After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Çıktı formatları ve özellikleri EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Çıktı formatları ve özellikleri EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Çıktı formatları ve özellikleri EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Çıktı formatları ve özellikleri EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Çıktı formatları ve özellikleri EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Çıktı formatları ve özellikleri EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Çıktı formatları ve özellikleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Çıktı formatları ve özellikleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Çıktı formatları ve özellikleri EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Çıktı formatları ve özellikleri Vote_lcapÇıktı formatları ve özellikleri Voting_barÇıktı formatları ve özellikleri Vote_rcap 
boronzox
Çıktı formatları ve özellikleri Vote_lcapÇıktı formatları ve özellikleri Voting_barÇıktı formatları ve özellikleri Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Çıktı formatları ve özellikleri

4 posters

Çıktı formatları ve özellikleri Empty Çıktı formatları ve özellikleri

Mesaj  Shekerphare Çarş. 09 Ocak 2008, 16:12

After Effect veya Adobe Premiere gibi video programlarından export ederken alınan formatların açıklamaları yada kısa dersleri , en çok kullanılanları, görüntüsü en net olabilen, boyutu fazla olmayan gibi bu tür özelliklerini göz önüne katarak bir konu oluşturabilecek arkadaşlar var ise paylaşırsa sevinirim(z)..
Bir çok arkadaşında işine yarayabilecek bir konu olur görüşündeyim,kolay gelsin.
Umarım anlatabilmişimdir Rolling Eyes
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Çıktı formatları ve özellikleri Empty Geri: Çıktı formatları ve özellikleri

Mesaj  haziran Çarş. 09 Ocak 2008, 16:38

Ben her zaman quick time olarak çıktı alıyorum ama h264 codeki ile, Gayet kaliteli birde bunu best kaliteyi seçtiğimde mükemmel oluyor üstelik boyutuda çok düşüktür :kahve-:
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Shekerphare Çarş. 09 Ocak 2008, 16:40

Teşekkürler haziran.
Ek olarak yazacak varsa bekleriz , örnek verecek olursam , after effect'te "xxx" çıktısını alırsanız "yyy" programında kullanabilirsiniz gibi gibi Smile
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  haziran Çarş. 09 Ocak 2008, 16:52

Ben Quick Time formatını PR dede rahat editleyebiliyorum buda ek bilgi olsun çünkü bazı arkadaşlar gerekli codeckleri yüklemedikleri için bu uzantı ile PR çalışamadıklarını yani import edemediklerini söylüyorlar Rolling Eyes PR ye bu Etymonix MPEG-2 Video Codec 1.10 veya Mainconcept Mpeg Pro Hd v2.0.0 codecklerini kuranlar çalışabilirler ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  ACYN Çarş. 09 Ocak 2008, 16:58

bencede quicktime hem ne bilim ayrı bir havası var bana göre qt formatının:D
ACYN
ACYN
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Ayakkabı Bağı Bağlayıcısı....

Mesaj  mobidik Çarş. 09 Ocak 2008, 18:15

Arkadaşlar bana PR de çıktı almayı öğretin..Valla bunca zamandır öğrenemedim gitti..Direk movie olarak çıktı alıyorum..Kalitesi beni tatmin ediyor ama çok büyük oluyor..Zaten kameramdan 7 dakikalık ham görüntüyü alıyorum 9gb..Onu montajlıyorum oluyor 10gb...Bu onu küçültüyorum sıkıştırıyorum 400mb falan da o tutuyor..Bilgisayarımda yer kalmadı artı yaa.. :(
Bana bir anlatsanız...(Nasıl ama başlıpı bulunca içimi döküverdim :D yukardaki örnekler kafadan sallamadır ama genelde o rakamlara yakın oluyor)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  haziran Çarş. 09 Ocak 2008, 18:23

Mobidik sana önerdiğim canopus ile çıktı alırsan boyut bir hayli küçük ve kaliteli olur ama avi yaparsan ne yaparsan yap boyutu küçültemezsin onun için avi dışındaki seçenekler üzerinde çalışmalısının bence bu bilgi seni tatmin eder ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

- Similar topics