After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
AE de alev yapmak EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
AE de alev yapmak EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
AE de alev yapmak EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
AE de alev yapmak EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
AE de alev yapmak EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
AE de alev yapmak EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
AE de alev yapmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
AE de alev yapmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
AE de alev yapmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 23 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 23 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
AE de alev yapmak Vote_lcapAE de alev yapmak Voting_barAE de alev yapmak Vote_rcap 
boronzox
AE de alev yapmak Vote_lcapAE de alev yapmak Voting_barAE de alev yapmak Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

AE de alev yapmak

2 posters

AE de alev yapmak Empty AE de alev yapmak

Mesaj  blacker53 Salı 04 Ara. 2007, 10:40

arkadaslar bi nesneyi yakmak için nasıl bir yöntem izleyebiirm. ben particular efecti kullanarak yapmaya çalışıyorum ama ateş nesneden bağımsız hareket ediyor. ayrıca tam ates görüntüsüde veremiorum. bildiğiniz bir efect yada oluşturmak için bir yöntem var mıdır? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
blacker53
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : gazeteci

AE de alev yapmak Empty Geri: AE de alev yapmak

Mesaj  Misafir Salı 04 Ara. 2007, 11:37

http://maltaannon.com/tutorials/AfterEffects/ParticlePlayground/

tam senin istediğin ders yukarda...:study:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  blacker53 Salı 04 Ara. 2007, 13:35

ömer tatlısöz demiş ki:http://maltaannon.com/tutorials/AfterEffects/ParticlePlayground/

tam senin istediğin ders yukarda...:study:

saol dostum. ama ben bu siteyi inceledim... derste adam ellerine yapıo onu ben bir nesnede yapmaya çalışıom. şöyleki alevler içinde dönen bi dünya. orada kullandığı time difference efectlerini filan uyguluyamıom. dolayısıyla ates istediğim gibi olmuo. ayrıca ben dünya görüntüsünü kendim hazırladım. bir çok katman var ve onları precompose yaptım. efectleri onun üzerine attağım zaman hata verio. acaba hazırlaıım kısımını render edip ölemi kullansam? acl yardım. :cry: :cry: :cry:
blacker53
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  imdat Salı 04 Ara. 2007, 13:51

saol dostum. ama ben bu siteyi inceledim...
derste adam ellerine yapıo onu ben bir nesnede yapmaya çalışıom.
şöyleki alevler içinde dönen bi dünya. orada kullandığı time difference
efectlerini filan uyguluyamıom. dolayısıyla ates istediğim gibi olmuo.
ayrıca ben dünya görüntüsünü kendim hazırladım. bir çok katman var ve
onları precompose yaptım. efectleri onun üzerine attağım zaman hata
verio. acaba hazırlaıım kısımını render edip ölemi kullansam? acl
yardım. :cry: :cry: :cry:

neden okadar uğraşıyosun p.i iyle iki dakikada oluşturursun bence herşeyi ae den beklemeyelim yormayalım ae ciğimi :D p.i de tga olarak çıktı al save alpha seçeneğini işaretle arkası transperent olarak alırsın. ateşi daha sonra ae de istediin parçanın üstüne yerleştir bukadar basit ;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci

Mesaj  blacker53 Salı 04 Ara. 2007, 13:59

imdat demiş ki:
saol dostum. ama ben bu siteyi inceledim...
derste adam ellerine yapıo onu ben bir nesnede yapmaya çalışıom.
şöyleki alevler içinde dönen bi dünya. orada kullandığı time difference
efectlerini filan uyguluyamıom. dolayısıyla ates istediğim gibi olmuo.
ayrıca ben dünya görüntüsünü kendim hazırladım. bir çok katman var ve
onları precompose yaptım. efectleri onun üzerine attağım zaman hata
verio. acaba hazırlaıım kısımını render edip ölemi kullansam? acl
yardım. :cry: :cry: :cry:

neden okadar uğraşıyosun p.i iyle iki dakikada oluşturursun bence herşeyi ae den beklemeyelim yormayalım ae ciğimi :D p.i de tga olarak çıktı al save alpha seçeneğini işaretle arkası transperent olarak alırsın. ateşi daha sonra ae de istediin parçanın üstüne yerleştir bukadar basit ;)

cahilliğimi mazur gör de dostum " p. " dediğin photoshop mu :D eğer öleyse ae de o atese hareket nasıl vercem???
blacker53
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Misafir Salı 04 Ara. 2007, 14:15

bi iki çalışmandan örnek sayfa atsana..bi bakalım..sanırım senin AE de yapılmıycak bi iş değil...öğrenmekte böyle olur zaten ..biraz peşinde koşmak bitaz ağlayıp sızlamayınca çıkmıyor...bizde böyle öğreniyoruz, biraz kafaya takmak lazım....sen işden örnek at ama hem andrewi hemde maltayı ve diğerleri dikkatli incele mutlaka bi ip ucu yakalanır...

