After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Gas Explosive Test EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Gas Explosive Test EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Gas Explosive Test EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Gas Explosive Test EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Gas Explosive Test EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Gas Explosive Test EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Gas Explosive Test EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Gas Explosive Test EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Gas Explosive Test EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 17 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 17 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Gas Explosive Test Vote_lcapGas Explosive Test Voting_barGas Explosive Test Vote_rcap 
boronzox
Gas Explosive Test Vote_lcapGas Explosive Test Voting_barGas Explosive Test Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Gas Explosive Test

5 posters

Sizce Nasıl

Gas Explosive Test Vote_lcap0%Gas Explosive Test Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Gas Explosive Test Vote_lcap50%Gas Explosive Test Vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Gas Explosive Test Vote_lcap0%Gas Explosive Test Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Gas Explosive Test Vote_lcap50%Gas Explosive Test Vote_rcap 50% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 2

Anket kapatıldı

Gas Explosive Test Empty Gas Explosive Test

Mesaj  aloha34 Paz 25 Ocak 2009, 23:09

Gaz Patlama test çalışması

Edit boronzox:aloha!!!Bu kaçıncı kardeşim.Biraz dikkat etsen şu açtığın başlık ve anketlere?Her seferinde biz mi düzelteceğiz? Neutral
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Grafiker
Kullandığınız Programlar : Önüne gelen her programı

Gas Explosive Test Empty Geri: Gas Explosive Test

Mesaj  boronzox Paz 25 Ocak 2009, 23:14

aloha34 açtığın konulara dikkat et artık sıkıldım senin mesajlarını editlemekten.

Bu bir uyarıdır.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  aloha34 Paz 25 Ocak 2009, 23:19

Neye dikkat edıcem arkadasım , ne oldu gene ne yanlıs yaptık ,38 yasında senden fırcamı yıyecem.
askerıyemı burası anlamadım.
istemıyorsan acmam mesaj olur bıter,maksadın birilerini kazanmakmı kaybetmekmı ?
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox Paz 25 Ocak 2009, 23:34

Yaşın 100 olsa ne olur güzel kardeşim?
O kadar kurallar kurallar kurallar diye bangır bangır bağırıyoruz,insan biraz dikkat eder ya. :to_keep_order:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  aloha34 Paz 25 Ocak 2009, 23:37

Evet yasım 1000 de olsa senın ıcın fark etmıyecegı acık . Lafı uzatacakda degılım.hem mod olup hemde ugrasmak zoruna gıdıyorsa sıl butun mesajlarımı.sankı baska forum yok

bırde sana sunu soylıyım , madem medorator olmusun bunu ogren bu tıp uyarılar ılk once ınsanların ozel mesaj kısımlarına atılır dıkkat etmesı ıstenır yok boyle ulu orta yazarsanda boyle polemık olur.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox Paz 25 Ocak 2009, 23:58

Kardeşim mod olmanın amacı durmadan sizin mesajlarınızı editlemekten mi geçiyor?Ne alakası var şimdi?1 değil 2 değil biraz dikkat etsen bunlar olmayacak.Başka forumlara çok özeniyorsan da birşey demiyorum.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  aloha34 Ptsi 26 Ocak 2009, 00:01

sen bilirsin
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  alpino Ptsi 26 Ocak 2009, 00:27

Kural kuraldır.Kuralın büyüğü küçüğü olmaz.Tek diyeceğim bu ;)
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  haziran Ptsi 26 Ocak 2009, 01:24

aloha34 demiş ki:Lafı uzatacakda degılım.hem mod olup hemde ugrasmak zoruna gıdıyorsa sıl butun mesajlarımı.sankı baska forum yok

bırde sana sunu soylıyım , madem medorator olmusun bunu ogren bu tıp uyarılar ılk once ınsanların ozel mesaj kısımlarına atılır dıkkat etmesı ıstenır yok boyle ulu orta yazarsanda boyle polemık olur.

aloha merhaba diyeyim önce sana daha sonrada kuralsız forum olmaz diyerek devam edeyim, foruma üye olurken kabul ettiğiniz kuralların arasında forum kurallarının önemi açıkca anlatılmıştır, sizler üyeler olarak kurallara dikkat etmelisiniz ki bizlerde paylaşım yapabilelim, eğer sizler sürekli uyarılara rağmen aynı hataları tekrar ederseniz özelden yazmanında anlamı yoktur ki zaten forum kuralları forumun heryerinde kendisini gösteriyor, o kadar ileri gittim ve imzama ekledim artık, sonuçta bizlerde bir insanız ve forumda yaklaşık 4.000 üye var, herkese özel mesaj ayrıcalığı gösterirsek yemek yemeye fırsat bulamayız, modları elşetirmeden önce daha önce kaç defa uyarıldığınızı göz önüne alırsak bu konuda biraz dikkatsiz olduğunuz belli oluyor, yaşınıza saygımız var ki sizin yaşınızdaki birisinin diğer üyelerimize örnek olmaları gerekiyor,

