After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Vote_lcap14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Voting_bar14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Vote_rcap 
boronzox
14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Vote_lcap14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Voting_bar14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

14 Şubat Sevgililer Günü :)))))

4 posters

14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Empty 14 Şubat Sevgililer Günü :)))))

Mesaj  Hale Çarş. 04 Şub. 2009, 14:32

Evet arkadaşlar 14 şubat sevgililer gününe sayılı günler kaldı dedim bir hatırlatayım neler diyeceksiniz :D Smile ;)

Not: Konuyu yannış yere açtıysam Hazirancım ellerinden öper :D Smile

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

14 Şubat Sevgililer Günü :))))) Empty Geri: 14 Şubat Sevgililer Günü :)))))

Mesaj  yapar_1983 Çarş. 04 Şub. 2009, 14:40

:D

En son yapar_1983 tarafından Çarş. 04 Şub. 2009, 14:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yapar_1983
yapar_1983
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : reklamcılık

Mesaj  Hale Çarş. 04 Şub. 2009, 14:44

yapar_1983 demiş ki::teyy-: :teyy-: :teyy-: :dance02: :dance02: :dance: :dance: 14 şubat sevgililer günü kutlu olsun

Daha 14 şubat'a var Smile kiminkini kutlamıştın :D
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Çarş. 04 Şub. 2009, 15:38

O güne daha var halecim :a096:
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Hale Çarş. 04 Şub. 2009, 15:50

haziran demiş ki:O güne daha var halecim :a096:

Biliyorum onun için bu tarzda bir mesaj yazıp yolladım :D Smile ;) 14 şubat'tada esas mesajımı yazıp yollayacağım tabi o zaman yollamam gereken yerden yollayacağım şimddi başta dediğim gibi olsun diye bu tarz bir mesaj yazıp yollayayım dedim işte :D Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  xxxsinanizm C.tesi 21 Şub. 2009, 16:47

ya boş işler bunlar bana her gün sevgililer günü :D
xxxsinanizm
xxxsinanizm
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Makine Kalıp Öğrencisi
Kullandığınız Programlar : Adobe PhotoShop CS3,Adobe AfterEffect CS3,Solid Works 2008Auto CAD,CAD-CAM,Cimetro,Paint

Mesaj  Hale C.tesi 28 Mart 2009, 16:34

xxxsinanizm demiş ki:ya boş işler bunlar bana her gün sevgililer günü :D
Eheheee sevgilin varda onun için böyle konuşabiliyorsun dime :D Smile he bide sevgilin varsa sadece bigün değildir sevgililer günü anlatabiliyor muyum? Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  xxxsinanizm Paz 29 Mart 2009, 12:24

hayır sevgilim yok zaten aşka inanmazdım hayatımda bi kere aşık oldum ondada aşk diye birşeyin olmadığını sadece kadın ırkının erkek neslinin tükenmesi için icad edilmiş bir gün kızın peşinden 3.5 sene süründük kedinin yumakla oynadı gibi oynadı bizle onun yüzünden sinir hastası oldum kullanmadım ilaç kalmadı neyse ya deliye her gün bayram...
xxxsinanizm
xxxsinanizm
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Makine Kalıp Öğrencisi
Kullandığınız Programlar : Adobe PhotoShop CS3,Adobe AfterEffect CS3,Solid Works 2008Auto CAD,CAD-CAM,Cimetro,Paint

Mesaj  Hale Paz 29 Mart 2009, 12:55

xxxsinanizm demiş ki:hayır sevgilim yok zaten aşka inanmazdım hayatımda bi kere aşık oldum ondada aşk diye birşeyin olmadığını sadece kadın ırkının erkek neslinin tükenmesi için icad edilmiş bir gün kızın peşinden 3.5 sene süründük kedinin yumakla oynadı gibi oynadı bizle onun yüzünden sinir hastası oldum kullanmadım ilaç kalmadı neyse ya deliye her gün bayram...

Sen bu konuda yaşamak istemeyeceğin yani kimsenin istemeyeceği duyguları yaşamışsın hiç deş miyim yaranı Neutral benim için bu konuda söylenecek pek güzel bişey yok sanırım onun için şimdilik bu mesajı böyle bitireyim duruma göre söylemem gereken bişey olursa söylerim :D
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

- Similar topics