After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Hale :( : D :) ;) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Hale :( : D :) ;) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Hale :( : D :) ;) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Hale :( : D :) ;) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Hale :( : D :) ;) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Hale :( : D :) ;) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Hale :( : D :) ;) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Hale :( : D :) ;) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Hale :( : D :) ;) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 38 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 38 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Hale :( : D :) ;) Vote_lcapHale :( : D :) ;) Voting_barHale :( : D :) ;) Vote_rcap 
boronzox
Hale :( : D :) ;) Vote_lcapHale :( : D :) ;) Voting_barHale :( : D :) ;) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Hale :( : D :) ;)

5 posters

Hale :( : D :) ;) Empty Hale :( : D :) ;)

Mesaj  Hale Paz 14 Mart 2010, 15:53

Arkadaşlar ben yarın yani Pazartesi bi iş görüşmesine gidicem ve işe alınıp alınmaycağım o gün yani yarın belli olucak sizlerden ricam beni seviyorsanız ve iyiliğimi istiyorsanız hayırlısının olması için DUA etmeniz şimdiden DUA' larınız için teşekkür ederim DUA' larınız kabul olsun AMİN. Smile ;)

Saygı Ve Sevgilerle

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Hale :( : D :) ;) Empty Geri: Hale :( : D :) ;)

Mesaj  bedazzled1083 Paz 14 Mart 2010, 21:58

Hayırlısı Smile ne olarak görev yapcan?
bedazzled1083
bedazzled1083
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : öğretmen
Kullandığınız Programlar : after effect cs3

Mesaj  haziran Paz 14 Mart 2010, 22:25

Hayırlısı olsun Halecim, dualarımız seninle Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  hünkar 17 Ptsi 15 Mart 2010, 11:45

Kasma kendini Hale,elbet bir gün güzel bir işin olacak,bir bakmışsın o gün bugündür.
hünkar 17
hünkar 17
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker - fotoğraf sanatçısı - müzisyen - mühendis
Kullandığınız Programlar : Photoshop-Corel draw-flash-freehand-3-5 fragman programları-3-5 kayıt programları3-5 effect programları-şimdide adobe after effectte bakış

Mesaj  emirkaan Ptsi 15 Mart 2010, 17:40

Ben dua etmiyorum ne yapacaksın çalışıp hem kadın kısmı çalışmaz Hale :( : D :) ;) 377392 (Haydee polemiğe geel)
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  Hale Ptsi 15 Mart 2010, 21:02

Bedazzled1083 teşekkür ederim bi mağazada çalışıcam olursa inşallah

Teşekkür ederim canım DUA' larımız kabul olur inşallah AMİN Smile ;)

Eheheee Hünkar17 valla hiç kasmadan gittim bugün görüşmeye ve dediğin gibi oldu sayılır bugün akşama kadar ordaydım yeni geldim sayılır hatta Smile ;)

Ben DUA etmiyorum diytorsun ama DUA ettiğini biliyorum hem ne demekmiş o çalışmakta neymiş elbetteki çalışıp kendi ayaklarımın üzerinde durup paramı kazanıcam ki kimseye muhtaç olmiyim anlıyacağın bana göre değil evde boş boş oturmak hem yarın birgün kısmetim çıkar evlenicek olursam eşime yardımcı olmuş olurum var mı bundan güzeli Smile ;)

Not: Eğer çalışıcak olursam gündüzleri bilgisayar başına oturup internete giremiycem e haliylede sitemizde olamiyacam ve tabi sizlerle ama akşamları eve geldiğimde ALLAH' ın izniyle yemek yer yorgunluğumu sitemiz ve sizlerle biraz atar sonrada yatmaya giderim ki sabah erken kalkıp işe gidecem anlıyacağınız gece geç saatlere kadar sitemizde ve aranızda bulunamiycam ama bilinki aklım hep burda Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  bedazzled1083 Ptsi 15 Mart 2010, 23:18

Erken kalkmaya alışmak biras zor oluyor... ben 1 ay önce başladım işe fakat halen uyku problemini çözmüş degilim :D
bedazzled1083
bedazzled1083
Daha Yeni
Daha Yeni

Varsa Çalıştığınız Firma : http://www.after-effects.tr.cx
Meslek : öğretmen
Kullandığınız Programlar : after effect cs3

Mesaj  Hale Salı 16 Mart 2010, 19:34

Eheheee demek öyle valla hemen hemen her insanda bu sorun var ama bende bir gıdım bile yok anlıyacağın çok çok rahatım bu konuda ben Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  hünkar 17 Çarş. 17 Mart 2010, 14:23

Nazar değmesin abisi...Her şey gönlünce olsun,her şeyi takma.Ben üniversiteyi bitirdikten sonra bir üniversite daha kazandım,askerlik vardı yasal yönden askere gitmek mecburunda kaldım.Askerlikten döndüm,bütün kapılar kapandı,5 yıl işsiz kaldım,halen çok ciddi bir kazancım yok.Ancaaakkk bu zaman sarfında edindiğim tecrübelerin haddi hesabı yok.
Evet dediğin gibi bir bayan ayakları üzerinde durmalı bu zamanlarda alim allah,piyasada ciddi bir psiko nevrastani vakaları mevcut,ayakların yere sağlam bassın,kısmetin çıktığında evlendiğinde eşinin artistlik yapma durumunda gücün olsun,mesnetin olsun.E haliyle sadece evlilik için geçerli değil,çık bi bak newyork iş dünyasına %58 oranla kadın çalışanı üstünlüğü var.
Yani kısaca Türkiye devleti büyük,o halde bayan çalışanların sayısı artırılsın ancaakk bu sayı artırımı biz erkekleri işten çıkararak olmasın.
Bir de uyku için söyleyeceklerim var;Arkadaşlar kasmayın ya,ölümlü dünya,arada bir geç gidince patron illahi ki kapının arkasındaki sopa ile beklemiyor ya,biz de insanız değil mi...
Haydi cümlenize başarılar.Sevgiler benden yana.....
hünkar 17
hünkar 17
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker - fotoğraf sanatçısı - müzisyen - mühendis
Kullandığınız Programlar : Photoshop-Corel draw-flash-freehand-3-5 fragman programları-3-5 kayıt programları3-5 effect programları-şimdide adobe after effectte bakış

Mesaj  Hale Çarş. 17 Mart 2010, 19:29

Öncelikle şunu söylemek istiyorum dün geceden beri burdaymışım gibi görünüyor fakat çıkıp yatmaya gitmeden önce şifremden çıkmayı unutmuşum şimdi foruma girince fark ettim Smile ;)

Teşekkür ederim AMİN inşallah benim ve herkezin gönlüne göre versin Smile ;) benim okumayıp ilk okul mezunu olarak kalmamdan sebep bütün bu iş dünyasına giremedim ama hiç te ben ilk okul mezunuyum demeden yüzüme sen ilk okul mezunusun daha önce hiç bi yerde çalışmamışsın teçruben yok bu yüzden olmaz demelerini takmadan senelerdir iş aradım ara ara ama aynı zamanda da kurslara gittim neyseki inşallah olursa bu bassettiğim iş olucak ve ben ilkkez bu yaşta çalışıp ayaklarımın üstünde durup paramı kazanıp alnımın teriyle kazanıcam he tabi aynı zamanda ordan çıkıp başka bi iş ararken tecrübeliyim diye bilicem ve onun acısını çıkarıcam hep üzülmüştüm ya o bakımdan ALLAH' ın izniyle İNŞALLAH AMİNNNNN Smile ;) sende iki ünüversite Askerlik iş derken bayağı bi uğraşıp beklemişin ama bak her ne olursa olsun ALLAH var bizim yüzümüzü güldürdü sonuçu ne olucak belli olmasada erkek olsun kadın olsun çalışmak çok zor heleki İstanbulda malüm iş hayatı dosttan çok düşmanın oluyor ama ALLAH karşılaştırmasın AMİN ben dediğin gibi yarın birgün olurda hayatıma evleniceğim kişi çıkarsa ve evlenirsek en azından ben çalışıyorum sana muhtaç değilim diye bilirim eheheee tabi olursa evlilik neyse işte böyle teşekkür ederim mesajın için sağol Smile ;)

Edit: Arkadaşlar benim işimin olumlu olması için DUA ediyor musunuz????? inanın herkezin DUA' sına ihtiyacım var Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

- Similar topics