After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Vote_lcapForuma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Voting_barForuma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Vote_rcap 
boronzox
Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Vote_lcapForuma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Voting_barForuma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın...

5 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Empty Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın...

Mesaj  boronzox Cuma 10 Tem. 2009, 22:03

Değerli arkadaşlar.
Forumda son zamanlarda değişik nedenlerden dolayı bunaldığımı söylemeliyim.
Eskiden burada rahat bir nefes alırdım günlük hayattaki bunaltıdan kaçmak adına.
Şimdi daha da bunalıyorum.
Kimse yanlış anlamasın kimseyi suçlamıyorum ama vaziyet böyle.
Bu sıralar foruma pek girmeyeceğimi belirtmek istiyorum.
Hepinize sevgiler.
:selam-m:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Empty Geri: Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın...

Mesaj  haziran Cuma 10 Tem. 2009, 22:28

Başlık için canın sağolsun diyorum.

Yöneticiliğide bırakabilirsin, aktif olabilecek birileri yapar belki, zateni iki yöneticimizi daha önce görevinden almıştım sebebini belirtmiştim sen biliyorsun seninkinide alalım o zaman en azından yöneticimiz var ama foruma girmiyor demeyelim, sende işlerine bak aklın burada kalmasın dime ;)

Evet evet ben şu mod işlerini bi daha gözden geçireyim yahu :kahve-:
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın... Empty Geri: Foruma Giresim Gelmiyor Bağışlayın...

Mesaj  Joker Cuma 10 Tem. 2009, 22:33

Dikkatimi cekti de her yil bu aylarda aramizdan birileri soguyor ve gecici olsa da ayriliyor aramizdan. Buna ben de dahil. Tam bu aylara tekabul ediyordu benim gidisim Smile
Temmuz Agustos aylari lanetli midir nedir Smile ehehe
Umarim bunalimin gecer ve aramiza geri donersin.
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  haziran Cuma 10 Tem. 2009, 22:38

Cevap vermediğine göre sorun yok demektir bende işlemleri başlatayım bari :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox Cuma 10 Tem. 2009, 23:28

Yaşadıklarımı kimse bilmiyor.
Şaşırdım.Gerçekten.
Bunları yazmayıp aylarca foruma girmesem daha mı iyiydi?Sadece size karşı olan sevgimden ötürü haksızlık ediyorum gibime geldi ve buraya yazmak istedim.
Gerçekten çok kırıldım.Demek ki hiçbir değerim yokmuş.Sağlık olsun.Hepinize saygılar.
Başta Olivon abim olmak üzere bana emeği geçen herkese teşekkürler.
Adminim modluğunu aldığınız 2 kişi forumu "bıraktı".Ben sadece "giresim gelmiyor" yazdım.Ancak gördüğünüz gibi yine ara sıra uğruyorum.
Ama önemi yok.
Hemen "Boronzox Mod'luktan Ayrılmıştır" başlığı açılır olur biter.
Oysa boronzox o modluğu alabilmek için çok uğraştı.Ama boronzox'un hayatını kimse bilmiyor,foruma samimi bir başlık açınca da birden adi birisi oluyor.
Neyse.
Cidden ama gerçekten çok üzüldüm şu an neredeyse ağlayacağım.
İnsanın değer verdiği kimselerin ona değer vermediğini görmek koyuyor.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Cuma 10 Tem. 2009, 23:38

Engincim sen bizim için çok değerli birisin, seni hiç birşeyle suçlamadık zaten, ayrıca yazdığım yazıda seni kıracak birşey yazmadım, emeklerin ve yardımların için teşekkür ettim ve benim sadece işlerini yoluna koyman için sana fırsat vermekti düşüncem, daha doğrusu sana kendi açtığın konuda yazdım ama sen o an forumda olmana rağmen cevap vermeden çıktın bende heralde önemsemiyor galiba düşüncesine kapıldım, yada bazı sorunalrı var aklını veremiyor diye düşündüm ve bahsettiğim işlemleri başlatayım bari sözüm bunun içindir.

