsi 01 Eyl. 2008, 00:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
wonderfullchild
wonderfullchild
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Kullandığınız Programlar : zzz

Mesaj  lastturk Ptsi 01 Eyl. 2008, 00:07

wonderfullchild iyi hoşta arkadaş bu senin avatarı gördükce midem altüst oluyor...
İmralını beslemesini koymuşun :kıpkızgın:
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : :(
Kullandığınız Programlar : 3ds/max + a/e=50

Mesaj  wonderfullchild Ptsi 01 Eyl. 2008, 00:08

tamam kaldırıyorum o iti ben sadece HEPSİNİN SONU BÖYLE OLUCAK demek maksadıyla koymuştum..
wonderfullchild
wonderfullchild
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Kullandığınız Programlar : zzz

Mesaj  boronzox Ptsi 01 Eyl. 2008, 00:10

Helal olsun kardeşim böyle gençler varoldukça Türkiye ayakta kalacak!
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics