After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 73 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 73 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_lcapYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Voting_barYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_rcap 
boronzox
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_lcapYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Voting_barYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

+14
janan
TheGodfather (Yasaklı)
freeware (Yasaklı)
mobidik
lastturk
milenyumkomando
mandos
musty3ds
olivon
render
ArmedA
vorteks
boronzox
haziran
18 posters

4 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yarışma Konusu Ne Olsun

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_lcap18%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_rcap 18% 
[ 16 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_lcap3%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_lcap4%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_lcap36%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_rcap 36% 
[ 32 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_lcap39%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Vote_rcap 39% 
[ 35 ]

Toplam Oylar : 90
Back

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Empty Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

Mesaj  haziran C.tesi 31 Mayıs 2008, 14:13

Konunun ilk mesajı :

Sanırım başlık herşeyi anlatıyor :D

Edit: Şimdi arkadaşlar seçtiğimiz şarkı herkesin beklentisini karşılamayabilir çünkü rock seven türkü dinlemez yada tam tersi türkü seven rock dinlemeyebilir, burda önemli olan profesyonel olarak bakılınca rock seven yada rap seven birisi şarkıya bakarak iş yapmaz, müşterinin isteği doğrultusunda iş yapması gerektiğinden şarkı farklı olsaydı daha iyi olurdu diyecekleredir bu sözlerim,

Seçtiğimiz şarkı ünlü bir yönetmenin önceden yapmış olduğu bazı albümlerinden arasından sadece bir şarkı, tarzı sanat müziğine yakın arabesk diyebiliriz ama kesinlikle nostalji şarkısıdır, yani bir zamanlar çok ünlü olan bir şarkıdır, şu anki jenerasyon belki bilmeyebilir ama bir kuşak öncesi bunları çok iyi bilirler.

Ayrıca klip yapılacak olan şarkının sahibi olan yönetmenin bir çok projelerini yakınen biliyorsunuzdur, bunların başında Üvey Baba ve geçtiğimiz dönem Yalnız Kalpler dizilerinin yönetmenidir ve ayrıca yeşilçama çok sinema çekmiş birisidir halende görevine aktif olarak devam eden değerli bir yönetmendir, burdan yola çıkarak yapacağınız çalışmalarının böyle bir yönetmene süpriz yapılacağını göz önünde bulundurarak çalışırsanız (Sonuçta Kendisine Verilecektir) daha iyi sonuçlar çıkmarmanıza olanak sağlayacaktır o bakımdan bunu kesinlikle aklınızın bir kenarında bulundurmanızda fayda var diye düşünüyorum,

Şarkının iki adet formatı var birincisi ac3 formatı diğeri ise wav formatı,

ac3 5 mb civarı wav ise daha kaliteli olduğundan 50 mb civarı siz hangisini indirip çalışmak isterseniz çalışabilirsiniz sonuçta ikiside aynı şarkıdır.

Şarkı Adı: Umurundamı
ac3 Formatı 5 mb:
http://www.speedyshare.com/886366312.html
wav Formatı 49 mb: http://rapidshare.com/files/119526404/Umurundam__305_.rar.html
mp3 Formatı 5mb: http://depositfiles.com/files/5752061 Yalnız bunun başında biraz sessiz bölüm var orayı atmanız gerekiyor arkadaşlar

Not: Süre olarak 08 haziran pazar gecesine kadar bitmiş olması gerekiyor, ayrıca şarkı formatına yakın arka plan görüntülerini başka kliplerden yada filmlerden alabilirsiniz bende şuan oralardan bakıcam, ama kamerası olan arkadaşlarda kendi çekimlerini kullanarak profesyonel bir iş çıkarabilir ortaya ayrıca kendi kamerası ile çekim yapmayıp görüntüler bulan arkadaşlarda bulamayan arkadaşları ile paylaşırlarsa dayanışmanında bir anlamı olmuş olur, ve şarkının uygun olup olmaması konusunda lütfen yorum yapılmasın bu konuda açıklama yaptım kendinizi profesyonel bir iş yaptığınızı düşünerek yola çıkarsanız müşteri her zaman haklıdır politikasını gözünüzün önüne gelmesine yardımcı olur, herkese başarılar.

Not2: Söz konusu klip olduğu için AE nin yanısıra mutlaka Premierede kullanılabilme ihtimali yüksek olduğundan her iki program kullanılabileceği gibi tek başına AE yada PR de kullanılabilir.

