After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 17 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 17 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_lcapTeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Voting_barTeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_lcapTeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Voting_barTeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet

+5
arda14
ypr
alpino
verkan
boronzox
9 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Sizce Nasıl?

TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_lcap50%TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_rcap 50% 
[ 3 ]
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_lcap33%TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_lcap0%TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_lcap17%TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Vote_rcap 17% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 6
Back

TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Empty TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet

Mesaj  boronzox Paz 25 Ocak 2009, 16:58

Konunun ilk mesajı :

TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Imagefn2

Merhaba arkadaşlar.
Dün gece yani 24 Ocak'ta Ali Çağlıkasap'la bir yandan msn'de mikrofonla konuşurken,bir yandan da TeamViewer 3.0 programı sayesinde o benim bilgisayarıma bağlandı ve bana 3dsMax çalıştırdı.Yani bunun ne kadar güzel birşey olduğunu anlatamam.Şu nasıl yapılır diyorsunuz tak diye oluyor.
Olay tamamen sizin masaüstünüzde ve aynı zamanda sesli olduğundan acaip güzel oluyor.
Ben diyorum ki gelin uzman olduğumuz konularda bilmeyenlere ders verelim.
Ben mesela 3D öğrenmek istiyorum bir türlü olmadı.
Şimdi dersleri alacak kişiler için birkaç şart olmalı tabii.

1.Forumda en az 100 mesajı bulunmalı.
Ancak bu mesajlar doldurma mesajlar olmamalı-aksi takdirde 1000 mesajı da olsa yine kabul edilmeyecektir.
2-Türkçe'yi düzgün kullanmalıdır.Yersiz yerde büyük harf "L" vb'lerden bahsediyorum.
3-Mikrofon sahibi olmalı.
4-Bilgisayarı bu donanımı rahatça kaldırabilecek düzeyde olmalı-ki AE vs. kullanan kişilerin PC'si güçlü oluyor genelde.
5-Internet'i sınırsız olmalı.
6-Forumda sevilen herkesle iyi anlaşan birisi olmalı.(ki sevmediği birinin bilgisayarına kötü emeller ile ulaşmak istemediğini bilelim)

Arkadaşlar bu 6 şartı bulunduruyorsanız dersini alacağınız konu hakkında bu başlığa bana topic açmak istediğinizi belirtin.(Ben olmazsam diğer modlarım ya da adminim olabilir,amaç yanlış kişileri buraya sokmamakta)
İzin verilirse buraya ben şu programın dersini almak istiyorum deyin.Müsait olduğunuz saatleri vb. konuları mutlaka yazın.
Sonrasında başka hiçbir mesaj yazılmayacaktır.Ders almak isteyen kişi buraya sadece 1 mesaj yazacaktır.
Bundan sonra ona ders verecek kişi,tabii ki örneğin AE'nin neyi varsa hepsini anlatmayacak.Yani genel anlamda
programı öğrenmesine yardımcı olacaktır.Ayrıca takılınan tutoriallerde de çok işe yarayacağını düşünüyorum.

Örnek ile açıklayacak olursak

Örnek 1:After Effects hakkında dersler almak istiyorum.Genellikle hep Online'ım.Yetkililere duyurulur.

Mesajınız bu şekilde olmalıdır.
Bundan sonra size ders verebilecek kapasitede olan bir kişi gelip mesajınızın altına "Editleme"yapacaktır.
Yani bir mesajda hem ders isteyen hem de dersi verecek kişinin mesajı toplanacaktır.

Örnek 2:After Effects hakkında dersler almak istiyorum.Genellikle hep Online'ım.Yetkililere duyurulur.
Ben size ders verebilirim gerekli msn adresini pm yoluyla alabilirsiniz.

Herşeyin yürüyüş mantığı budur arkadaşlar.Aksi takdirde yazılan mesajlar ânında silinecektir.
Bu hizmeti sömürme amaçlı kullanmak isteyen arkadaşlar da uyarı alacaklardır.

Önemli Not:Editleme yapamayan normal kullanıcı olup aynı zamanda buradaki herhangi bir üyeye ders verebilecek kapasitede olan kişiler bana ya da diğer Modlarıma pm yoluyla hangi topiğe ne yazmak istediklerini belirtebilir.
Bu sayede bizler mesajın altına editleme yapabiliriz.

Arkadaşlar genel anlamda herşey böyle.Tabii ki bunların yanında TeamViewer programı karşıdakinin bilgisayarına
erişim izni verdiğinden(her seferinde sizden password istiyor tabii)dersi alan ya da ders veren karşıdakinin istemediği yerlerde dolaştığı an olay bitmiştir.Ayrıca forumdan da süresiz uzaklaştırılacaktır.Bunları zamanla aşacağımıza inanıyorum.

Ne yazmışım yahu böyle bayağı da uzun ve rengarenk olmuş.

Neyse;şimdilik konuyu yorum bakımından kilit altına almıyorum.Yorumlarınız değerlidir lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.Ayrıca ankete de oy vermeyi lütfen unutmayın.

Not:15 tatilde ders almak isteyen kişilere hergün 1 saat şahsen ders verebilirim.Ancak yukarıdaki şartlar doğrultusunda Smile

En son boronzox tarafından Paz 25 Ocak 2009, 17:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Empty Geri: TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet

Mesaj  alicaglikasap Salı 27 Ocak 2009, 07:28

engin sen normal değilsin yaw
tebrik ederim seni cheers

arkadaşlar güvenli bir program ve yasal, karşıdaki kişiye şifre vermeden bilgisayarınıza giremiyor ve istediğiniz zaman programı kapatıp bağlantıyı kesebilirsiniz.
alicaglikasap
alicaglikasap
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : bende tam bilmiyorum
Kullandığınız Programlar : ps, 3dmax, crldrw, bulftitlr, SwishMax, ae, pr

TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet - Sayfa 2 Empty Geri: TeamViewer Ve Msn İle Muhteşem Hizmet

Mesaj  boronzox Salı 27 Ocak 2009, 07:35

Saolasın abim Smile
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics