After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 72 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 72 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_lcapYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Voting_barYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_rcap 
boronzox
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_lcapYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Voting_barYeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

+14
janan
TheGodfather (Yasaklı)
freeware (Yasaklı)
mobidik
lastturk
milenyumkomando
mandos
musty3ds
olivon
render
ArmedA
vorteks
boronzox
haziran
18 posters

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yarışma Konusu Ne Olsun

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_lcap18%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_rcap 18% 
[ 16 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_lcap3%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_lcap4%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_lcap36%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_rcap 36% 
[ 32 ]
Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_lcap39%Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Vote_rcap 39% 
[ 35 ]

Toplam Oylar : 90
Back

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Empty Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

Mesaj  haziran C.tesi 31 Mayıs 2008, 14:13

Konunun ilk mesajı :

Sanırım başlık herşeyi anlatıyor :D

Edit: Şimdi arkadaşlar seçtiğimiz şarkı herkesin beklentisini karşılamayabilir çünkü rock seven türkü dinlemez yada tam tersi türkü seven rock dinlemeyebilir, burda önemli olan profesyonel olarak bakılınca rock seven yada rap seven birisi şarkıya bakarak iş yapmaz, müşterinin isteği doğrultusunda iş yapması gerektiğinden şarkı farklı olsaydı daha iyi olurdu diyecekleredir bu sözlerim,

Seçtiğimiz şarkı ünlü bir yönetmenin önceden yapmış olduğu bazı albümlerinden arasından sadece bir şarkı, tarzı sanat müziğine yakın arabesk diyebiliriz ama kesinlikle nostalji şarkısıdır, yani bir zamanlar çok ünlü olan bir şarkıdır, şu anki jenerasyon belki bilmeyebilir ama bir kuşak öncesi bunları çok iyi bilirler.

Ayrıca klip yapılacak olan şarkının sahibi olan yönetmenin bir çok projelerini yakınen biliyorsunuzdur, bunların başında Üvey Baba ve geçtiğimiz dönem Yalnız Kalpler dizilerinin yönetmenidir ve ayrıca yeşilçama çok sinema çekmiş birisidir halende görevine aktif olarak devam eden değerli bir yönetmendir, burdan yola çıkarak yapacağınız çalışmalarının böyle bir yönetmene süpriz yapılacağını göz önünde bulundurarak çalışırsanız (Sonuçta Kendisine Verilecektir) daha iyi sonuçlar çıkmarmanıza olanak sağlayacaktır o bakımdan bunu kesinlikle aklınızın bir kenarında bulundurmanızda fayda var diye düşünüyorum,

Şarkının iki adet formatı var birincisi ac3 formatı diğeri ise wav formatı,

ac3 5 mb civarı wav ise daha kaliteli olduğundan 50 mb civarı siz hangisini indirip çalışmak isterseniz çalışabilirsiniz sonuçta ikiside aynı şarkıdır.

Şarkı Adı: Umurundamı
ac3 Formatı 5 mb:
http://www.speedyshare.com/886366312.html
wav Formatı 49 mb: http://rapidshare.com/files/119526404/Umurundam__305_.rar.html
mp3 Formatı 5mb: http://depositfiles.com/files/5752061 Yalnız bunun başında biraz sessiz bölüm var orayı atmanız gerekiyor arkadaşlar

Not: Süre olarak 08 haziran pazar gecesine kadar bitmiş olması gerekiyor, ayrıca şarkı formatına yakın arka plan görüntülerini başka kliplerden yada filmlerden alabilirsiniz bende şuan oralardan bakıcam, ama kamerası olan arkadaşlarda kendi çekimlerini kullanarak profesyonel bir iş çıkarabilir ortaya ayrıca kendi kamerası ile çekim yapmayıp görüntüler bulan arkadaşlarda bulamayan arkadaşları ile paylaşırlarsa dayanışmanında bir anlamı olmuş olur, ve şarkının uygun olup olmaması konusunda lütfen yorum yapılmasın bu konuda açıklama yaptım kendinizi profesyonel bir iş yaptığınızı düşünerek yola çıkarsanız müşteri her zaman haklıdır politikasını gözünüzün önüne gelmesine yardımcı olur, herkese başarılar.