Senden böyle duygusal bir mesaj beklemiyordum böyle düşünmene üzüldüm şimdi ama sen ve alpiş biizm için çok değerlisiniz buranın neşe kaynağısınız, o bakımdan sizi hala çok sevdiğimi ve burada olmanızdan mutlu olacağımı belirtmek istiyorum.

Sen yine normale döndüğünde haber verirsen herşey yine eskisi gibi olabilir ;)

En son haziran tarafından Cuma 10 Tem. 2009, 23:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Joker Cuma 10 Tem. 2009, 23:38

Yok yok sicaklar etkilemis seni. Kimsenin seni adi olarak gosterdigi falan yok. Haziran sana iyilik olsun diye modluktan cikartmistir. Bunalimda olan birisi ve foruma girmeyecek birisinin modluk yapacak durumu da yoktur zaten. Eminim sen sorunlarini hallettikten ve bunalimdan ciktiktan sonra tekrar modlugun verilecektir. Boyle hemen alinganliga gerek yok. Senin emegini ve yardimlarini kimse kucumseyemez zaten. Sen halen bizim boronzox'umuzsun... Gecer bu bunalim yakinda merak etme.
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  boronzox Cuma 10 Tem. 2009, 23:42

Arkadaşlar bana neden çocuk muamelesi yapıyorsunuz?
Bunalım filan?
Forumda kaç kere sivri dilli konuşan insanlar oldu-mod olduğu halde foruma ayda yılda bir uğrayanlar oldu onlar bunalıma girmedi de bir ben mi bir başlık açtım diye bunalıma girdim yahu?
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Joker Cuma 10 Tem. 2009, 23:48

boronzox demiş ki:Arkadaşlar bana neden çocuk muamelesi yapıyorsunuz?
Bunalım filan?
Forumda kaç kere sivri dilli konuşan insanlar oldu-mod olduğu halde foruma ayda yılda bir uğrayanlar oldu onlar bunalıma girmedi de bir ben mi bir başlık açtım diye bunalıma girdim yahu?
Sen demedin mi bunaliyorum diye? Ben yanlis mi okudum? Hem bunalimin cocuklukla ne alakasi var boronzox? Sen en iyisi git biraz dolas temiz hava al. Bizlerin sana olan samimi ve yardimsever yaklasimini yanlis yorumluyorsun.
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  boronzox Cuma 10 Tem. 2009, 23:50

Joker

Bunalmakla bunalım sence aynı şey mi?
Forumdan özel birkaç sebepten dolayı bunaldım.Ama sen benim bunalımda olduğumu ima ediyorsun...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Cuma 10 Tem. 2009, 23:50

boronzox demiş ki:Arkadaşlar bana neden çocuk muamelesi yapıyorsunuz?
Bunalım filan?
Modluğumun alınmasını istemiyorum.
Eski hale dönülürse sevinirim.
Çünkü o rütbe için çok çalıştım ve şu an benden de az foruma giren Moderatör var.
:selam-m:

Öncelikle bizleri yanlış anladığını söylemeliyim.

O moderatörlerde şu an yetkileri alınmış durumda, biz burada kendimizden çok birileri faydalansın adına birşeyler yapmaya çalışıyoruz ve bunu en yakından bilen birisin sende.

Dediğim gibi modluğunun alınması benim sana kendi yazdığın mesajdaki mesajıma cevap vermemendi diyorum o an forumdaydın sen ama cevp vermedin bende doğal olarak senin için bit önemi kalmadığını düşündüm ve bunu yaptım öyle habersizce olan b irşey değil yani.

Ben önceki mesajımdada söyledim sen işlerini yoluna koy üzerindeki yaz rehavetini at zamanın bollaşsın yine sen bizim için aynı kişisin değişen birşey yok ama şu an için forumda o kadar mod olmasına rağmen bir iki mod hariç yine ben yetişiyorum heryere bu bakımdan rahatsızlık duymadım değil.

