After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Edius'u Export Etme Konusunda EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Edius'u Export Etme Konusunda EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Edius'u Export Etme Konusunda EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Edius'u Export Etme Konusunda EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Edius'u Export Etme Konusunda EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Edius'u Export Etme Konusunda EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Edius'u Export Etme Konusunda EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Edius'u Export Etme Konusunda EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Edius'u Export Etme Konusunda EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 118 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 118 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Edius'u Export Etme Konusunda Vote_lcapEdius'u Export Etme Konusunda Voting_barEdius'u Export Etme Konusunda Vote_rcap 
boronzox
Edius'u Export Etme Konusunda Vote_lcapEdius'u Export Etme Konusunda Voting_barEdius'u Export Etme Konusunda Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Edius'u Export Etme Konusunda

3 posters

Edius'u Export Etme Konusunda Empty Edius'u Export Etme Konusunda

Mesaj  magie Paz 01 Mart 2009, 22:49

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olacak. Edius'un boardcast versiyonunu yükledim. Bir videom var. Onu editledim ve export etmek istiyorum. Yalnız, hani 4.5 versiyonunda procoder 3 vardı ya, bunda o program kurulu değil. Ve dvd formatında çıktı almak istiyorum. Sadece bir yerden ve dvd'ye yazdırabiliyorum. Yani dvd'ye yazdırmak istemiyorum. Sadece bilgisayarıma kaydetmek istiyorum.
magie
magie
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : montaj programı

Edius'u Export Etme Konusunda Empty Geri: Edius'u Export Etme Konusunda

Mesaj  emirkaan Paz 01 Mart 2009, 23:16

f11 e basın (print to file) export penceresi açılacak oradan istediğiniz formatı seçebilirsiniz.
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Edius'u Export Etme Konusunda Empty Edius'u Export Etme Konusunda

Mesaj  magie Salı 03 Mart 2009, 00:10

Arkadaşım cevapladığın için teşekkür ederim ama ben zaten onu yapıyorum. Benim demek istediğim f11' bastığımda karşıma çıkan o istediğim formata çevirebileceğim pencerede dvd formatına çevir yok. Ha var ama direk dvd'ye yazmam lazım. Ben bilgisayara kaydetmek istiyorum.

Başka bir konu açmayayım dedim. Edius'u açtığımda rusça gibi harfler çıktı. Yani edius'un dili değişmiş. Acaba bunu nereden ingilizce yapabiliriz. Yardımlarınızı bekliyorum.
magie
magie
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  emirkaan Salı 03 Mart 2009, 00:23

Orada mpeg-2 seçeneği var bu seçenek direk dvd'ye yazdırmaması lazım. Ben uzun süredir edius kullanıyorum ama ediustan hiç mpeg export yapmadım benim izlediğim yol; önce avi olarak export almak (dv yada lossless) sonra TMPGENc de vcd veya dvd için mpeg render almak. Bu yol bence kalite açısından en sağlıklısı. Zaten direk yaptırılan mpeg'le söylediğim gibi yapılan mpeg arasındaki farkı deneyerek görebilirsiniz. Tabi TMPGENc nin ayarları da önemli. Disk kapasitesini gözardı etmeden mümkün olduğunca bitrate'yi yüksek tutmalı ve en iyi kalitede "higest" render edilmeli.
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  magie Salı 03 Mart 2009, 23:33

magie demiş ki:Arkadaşım cevapladığın için teşekkür ederim ama ben zaten onu yapıyorum. Benim demek istediğim f11' bastığımda karşıma çıkan o istediğim formata çevirebileceğim pencerede dvd formatına çevir yok. Ha var ama direk dvd'ye yazmam lazım. Ben bilgisayara kaydetmek istiyorum.

Başka bir konu açmayayım dedim. Edius'u açtığımda rusça gibi harfler çıktı. Yani edius'un dili değişmiş. Acaba bunu nereden ingilizce yapabiliriz. Yardımlarınızı bekliyorum.

Rusça harfler konusunu hallettim.
magie
magie
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  creativeayhan Çarş. 04 Mart 2009, 16:44

Kardeşim dvd olarak export etmek için önce gerekli codecleri yüklemen lazım.Ne mesela h 264 olabilir.Procoder olabilir. Procoder kullan.Ya da illa Dvd kalitesinde istersen uncompressi seç.Senin anlayacağın uncompressin Dvd den daha kalitelidir.ve boyut olarak fazla yer tutar.
Yok hiç birini beğenmedin illa başka türlü birşey seçmek istersen .Daha önceki söylediklerimi tekrar oku.Yine anlamazsan tekrar oku. Yine anlamazsan tekrar oku.

Bazı insanlar bir seferde anlamıyor çünkü. Yada anlamak istemiyor.Arkadaşım lütfen arkadaşlarının yazdıklarını dinle değerlendir.Kuru kuru isteklerde bulunma. İşten anlmıyorsan anlayanlara da anlamıyor muamelesi yapma.
creativeayhan
creativeayhan
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

- Similar topics