Not2: Söz konusu klip olduğu için AE nin yanısıra mutlaka Premierede kullanılabilme ihtimali yüksek olduğundan her iki program kullanılabileceği gibi tek başına AE yada PR de kullanılabilir.

Tarih düzeltilmiştir 06/11/2008 çarşamba bitiş tarihidir.

En son haziran tarafından Paz 08 Haz. 2008, 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Empty Geri: Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

Mesaj  boronzox Paz 01 Haz. 2008, 18:22

Çok uzuyor bu işlemler malesef :(
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu) - Sayfa 3 Empty Geri: Yeni Yarışma Konusu Ne Olsun? (Belli Oldu)

Mesaj  mandos Paz 01 Haz. 2008, 19:59

klip ne zaman böle coştu ya! anlamadım. Smile klip çok uzun bi çalışma olmaz mı ya! en azından şarkı alternatifleri olsa. yani her türden bi şarkı sunalım isteyen istediğiyle çalışsın. benim kafam rocka çalışır :D adminimiz bi bunu da düşünürse sevinirim.
mandos
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci

Mesaj  haziran Paz 01 Haz. 2008, 20:04

mandos demiş ki:klip ne zaman böle coştu ya! anlamadım. Smile klip çok uzun bi çalışma olmaz mı ya! en azından şarkı alternatifleri olsa. yani her türden bi şarkı sunalım isteyen istediğiyle çalışsın. benim kafam rocka çalışır :D adminimiz bi bunu da düşünürse sevinirim.

Düşünkü ilerde bu işi profesyonel olarak yapacaksın ve müşteri sana bu işi ben böyle istiyorum demek durumundadır, sende istediğini yapmak zorundasın, klip sahibi türkücü olduğunu düşün ama sen rock seviyorsun bu durumda sen profesyonelliğini gösterip yapmak durumundasın hemde en iyisini ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  mandos Paz 01 Haz. 2008, 21:02

adminim damardan giriyosun. :D tabii en iyisini yapmaya çalışırım ama bu beni bayağı zorlıycak. gerçi belki de korktuğum kadar zor olmaz ;) şevklendim hadi başlayalım. :D
mandos
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  lastturk Ptsi 02 Haz. 2008, 10:46

haziran demiş ki:
Yok yarın son olur heralde Rolling Eyes

O zaman bu gün eklersin...
Oylarda büyük bir değişiklik olmazsa Klip yapılacak........

Ne yapalım sonuçta demokratik bir seçim oldu..
Çoğunluğa uyacağız istemesekte.. :gd:
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : :(
Kullandığınız Programlar : 3ds/max + a/e=50

Mesaj  milenyumkomando Ptsi 02 Haz. 2008, 18:54

valla allah kalbimi biliiyo klipe oy verdim ama o zaman oranı düşüktü demekki benim gibi düşünen arkadaşlar çok ama ben yine de erken konuşmayayım ne olur ne olmaz. Yalnız adminim kafama takılan bişi var yaa eğerki klip seçilirse klibin müziğini seçemiyormuyuz yani ben aksiyon dolu bir klip yapmak istiyorum ama ee siz bize nostaljik bir müzik verirseniz ne yapcaz tangomu çaça mı :no: eğer sizde kabul ederseniz derimki klip müziğini herkez kendisi seçsin
:friends-:
milenyumkomando
milenyumkomando
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : VATAN BEKÇİSİ
Kullandığınız Programlar : 3DS MAX AE PARTİCLE ADOBE PHOTOSHOP CS3

Mesaj  janan Ptsi 02 Haz. 2008, 18:57

ya ben klip istiyom çok güzel olur ve yaratıcılık ortaya çıkar çünkü ben sadece intro sevimiyom nolur klip olsun :D:D:D
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  milenyumkomando Ptsi 02 Haz. 2008, 19:00

janan demiş ki:ya ben klip istiyom çok güzel olur ve yaratıcılık ortaya çıkar çünkü ben sadece intro sevimiyom nolur klip olsun :D:D:D
arkadaşım sende benim gibi düşünüyorsun ama işin aması var dikkat edersen sende bende oy çoğunluğuna uymak zorundayız yani nolur ları bırak sende benim gibi dua etmeye bak Rolling Eyes :dusunuyorum:
milenyumkomando
milenyumkomando
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  TheGodfather (Yasaklı) Ptsi 02 Haz. 2008, 19:01

Bence de klip olsun gayet güzel bi konu herkes yapabilir.
Yalnız adminim sende katılcan mı ??

