After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
a4tech başımıza neler açtı? EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
a4tech başımıza neler açtı? EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
a4tech başımıza neler açtı? EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
a4tech başımıza neler açtı? EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
a4tech başımıza neler açtı? EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
a4tech başımıza neler açtı? EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
a4tech başımıza neler açtı? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
a4tech başımıza neler açtı? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
a4tech başımıza neler açtı? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
a4tech başımıza neler açtı? Vote_lcapa4tech başımıza neler açtı? Voting_bara4tech başımıza neler açtı? Vote_rcap 
boronzox
a4tech başımıza neler açtı? Vote_lcapa4tech başımıza neler açtı? Voting_bara4tech başımıza neler açtı? Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

a4tech başımıza neler açtı?

3 posters

a4tech başımıza neler açtı? Empty a4tech başımıza neler açtı?

Mesaj  boronzox Salı 13 Mayıs 2008, 14:31

Merhaba arkadaşlar çoğunuz bilirsiniz ama bilmeyenler de olabilir.A4tech diye bir mouse klavye vs bir marka vardır.Ben ve arkadaşlarım çoğunlukla bu mouse'u kullanırız.Ama halk arasında genelde buna afortek deil de neden olduğunu kavrayamadığım bir nedenden dolayı aytek deriz.Herneyse biz de arkadaşlarımla bu şekilde ''aytek'' diyorduk geçen güne kadar.
Arkadaşım bir mouse alacaktı ve bunun için de 70 ytl gibi bir rakam ayırmıştı.Ben başta dedim oğlum dedim sen manyak mısın bi fareciğe o kadar para verilir mi üstüne biraz daha koy git ram al dedim ama dinlemedi tabii yok olm dedi ben mouse alıcam ışıklı yanarlı dönerli dedi.Efenim biz arkadaşlarla konuş konuş ikna edemedik bunu tabii ama dedik bari gidip o kadar parayı mikrosofa bayılacağına gel seninle aytek alalım bari dedik.Hepimiz kullanıyoruz ve memnunuz bak dedik.Mikrosof nedir dedik küçük yumuşak bozuluyo sonra dedik.Bu allahtan razı oldu.
Ertesi gün efenim biz toplanıp sefaköyde yeni açılan büyük bir alışveriş mağazasına gittik(armoniopark).İşte gezdik biraz sonra teknosanın içine girdik.Tabii bunun gözü başta 200 250 ytllik mikrosofun mouslarına takıldı içini çekti durdu.Bir de yanımızda bi iş adamı gelip o mauslardan 3 4 tane alınca çocuk kudurdu.Herneyse ordan bir tane 58 ytl ye aytekin güzel bir mouse'unu aldık.Mikrosofunkiler gibi pc'den çıkarıp internete bağlanmıyor tv izlenmiyor cep telefonu olarak kullanılmıyordu ama olsundu sonuçta parası da azdı(benim için çok ama).Aldık mousumuzu çıktıp teknosadan sonra evlerimize dağıldık.Akşam msn'den nasılk alıştın mı mousuna dedik çok güzel olm filan dedi.Gece lambaları yakmıyorum bunun ışığı yetiyo dedi çok egzantrik bir mous dedi.Biz de böyle çok güzel bir iş yaptığımız için kendimizle gurur duyduk havalara girdik felan.
Bizim okulumuzun müdürünün ismi aytekin bey'dir efenim.Ertesi gün okulda birbirimizi arıyorduk.Bir tek mous manyağı arkadaş yoktu ortalıklarda sonra onu köşede duvara yaslanmış çok üzgün bir şekilde gördük.Gittik tabii yanına dedik ne oldu kanka neden suratın asık dedik.Bize çok kötü bi şekilde baktı ve:
Lan dedi bana gittiniz enayi gibi b.k gibi mousa dünyanın parasını verdirdiniz.Dün gece kantır oynıyım dedim awpnin dürbününü açarken tuşu içeri kaçtı lan dedi.
Sonra efkarlara girdi küfürler savurdu mausa aytek firmasına filan.O arada müdür bey de yanımızdan geçmekteydi.Adamcağız tam yanımızdan geçiyordu ki bizim bu arkadaşımız ''ben bu aytekin ta ...........'' diye okkalı bir küfür savurdu ve o an müdürün surat kıpkırmızı oldu ve direk bize doğru baktı.Adeta şok olmuştu geldi arkadaşa bir tane sağlam yapıştırdı çocuk 2 metre uçtu.Biz hala neler olduğunu kavrayamanın verdiği aptallıkla bir müdüre bir arkadaşa bakıyorduk.Bu zaman zarfında arkadaş pis bir dayak yedi.Müdür bey de yarın velin gelecek ayrıca hocanla konuşacağım senin dedi.Çocuk çok zor durumda kalmıştı ve nedenini hala anlayamamıştık.Daha sonra müdür uzaklaştı ve arkadaşımız '' allah belanı versin aytek dedi lan dedi bi daha bana aytek derseniz oyarım yıkarım kafanızı patlatırım lan dedi biz de tamam kanka dedik ve o an anladık neler olduğunu.Bu da bize ders oldu bir daha kimseye iyilik etmeyecektin arkadaş.Bırakacaktın gidip mikrosofun 250ytyllik mausunu alacaktı iyilik edip kötülük bulmak böyle birşey olmalıydı.Diğer anladığımız şey ise bizim müdür gerçekten bir aytek bağımlısıydı.Hepimiz evinde aytekin bütün parçalarının bulunduğunu hatta kendi ismini bile kendisinin koyduğunu düşünmeye başlamıştık.Evet işte herşey bundan ibaretti aytek bağımlılık yapıyordu anlaşılan.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

a4tech başımıza neler açtı? Empty Geri: a4tech başımıza neler açtı?

Mesaj  Ayteq Çarş. 14 Mayıs 2008, 10:34

aytek mi Smile Cool
Ayteq
Ayteq
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : i bi çalışma :P

Mesaj  boronzox Çarş. 14 Mayıs 2008, 14:04

ahahahha senin nikin de aytek ha :D işe bak
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  djpires Çarş. 14 Mayıs 2008, 16:19

ben alistigimdan her zaman afortek derim, ve klavyeden mouse, webcam dan mikrofona kadar hepsi aynı markadir ... ben memnunum a4tech den ...
ve bizim emniyet müdür yrd. adida aytekin dir, hic ona aytek diyen gormedim , gorememde ...
djpires
djpires
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Şırdancı
Kullandığınız Programlar : Program kullaniyorum

Mesaj  boronzox Çarş. 14 Mayıs 2008, 17:38

zaten müdüre bişey demedi ben bu aytekin diye başladı müdür de kendi adı sandı :cheesy-:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  djpires Çarş. 14 Mayıs 2008, 19:37

yok yani bende diyorum , bizim müdürede kimse yaninda afortek ile ilgili bisi diyemez hele hele aytek gibi bi kelime kullanarak ...
djpires
djpires
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Şırdancı
Kullandığınız Programlar : Program kullaniyorum

Mesaj  boronzox Cuma 16 Mayıs 2008, 16:16

bence de demesinler sağlık açısından :cheesy:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

- Similar topics