After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
3D MAX EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
3D MAX EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
3D MAX EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
3D MAX EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
3D MAX EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
3D MAX EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
3D MAX EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
3D MAX EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
3D MAX EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 56 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 56 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
3D MAX Vote_lcap3D MAX Voting_bar3D MAX Vote_rcap 
boronzox
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

3D MAX

3 posters

3D MAX Empty 3D MAX

Mesaj  designer Salı 18 Ara. 2007, 20:39

3D cok güzel bir ekleniydi ama bu forum bunu hak ediyor sanirim 3D le ugrasan ama FULL olunca olmuyor bende anlamadim gitti sanki FULL paylasim yapsak kötü olur sanki :D
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker

3D MAX Empty Geri: 3D MAX

Mesaj  haziran Salı 18 Ara. 2007, 20:55

designer demiş ki:3D cok güzel bir ekleniydi ama bu forum bunu hak ediyor sanirim 3D le ugrasan ama FULL olunca olmuyor bende anlamadim gitti sanki FULL paylasim yapsak kötü olur sanki :D

Full paylaşım yapmak keşke sorun olmasaydı vede program sahipleri tarafından buda kabul edilebilseydi bizim için hiç sorun olmazdı hatta sevindirik bile olurduk, ama düşünki senin ürettiğin bir program yada işinle alakalı sana ait yani senin geliştirdiğin her hangi birşey var ve bunu ticari olarak kullanıyorsun ve emeklerinin karşılığını burdan alıyorsun ama birileri gelip bunu heryerde kendi malıymış gibi dagıtıp diğerleri tarafındanda kapışılması o kişiye ne kadar haksızlık oluyorsa bu durum içinde geçerli bu.

Senden daha bilinçli hareketler bekliyorum designer uzun zamandır aramızdasın ve seni azda olsa tanıyor sayılırız bundan sonraki paylaşımlarında bilgilendirici paylaşımlar yaparsan gözümüzdeki değerinde bir o kadar daha artar bu senin içinde hepimiz içinde daha etkili ve doğru yoldur öyle değilmi ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  designer Salı 18 Ara. 2007, 21:04

haziran demiş ki:
designer demiş ki:3D cok güzel bir ekleniydi ama bu forum bunu hak ediyor sanirim 3D le ugrasan ama FULL olunca olmuyor bende anlamadim gitti sanki FULL paylasim yapsak kötü olur sanki :D

Full paylaşım yapmak keşke sorun olmasaydı vede program sahipleri tarafından buda kabul edilebilseydi bizim için hiç sorun olmazdı hatta sevindirik bile olurduk, ama düşünki senin ürettiğin bir program yada işinle alakalı sana ait yani senin geliştirdiğin her hangi birşey var ve bunu ticari olarak kullanıyorsun ve emeklerinin karşılığını burdan alıyorsun ama birileri gelip bunu heryerde kendi malıymış gibi dagıtıp diğerleri tarafındanda kapışılması o kişiye ne kadar haksızlık oluyorsa bu durum içinde geçerli bu.

Senden daha bilinçli hareketler bekliyorum designer uzun zamandır aramızdasın ve seni azda olsa tanıyor sayılırız bundan sonraki paylaşımlarında bilgilendirici paylaşımlar yaparsan gözümüzdeki değerinde bir o kadar daha artar bu senin içinde hepimiz içinde daha etkili ve doğru yoldur öyle değilmi ;)

1.bu konuda haklisin ben tek baska siteleri kast etmistim full felan
2.nasil yani senden daha bilincli hareket bekliyorum yani biz afedersin delimiyiz Rolling Eyes
3.ha birde hic gözünüzde olmim ben paylasimimi yapim o bana yeter
gözümüzde degerin artsin diyorsunya

HERNEYSE HAZIRAN BU KONU KAPANSIN
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Salı 18 Ara. 2007, 21:14

Sen nasıl istersen bizde öyle davranırız sorun değil designer, gözümüzdeki değerin senin istediğin sınırlarda kalabilir.

Senden daha bilinçli paylaşım bekliyoruz derken bilgilendirici paylaşımları kast ettim hiç bir yerde deli iması yapmadığımı sende biliyorsun ve çokta açık bir durum ayrıca nasıl buraya bağladın onuda anlamış değilim.