p i dediği particle illüsion dan bahsediyo..efekt programı...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  blacker53 Salı 04 Ara. 2007, 14:56

ömer tatlısöz demiş ki:p i dediği particle illüsion dan bahsediyo..efekt programı...

saol dostum. dediğin gibi pesinde kosmadan alamadan sızlamadan hiç bisey olmuo. bide particle illüsion plug in bölümünde olan pro. galiba daha yeni verdiler onu. (yada ben yeni gördüm :D ) simdi is yerimdeyim aksam örnekleri buraya atarım... ilgilenen tüm arklara çok tesekkür ederim :eusa_pray:
blacker53
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  imdat Salı 04 Ara. 2007, 15:00

o paylaşımı ben yaptım :D işini görür program full linki vermek yasak biliyosun internette araştır bulursun rahatça full linkini bak dene programıbn demosunu indir beğenirsen full ünü indirirsin.ama hoşuna gideceğinden eminim.;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci

Mesaj  Misafir Salı 04 Ara. 2007, 15:04

particle illüsüion ayrı bi program afterda yok...oradan alfa yoluyla taşıyacaksın aftera...orada efekt sadece hazır...ama bence senin değin şey after da yapılır...bence öğrenmek için biraz tepin çıkacaktır..benimde şuan peşinde olduğum ve tepindiğim şeyler var...ama sen bize örnek göstermedin ki tam yardımcı olamadık..belkide bizimde öğrenecek çok şeylerimiz var orada...:study:

Edit: ha tamam tamam atarım diye yazmışşın...:tongue:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  blacker53 Salı 04 Ara. 2007, 22:19

arkadaslr bı ıkı tane calısmamdan ornek atcaktım ama bilgisayarım coktu :dontknow: sımdı format attım ve butun calısmam gıttı :IMG-BYE2: sız yukardaki soruma cvp olacak acıklamalarınızı yaparsanız memnn olurum. ben calısmaya mecburen yenıden baslayacağım :pale: hepınıze tesekkur edıorum....
blacker53
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Misafir Perş. 06 Ara. 2007, 03:13

blacker53 demiş ki:arkadaslr bı ıkı tane calısmamdan ornek atcaktım ama bilgisayarım coktu :dontknow: sımdı format attım ve butun calısmam gıttı :IMG-BYE2: sız yukardaki soruma cvp olacak acıklamalarınızı yaparsanız memnn olurum. ben calısmaya mecburen yenıden baslayacağım :pale: hepınıze tesekkur edıorum....

Dostum çalışmanı merak ediyoruz iki gün geçti bitirmişsindir heralde yada daha yenimi pc kendine gelmeye başlıyor o kadar programı bi daha baştan kurmak zor iş bilirim Suspect
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  blacker53 Perş. 06 Ara. 2007, 10:56

aefx demiş ki:
blacker53 demiş ki:arkadaslr bı ıkı tane calısmamdan ornek atcaktım ama bilgisayarım coktu :dontknow: sımdı format attım ve butun calısmam gıttı :IMG-BYE2: sız yukardaki soruma cvp olacak acıklamalarınızı yaparsanız memnn olurum. ben calısmaya mecburen yenıden baslayacağım :pale: hepınıze tesekkur edıorum....

Dostum çalışmanı merak ediyoruz iki gün geçti bitirmişsindir heralde yada daha yenimi pc kendine gelmeye başlıyor o kadar programı bi daha baştan kurmak zor iş bilirim Suspect

dostum pcde donanımsal bi sorun var galba sürekli kitlenio :a14-: kafayı yemek üzereyim... proları kurmaya cesaret edemiom. ama hafta sonu bi kurcalıcam pcyi halledebilirsem en kısa zamanda calısmayı atcam buraya
blacker53
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Misafir Perş. 06 Ara. 2007, 13:36

blacker53 demiş ki:
aefx demiş ki:

dostum pcde donanımsal bi sorun var galba sürekli kitlenio :a14-: kafayı yemek üzereyim... proları kurmaya cesaret edemiom. ama hafta sonu bi kurcalıcam pcyi halledebilirsem en kısa zamanda calısmayı atcam buraya

Tamam dostum bilirim o çileyi sana kolay gelsin başına iş almışsın yani :D
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics