After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Hızlandırılmış Çekimler EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Hızlandırılmış Çekimler EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Hızlandırılmış Çekimler EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Hızlandırılmış Çekimler EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Hızlandırılmış Çekimler EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Hızlandırılmış Çekimler EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Hızlandırılmış Çekimler EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Hızlandırılmış Çekimler EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Hızlandırılmış Çekimler EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 55 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 55 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Hızlandırılmış Çekimler Vote_lcapHızlandırılmış Çekimler Voting_barHızlandırılmış Çekimler Vote_rcap 
boronzox
Hızlandırılmış Çekimler Vote_lcapHızlandırılmış Çekimler Voting_barHızlandırılmış Çekimler Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Hızlandırılmış Çekimler

5 posters

Hızlandırılmış Çekimler Empty Hızlandırılmış Çekimler

Mesaj  mobidik Cuma 16 Kas. 2007, 04:02

Bugün bulutları çektim..Çok güzellerdi..Rüzgar kuvvetli olduğu için hareket ediyorlardı..Görüntüyü hızlandırıp altına da güzel bir koydunuz mu çok güzel oluyor..Film çekkiyorsanız eğer böyle bir şey görürseniz yakalayın derim..
Havalar düzelsin boğaz manzarası,gemiler ve bulutları bir arada yakalarsam çekmeyi düşünüyorum..Hızlandırılmış sabit çekimler film aralarında güzel oluyor..
Yazmak geldi içimden..
(Bu hızlandırılmış çekimlerin özel bir adı var mı?)
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Hızlandırılmış Çekimler Empty Geri: Hızlandırılmış Çekimler

Mesaj  haziran Cuma 16 Kas. 2007, 04:07

Öyle görüntüler film arasında geçişlerde güzel olduğu kadar gereklide oluyor mesela geceden sabaha geçerken geceden gündüze geçiş manzarası lazım bu artık bir gemi olur bir bulut, uçan bir kuş yada başka başka şeyler işte ama o çektiğin bulut kayıtlarını bi ara paylaşırsan iyi olur çünkü onları color correktion uygulayıp güzel efekt olarakta kullanabiliriz ;)

Hızlı geçişlerin adını hatırlamadım ama yavaş olunca slow motion (ağır çekim) oluyor ;) diğeri belkide speed motiondur :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  render Cuma 16 Kas. 2007, 11:34

haziran demiş ki:Öyle görüntüler film arasında geçişlerde güzel olduğu kadar gereklide oluyor mesela geceden sabaha geçerken geceden gündüze geçiş manzarası lazım bu artık bir gemi olur bir bulut, uçan bir kuş yada başka başka şeyler işte ama o çektiğin bulut kayıtlarını bi ara paylaşırsan iyi olur çünkü onları color correktion uygulayıp güzel efekt olarakta kullanabiliriz ;)

Hızlı geçişlerin adını hatırlamadım ama yavaş olunca slow motion (ağır çekim) oluyor ;) diğeri belkide speed motiondur :D

Geceden gündüze geçiş yapmak için daha kolay bi yol var. Kamerayla çekmek zorunda değilsin mesela. Aynı açılardan objeler hareket etmiyorsa bir gece birde gündüz resmini çekip araya (premierede) adı Cross dissolve geçiş efectini verdiğimiz zaman geceden gündüze yada gündüzden geceye geçiş yapabilirsin. Tabikide burda objenin ve açıların aynı olması.

küçük bir örnek ; http://61226.com/share/hk.swf
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Her türlü gazoz, kola, bira, şarap, şampanya vs gibi şişeler açılır...
Kullandığınız Programlar : Hemesen, IE, windows media player

Mesaj  djpires Ptsi 11 Şub. 2008, 17:09

slm ,
arkadaslar eger hızlı çekimler isterseniz ...
( artbeats ) diye internette arayip , bi göz atin ...
bende 8 gb artbeats goruntusu var ...
içinde ; hızlandırılmış bulut , gokyuzu vb. video goruntuleri ... hızlı ve guzel bi şekilde acan cicekler ... kontrol panelleri ... manzara goruntuleri ... ateş goruntuleri ... patlama goruntuleri ... arkaplan goruntuleri ... gökdelen goruntuleri ... uydudan cekilmis dunya goruntuleri gibi bir cok goruntu var ...
goruntu derken ; fotograf degil , video ( hemide kaliteli ve .mov formatinda )
djpires
djpires
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Şırdancı
Kullandığınız Programlar : Program kullaniyorum

Mesaj  Hale Ptsi 11 Şub. 2008, 17:42

Biliyorsunuz bu çalışmaları bilmiyor ve videoları izliyemiyorum ama sen böyle bir yazı yazdığın için bende verdiğin başlığı google'den arattım bakıyorum hemde şuanda Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

- Similar topics