Ben sadece aramızda hatırı olan bir üyemiz olduğunu söyledim, fakat bunu ters anlamışsın, izah etmeye çalışmıcam, zaten bunu sende biliyorsun, neden bu tavrı takındığını bilmiyorum ama hoş değil, dediğin gibi konu kapanırsa bende çok memnun olucam.
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  designer Salı 18 Ara. 2007, 21:28

ama Haziran cok sinirlendim millet paylasim yapiyor onlar iyi oluyor bana gelince kötü oluyor
iyi forumlar
FULL paylasim yapiyorum diyemi confused
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Salı 18 Ara. 2007, 21:37

designer demiş ki:ama Haziran cok sinirlendim millet paylasim yapiyor onlar iyi oluyor bana gelince kötü oluyor
iyi forumlar

Evet designer full olduğu için, aslında o paylaşımların orjinal adreslerini versen ve bilgilensek çok daha güzel olucak o zaman isteyen full edinmek isterse kendi seçimidir her yoldan bulur zaten öyle değilmi neyse sinirlenme artık, biraz sonra sinirin geçince meseleyi daha iyi anlayacaksın biliyorum hak vericeksin bizede ;)

Bize lazım olan şu anda dersler mesela crackli paylaşım yerine bu programalrın kullanımı hakkındaki derslerin (tutorial) anlatımları olabilse hepimiz faydalanabilicez bunu bekliyoruz, tecrübeli üyelerimiz şu anda yoğun oldukları için vakit sıkıntısı çekiyorlar o bakımdan hazırlayamıyorlar, en azından üyelik gerektirmeyen forumlar yada tutorial sitelerinden dersler eklenmesi olabilir eğer üyelik gerektiren bir siteyse orası o zaman adreslerini vermeden paylaşım yapan kişinin ismi verilerek yapılabilir ;)

Ayrıca sende photoshopta çok çalışıyorsun, arada bizede bununla ilgili dersler hazırlayabilirsin, mesela actionların kullanılması brushes ler nereye yüklenir ve onlar nasıl kullanılırlar vede nasıl hazır kendi fırçalarımızı yapabiliriz gibi süper olmazmı :SOHBET: ışıklandırma, layerlerle çalışma, gibi daha bir çok şey var ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  designer Salı 18 Ara. 2007, 21:40

haziran demiş ki:
designer demiş ki:ama Haziran cok sinirlendim millet paylasim yapiyor onlar iyi oluyor bana gelince kötü oluyor
iyi forumlar

Evet designer full olduğu için, aslında o paylaşımların orjinal adreslerini versen ve bilgilensek çok daha güzel olucak o zaman isteyen full edinmek isterse kendi seçimidir her yoldan bulur zaten öyle değilmi neyse sinirlenme artık, biraz sonra sinirin geçince meseleyi daha iyi anlayacaksın biliyorum hak vericeksin bizede ;)

Bize lazım olan şu anda dersler mesela crackli paylaşım yerine bu programalrın kullanımı hakkındaki derslerin (tutorial) anlatımları olabilse hepimiz faydalanabilicez bunu bekliyoruz, tecrübeli üyelerimiz şu anda yoğun oldukları için vakit sıkıntısı çekiyorlar o bakımdan hazırlayamıyorlar, en azından üyelik gerektirmeyen forumlar yada tutorial sitelerinden dersler eklenmesi olabilir eğer üyelik gerektiren bir siteyse orası o zaman adreslerini vermeden paylaşım yapan kişinin ismi verilerek yapılabilir ;)

Ayrıca sende photoshopta çok çalışıyorsun, arada bizede bununla ilgili dersler hazırlayabilirsin, mesela actionların kullanılması brushes ler nereye yüklenir ve onlar nasıl kullanılırlar vede nasıl hazır kendi fırçalarımızı yapabiliriz gibi süper olmazmı :SOHBET: ışıklandırma, layerlerle çalışma, gibi daha bir çok şey var ;)

Dediklerin dogru suan sinirim indi
ok ozaman böyle paylasim yaparim artik sen uygun görmüssün artik
prog vb.yüklemeden önce pm atim mi sana :Hohohuho: :Hohohuho:
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Salı 18 Ara. 2007, 21:48

Ehehhe yok ya pm atmana gerek yok, artık sana güveniyorum kazayla gözünden kaçan bişey olursada AE silahlı kuvvetlerimiz devreye giriyolar biliyosun :lol!:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  designer Salı 18 Ara. 2007, 21:50

ok girebilirlerse AE silah kuvvetleri buyursunlar birde cayimi icsinler :Hohohuho: :Hohohuho:
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Salı 18 Ara. 2007, 22:14

designer demiş ki:ok girebilirlerse AE silah kuvvetleri buyursunlar birde cayimi icsinler :Hohohuho: :Hohohuho:

