After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 114 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 114 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Vote_lcap3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Voting_bar3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Vote_rcap 
boronzox
3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Vote_lcap3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Voting_bar3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

3DS Max Kategorisi Sınıflandırma

4 posters

3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Empty 3DS Max Kategorisi Sınıflandırma

Mesaj  haziran Ptsi 20 Nis. 2009, 23:11

Arkadaşlar After Effects çalışmalarımız bölümündeki uygulamanın aynısını 3DS Max kategorisindede uygulamak zorunda kaldım yani Tecrübeli ve Yeni başlayan üyelerimiz kategorileri olarak sınıflandırdım, buna gereklilik oluştu çünkü orada çalışmalar karışmaya başlamıştı taşıdığım çalışmalar var ama hala inceleme aşamasındayım diğer çalışmalar arasındada tecrübeli üyelerimiz ile yeni başlayan üyelerimizin çalışmaları bir kaç içinde doğru başlıklarına taşınacaklardır bilginize.
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

3DS Max Kategorisi Sınıflandırma Empty Geri: 3DS Max Kategorisi Sınıflandırma

Mesaj  boronzox Salı 21 Nis. 2009, 18:11

haziran demiş ki:Arkadaşlar After Effects çalışmalarımız bölümündeki uygulamanın aynısını 3DS Max kategorisindede uygulamak zorunda kaldım yani Tecrübeli ve Yeni başlayan üyelerimiz kategorileri olarak sınıflandırdım, buna gereklilik oluştu çünkü orada çalışmalar karışmaya başlamıştı

Yerinde bir karar olmuş adminim Smile
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  emirkaan Salı 21 Nis. 2009, 18:27

Sanırım çalışma hala sürüyor çünkü bazı çalışmalar yerli yerinde değil. Kolay gelsin Haziran iyi bir düşünce...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  haziran Salı 21 Nis. 2009, 18:59

boronzox demiş ki:Yerinde bir karar olmuş adminim Smile
Sağol Engincim ;)
emirkaan demiş ki:Sanırım çalışma hala sürüyor çünkü bazı çalışmalar yerli yerinde değil. Kolay gelsin Haziran iyi bir düşünce...
Evet malesef şu an ayrılacak çok çalışma var orada ve ben yarışma için video araştırması yapıyorum yani bunu Ali Çağlıkasap yapcaktı ama Ali den haber çıkmıyor dünden beri 155 i aramayı düşünüyorum Suspect
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  olivon Salı 21 Nis. 2009, 19:02

haziran demiş ki:
boronzox demiş ki:Yerinde bir karar olmuş adminim Smile
Sağol Engincim ;)
emirkaan demiş ki:Sanırım çalışma hala sürüyor çünkü bazı çalışmalar yerli yerinde değil. Kolay gelsin Haziran iyi bir düşünce...
Evet malesef şu an ayrılacak çok çalışma var orada ve ben yarışma için video araştırması yapıyorum yani bunu Ali Çağlıkasap yapcaktı ama Ali den haber çıkmıyor dünden beri 155 i aramayı düşünüyorum Suspect

Video olmasa nasıl olur? Olur mu? Olmaz mı? Nedir? Nerede? Ne zama :D :D :D ...Yaww bu sefer video olmasa Haziran. Başka bişey olsa...
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  emirkaan Salı 21 Nis. 2009, 19:37

olivon demiş ki: Video olmasa nasıl olur? Olur mu? Olmaz mı? Nedir? Nerede? Ne zama :D :D :D ...Yaww bu sefer video olmasa Haziran. Başka bişey olsa...

Bu konu da dahil yarışmayla ilgili bir çok çey var aslında konuşulması gereken ama işin içinden çıkamayacağımızı düşündüğüm için hiç oralara girmiyorum. Yazarak anlaşmaya çalıştığımız bir ortamda bir sürü insan, bir sürü fikir vs. daha karmaşıklaşır iş yoksa yarışmalar için bir düzenleme gerekiyor bence. Demokrasi her zaman iyi sonuç vermiyor bu yüzden ne çıkarsa bahtımıza razıyız... Smile
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Salı 21 Nis. 2009, 19:46

Olsun Kaan sen önerilerini söyle belki dikkate alan birileri olur :D

Olivon Ali bizim için video kiraladı bile uploadı kaldı tabi biraz boyutunu düşürünce :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  emirkaan Salı 21 Nis. 2009, 20:48

haziran demiş ki:Olsun Kaan sen önerilerini söyle belki dikkate alan birileri olur :D

Hele bir video gelsin de zaten öneriler başlar ben de onların arasına katılırım Smile Hazırlık süresi, oylama süresi, gönderilen işlere yorum yazma süresiyle ilgili düzenleme yapılabilir. Hazırlık süresi; 2 haftadan az olmasa iyi olur. Oylama belirli bir zamana kadar yapılmalı. Bir de gönderilen işlere önce belli bir süre sadece oy verilsin daha sonra yoruma açık olsun. İlk olarak söyleyeceklerim bunlar...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Salı 21 Nis. 2009, 22:24

emirkaan demiş ki:
haziran demiş ki:Olsun Kaan sen önerilerini söyle belki dikkate alan birileri olur :D

Hele bir video gelsin de zaten öneriler başlar ben de onların arasına katılırım Smile Hazırlık süresi, oylama süresi, gönderilen işlere yorum yazma süresiyle ilgili düzenleme yapılabilir. Hazırlık süresi; 2 haftadan az olmasa iyi olur. Oylama belirli bir zamana kadar yapılmalı. Bir de gönderilen işlere önce belli bir süre sadece oy verilsin daha sonra yoruma açık olsun. İlk olarak söyleyeceklerim bunlar...

Hazırlık süresi bir hafta düşünmüştük ama diğer konularda düzenleme olması güzel olur mesela oylama süresi kaç gün olacak bence en az bir haftada oylama süresi olmalı umarım sende katılıyorsundur, yorum konusunda çalışmalar eklenip oylama başlamadan yorum yapılmıyor zaten ama oylama başladığı zaman belli bira süre yorum yapmamak konusu biraz daha düşünülebilir ben ofisime geçeyim :D başka öneriler varsa onlarıda dosyalayım :D malum bizde yarışmacıyız dime efenim :Ahuhahaa:

Bu arada Max bölümü düzenlendi umarım gözümden birşey kaçmamıştır :D bende bir seneye yakın bir zaman önce hayatımda ilk defa bir max açtığımda bir kaç saatte bir çalışma yapmıştım ondan sonrada bir daha max açmadım tabi Laughing onuda yeni başlayanlara taşıdım aslında max konusunda bile açmamam gerekiyordu ya neyse açmış bulunduk birkere Laughing
haziran
haziran
Admin
Admin