Sen eskiden sürekli online olan birisiydin ve çoktaiyi görevini yerine getiriyordun ama son zamanlarda bunu yapmamaya yada senin değiminle zamansızlıktan dolayı yapamamaya başladın, bende burada tek başıma yetişemiyorum anlayış göstermeniz gerekli.

Burası sende çok iyi biliyorsunki diğer forumlar gibi değil samimi bir aile ortamı var, hem eğleniyoruz hem öğreniyoruz, ama bizlerin bu ortamın oluşmasında katkımız küçümsenemez o bakımdan bizler elimizden geldiğince aktif olmak zorundayız ben mesela özel zaman ayıramıyorum artık kendime sebebi hep sizin birşeyler öğrenebilmeniz için var olan bu ortamı dahada geliştirebilmek için ama tek başıma bir yere kadar oluyor.

Sağolsunlar cRChasch ve diğer yöneticilerimiz elelrinden geleni yapıyorlar biraz rahatlıyorum, şimdide Baha yeniden yardımcı olabilmek için geldi.

En son haziran tarafından Cuma 10 Tem. 2009, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  alpino Cuma 10 Tem. 2009, 23:53

Engin abinin demek istediği burda ilk başlarda anlatıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=j4sFX

Ki benimde.Diyorumki benim modluğum gitsin engin abinin gelsin.Çünkü adminim sizden çok bu forumda emeği geçen bence odur.Tamam 1-2 ay aksama olabilir ama bu sonuza kadar sürcek anlamına gelmezki.Şimdi bana kötü gözüyle bakılacak ama Bence siz hariç burada en fazla modluğu hak eden engin abidir! Adminim size hep doğruyu söyleyim ve buda ortadaki en doğru gerçek.Rica ediyorum...
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  Joker Cuma 10 Tem. 2009, 23:59

boronzox demiş ki:Joker

Bunalmakla bunalım sence aynı şey mi?
Forumdan özel birkaç sebepten dolayı bunaldım.Ama sen benim bunalımda olduğumu ima ediyorsun...
Bunalmak ile bunalimda olmak ayni seylerdir. Derecesi onemli degil. Simdi Turkce ders verirmis gibi davranmanin manasi yok. Sana iyi niyetimizle olumlu mesaj yaziyoruz ama sen illa ters anlamaya calisiyorsun. Bildigimiz boronzox'a yakismiyor bak.

alpino demiş ki:Engin abinin demek istediği burda ilk başlarda anlatıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=j4sF

Ki benimde.Diyorumki benim modluğum gitsin engin abinin gelsin.Çünkü adminim sizden çok bu forumda emeği geçen bence odur.Tamam 1-2 ay aksama olabilir ama bu sonuza kadar sürcek anlamına gelmezki.Şimdi bana kötü gözüyle bakılacak ama Bence siz hariç burada en fazla modluğu hak eden engin abidir! Adminim size hep doğruyu söyleyim ve buda ortadaki en doğru gerçek.Rica ediyorum...
Arkadaslar yoneticilik bir rutbe bir saygi mertebesi degil lutfen yanlis anlamayalim. Yoneticilik sorumluluk gerektiren bir gorev bir istir. Zamani olup ortami idare etmek isteyen gonulluler ve bunu basaranlarin olmasi gereken bir gorev. Boronzox simdiye kadar bunu da layikiyle yerine getirdi zaten. Ama simdi foruma girmeyecekse ve ilgilenemeyecekse o gorevde durmasinin bir manasi olmadigindan Haziran arkadasimiz kendisinden bu yuku kaldirmak icin almistir. Yanlis anlamanin manasi yok bence.

