After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 64 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 64 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Vote_lcapKlasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Voting_barKlasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Vote_lcapKlasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Voting_barKlasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Klasik bi başlangıç yapmıcam...

4 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Empty Klasik bi başlangıç yapmıcam...

Mesaj  lynchss Cuma 08 Şub. 2008, 08:11

Konunun ilk mesajı :

Bu AE çalışmam...Çalıştığım şirkete yaptığım intro... Smile

kasıyorum kendimi ama sanırım klasik bir başlangıç olacak...Bi kaç saattir burda neler dönüyo kardeşim havasında bütün topicleri altüst etmek durumundayım...azim inanılmaz...ve sanırım böyle bi ortama dahil olmak beni heyecanlandıracak...AE maceram çoğunuz gibi sanırım çoğunuz gibi demek daha doğru olacak daha yeni başladı...abim tarafımdan gaza getirelerek..sonra Andrew Kramer la süre geldi işte...her neyse...tutoriallerden bakarak oturup bişeyler yapmaya çalıştım bende...Yapmayada devam ediyorum aslında...çoğuda profesyonel sektörde kullanılacak ama bittiklerinde göstermek daha mantıklı olacak size...içinde bulunduğu işle birlikte...Her neyse...kısa bi geçeyim dedim...normalde editörüm...Avid ve Final Cut kullanıyorum...öyle böyle...burda olmak güzel..çok uzattım lafı...

Bu arada tv ye yaptığım bi kaç işide sakıncası yoksa paylaşmak ve yorumlarınızı almak isterim...Malum insan bi işte çömez olunca asıl işinden bişeyler gösterme heyecanı duyuyo... Smile

Sonrasındada Tv işlerim... Smile

sanırım abarttım...iyi seyirler...
lynchss
lynchss
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : editör

Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Empty Geri: Klasik bi başlangıç yapmıcam...

Mesaj  lynchss Cuma 08 Şub. 2008, 12:29

aefx demiş ki:
lynchss demiş ki:
aefx demiş ki:Üff bune :shock: hoşgeldin dostum aramıza süper bir paylaşım olmuş tebrik ve takdir ediyorum başarılı çalışmalar gerçekten :GOODs:

teşşekürler Smile

Rica ederim hergün defalarca izliyoruz bu reklamları başarılarının devamını dilerim Cool

hep beraber abi...hep beraber...sizde afterda yardımcı olacaksınız işte Smile
lynchss
lynchss
Daha Yeni
Daha Yeni

Klasik bi başlangıç yapmıcam... - Sayfa 2 Empty Geri: Klasik bi başlangıç yapmıcam...

Mesaj  lynchss Cuma 08 Şub. 2008, 12:38

aefx demiş ki:
lynchss demiş ki:
aefx demiş ki:
lynchss demiş ki:
aefx demiş ki:Üff bune :shock: hoşgeldin dostum aramıza süper bir paylaşım olmuş tebrik ve takdir ediyorum başarılı çalışmalar gerçekten :GOODs:

teşşekürler Smile

Rica ederim hergün defalarca izliyoruz bu reklamları başarılarının devamını dilerim Cool

hep beraber abi...hep beraber...sizde afterda yardımcı olacaksınız işte Smile

Tabiki aramızda olduğun sürece herzaman elimizden geldiği kadar severek yardımlaşırız aftere yeni başlamışsınız sanıyorum Cool

aslında yeni yüz göz olmaya başladık diyelim...daha öncedende top yuvarlayabiliyodum Smile daha çok silme işleri yada mask konusunda kendimi geliştirmek istiyorum...bide işte motion graphic...çok önemli olmasada ne bileyim..ortaya karışık dalmış durumdayım şu anda...
lynchss
lynchss
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  lynchss Cuma 08 Şub. 2008, 23:11

Arkadaşlar...GreenBox ile çalışma yapmak isteyen arkadaşlar varsa aramızda amatör olarak...kendilerine bişey katmak için yapacakları çalışmalarda GreenBox odamızı sanırım onlara sunabilirim...tabi çalışmalar ticari olmamak kaydıyla Smile ayrıca çalıştığım şirkette after işlerinde gönül işi yapacak kendini geliştirmek isteyenlerede staj imkanı sunabilirim...

öyle işte...
lynchss
lynchss
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Cuma 08 Şub. 2008, 23:15

Yani yardımcı olmaksa olay budur umarım doğru kişiler faydalanır böyle bir fırsat birdaha kimsenin eline kolay geçmez diye düşünüyorum çok teşekkürler böyle birşey yapmayı düşündüğün için yardımcı olmak istemen bile yeterde artar bile Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  lynchss Cuma 08 Şub. 2008, 23:19

haziran demiş ki:Yani yardımcı olmaksa olay budur umarım doğru kişiler faydalanır böyle bir fırsat birdaha kimsenin eline kolay geçmez diye düşünüyorum çok teşekkürler böyle birşey yapmayı düşündüğün için yardımcı olmak istemen bile yeterde artar bile Smile

nedemek efenim... Smile

bu mynetteki videoları buraya koymanın bi yolunu bulmam lazım benim bi şekilde..?
lynchss
lynchss
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Cuma 08 Şub. 2008, 23:26

lynchss demiş ki:
haziran demiş ki:Yani yardımcı olmaksa olay budur umarım doğru kişiler faydalanır böyle bir fırsat birdaha kimsenin eline kolay geçmez diye düşünüyorum çok teşekkürler böyle birşey yapmayı düşündüğün için yardımcı olmak istemen bile yeterde artar bile Smile

nedemek efenim... Smile

bu mynetteki videoları buraya koymanın bi yolunu bulmam lazım benim bi şekilde..?

ordaki video adresinin hemen üstündeki sitenize eklemek için yazan yerdeki kodu kople kopyaladıktan sonra ilk value= değerindeki linki aşağıdaki kodun arasına koyarsan tamamdır

Kod:
[flash(550,450)]mynet video linki[/flash]
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  lynchss Cuma 08 Şub. 2008, 23:29

neyse abi..buna burdan vermem zaten sanırım bizimkiler tarafından yasaklanmış....ben sadece link vereyim arkadaşlar zamanı olursa girip ordan izlerler...

http://video.mynet.com/video/Komik/85520/Delisin/?adussid=Zb29tz8w7L
lynchss
lynchss
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  lynchss Cuma 08 Şub. 2008, 23:34

ayrıca bide bu...

http://video.mynet.com/video/Muzik/80093/Kalp_Kalbe_Karsi_Derler/?adussid=WJX8nTKKM4
lynchss
lynchss
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran C.tesi 09 Şub. 2008, 04:06

Ya keşke video olarak yeni başlıklar açabilseydik bunlara ne iyi olurdu artık napalım yasaklara saygımız var böyleyse böyle napalım Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics