After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Temel girsi derlsleri full anlatım EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 55 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 55 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_lcapTemel girsi derlsleri full anlatım Voting_barTemel girsi derlsleri full anlatım Vote_rcap 
boronzox
Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_lcapTemel girsi derlsleri full anlatım Voting_barTemel girsi derlsleri full anlatım Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Temel girsi derlsleri full anlatım

+2
haziran
studyo25
6 posters

Beğenilme Oranı

Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_lcap70%Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_rcap 70% 
[ 7 ]
Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_lcap30%Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_lcap0%Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_lcap0%Temel girsi derlsleri full anlatım Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 10
Back

Temel girsi derlsleri full anlatım Empty Temel girsi derlsleri full anlatım

Mesaj  studyo25 Salı 06 Nis. 2010, 16:38

Temel dersler anlatılmıstır
bilgi : boyutu 145 mb video toplam 2 saattir
indirmek için tıkla http://rapidshare.com/files/372701187/temel_giris.rar

alternatif link
http://hotfile.com/dl/36578494/e8cb954/temel_giris.wmv.html
studyo25
studyo25
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : after efect
Kullandığınız Programlar : after efect

Temel girsi derlsleri full anlatım Empty Geri: Temel girsi derlsleri full anlatım

Mesaj  haziran Salı 06 Nis. 2010, 21:47

Bu ders sanamı ait yoksa slybee nin dersimi anlayamadım. Bu konuda bilgi vermen mümkünse başlığı ona göre düzenlemek istiyorum. En azından bir ekran görüntüsü iyi olur Smile

En son haziran tarafından Çarş. 07 Nis. 2010, 16:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Temel girsi derlsleri full anlatım Empty Geri: Temel girsi derlsleri full anlatım

Mesaj  studyo25 Çarş. 07 Nis. 2010, 16:44

bana ait Smile
studyo25
studyo25
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : after efect
Kullandığınız Programlar : after efect

Mesaj  emos123 Perş. 08 Nis. 2010, 10:32

Ben yeni öğreniyorum daha hiç bilgim yok.İndiriyorum Temel girsi derlsleri full anlatım 108995
emos123
emos123
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : adobe after effects photoshop

Mesaj  rsl Cuma 21 Mayıs 2010, 20:54

=D
Dostum belli ki ileri seviyeler için bir video yapmamışsın fakat videoyu izlerken acayip keyif aldım diyebilirim.
Çok komik anlatmışsın.Yaptığın hatalar, dil sürçmeleri falan izlerken çok eğlendirdi beni açıkcası.
En azından bilmediğin şeyleri ezberden gösterip biliyormuş gibi yapmamışsın.Bunun ne olduğunu bilmiyorum bende diyip dürüst davranmışsın.

Ben açıkçası çok beğendim ve gerçekten yeni başlayacak arkadaşar için yararlı bir video olduğuna da inanıyorum.
Tebrikler Smile
rsl
rsl
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  boronzox Cuma 21 Mayıs 2010, 21:28

Paylaşım için teşekkürler.Uzun zamandır bir yenilik yoktu Smile
Resimlerle de süslersen konuyu harika olacak Smile
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  Hayalet17 Paz 23 Mayıs 2010, 16:56

Paylasim icin tesekkurler.

2 saatlik bir görüntüyü nasıl bu kadar kaliteli ve 183 mb yapabiliyorsunuz?
Hayalet17
Hayalet17
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Radyo-TV-Sinema
Kullandığınız Programlar : Premiere, After Effects, Photoshop, Edius, New Teck, Flash, Vegas

- Similar topics