After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 17 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 17 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Vote_lcapBU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Voting_barBU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Vote_rcap 
boronzox
BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Vote_lcapBU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Voting_barBU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım?

2 posters

BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Empty BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım?

Mesaj  fat304h Ptsi 11 Tem. 2011, 15:50

Öncelikle projem 800x600 çözünürlüğündedir..Sistemim :
Intel core quad q8300 işlemcim var (4 çekirdek overclocked 2.9 ghz)
4 gb ram 1333mhz
ATI Radeon HD5450 (1 gb overclocked 860 ghz)
Sorunum video çok kasıyor acaba daha az kasmaması için neler yaparım mesela multiprocces özeeliklerini nasıl yapmalıyım onun gibi...
fat304h
fat304h
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : aweawd
Kullandığınız Programlar : after effect

BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım? Empty Geri: BU sistemle bu nasıl kasıyor Yardım?

Mesaj  Nekro Salı 12 Tem. 2011, 14:42

Komposizyon içerigine, uyguladıgınız efect lere göre degisir. Kasmadan bahsettiğiniz ram preview ise normaldir. Sistemin çok iyi seviye birşey degil zaten. Birde notebooksa daha büyük sıkıntı.
İşlemcinin 4 core u da aktif et. AE nin rami işlemciyi tam performans kullanmasına izin ver. Belki biraz etkiler.
RAM pre yaparkende quality yi quarter da tut.
Nekro
Nekro
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : Ögr
Kullandığınız Programlar : AE,PS,Max,Soundbooth

- Similar topics