En son Joker tarafından C.tesi 11 Tem. 2009, 00:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran C.tesi 11 Tem. 2009, 00:04

alpino demiş ki:Engin abinin demek istediği burda ilk başlarda anlatıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=j4

Ki benimde

Alpino sınırları zorlamaya başladın, burada kimse ayıp etmiyor, satırlarca anlatmaya çalışıyorum ama senin aklın başka yerde heralde, emin ol başkası olsaydı bu yaklaşımından dolayı süresiz uzaklaştırılırdı.

Ayıp olan görevini yapmayan modu yani seni görevinden almaksa görevini yapmamak daha büyük bir ayıptır bunuda düşün, ki ben sana pm den gayet açık bir şekilde durumu izah ettim, işlerini yoluna koyana kadar diyede altına not düştüm kalıcı modluğunu alıyorum demedim.

Sürekli neden forumla ilgilenmiyorsun gibi seni zorlayıcı uyarılarım olsaydı dahamı iyi olurdu, mecbur değilsin ama ben bu görevi yerine getiririm merak etmeyin diye bizlere güven ve söz verdin üstelik bunu sen istedin, bunun için forumda yeteri kadar mod olduğu için bende başka mod arayışlarına girmedim, olaya buradan bakarsan biraz bazı şeyleri daha iyi anlaman mümkün tabi hissi davranmaz ve mantıklı bakabilirsen.

Not: Bir önceki mesajda Baha durumu ne güzel izah etmiş.

Not2: Enginin mesajını kim kaldırdı Bahanın arka arkaya mesajı kalmış ortada.

En son haziran tarafından C.tesi 11 Tem. 2009, 02:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  boronzox C.tesi 11 Tem. 2009, 00:09

Bu sözler de bildiğimiz Bahades'e yakışmıyor bence.
Forumu
bırakıp tüm paylaşımları editleyip sonra geri döndükten sonra foruma
Allah'ın emeğini vermiş birisine bunalmışsın diyince ağırıma
gidiyor.Bildiğimiz Joker'e yakışmıyor.
Biliyorum şimdi upuzun bir mesaj yazıp hemen kendinizi aklarsınız.

Birkaç şey daha yazmak istiyorum.
Tek yaptığım şey bir başlık açmak daha sonra başlığa yprum gelecek mi
diye 5 dk beklemek ve sonra interneti açık bırakıp yemek yemek oldu.
Bu zamanda olan şeyler ise modluğumun alınması-yeni birinin geçirilmesi oldu.
Anlamıyorum.
Sadece bir başlık açtım neden bu kadar fevri davranıyorsunuz?
Son sıralarda giremiyorum evet.Çünkü laptopum şu an serviste ve 10 gün
sonra gelecek şu an ise sanbah akşam yalvardığım kardeşimin en sonunda
izin vermesi (daha doğrusu uyuması) sonucu onun bilgisayarındayım.

Bugüne kadar benden fazla mesaj editleyen benden fazla başlık düzelten
benden fazla embed kod düzelten benden fazla uyarı yapan (hale abla
hariç) bir kişi daha varsa forumda şu an forumu bırakacağım.

Adminim sizi de anlamış değilim.
Tamam anlıyorum beni düşünüyorsunuz.
Ama ben modluğumun alınmasını istemiyorum.
Almak için çok uğraştım şimdi birden alındı.

Haketmiyorum bence.Sonuçta diğerleri gibi 1 sene girmemezlik yapmadım.Sadece bu aralar forumda bunalıdığımı belirttim.

Modluğumun alınmasına gerek yok.

Ayrıca bana neden bir pm göndermediniz acaba?

haziran demiş ki:Engin (Boronzox) foruma girmek içinden gelmediğini
belirttiği için bizde kendisini daha rahat hissetmesi için
omuzlarındaki yıldızları kaldırdık, umarız omuzlarındaki yük biraz
olsun hafiflemiştir şimdi.

Kendisine bu zamana kadar olan yardımları için teşekkür ediyoruz.