Çünkü o zaman boronzox la daha çok çalışmamız gerekecek.
TheGodfather (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Bende bilmiyorum.
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects öğrenme aşaması.

Mesaj  milenyumkomando Ptsi 02 Haz. 2008, 19:22

adminim oylama ne zaman sona erecek valla meraktan öldük şimdi birde konu ve müzik oylaması yaparsak iş bayağı uzayacak ben derimki herkes kendi konusu ve kendi seçtiği müzikle katılsın yarışmaya aydınlatmanı bekliyoruz :eusa_pray: :eusa_pray: :eusa_pray:
milenyumkomando
milenyumkomando
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  TheGodfather (Yasaklı) Ptsi 02 Haz. 2008, 19:28

milenyumkomando demiş ki:adminim oylama ne zaman sona erecek valla meraktan öldük şimdi birde konu ve müzik oylaması yaparsak iş bayağı uzayacak ben derimki herkes kendi konusu ve kendi seçtiği müzikle katılsın yarışmaya aydınlatmanı bekliyoruz :eusa_pray: :eusa_pray: :eusa_pray:

Ben var katılmak arkadaşa.
TheGodfather (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Bende bilmiyorum.
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects öğrenme aşaması.

Mesaj  janan Ptsi 02 Haz. 2008, 19:48

bence tek müzik olsun çünkü herşey değişik olursa konu karmaşıklığı oluşur
bu arada oylama hemen bitsin çünkü klip çoğunlukta:D:D
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  alicaglikasap Ptsi 02 Haz. 2008, 20:00

arkadaşlar, kaliteli, reklamsız, tv logosuz, klip indireceğimiz site varmı bildiğiniz,

klip bulmak sorun olacaktır,
ayrıca klip çalışmasını kafamıza göre yapamayız, herkesin aynı şarkıya, seçilen aynı kliplerle katılması gerekir.
ben arabesk sevmem, başkası pop sevmez, başkası rock sevmez, o yüzden oylarda taraflı olacaktır ve sanatçıyı sevmeyen olabilir.
bence klip yanlış seçim.

:ehuhaheuh: :Hohohuho: :cooll: çok çalışıyorum kafa bozuk idare edin beni :HALAY-Sa:
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

Mesaj  milenyumkomando Ptsi 02 Haz. 2008, 20:29

alicaglikasap demiş ki:arkadaşlar, kaliteli, reklamsız, tv logosuz, klip indireceğimiz site varmı bildiğiniz,

klip bulmak sorun olacaktır,
ayrıca klip çalışmasını kafamıza göre yapamayız, herkesin aynı şarkıya, seçilen aynı kliplerle katılması gerekir.
ben arabesk sevmem, başkası pop sevmez, başkası rock sevmez, o yüzden oylarda taraflı olacaktır ve sanatçıyı sevmeyen olabilir.
bence klip yanlış seçim.

:ehuhaheuh: :Hohohuho: :cooll: çok çalışıyorum kafa bozuk idare edin beni :HALAY-Sa:
arkadaşım klip senin için yanlış seçim olabilir ama burada çoğunluğa uymak zorundasın görüşüne saygı duyuyorum ama sende çoğunluğun görüşüne saygı duymalısın bizim sorunumuz klip olsun ve ya olmasın değil konu ve müzik seçimini kendimiz yapabilmemiz :eusa_pray: konu çeşitliliği olması iyidir. değişik fikirler verir insana. sabrısızlıktan ölcez zaten sende bizi yeni bir polemiğe sokma istersen :HAKEM--:

janan demiş ki:bence tek müzik olsun çünkü herşey değişik olursa konu karmaşıklığı oluşur
bu arada oylama hemen bitsin çünkü klip çoğunlukta:D:D
peki seçilen müzik tango olsa veya arabesk ne yapacağını merak ederdim valla yahu müziği kendimiz seçsek ne olur yani konu karmaşıklığı nasıl oluyor o zaman vizyona giren filmler neden hep farklı konuda ve farklı kitleye hitap ediyor sebebi herkese göre birşey olabilmesi demekki bizde öyle bir çalışma yapacağızki herkesin hoşuna gitmesi gerek böyle oy alırız ona göre hazırlanır ona göre çalışırız haksızmıyım
milenyumkomando
milenyumkomando
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  freeware (Yasaklı) Ptsi 02 Haz. 2008, 21:43

oylama bitsin artık yani daraltı gelio bana panik atağım azıcak sonra :scratch:
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : ...