Tarih düzeltilmiştir 06/11/2008 çarşamba bitiş tarihidir.

En son haziran tarafından Paz 08 Haz. 2008, 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Empty Geri: Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

Mesaj  mandos Salı 03 Haz. 2008, 11:32

ben bu işte yokum! rock olmadığı için falan değil... klip yapılabilecek şarkılar vardır yapılamıyacak şarkılar vardır. bana göre bu şarkı yapılamayacaklardan. dinlerken aklıma gelen tek şey de türk filmlerinden kesip kesip birleştirmek oldu bu yüzden de böle sıradan bişi yapmaktansa hiç yapmamayı tercih ederim. yada komedi tarzı yapılabilirdi bunu da söyleyen kişiye saygısızlık olur diye istemedim. sizin çalışmalarınızı merak ediyorum. umarım güzel işler çıkar.
mandos
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 4 Empty Geri: Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

Mesaj  haziran Salı 03 Haz. 2008, 11:41

mandos demiş ki:ben bu işte yokum! rock olmadığı için falan değil... klip yapılabilecek şarkılar vardır yapılamıyacak şarkılar vardır. bana göre bu şarkı yapılamayacaklardan. dinlerken aklıma gelen tek şey de türk filmlerinden kesip kesip birleştirmek oldu bu yüzden de böle sıradan bişi yapmaktansa hiç yapmamayı tercih ederim. yada komedi tarzı yapılabilirdi bunu da söyleyen kişiye saygısızlık olur diye istemedim. sizin çalışmalarınızı merak ediyorum. umarım güzel işler çıkar.

İşte olaya günün yaklaşımı budur! Sen bu işe profesyonel olarak birgün girdiğinde sana gelen işlerede böyle cevap veririrsin, müşteriye yok ben bu şarkıya klip falan yapamam sen başka söyle, yada tarzını değiştir falan dersin.

Bu iş bir hatır işiydi ve mesajınla olayı tamamen bitirdin...

Ayrıca şarkıdan birşey anlamamış olman başkalarının birşey anlamayacağı anlamını taşımaz, bende rock anlamam kafa sallamam.

En son haziran tarafından Salı 03 Haz. 2008, 12:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  ArmedA Salı 03 Haz. 2008, 11:42

eğer istersen tüm şarkılara klip yapabilirsin mandos klip yapılabilecek yapılamayacak diye bir ayrım olduğunu düşünmüyorum fikrine saygı duyuyorum ama çok afedersiniz condom a bile klip yapılıyorsa bunada klip yapılabilir
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Mesaj  boronzox Salı 03 Haz. 2008, 12:54

Demek klip yapıyoruz hım :D

Bakalım belki güzel şeyler ortaya çıkartırım :(
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  mandos Salı 03 Haz. 2008, 13:11

haziran demiş ki:
mandos demiş ki:ben bu işte yokum! rock olmadığı için falan değil... klip yapılabilecek şarkılar vardır yapılamıyacak şarkılar vardır. bana göre bu şarkı yapılamayacaklardan. dinlerken aklıma gelen tek şey de türk filmlerinden kesip kesip birleştirmek oldu bu yüzden de böle sıradan bişi yapmaktansa hiç yapmamayı tercih ederim. yada komedi tarzı yapılabilirdi bunu da söyleyen kişiye saygısızlık olur diye istemedim. sizin çalışmalarınızı merak ediyorum. umarım güzel işler çıkar.

İşte olaya günün yaklaşımı budur! Sen bu işe profesyonel olarak birgün girdiğinde sana gelen işlerede böyle cevap veririrsin, müşteriye yok ben bu şarkıya klip falan yapamam sen başka söyle, yada tarzını değiştir falan dersin.

Bu iş bir hatır işiydi ve mesajınla olayı tamamen bitirdin...

