After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
After da ses sorunu EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
After da ses sorunu EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
After da ses sorunu EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
After da ses sorunu EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
After da ses sorunu EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
After da ses sorunu EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
After da ses sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
After da ses sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
After da ses sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 66 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 66 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
After da ses sorunu Vote_lcapAfter da ses sorunu Voting_barAfter da ses sorunu Vote_rcap 
boronzox
After da ses sorunu Vote_lcapAfter da ses sorunu Voting_barAfter da ses sorunu Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

After da ses sorunu

4 posters

After da ses sorunu Empty After da ses sorunu

Mesaj  Misafir Ptsi 07 Ocak 2008, 02:46

after da sesleri duymak için numerik kısmından noktaya basıyorum sesi duyuyorum ama sadece sesi duyuyorum filmimi oynatmıyor hem ben Andrewin derslerinde olduğu gibi seslerle nasıl oynacağım..filmimi oynatınca tekrar ses kaboluyor...sonra tekrar noktaya basıyorum sesi duyuyorum ama filmim gene ilerlemiyor çünkü time line çubuğu gitmiyor...ses ataması ve ayarlamalarını nasıl yapacağım?? :study:
Anonymous
Misafir
Misafir

After da ses sorunu Empty Geri: After da ses sorunu

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 02:52

Yine numerik kısımdan sıfır tuşuna basarsan oynatması lazım Ömer ;)

Bu arada başlığını düzelttim gene Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir Ptsi 07 Ocak 2008, 03:02

valla hem numerik hemde harli sıfıra basıyorum "gık" yok...sadece numerikten noktaya basınca müzik geliyor ama filmim oynamıyor bu kez.........valla bi kez sesle müzik oynadı ama time line başa alınca yine ses kayboldu...ben devamlı sesi artık nasıl duyabilirim...çünki se ayarlamalrını filme göre ayarlamam lazım...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 03:12

ömer tatlısöz demiş ki:valla hem numerik hemde harli sıfıra basıyorum "gık" yok...sadece numerikten noktaya basınca müzik geliyor ama filmim oynamıyor bu kez.........valla bi kez sesle müzik oynadı ama time line başa alınca yine ses kayboldu...ben devamlı sesi artık nasıl duyabilirim...çünki se ayarlamalrını filme göre ayarlamam lazım...

Başka bir yerden ses ayarı yoktur sadece oradan duyabilirsin ama birde ae nin edit menüsündeki özelliklerinden ses donanımını tanıormu ona bakman lazım bu konuda bide shekerphare bi ders kendisi hazırlamıştı forumda bakarsan bulabilirsin ben şu anda bulamadım Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir Ptsi 07 Ocak 2008, 03:15

bi dakka açıklamanız eksik ...sıfıra basınca ses kısmında render yapıyor galiba...ama tamamını render yapamıyor, üçte birini render yapıp başa dönüyor...evet şimdi tekrar cevap ver haziran....
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 03:20

ömer tatlısöz demiş ki:bi dakka açıklamanız eksik ...sıfıra basınca ses kısmında render yapıyor galiba...ama tamamını render yapamıyor, üçte birini render yapıp başa dönüyor...evet şimdi tekrar cevap ver haziran....

E tamam işte time linedeki bütün projenin sonuna kadar render yapmazki bir yere kadar yapar sonra orayla işin bitince diğer kısma geçersin ;)

Bende o bakımdan ses çalışmalarımı PR de yapıyorum ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Misafir Ptsi 07 Ocak 2008, 03:24

bende oole yapacamda ..AE deki seesi de öğrenmemiz lazım; ama boole bu değirmen dnmez.... ;)
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  Shekerphare Ptsi 07 Ocak 2008, 03:29

eklenti eklemiştim ben onu bir incele istersen ömer

Ses sorunsali videolu anlatim

En son tarafından Ptsi 07 Ocak 2008, 03:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 03:32

Shekerphare demiş ki:eklenti eklemiştim ben onu bir incele istersen ömer

Ses sorunsali videolu anlatim

Ya bende yukardaki mesajımda senin tutorialini söyledim ama bulamadım forumda iyimi Suspect
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Shekerphare Ptsi 07 Ocak 2008, 03:43

ehueh Ses sorunsali adlı konuda o oradaki linki de düzelttim şimdi sitenin yönlendirmesini değiştirdikte biz oradaki linkide öldürmeyelim diye yeniledim , umarım faydasını görür ömer Smile
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  Misafir Ptsi 07 Ocak 2008, 03:45

tamamınız arkadaşlar o dersi indiridm...inceledimem..baktım ders çalışıyor...ama benim preferance çalışmıyor...tuhaf....aslında programda bi tahribat varda ...az bi işm kaldı sonra tekrar silip yeniden yükleme yapacımda neyse ...dersden nasıl yapıldığını öğrenmiş olduk sonuçda...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 03:46

Shekerphare demiş ki:ehueh Ses sorunsali adlı konuda o oradaki linki de düzelttim şimdi sitenin yönlendirmesini değiştirdikte biz oradaki linkide öldürmeyelim diye yeniledim , umarım faydasını görür ömer Smile

Tabi bulamam ben konuyu senin başlattığını sanıyordum nerden aklımda öyle kalmışsa konuyu senin başlattığın başlıklara bakıyorum o bakımdan bulamamışım şimdi oldu linde aşağıda ömerde aramasın :D

https://aftereffects.catsboard.com/ae-genel-sorunlar-f5/after-effect-cs3-ses-sorunsaly-t511.htm
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Shekerphare Ptsi 07 Ocak 2008, 03:47

Yukarıda linki ekledim ztn koyu renkte olan yazıya tıklayıp indirebilirsin 3MB bir şey zaten Ömer:)
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 03:53

Shekerphare demiş ki:Yukarıda linki ekledim ztn koyu renkte olan yazıya tıklayıp indirebilirsin 3MB bir şey zaten Ömer:)

Ömer sorununu çözdü galiba teşekkür etmediğine göre :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Shekerphare Ptsi 07 Ocak 2008, 03:54

Hayırlısı olsun diyelim ne diyelim biz elimizden gelen gayreti gösterdik haziran Smile
Ben yatayım ya sıkıldım haydi hayırlı geceler Smile
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  mobidik Ptsi 07 Ocak 2008, 03:55

Ben teşekkür ederim bu konuda benim de sorunum vardı..Hatta öbür başlıkta dile getirmişim ama sonra hiç takip etmemişim o başlığı..Unutmuşumdur kesin..Hatta bir çalışmamda da bu yüzden sessiz bir çıktı alıp ses ile PR de çalışmıştım..
Ders için yardım için ve insanlık için batsın bu dünya!
Yok olmadı...Teşekkürler olacaktı.. cheers
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  Misafir Ptsi 07 Ocak 2008, 03:59

siistemi 3-4 saat geriye yükleme yaptım böylece tüm sorunu çözdüm...of bee..ne geceydi....sesleri galiba premier de çalışacam....
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 04:01

ömer tatlısöz demiş ki:siistemi 3-4 saat geriye yükleme yaptım böylece tüm sorunu çözdüm...of bee..ne geceydi....sesleri galiba premier de çalışacam....

aefx in önerisi işe yaramış diyorum zaten aefx sen artık aşmaya başladın bi çalışma koyda görelim yaf yok diyo daha zamanı varmış Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Misafir Ptsi 07 Ocak 2008, 04:06

AEFX çok mütevazi bi arkadaş, harika bi kişilik doğrusu..istanbuldamı ikamet ediyo acaba?? :friends-:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  mobidik Ptsi 07 Ocak 2008, 04:16

aefx demiş ki:
ömer tatlısöz demiş ki:AEFX çok mütevazi bi arkadaş, harika bi kişilik doğrusu..istanbuldamı ikamet ediyo acaba?? :friends-:

Sağol Ömer hocam sözlerin için :P evet ist de oturuyorum ama mekanım genelde taksim galatasaray falan :D
Aslında antalyada oturmayı çok istemişimdir ama burası kısmetmiş :D

Bir gün şöyle 1. After Effect Forum buluşma günü falan ayarlasak ne güzel olur!!! :fiskos--:
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 07 Ocak 2008, 04:17

mobidik demiş ki:
aefx demiş ki:
ömer tatlısöz demiş ki:AEFX çok mütevazi bi arkadaş, harika bi kişilik doğrusu..istanbuldamı ikamet ediyo acaba?? :friends-:

Sağol Ömer hocam sözlerin için :P evet ist de oturuyorum ama mekanım genelde taksim galatasaray falan :D
Aslında antalyada oturmayı çok istemişimdir ama burası kısmetmiş :D

Bir gün şöyle 1. After Effect Forum buluşma günü falan ayarlasak ne güzel olur!!! :fiskos--:

Evet bunun için öncelikle herkesin müsait olduğu bi güne denk gelmesi lazım ben ist den gitmeden olabilir gerçi ne zaman giderim belli değilde akaradan ancak sizin buluşma videolarınızı izlemekle yetinmek durumunda kalırım Rolling Eyes

heratbreaker kısa filmini bizim üyelerle çekmek istemişti o zaman kimsenin zamanı müsait olamamıştı zaman bu herkese uymayabiliyor umarım bu fikirde kalmaz gerçekleşir çok iyi olur bence Murat' da gelir belki Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  ACYN Ptsi 07 Ocak 2008, 04:21

ya benim önceden bir forum sitem vardı(ne yazıkki şimdi kapandı) o zamanlar biz düzenlemiştik böle buluşma falan ben ankaradayım ama istanbulda da düzenlemiştik çok zevkli oluo burda da olabilir bence ...
ACYN
ACYN
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Ayakkabı Bağı Bağlayıcısı....

Mesaj  mobidik Ptsi 07 Ocak 2008, 04:24

Ya geçenlerde adını yazdığım ama silinene **** sitesinde (reklam olmasın) buluşma işi geleneksel haline gelmiş..Ve her buluşma öncesi forumda birisi senaryo yazıyor..Buluştuklarında da çekiyorlar..
En son Hesaplaşma 7'yi çektiler mesela..İnşallah onların bir dahaki buluşmalarına katılacam..
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

- Similar topics