Ayrıca bir sözüne daha cevap vermek istiyorum, bizler tabiki insan kazanmayı isteriz ama uyumlu insanalrı kazanmayı isteriz uyumsuzluk gösterenler zaten otomatikmen kendiliğinden dışlanıp bitiyorlar lütfen sizde bu ayrıntıları göz önünde bulundurun bizim işimiz gerçekten zor ama sizin anlayışınız ve dikkatiniz olursa sorun olmaz bizler burada birilerine yardımcı olmak için çalışıyoruz ve hiç bir karşılığı yok bunun yani karşılıksız insanlara yardımcı oluyoruz, modlara eleştri yapıp kızmak yerine yardımcı olmayı ve teşekkür etmeyi denerseniz herşey daha güzel ve bir o kadarda kaliteli olur.

En son haziran tarafından Ptsi 26 Ocak 2009, 12:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox Ptsi 26 Ocak 2009, 01:30

:Çakk--:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  aloha34 Ptsi 26 Ocak 2009, 02:40

haziran demiş ki:
aloha34 demiş ki:Lafı uzatacakda degılım.hem mod olup hemde ugrasmak zoruna gıdıyorsa sıl butun mesajlarımı.sankı baska forum yok

aloha merhaba diyeyim önce sana daha sonrada kuralsız forum olmaz diyerek devam edeyim, foruma üye olurken kabul ettiğiniz kuralların arasında forum kurallarının önemi açıkca anlatılmıştır, sizler üyeler olarak kurallara dikkat etmelisiniz ki bizlerde paylaşım yapabilelim, eğer sizler sürekli uyarılara rağmen aynı hataları tekrar ederseniz özelden yazmanında anlamı yoktur ki zaten forum kuralları forumun heryerinde kendisini gösteriyor, o kadar ileri gittim ve imzama ekledim artık, sonuçta bizlerde bir insanız ve forumda yaklaşık 4.000 üye var, herkese özel mesaj ayrıcalığı gösterirsek yemek yemeye fırsat bulamayız, modları elşetirmeden önce daha önce kaç defa uyarıldığınızı göz önüne alırsak bu konuda biraz dikkatsiz olduğunuz belli oluyor, yaşınıza saygımız var ki sizin yaşınızdaki birisinin diğer üyelerimize örnek olmaları gerekiyor,

Ayrıca bir sözüne daha cevap vermek istiyorum, bizler tabiki insan kazanmayı isteriz ama uyumlu insanalrı kazanmayı isteriz uyumsuzluk gösterenler zaten otomatikmen kendiliğinden dışlanıp bitiyorlar lütfen sizde bu ayrıntıları göz önünde bulundurun bizim işimiz gerçekten zor ama sizin anlayışınız ve dikkatiniz olursa sorun olmaz bizler burada birilerine yardımcı olmak için çalışıyoruz ve hiç bir karşılığı yok bunun yani karşılıksız insanlara yardımcı oluyoruz, modlara eleştri yapıp kızmak yerine yardımcı olmayı ve teşekkür etmeyi denerseniz herşey daha güzel ve bir o kadarda kaliteli olur.

Tesekkur ederim haziran , bak guzel guzel anlatınca oluyormus degılmı.
Yalnız sunu soylemeden gecemıycem,sayısını bılmedıgım kadar cok foruma uyeyım (herkez gıbı) ama baska bır yerde bu tur dil kuralına dikkat edilmesine raastlamadım.bu yuzden bır tek burada olunca bunuda aklımda tutamamkı her seferınde ilk harf buyukmuydu ,anket aynı sekıldemı yazıldı v.s. v.s.
e boyle olunca actıgım konularda da sureklı karsılasınca bu tur uyarıyla o yuzden laf uzadı gitti. bak bu konumda filmle ılgılı bır sey yok ama tonla mesajımız bırbırımıze laf yetıstırmek oldu.ben bu yuzden dedım buraya yazana kadar ozelden gonder dıye, hem buraya tıklayacagına adıma tıklayıp ordan gondermek fazla zamanınızı almazdı, yemege zaman kalırdı sanırım.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox Ptsi 26 Ocak 2009, 02:48

Google'a boronzox yaz da bak bakalım kaç foruma üyeyim ben.
Bu forumu başka forumlarla karıştırmana gerek yok ki zaten buranın farkı var sonuçta.
Bundan sonra dil kurallarına dikkat edersen böyle sorunlar yaşamayız. ;)
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Ptsi 26 Ocak 2009, 11:13

aloha34 demiş ki:Tesekkur ederim haziran , bak guzel guzel anlatınca oluyormus degılmı.
Yalnız sunu soylemeden gecemıycem,sayısını bılmedıgım kadar cok foruma uyeyım (herkez gıbı) ama baska bır yerde bu tur dil kuralına dikkat edilmesine raastlamadım.bu yuzden bır tek burada olunca bunuda aklımda tutamamkı her seferınde ilk harf buyukmuydu ,anket aynı sekıldemı yazıldı v.s. v.s.
e boyle olunca actıgım konularda da sureklı karsılasınca bu tur uyarıyla o yuzden laf uzadı gitti. bak bu konumda filmle ılgılı bır sey yok ama tonla mesajımız bırbırımıze laf yetıstırmek oldu.ben bu yuzden dedım buraya yazana kadar ozelden gonder dıye, hem buraya tıklayacagına adıma tıklayıp ordan gondermek fazla zamanınızı almazdı, yemege zaman kalırdı sanırım.