Ayrıca şarkıdan birşey anlamamış olman başkalarının birşey anlamayacağı anlamını taşımaz, bende rock anlamam kafa sallamam.
ben üstüne basa basa şarkının tarzıyla alakalı olmadığını söyledim. şarkının güzelliği yada kötülüğüyle alakalı tek bir yorum yapmadım dikkat edersen. ama galiba ben bu işte yokum dediğim anda sen bu fikirlere kapıldın. bana kalırsa önyargılı yaklaşıyorsun. eğer bir iş yapacaksam bunun en iyisi olmasını isterim. çekim yapabilmem için yeterli imkanım yok bu nedenle de bi yerlerden kesip biçme işlemi yapmak zorunda kalacağım. ben işimi böle yapmak istemem. kimsenin hatrının kırılmaması için yeterli derece açıklama yaptığımı düşünmüştüm ama görüyorum ki yanlış anlaşılmış.
her şarkıya klip yapılmaz dememin sebebini de örnekle anlatıyım isterseniz...
kazancı bedih veya aşık mahsuni hatta barış mançonun bile -ki onun da çoğu şarkısının klibi yoktur- kliplerinin olmamasının nedeni şarkılarının birden fazla anlam içerdiği için bunu dinleyenin insiyetifine bırakmaları, klip yaparak basitleştirmek istememeleri ve sıradanlaştırmamak içindir. yoksa bu o insanların şarkılarının kötü olduğunu göstermez. oysa maalesef siz klip yapılmayı hak etmiyor şeklinde anlamlandırmışsınız. buna gerçekten üzüldüm.
bu arada ben kafa sallamam! rock şarkı türünün orjinal klipler yapmak için daha elverişli olduğunu düşünüyorum sadece...
mandos
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  boronzox Salı 03 Haz. 2008, 13:13

Haklısın rock şarkı daha doğal duruyor kliplerde ;)
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Salı 03 Haz. 2008, 13:38

mandos demiş ki:klip yapılabilecek şarkılar vardır yapılamıyacak şarkılar vardır. bana göre bu şarkı yapılamayacaklardan. dinlerken aklıma gelen tek şey de türk filmlerinden kesip kesip birleştirmek oldu bu yüzden de böle sıradan bişi yapmaktansa hiç yapmamayı tercih ederim. yada komedi tarzı yapılabilirdi bunu da söyleyen kişiye saygısızlık olur diye istemedim. sizin çalışmalarınızı merak ediyorum. umarım güzel işler çıkar.

Şarkıyla alakalı yorum yapmadım diyorsun ama sıradan görmen bütün herşeyi açıklıyor aslında,

Şarkıya klip yapamamakta kapasite ile alakalı bir durumdur aslında, anladığım kadarıyla hazırcılık kolaycılık var, zor işlerin adamı olmak, başarmak, birşeyler yapmak bazılarına göre değil gibi geliyor banada, umarım sende bu sözlerimden alınmazsın,

Ayrıca bu işin hatır işi olduğunu başından beri söylüyorum, bu iş gider başka iş gelir bu işler böyle gelişir, senden elinden geleni yapmanı beklerdim, iyi yada kötü önemli olan birşeyler yapman yada yapmaya çalışmak değilmidir,

Burda yaptığımız aile havasında birbirimizle yarışmakta değil sadece kendimizi sınamak ve birbirimize eksiklerimizi doğrularımızı görerek ve söyleyerek daha doğruyu bulabilmemiz adına yapılmış bir etkinliktir,

Bu etkinliğe katkıda bulunmak gerekir çünkü bu gibi oluşumlar normalde çoz zor gelişirler artı biz güzel bir şey başarıyoruz ve giderek dahada iyi seviyelere gidiyor,

Burda herkes emek harcıyor hepimiz birşeyler öğrenelim diye çabalarken diğer taraftan diğer arkadaşlarımızla dersler hazırlayarak katkıyı üst safhalara taşımaya çalışıyorlar, böyle yaklaşımlar bir kaç kere daha tekrar ettiği zaman bu oluşumlar kendiliğinden biter ve bilen bildiklerini kendisine saklar, bilmeyenlerde öğrenebilmek için daha uzun ve zahmetli yollara girmek durumunda kalır hatta bazılarımız digital dünya ile hiç tanışamayabilir, tanışamayabilir diyorum çünkü biz bu forumdan AE yi tanımayan insanlara bile AE yi anlattık öğrettik emek harcadık ve öğrendikleri ile şu an bu işi ticari olarak yapan arkadaşlarımız çok var, biz bu arkadaşlara özverili yaklaşmasaydık sorduğu her soruda soğuk cevaplar verseydik emin ol birşey öğrenemezlerdi ama biz böyle yapmadık ve yaptığımız işte sonuna kadar sabırlı ve öğretici yaklaştık iş bu kadar ciddi bence senin bunları görememende kusur değil tabi ama umarım buda başkalarına ders olmuştur diye düşünerek bu olaya devam etmeye çalışıyoruz
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  mandos Salı 03 Haz. 2008, 13:53

