After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 15 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 15 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Vote_lcapİşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Voting_barİşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Vote_rcap 
boronzox
İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Vote_lcapİşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Voting_barİşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

İşte o sok ses kayıtları (ergnekon)

4 posters

İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Empty İşte o sok ses kayıtları (ergnekon)

Mesaj  bilizzard3 (Yasaklı) C.tesi 04 Nis. 2009, 16:43

Halka cahil diye hakaret ediliyor dekorasıye mudahale sözleri yankılanıyor aza alınmıcak kufurler ediliyor
bilizzard3 (Yasaklı)
bilizzard3 (Yasaklı)
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : carakter studyo dersleri

İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Empty Geri: İşte o sok ses kayıtları (ergnekon)

Mesaj  emirkaan C.tesi 04 Nis. 2009, 17:11

Sen bu ergenekona fena takmışsın anlaşılan. Peki hiç şu soruları sordun mu kendine:

Darbelerden bahsediliyor (Ergenekon ve darbe ilişkisi) ama ABD'nin tek kelime adı geçmiyor

pk* ilişkisinden bahsediliyor (Ergenekon ve pk*) yine ne ABD'nin ne de İsrail'in tek satır adı geçmiyor.

Üstelik yargılananlar kendilerini ABD düşmanı olarak tanımlıyor. Bu davaya AB ve ABD destek veriyor.

Yani yaşadığımız tüm olumsuzluklarda "dış güçlerin" hiç mi hiç etkisi yok. Ne yaşamışsak bunlar yapmış.

28 Şubatta çarşaf çarşaf bildiri yayınlayan TÜSİAD'ın adını da hiç duymadık.

Aydın Doğan'ı duyar gibi olduk geçti gitti. Ki Doğan medyası 28 Şubatın 1 numaralı aktörlerindendir.

İçinde İsrail ABD olmayan TÜSİAD Aydın Doğan bulunmayan davayı neyleyim ben. Hani nerede asrın davası...

Bu söylediklerim yargılananlar suçsuzdur demek değil. Dava sonuçlanmadan bile bunların suçlu olduğunu ben şahsen söyleyebilirim.

Suçları ise MAŞA olmak asıl faillerse bu kafayla asla yargılanamayacak malesef...

Asıl failler kendilerine yine askerin içinden, siyasetin içinden, gazetecilerden MAŞA'lar bulacak.

Hak ve Batıl ayrımı yapmayıp "reel politka" diye bir saçmalığın arkasına sığınarak kalleşlere sırf güçlüler diye (öyle gözüktükleri için) kardeş demekle bir yere varılmaz.

Daha söylenecek çok söz var ama anlayana bu da yeter...

En son emirkaan tarafından C.tesi 04 Nis. 2009, 17:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

İşte o sok ses kayıtları (ergnekon) Empty Geri: İşte o sok ses kayıtları (ergnekon)

Mesaj  bilizzard3 (Yasaklı) C.tesi 04 Nis. 2009, 17:16

mustafa balbayın israile yıllarca türk silahlı kuvvetlerinin gizli bilgilerini e postayala gonderdiği videolarda var abd ile bile anlasmıslar.bir nevi ajan yani dogru aydın doganda var işin içinde o obur videolardaydı onları upload edemedim kacırdım dogru sözlerinin coguna katılıyorum.sende az deyilmissin ha:)
bilizzard3 (Yasaklı)
bilizzard3 (Yasaklı)
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : carakter studyo dersleri

Mesaj  emirkaan C.tesi 04 Nis. 2009, 17:58

bilizzard3 demiş ki:mustafa balbayın israile yıllarca türk silahlı
kuvvetlerinin gizli bilgilerini e postayala gonderdiği videolarda var
abd ile bile anlasmıslar.

Bundan çok daha fazlası olması lazım ama bunlar bile dost düşman ayrımı için yeterli buna rağman hala İsrail bizim stratejik ortağımız ABD dostumuz(?) ve müttefikimiz!!!

Neyse meseleyi çok da uzatmak niyetinde değilim. Burası uygun bir yer değil. Umarım her ne yapılıyorsa hakkımızda hayırlı olur. Tüm insanlığın ve İslam dünyasının huzuru bence Türkiye'nin elinde. Asla geri adım atmayan gerçekten dik duran insanlara ihtiyacımız var. Aslında kelimenin tam anlamıyla bir KAHRAMAN'a ihtiyacımız var. En son pk* propagandasına müsade eden ve İslama hakerete göz yumanlar karşısında dik duramayışın bir örneğini gördük. Yine de kendini teselli etmeyi bilenler var. ABD'nin sözüne güvenenler var. Hiç sormuyorlar şimdiye kadar hangi sözünde durdu diye... Neyse uzatmayacağım dedim uzattım. Aslında benim gazete okumamam haber dinlemem lazım mağarada mı yaşasam ne... Smile
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  olivon C.tesi 04 Nis. 2009, 20:26

emirkaan demiş ki:Asla geri adım atmayan gerçekten dik duran insanlara ihtiyacımız var. Aslında kelimenin tam anlamıyla bir KAHRAMAN'a ihtiyacımız var.

Efendim biri bana mı seslendi :D :D :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  haziran C.tesi 04 Nis. 2009, 20:39

olivon demiş ki:
emirkaan demiş ki:Asla geri adım atmayan gerçekten dik duran insanlara ihtiyacımız var. Aslında kelimenin tam anlamıyla bir KAHRAMAN'a ihtiyacımız var.

Ya şuraya adamakıllı bişey yazayım dedim koptum dahada toparlanamam :laugh38-:

Neyse bari bir cümle bişey diyeyim :D

Bu ülkeye bir kahraman lazım doğru ama bunu yapabilecek birisi yok daha doğrusu varda herkes öldükten sonra kıymetini anlamaya başlıyor sanıyorum önce bunu aşmamız gerekli ve gerçek anlamda geçmişi ile olduğu kadar şu anki milliyeti ilede gurur duyan bir kahraman olmalı bu. Artık tek başına denenmeyenler denenmeli akp ekonomide gösterdiği başarıyı malesef bazı ince ve hassas konularda gösteremedi, tabi bu benim şahsi fikrim sizleri bilemiyorum nasıl düşünüyorsunuz.

Yalnız chp bir ilke daha imza attı, şu ana kadar ergenokonun avukatlığını yapanlar şimdi ergenokunun varlığını kabul ettiler tabi hangi süreçten sonra söyleyim hemen, zamanında chp ninde bitirilmesi için atılan adımların iddialarından sonra yani kuyruklarına basılınca birden 360 derece dönüveriyorlar nasıl bir beyin yapıları var hayretler içerisinde kalıyorum.

En son haziran tarafından Paz 05 Nis. 2009, 13:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  emirkaan Paz 05 Nis. 2009, 01:24

olivon demiş ki:

İlk seçimlerde oyum sana. Olaylara her açıdan bakabilen 3 boyutlu liderimiz Olivon :D
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  olivon Paz 05 Nis. 2009, 11:16

İlk seçimlerde oyum sana. Olaylara her açıdan bakabilen 3 boyutlu liderimiz Olivon :D

Bak oyunu alırım lafta kalmasın :D...Ya şaka bir yana yukarıdaki mesajımdan dolayı bu konuya duyarsız kaldığım düşünülmesin. Daha çok haber içerikli bir tv kanalında çalışıyorsanız ve yemekhane görevlisi bile ergenekon hakkında birşeyler söylüyorsa (yorum anlamında) artık "bu iş yargının" demek en doğrusu oluyor sanırım. Bu yüzden ben Grfaik animasyon yapmaya devam ederken onlarda yargılanmaya, yargılanırken suçlu ya da masum bulunmaya devam etsinler. En güzeli bu en azından benim için bu durum böyle. Çünki bazen düşünüyorum oy verirken bile aslında kimin ne kadar yiyeceğini tespit ediyorum vatandaş olarak. Ya da kim nereyi yemeli....Hangi ili hangi ilçeyi...Bu yüzden hayatımı kendi bireylerime adadım. Ali'si veli'si beni bağlamıyor desem yeridir. Haaa VATAN derseniz akan sular durur. TÜRKİYEMİN yeri başka cheers
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

- Similar topics