Herhangi forumlarda kural mural olmaz zaten, ayrıca kuralsız forumlara üye olduğunuzu hemen anladım çünkü düzgün bir hitap şekliniz var (son çalışmanıza eklediğiniz anketin başlığı hariç Smile ) ama tek sorun sadece bu konuda anlaşamamış olmamız Smile

Yani bir çok iyi forumunda önemli kuralları vardır (iyi forum olmalarının yolu buradan geçiyor), özellikle, düzgün Türkçe kullanılması, warez, crack vs bilgilerin konuşulması ve paylaşılmasının yasak olması gibi, bizim ise bunlara ek olarak anket kuralımız var ve zaten başlığı açtığınız sizin çalışmalarınız kategorisinin en birinci sırasındaki sabit olan mesaj bu kuralı hatırlatıyor zaten, önemli olan biraz dikkat etmenizdir, umarım şimdi anlaşılmışızdır, çalışmalarınızda başarılar.
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  alpino Ptsi 26 Ocak 2009, 11:46

haziran demiş ki:
aloha merhaba diyeyim önce sana daha sonrada kuralsız forum olmaz diyerek devam edeyim

Yerlerdeyim :D
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Mesaj  aloha34 Ptsi 26 Ocak 2009, 21:32

Haziran arkadasım bak gordunmu demek ıstedıgım buydu ıste ulu orta yazılmasından kastım buydu adam yerlerdeyım dıyor. neden yerdesın ayaga kalk arkadas bence.yerde olmasının nedenı sanırım benım madara durumuna yada komık duruma dusmemkı arkadas kendını yere atmıs, üzüldüm halıne ,yoksa ben bılmıyormuyum kuralsız forum olmayacagını.

Diger arkadasa anlatamadım yasımın anlamını ama sanırım sen 22 yasında daha olgun oldugundan ne demek ıstedıgımı durumun nerelere gıttıgını sanırım gormusundur ve anlamısındır. Ben arkadasa yasımdan dolayı ıcınde bulundugum durumu ızah etmeye calısırken o bana kafa tutar gıbı yasın 100 olsa ne olur arkadas dıyor.Kısacası benım moralımı onun hıtabı bozmustur,olayın ozu budur.

Bıraz daha uzatılırsa bu konu senden rıcam hazıran boyle coluk cocugun maskarası olacagıma lutfen ama lutfen tum actıgım konuları sılermısın ben sılecektım ama sılme yerını bulamadım

Ayrıca konuma ve çalısmama gosterdıgınız bu yogun ılgıden dolayı tesekkurler hepınıze.

Hepınıze ıyı calısmalar.
aloha34
aloha34
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox Ptsi 26 Ocak 2009, 21:43

Güzel kardeşim bak bakalım kim kime kafa tutar gibi mesaj yazmış.

Ben:aloha34 açtığın konulara dikkat et artık sıkıldım senin mesajlarını editlemekten.

Bu bir uyarıdır.

aloha34:Neye dikkat edıcem arkadasım , ne oldu gene ne yanlıs yaptık ,38 yasında senden fırcamı yıyecem.
askerıyemı burası anlamadım.
istemıyorsan acmam mesaj olur bıter,maksadın birilerini kazanmakmı kaybetmekmı ?

Yani ben mi anlatamadım sen mi anlamadın anlayamadım.Sadece bir uyarı yazdım sana ve olayın geldiği boyuta bak.
Ne yanlış yaptığını ilan belirtmişim zaten mesajının altında sana...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  ypr Ptsi 26 Ocak 2009, 22:11

Bence olay fazla uzamadan ve kimse birbirini kırmadan bu konu kilit yese daha iyi olacak.

aloha34, her ne olursa olsun yaş itibari ile saygı görmesi ve kibarca uyarılması lazımdı ( şimdi haklıya haklı demek lazım) devamı halinde konuları veya mesajları silinebilirdi haklı olaraktan.Şikayet halinde yönetim haklı savunmasını yapardı.Olayda kapanırdı.

İyi Çalışmalar
ypr
ypr
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  boronzox Ptsi 26 Ocak 2009, 22:16

Yapar abi hiç katılmıyorum.O zaman ben hepinizden küçüğüm yani bana hiç uyarı verilmesin mi Laughing
Bu arada herkesin yaşını doğru doldurup doldurmadığı da belli değil ki.99 yaşında adamlar da var forumda yani Neutral
Herneyse daha fazla uzamadan dediğiniz gibi kilit.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

- Similar topics