Komutan olarak ben gelirsem çayla kandıramazsın beni en az bi kahveni içerim :cherry:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  designer Çarş. 19 Ara. 2007, 01:02

aefx demiş ki:
designer demiş ki:
aefx demiş ki:Bi photoshop dersimi duydum :D

Dersmi geliyormuş Laughing

Evet AEFX insallah

O zaman birisi bana şu fotoların üzerinden kalan saçları nasıl temizleriz onu anlatabilirmi biliyorum sipariş gibi oldu ama yapamadım fırça izleri kalıyor kafayı yicem az kaldı :evil:

saçlar iki kişi yanyana duruyor düşünün kızın uzakta duruyor ama saçları uzun olduğu için rüzgardan dağılmış ve adamın gögsüne gelmiş bende bu resimdekileri ayrımak ve adamın resmini almak istiyorum ama öyle birşeyki resimdeki saçları temizlerken hep iz kalıyor bunu temiz bir şekilde nasıl yaparım bulamadım hangi toolla yada fırçayla yapıldğını söylerseniz birde böyle denemek istiyorum Suspect bu arada sadece çalışma amaçlı yapıyorum bunu netten bulduğum herhangi bir foto bu egzersiz olsun amacıyla Rolling Eyes

AEFX anlatmak isterim ama en iyisi resmi upload et ben bakayim sana anlatayim resim olmadan olmuyor
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  designer Çarş. 19 Ara. 2007, 23:43

AEFX sen herhangibi foto yükle bence aciklim nasil kesilmesini
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Misafir Perş. 20 Ara. 2007, 00:04

Ya fotoda benim hatun var diye ekleyemedim ama başka foto buldum bu hatunun yüzünü kapatan saçlarını temizleyip yüzünde iz kalmadan bırakabilirsek benim işte hallolur Rolling Eyes aslında deneme amaçlı bir foto vardı elimde ama yapamayınca silmiştim şimdi aşağıdakini buldum Smile

Bu arada benim hatunla değiştirsemmi acaba bunu Cool

3D MAX 204544
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  mobidik Perş. 20 Ara. 2007, 01:33

Güzel fotoğrafmış..Özellikle gözlükler güzelmiş..:gözlük--altınd :IMG_HAHA-:
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  designer Perş. 20 Ara. 2007, 05:14

simdik bu yoladigin resimdeki konuya gelelim.AEFX
1.bu bayanin saci yüzüne dogru gelmis yüzündeki saci kesilirse
yüzü de kesilir.yani o sac ayrilmaz yüz den
2.AEFX yüzden saci neden ayirmak istedigini anlamadim
baska resime montaj etmek istiyorsan yüzdeki saci tek sac bölgesini lasoo ile sec ve sil
EGER SACI FONDAN AYIRMAK ISTIYORSAN LASSO TOOL U SEC (2 FEATHER) VER sacin etrafini sec kesmek istedigin yeri, ozaman saci fondan temizce ayirttabilirsin birde EXTRACT da da sac kesimi yapabilirsin
suan saat :4:13 Smile uykuluyumda
insallah dediklerimi anlamissindir
olmazsa msnden konusalim bu olayi
bende saci kesmekte zorlaniyordum zamaninda istersen MASK PRO 4 plug-ins kullan o saci iyi kesiyor
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Misafir Perş. 20 Ara. 2007, 11:59

Yani bende diyorum olmaz işte saçın alındığı kısmın altıda kesilir bi işe yaramaz ama dedim işte bilmediğim bişey varmı onu bi öğreneyim sağol ilgin için artık unutucaz o zaman bu işi napalım sağlık olsun Rolling Eyes
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  designer Perş. 20 Ara. 2007, 19:43

bence senin düsündügün sacma biirsey kadinin yüzünden saci neden ayirmak istiyon gayet yakismis sac bayana:)
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Misafir Perş. 20 Ara. 2007, 20:28

Edit ----------------------
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  designer Cuma 21 Ara. 2007, 01:55

Edit --------------
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Misafir Cuma 21 Ara. 2007, 02:01

Edit -----------------
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Cuma 21 Ara. 2007, 02:04

Arkadaşlar noluyor bayram bayram ya birbirinize karşı biraz anlayışlı olmaya çalışın oluyormu hiç üstelik böyle bir zamanda olur böyle yanlış anlamalar bırakın bu tatsız kelimeleri yakışmıyor hiç

Konu kilitlenmiştir
haziran
haziran
Admin
Admin