After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 69 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 69 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Vote_lcapAfter Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Voting_barAfter Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Vote_rcap 
boronzox
After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Vote_lcapAfter Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Voting_barAfter Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu

+3
mjselcuk
busteray
Trendmark
7 posters

After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Empty After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu

Mesaj  Trendmark Salı 26 Nis. 2011, 16:02

Merhaba.Arkadaşlar After Effets ile İstanbulun Fethi için Kısa bir Video Hazırlamak İstiyorum.Lakin Sık Sık çalışmada Donmalar Yaşıyorum.Defalarca Kaldırıp Yükledim (Artık yükle kaldır Crackde istemiyor ) Bu çalışma ve bu Sorun Hakkında Yardımcı olacak Bilgili Arkadaş varmı Aramızda ?
Trendmark
Trendmark
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : Bilgisayar
Kullandığınız Programlar : After

After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Empty Geri: After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu

Mesaj  busteray Perş. 28 Nis. 2011, 19:09

heveslenme öyle biri yok
busteray
busteray
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci(lise)
Kullandığınız Programlar : adobe photoshop(zayıf)

After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu Empty Geri: After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu

Mesaj  mjselcuk Salı 18 Ekim 2011, 10:57

Trendmark demiş ki:Merhaba.Arkadaşlar After Effets ile İstanbulun Fethi için Kısa bir Video Hazırlamak İstiyorum.Lakin Sık Sık çalışmada Donmalar Yaşıyorum.Defalarca Kaldırıp Yükledim (Artık yükle kaldır Crackde istemiyor ) Bu çalışma ve bu Sorun Hakkında Yardımcı olacak Bilgili Arkadaş varmı Aramızda ?

ben bu sitede daha soruma cp aladığımı hatrlamıyorum hatta birinde soruyu sormşm kmse cvplamadı sorunun cvbnı kendim bulup cvpladım o derece...sadece şunu yaptm bunu yapım diye havalarını atarlar üyeler.öğrenlmş bir videocopilot sitesi ordakileri taklit edip ders anlatrlar.okdarnı bende yaparım.
mjselcuk
mjselcuk
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğretmen
Kullandığınız Programlar : sony vegas,photoshop,after efect

Mesaj  erdemsoyyigit Perş. 22 Ara. 2011, 20:50

Banada oluyo genelde yanlışıkla space(boşluk) basıyorum donmuş zannediyorum dondugunda bi bakmayı dene
erdemsoyyigit
erdemsoyyigit
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : yok
Kullandığınız Programlar : adobe after effects-premier

Mesaj  tuncaomer42 Çarş. 25 Tem. 2012, 15:39

arkadaşım ilk önce videoda çalışma yaparken boyutu çok önemli.büyük boyutluysa kasma yapabilir .bu sorun senin ram inden dolayıdır.ve bilgisayarının işlemcisinden.ayrıca videoda ortada half full filan var.onu half yaparsan yada daha aşşada kasma daha az olur.
tuncaomer42
tuncaomer42
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : polis
Kullandığınız Programlar : after effeck,sony vegas,photoshop

Mesaj  volcy123 Paz 02 Ara. 2012, 19:25

erdemsoyyigit demiş ki:Banada oluyo genelde yanlışıkla space(boşluk) basıyorum donmuş zannediyorum dondugunda bi bakmayı dene

buna dikkat et
volcy123
volcy123
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : After Effects,Photoshop,Sony Vegas,Image Ready,Corel Draw

Mesaj  crissangel C.tesi 29 Ara. 2012, 05:38

Trendmark demiş ki:Merhaba.Arkadaşlar After Effets ile İstanbulun Fethi için Kısa bir Video Hazırlamak İstiyorum.Lakin Sık Sık çalışmada Donmalar Yaşıyorum.Defalarca Kaldırıp Yükledim (Artık yükle kaldır Crackde istemiyor ) Bu çalışma ve bu Sorun Hakkında Yardımcı olacak Bilgili Arkadaş varmı Aramızda ?

Bu problemi ilk başladığım zamanlarda ben de çok yaşıyodum, not normal time gibi kırmızı bir uyarı çıkar hatta. Sonradan öğrendim ki bu bir sorun değilmiş meğer, timeline'da bir yeşil çizgi ya da çizgicikler göreceksin, after effects doğrudan ra'mden yer dolayısıyla o yeşil yüklü alanı doğru çalıştırır ama bu bir bozuklık olduğu anlamına gelmez, eğer videonun takip çubuğunu sağa sola doğru küçük küçük oynatırsan oraların yeşil olduğunu ve diğer yerlerdeki yeşil çizginin silindiğini greceksin, o framede çalıştığını düşünecek after effects o yüzden sana o alanı sorunsuz göstermek için orayı yükleyecek. Kısaca bu yani başlangıç seviyesi için söyleyebileceğim, after effectte çalışmayı real time ya da gerçek zamanlı görmek iiçin render almak zorundasın ama alışırsın :D asil balaban diye biri vardı, eğitimlerini tavsiye ederim zaten keyframe, time line, solid camera null object gibi temel kavramları çözdüğünde sorun ortadan kalkacak. Uzun oldu biraz ama sırf bu soruya cevap vermek için kaydoldum, ben de yaşamıştım ve snei çok iyi anlıyorum, iyi çalışmalar dilerim...
crissangel
crissangel
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : after effects

- Similar topics