Pek de dostça bir yaklaşım sezmiyorum burada adminim.

Son cümle sanki gidiyormuşum gibi hatta.
Ne bunlar anlamadım...

Joker demiş ki:Evet evet diyorum size bu Temmuz Agustos aylarinda var bir keramet :D eheh
Neyse en azindan sen aramizda olmaya devam ediyorsun o da guzel. Bizden bunalmadigin icin mutluyuz ;)

Joker
Bizden bunalmadığın için mutluyuz derken?
Ben yukarıda sizden bunaldığımı söylemedim hemen çarpıtmayın herşeyi.

En son boronzox tarafından C.tesi 11 Tem. 2009, 00:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  alpino C.tesi 11 Tem. 2009, 00:10

Adminim tamam ben kendi modluğuma birşey demiyorum.Anlatmak istediğimi hala anlatamadım herhalde.Engin abi demişki bu sıralar pek foruma giremiyecem demiş.Ama hep girmiyecem dememişki.Anlatmak istediğim bu.Yani bu verilen arada hemen modluğu alınması bence kötü duruyor.Aynı şekilde foruma girmeyen birkaç admin vardı ve onlar 2-3 ay girmemişlerdi.Engin abi sadece izin istemiş benim anladığım."Forumdan ayırılıyorum çok sıkıcı" gibisindende bir söz etmemiş.Bunu anlatmaya çalışıyorum.Ama banlıcaksanız siz bilirsiniz.Ama bugüne kadar size kırılmadımda şimdimi birden kırdım?

Ki engin abi önceki mesajındada bunu anlatmaya çalışıyor.
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran C.tesi 11 Tem. 2009, 00:27

Şimdi Engin ve Alpiş.

Ben sizleri her bakımdan seviyorum hiç bir zaman size karşı art niyetim olmadı, benim art niyetim olmaz zaten, foruma yakışmayan birisini gördüğümde bu zamana kadar yaptığım gibi direk silerim olur biter, ha ama aramızda uzun bir süre bulunmuş birisi hata yaparsa o zaman durum biraz daha değişir direk silmek doğru olmaz ve önce nedenini niçinini sorarım gelişmeye göre bir sonuç çıkar ortaya.

Engin: Sen bu forumda çok faydalı birisin, gerek neşenle gerek katkılarınla, ama bu katkılar elbette sende inkar etmezsinki karşılıklı oldu, sende buradan ve bizlerden bir çok şey öğrendin ve senin en büyük farkın öğrendiklerini çok güzel biçimde yeni üyelere aktarman oldu, bana göre yöneticilik sana çok yakışıyordu ve görevini layıkıyla yerine hep getirdin üzerimdeki yükü defalarca hafiflettin, bunu hak eden nadir kişilerdensin bunu hala söylemekten çekinmem.

Sorun şu, sen başlığını açtığında bende sana bu kadar yoğunsan modluğunu bir süre alalım anlamında bir yazı yazdım ama sen cevaplamadan çıkınca bende heralde artık hiç ciddiye almıyor düşüncesine kapıldığım için bunu yaptım. Yine amacım seni düşünmekti oradada belirttim dedimki, buradaki mod luk görevin olunca aklın burada kalır işlerini yapamazsın dedim bu çok anlamlı bir cümle bana göre, sonra işlerin yoluna girdiğinde yine herşey eskisi gibi olur demeyide ihmal etmedim.

Ha özelden neden bana yazmadınızda Alpişe yazdınız dersen Alpiş sonradan olaya dahil oldu, ama sen hazır başlık açmıştın ve ben oradan sana sordum doğal olarakta oradan cevap bekliyordum pm bu yüzden gelmedi sana.

Alpiş: Sende her zaman dediğim gibi buranın neşe kaynağısın ve ben dahil buradaki herkes seni çok sever bunun farkında olabileceğini düşünüyorum. Ama sanada söylediğim şey ise yine Engine söylediklerimden farklı değildi, sende işlerini yoluna koyana kadar rahat ol dedim sende tamam dedin şimdi farklı şeyler yazıyorsun önce bunları bi düzeltelim.

