After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Ders Vermeye basladım EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Ders Vermeye basladım EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Ders Vermeye basladım EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Ders Vermeye basladım EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Ders Vermeye basladım EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Ders Vermeye basladım EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Ders Vermeye basladım EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Ders Vermeye basladım EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Ders Vermeye basladım EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 72 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 72 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Ders Vermeye basladım Vote_lcapDers Vermeye basladım Voting_barDers Vermeye basladım Vote_rcap 
boronzox
Ders Vermeye basladım Vote_lcapDers Vermeye basladım Voting_barDers Vermeye basladım Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Ders Vermeye basladım

4 posters

Ders Vermeye basladım Empty Ders Vermeye basladım

Mesaj  aloha34 Çarş. 11 Kas. 2009, 09:38

Arkadaslar ozel ders vermeye basladım.Isteyenlere ıstanbulda olmak kaydıyla ozel ders verebılırım.Sımdılık 2 kısıye ders verıyorum bayagı ıyı oluyo.Bu arada AE egitmenlıgı ıcın bır kurs benı cagırdı onerdıgı fıyatı duysanız gulmekten olursunuz.Neyse adamları rencıde etmıyım ama boyle olursa dersanelerde kurs verılmez soylıyım.Egıtmen bulamazlar.ozel ders vermek daha ıyı
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

Ders Vermeye basladım Empty Geri: Ders Vermeye basladım

Mesaj  Hale Çarş. 11 Kas. 2009, 18:50

Aaa ne güzel senin adına çok sevindim Aloha34 yeni işin hayırlı ve uğurlu olsun başarıların açık yollarda sürsün ve istediğin gibi bir yerde ders vere bilirsin AMİN Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  Saki Çarş. 11 Kas. 2009, 19:04

O.o hayırlı olsun aloha34 ist'te olsam hocam olmanı isterdim doğrusu
Haklısın dershaneler komik rakamlara öğretmenlere ucret veriyorlar
bilge adam da kurs fiyatlarını / öğretmen maaşlarına karşılastırınca insanın ağzı acık kaliyor dev gibi gorunen firmalar hem öğretmenlerden hem öğrencilerden gecinip gidiyorlar, genelde öğitmen olan kişiler referans icin bir veya 2 yıl bu tur yerlerde calısıyorlar ordan da zıplıyayıp gidiyorlar Smile

Bu şey gibi geliyor bana, Hindistandan bilim adamları muhendisler v.s. once kapagı almanyaya atmaya calısıyorlar oraya kapak attıktan sınra ver elini amerika Smile

Zaten bunun yuzunden bir donem bilge adam iyi oluyor bir donem akademi iyi oluyor v.s.
Hatta kariyer nette kimi ilanlarda bilge adam dan microsoft sertifikasi olanlar ilana başvuru yapmasın gibi ibare bile ekliyorlar... malesef :(

Senin adına cok sevindim umarım ilk öğrencilerin senin verdiklerini iyi alırlar ve sana daha iyi referans olup istedigin gibi ilerleni sağlarlar ;)
Saki
Saki
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Tekniker
Kullandığınız Programlar : DW, FW, PS

Mesaj  haziran Çarş. 11 Kas. 2009, 21:42

Tebrik ederim, tanıdıklara indirim varmı peki Laughing
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  aloha34 Çarş. 11 Kas. 2009, 22:18

Birincısı oyle dusunup tasarladıgım bır sey degıldı,bır arkadas ıstedı o sekılde gelıstı ondan sonrada onun bır arkadası ıstedı sımdılık bu kadar, ama şu var ders verıp 2 haftada ogretebıldıgımı gordum :D (bunu tahmın etmıyordum dogrusu)
Ayrıca ders vermek degılde bıldıklerımı aktarmak dıyelım.Cunku AE aslında cok basıt gozuken ama altında cok fazla detayın bulundugu (Ki bunları hemen hemen hıc bırımız neredeyse kullanmıyoruz)Ben bır AE kullanan hollandallı cocuk gordum dıbım dustu oha dedım.excell de formul yazar gıbı bır suru eklentı yaparak calısıyor.
Ders dedınmı bu tur kısılerın vermesı lazım aslında.
Ama su var tabıkı onemlı olan ne ıstıyorsak yapabılıyomuyuz,o zaman bana gore o programı ıyı kullanıyorsundur.
saygılar.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

- Similar topics