Şarkıyla alakalı yorum yapmadım diyorsun ama sıradan görmen bütün herşeyi açıklıyor aslında,

Şarkıya klip yapamamakta kapasite ile alakalı bir durumdur aslında, anladığım kadarıyla hazırcılık kolaycılık var, zor işlerin adamı olmak, başarmak, birşeyler yapmak bazılarına göre değil gibi geliyor banada, umarım sende bu sözlerimden alınmazsın,

Ayrıca bu işin hatır işi olduğunu başından beri söylüyorum, bu iş gider başka iş gelir bu işler böyle gelişir, senden elinden geleni yapmanı beklerdim, iyi yada kötü önemli olan birşeyler yapman yada yapmaya çalışmak değilmidir,

Burda yaptığımız aile havasında birbirimizle yarışmakta değil sadece kendimizi sınamak ve birbirimize eksiklerimizi doğrularımızı görerek ve söyleyerek daha doğruyu bulabilmemiz adına yapılmış bir etkinliktir,

Bu etkinliğe katkıda bulunmak gerekir çünkü bu gibi oluşumlar normalde çoz zor gelişirler artı biz güzel bir şey başarıyoruz ve giderek dahada iyi seviyelere gidiyor,

Burda herkes emek harcıyor hepimiz birşeyler öğrenelim diye çabalarken diğer taraftan diğer arkadaşlarımızla dersler hazırlayarak katkıyı üst safhalara taşımaya çalışıyorlar, böyle yaklaşımlar bir kaç kere daha tekrar ettiği zaman bu oluşumlar kendiliğinden biter ve bilen bildiklerini kendisine saklar, bilmeyenlerde öğrenebilmek için daha uzun ve zahmetli yollara girmek durumunda kalır hatta bazılarımız digital dünya ile hiç tanışamayabilir, tanışamayabilir diyorum çünkü biz bu forumdan AE yi tanımayan insanlara bile AE yi anlattık öğrettik emek harcadık ve öğrendikleri ile şu an bu işi ticari olarak yapan arkadaşlarımız çok var, biz bu arkadaşlara özverili yaklaşmasaydık sorduğu her soruda soğuk cevaplar verseydik emin ol birşey öğrenemezdi ama biz böyle yapmadık ve yaptığımız işte sonuna kadar sabırlı ve öğretici yaklaştık iş bu kadar ciddi bence senin bunları görememende kusur değil tabi ama umarım buda başkalarına ders olmuştur diye düşünerek bu olaya devam etmeye çalışıyoruz

ben muhtemel yapılacak klibi sıradan görüyorum ama fikirlerimi uzun uzun anlatmama gerek yok artık!
anlaşılan bakış açılarımız tamamen farklı... ben bi insanın iyi-kötü bişiler yaparak değil en iyisini yapmaya çalışarak bişeyler öğrenebileceğine inanıyorum. geçen yarışmada yaptığım çalışmayı da şu anda düzeltmekle uğraşıyorum. tekrar bu foruma sunmak için değil bu kendi iç disiplinimle alakalı bi olay... çalışma birinci olsa bile ben üzerinde uğraşırdım. dediğin gibi önemli olan yarışmak değil bişeyler öğrenmek. bişeyler öğrendiğimi sadece kendime kanıtlıyorum! yaptığınız işi hiçbir zaman küçümsemedim. başkalarına kötü örnek olmak yada şevklerini kırmak gibi bir niyetim de yok! konuyu bu noktalara çekmen beni hala anlayamadığını gösteriyor. insanlarla bilgi paylaştığınız için size saygı duyuyorum. söylediklerimin bununla hiçbir ilgisi yok!

En son mandos tarafından Salı 03 Haz. 2008, 13:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mandos
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  boronzox Salı 03 Haz. 2008, 13:54

Bu kadar uzun yazlan yazılar hiç hayra alamet deil arkadaşlar neler oluyor?
Whats going on here?

:( :( :(
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  TheGodfather (Yasaklı) Salı 03 Haz. 2008, 14:15

Kanka klip yapmaya başlayalım bence.
Çok çalışmamız lazım bu sefer okulda bitti zaten...
TheGodfather (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Bende bilmiyorum.
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects öğrenme aşaması.