En son haziran tarafından C.tesi 11 Tem. 2009, 00:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  alpino C.tesi 11 Tem. 2009, 00:32

Adminim diyeceğim bir mod modluğundan düşmüşse o kişi artık kendine göre hiç mod değildir.Aynı savaşdaki rütbesini kaybetmiş asker.Sonra komutan olursa ona kim güvenirki?"nasl olsa düşdü bir kere" derler.Demek istediğinizi anlıyorum ama dinlenmesi için belli bir süre modluğu alınması biraz ağır kaçmadımı?Ben bide kendi modluğum hakkımda konuşdum ki bu hala geçerli.Demek istediğim engin abinin modluğu
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox C.tesi 11 Tem. 2009, 00:34

Cevap vermedim değil adminim yemek yiyordum.

Tüm bunlar çok hızlı geldi.Çünkü alt tarafı bir başlık açtığım için oldu tüm bunlar.
Boşu boşuna birbirimize karşı cephe almanın anlamı yok.
Ben bu güne kadar da defalarca forumda bunaldım.
Gerek saçma sapan konuşanlar-imla kurallarını linç edenler-bizden öğrenip bize satanlar yüzünden.
Ama yine de modluğumu yaptım.
Mesaj editlemek için eski konulara bakıyor musunuz hiç?Ben bakıyordum...
Neyse sevindim en azından değer verdiğiniz için...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran C.tesi 11 Tem. 2009, 00:50

boronzox demiş ki:Neyse sevindim en azından değer verdiğiniz için...

Bundan şüphen bile olmaması lazım tabiki öyle bunu her davranışımla sana hissettirdim zaten, ama sen eskisi gibi aramızda olmamaya başladın ve ben yine sana bişey demedim, daha öncede dediğim gibi sen başlığını açınca tamam dedim bunun bazı sıkıntıları var bir müddet kafasını dinlesin diye düşündüm, aynı şeyi alpiş içinde düşündüm, bunu yanlış anlamamalısınız biz bir iki aydır değil baya uzun bir süredir burada beraberiz ve her öğrendiğimizi birlikte öğrendik çünkü sıcak bir ortam kurmuştuk hep beraber ama bu sıcak ortam alıştığımız kişiler ortadan birer birer kaybolurlarsa bizede soğukluk geliyor o bakımdan buranın kıymetini bilmemiz gerekli neden böyle söylüyorum hepinizde çok iyi biliyorsunuzki benim buradan en küçük bir çıkarım yok sadece sizlerin dostluğu ve öğrenme isteği benim özel zamanımı buraya ayırmama imkan veriyordu yoksa bende hiç böyle sıkıntılarla uğraşmazdım bunu bildiğinizi tahmin ediyorum.
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  alpino C.tesi 11 Tem. 2009, 00:53

Bu işin çözülmesi iyi oldu Smile Ozaman Engin abinin modluğu düzeliyor?
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran C.tesi 11 Tem. 2009, 00:57

alpino demiş ki:Bu işin çözülmesi iyi oldu Smile Ozaman Engin abinin modluğu düzeliyor?

Eh demokrasinin kılıcı böyle birşey heralde, neyse itiraf edeyim bu sonuca bende çok sevindim :D çünkü yineliyorum o bunu hak eden birisi bana göre Smile
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  alpino C.tesi 11 Tem. 2009, 00:59

Hepimiz sevindik Laughing
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran C.tesi 11 Tem. 2009, 01:01

Neyse hayat normale döndü artık :D

En son haziran tarafından C.tesi 11 Tem. 2009, 01:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  boronzox C.tesi 11 Tem. 2009, 01:03

Keşke çok fazla yanlış anlaşılmasaydım :(
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics