After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 60 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 60 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Vote_lcapNasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Voting_barNasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Vote_rcap 
boronzox
Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Vote_lcapNasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Voting_barNasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin.

2 posters

Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Empty Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin.

Mesaj  red123456 Ptsi 15 Ağus. 2011, 15:27

şimdi kan efektleri yapmayı videolarda falan gördüm ama sürekli ya toz kan yapıyorsunuz yada öyğle şeyler benim istediğim farklı birşey.

örnek: videoda beyaz gömlekli bir adam var ona ateş ediliyor ve adamın göğsünden falan kan akıyor bunu nasıl yapabiliriz... video ile biri gösterebilir mi? şimdiden teşekkürler.

yani gömleğin üzerinde bir kan olsun. acaba yapılabilir mi??
red123456
red123456
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : işsizeleman
Kullandığınız Programlar : adobeaftereffectcs4

Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin. Empty Geri: Nasıl Kan Efekti Yapılır Yardım Edin.

Mesaj  dollyana Perş. 29 Eyl. 2011, 16:31

Action_Essentials yüklersen bu konuda daha kolay iş yapabilirsin yada solidleri üst üste koyup position vermen gerekiyor cok layer kullanmamak için hazır composit video şeklinde Action_Essentials içinde silah ucundan patlamalar catlamalar var kolay gelsin Smile
dollyana
dollyana
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : visualfocusfilm
Meslek : compositing
Kullandığınız Programlar : after effect

- Similar topics