Mesaj  boronzox Salı 03 Haz. 2008, 14:15

Aynen katılıyorum ama ben çalışıcam nereye vide yapıyosun :D
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  janan Salı 03 Haz. 2008, 16:07

ben de katılıcam inşallah yarışma birincisine forum da özel lakap filan var mı :D:D:D
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  boronzox Salı 03 Haz. 2008, 16:09

Hayır yok ööle bişiy :D
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  djpires Salı 03 Haz. 2008, 17:07

nasıl ozel bi lakap bi örnek ?
ilk defa duyuyom da ....
djpires
djpires
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Şırdancı
Kullandığınız Programlar : Program kullaniyorum

Mesaj  janan Salı 03 Haz. 2008, 17:24

ya kullanıcı adının yanına değişik semboller veya kullanıcı adının rengini değiştirme filan bazı forumların yarışmasında olur böle şeyler ondan sordum
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  render Salı 03 Haz. 2008, 17:31

evet. kazananın avatarına topitop koyuyorlar.
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Her türlü gazoz, kola, bira, şarap, şampanya vs gibi şişeler açılır...
Kullandığınız Programlar : Hemesen, IE, windows media player

Mesaj  milenyumkomando Salı 03 Haz. 2008, 18:17

dostluk kazansın

Edit: hadi hayırlısı ben varım kafamda bazı fikirler var. haa bu arada gönül isterdiki rap müzik çıksın ama bu da iyi çünki böyle müziklerede kulağım aşinadır zamanında birinin yüzünden dinlemiş ve çok şeyler yaşamıştım.Bir kamera bulur bulmaz işe koyuluyorum yeterincede zamanımız var dilerim şarkının sahibine güzel bir sürpriz olur.
milenyumkomando
milenyumkomando
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : VATAN BEKÇİSİ
Kullandığınız Programlar : 3DS MAX AE PARTİCLE ADOBE PHOTOSHOP CS3

Mesaj  boronzox Salı 03 Haz. 2008, 22:29

Zuhahaha apo abi kopardın beni :D
Topitop xD
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Çarş. 04 Haz. 2008, 00:04

milenyumkomando demiş ki:dostluk kazansın

Edit: hadi hayırlısı ben varım kafamda bazı fikirler var. haa bu arada gönül isterdiki rap müzik çıksın ama bu da iyi çünki böyle müziklerede kulağım aşinadır zamanında birinin yüzünden dinlemiş ve çok şeyler yaşamıştım.Bir kamera bulur bulmaz işe koyuluyorum yeterincede zamanımız var dilerim şarkının sahibine güzel bir sürpriz olur.

Böyle düşündüğün için teşekkürler ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  milenyumkomando Çarş. 04 Haz. 2008, 18:18

haziran demiş ki:
milenyumkomando demiş ki:dostluk kazansın

Böyle düşündüğün için teşekkürler ;)
önemli değil zaten yeterince kişiyle uğraşıyorsun bir de ben uğraştırmıyim seni Smile keşke herkez katılsaydı ama olsun kalan sahalar bizimdir
milenyumkomando
milenyumkomando
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : VATAN BEKÇİSİ
Kullandığınız Programlar : 3DS MAX AE PARTİCLE ADOBE PHOTOSHOP CS3

Mesaj  freeware (Yasaklı) C.tesi 07 Haz. 2008, 19:35

ben kazanırmışım hayatım da ilk defa olurdu affraid
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : ...

Mesaj  boronzox C.tesi 07 Haz. 2008, 19:37

Valla orası hiç belli olmaz çağlar,senin çalışma gerçekten güzel ;)
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  TheGodfather (Yasaklı) C.tesi 07 Haz. 2008, 19:46

Evet bencede freeware şansın büyük o video gerçekten güzel olmuştu. Vurgular falan uyumluydu videoyla. Ayrıca herkesin kazanma şansı var yanlış mıyım ?
TheGodfather (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Bende bilmiyorum.
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects öğrenme aşaması.

Mesaj  boronzox C.tesi 07 Haz. 2008, 19:52

Öyle tabii ama adminimin introlarını,olivon abimin her reklamını ve diğer kişilerin yaptıkları mükemmel çalışmaları izledikçe kendimi işe yaramaz birisi gibi hissediyorum :no:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  vorteks C.tesi 07 Haz. 2008, 21:07

Klip yapmak diğerlerini yapmaktan çok daha zor bence.Ama zor işleri başaran kazanır dersenizde haklısınız.
vorteks
vorteks
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : elektronik teknikeri
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects,Adobe Premiere,Adobe Photoshop,Ai,Autodesk 3ds max,

4 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics