After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 93 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 93 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Vote_lcapDoğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Voting_barDoğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Vote_rcap 
boronzox
Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Vote_lcapDoğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Voting_barDoğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :))

3 posters

Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Empty Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :))

Mesaj  haziran Cuma 25 Ara. 2009, 14:48

Aşağıdaki isimlerini saymaya ömrümüzün yetmediği tüm üyelerimizin doğum günlerini kutlarız efenim :D

Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Forum25

En son haziran tarafından C.tesi 26 Ara. 2009, 00:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) Empty Geri: Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :))

Mesaj  Hale Cuma 25 Ara. 2009, 17:19

Eheheee Hazirancım benim yokluğumda iyi iş yapmışsın kendi adına hani kutlayıp kutlamak istediğin kişilerin bile doğum günlerini kutlamış bir seferde herkezin yani doğum günü olanların doğum günlerini kutlamış oldun neyse benimkinde de kutlarsın artık ama özel lütfen buna ihtiyacım var mutlu olup sevinmeye altı Temmuzda bir süpriz bekliyorum bilmem artık ne yaparsın ama yaparsın artıkım tamam mı? :D Smile ;)

Bu arada bende bugün doğum günü olanların doğum günlerini kutlar hayırlı bir ömür yaşamanızı diliyorum sevdikleriniz ve sevildiklerinizle beraber Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  haziran Cuma 25 Ara. 2009, 18:08

Birilerinin bu işi yapması lazım dimi :D

Bu arada süprizi merak ettim :D gerçi belli oluyor ne olduğu ama :b12:
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  cRChasch C.tesi 26 Ara. 2009, 01:11

Allah'tan kimsenin bir hediye beklentisi filan olmuyor Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) 183545
cRChasch
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Ger.İşl.Müd.

Mesaj  haziran C.tesi 26 Ara. 2009, 03:33

cRChasch demiş ki:Allah'tan kimsenin bir hediye beklentisi filan olmuyor Doğum Günleriniz Kutlu Olsun :)) 183545

Şişşşştttt :-D-:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale C.tesi 26 Ara. 2009, 12:13

haziran demiş ki:Birilerinin bu işi yapması lazım dimi :D

Bu arada süprizi merak ettim :D gerçi belli oluyor ne olduğu ama :b12:

Senin bana doğum günü hediyesi yapacaksan ne yapa bileceğini biliyorum heleki bu yorumundan sonra ama aklıma geleni yaparsan bir sebepten dolayı çok mutlu olup sevindiğim kadar aynı şekilde bir o kadarda çok üzülücem neyse boşver canım senden gelecek her süprize ben varım biliyorsun hatırlamak önemli olan Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

- Similar topics