Mesaj  haziran Ptsi 02 Haz. 2008, 21:43

freeware demiş ki:oylama bitsin artık yani daraltı gelio bana panik atağım azıcak sonra :scratch:

Az kaldı :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  lastturk Ptsi 02 Haz. 2008, 22:07

Merakla Bekliyoruz Haziran... :Sırıtıyor-s:
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Ptsi 02 Haz. 2008, 23:01

Konu belli olmuş ve ilk mesaja eklenmiştir,

Süre olarak 30 haziran pazartesine kadar bitmiş olması gerekiyor ve aynı gün oylamaya açılacaktır herkese başarılar dilerim.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  mobidik Ptsi 02 Haz. 2008, 23:14

katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.. Elimden gelse ben de yapardım ama zor :scratch: Ben de belki Adobe Premiere ile bir şeyler yapar yollarım.. :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  haziran Ptsi 02 Haz. 2008, 23:16

mobidik demiş ki:Şarkı değişirse ben de katılırım!!! affraid

Mobidik'ten ŞOK SÖZLER!!!

Deeeer mişim tabiki.. Tüm katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.. Elimden gelse ben de yapardım ama zor :scratch: Ben de belki Adobe Premiere ile bir şeyler yapar yollarım.. :D

Konu klip olunca PR yada AE birlikte kullanılabileceği gibi PR tek başınada kullanılabilir önemli olan kurgu mantığıdır o bakımdan katılabilirsin mobidik ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  lastturk Ptsi 02 Haz. 2008, 23:49

Benim video çekecek ne vaktim var nede adam gibi kamera ama aklımda bir fikir var... :IMG_HAHA-:
lastturk
lastturk
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  djpires Salı 03 Haz. 2008, 00:24

haziran demiş ki:Şarkı Adı: Umurundamı
ac3 Formatı 5 mb:
wav Formatı 49 mb: http://rapidshare.com/files/119526404/Umurundam__305_.rar.html

ya bunun peki mp3 olani yokmuydu Smile))))))))
djpires
djpires
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Şırdancı
Kullandığınız Programlar : Program kullaniyorum

Mesaj  haziran Salı 03 Haz. 2008, 00:29

djpires demiş ki:
haziran demiş ki:Şarkı Adı: Umurundamı
ac3 Formatı 5 mb:

ya bunun peki mp3 olani yokmuydu Smile))))))))

Normalde cd ortamında olmayan yani kaset çalar ile pc ortamına aktarıldıktan sonra kalite kaybı fazla olmaması açısından seçilmiş formatlar mp3 olsaydı hayli kalite kaybı olacaktı ama bu iki formatı AE ve PR destekliyor özellikle wav ilehiç sorun yaşanmaz ve daha kaliteli, ama mp3 için kaliteli çıktı alabilirsem onuda eklerim ;)

Edit: Mp3 formatınıda ekledi mama bunun başında biraz sesiz bölüm var orayı atmanız gerekiyor
mp3 Formatı 5mb: http://depositfiles.com/files/5752061
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  FlamemaN Salı 03 Haz. 2008, 10:47

benim tercihim Bir intro yapmak olacaktır.Çünkü daha efektli ve görsel tasarımı yüksek bir çalışma olacağı kanısındayım..Müzik uygunsa mükemmel olur ama müziği dinlemediğim için birşey diyemem..Yarışamaya katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.. :D
FlamemaN
FlamemaN
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Öğrenci

Mesaj  freeware (Yasaklı) Salı 03 Haz. 2008, 10:51

benim after effect sorunum hala çözülmüş değil katılmayı çok isterdim ama katılamıcam sanırım gerçi 30 haziran uzun bir süre bence daha öne alalım olmazmı?
freeware (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : ...

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics