After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
klasik türk usulü EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
klasik türk usulü EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
klasik türk usulü EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
klasik türk usulü EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
klasik türk usulü EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
klasik türk usulü EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
klasik türk usulü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
klasik türk usulü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
klasik türk usulü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
klasik türk usulü Vote_lcapklasik türk usulü Voting_barklasik türk usulü Vote_rcap 
boronzox
klasik türk usulü Vote_lcapklasik türk usulü Voting_barklasik türk usulü Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

klasik türk usulü

2 posters

klasik türk usulü Empty klasik türk usulü

Mesaj  nazliesra C.tesi 17 Ocak 2009, 16:59

selam arkadaşlar herkese kolay gelsin...
eski türk filmlerindeki klasik bir görüntü efektini ae de nasıl yapabiliriz diye soracaktım.
şöle diim belki gözünüzün önüne daha kolay gelir. şarkıcı ekranın ortasındadır ve ondan 5 tane daha şarkıcının atrafında döner. prizmadan yansımış çoklu görüntü gibi. ışıltılı görüntü. dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım kusura bakmayın artık ;)
nazliesra
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : grafiker

klasik türk usulü Empty Geri: klasik türk usulü

Mesaj  olivon C.tesi 17 Ocak 2009, 17:31

nazliesra demiş ki:selam arkadaşlar herkese kolay gelsin...
eski türk filmlerindeki klasik bir görüntü efektini ae de nasıl yapabiliriz diye soracaktım.
şöle diim belki gözünüzün önüne daha kolay gelir. şarkıcı ekranın ortasındadır ve ondan 5 tane daha şarkıcının atrafında döner. prizmadan yansımış çoklu görüntü gibi. ışıltılı görüntü. dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım kusura bakmayın artık ;)

Ben yerinde olsam. 5 adet farklı renkte solid açarım. Bunları afterde 3d haline getirim (meşhur küp işareti tıklayınca layer 3d olur) ve daire mask'ını kullanarak sahneye koyarım tabii birde kamera. Kamneranın zoom' unu açarım ve filmi en alt layere atarım. sonra o daireleri filmin üzerinde istediğim gibi gezdirim. Birde gene daire açarak blur feketi verebilirsin. Aklıma bunlar geliyor. Başka bişey gelirse gene yazarım. Kolay gelsin. :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

klasik türk usulü Empty Geri: klasik türk usulü

Mesaj  nazliesra C.tesi 17 Ocak 2009, 18:19

Teşekkür ederim Olivon. ben farklı bir şey denedim ama olmadı tabii. seninkini deneyeceğim hemen. tekrar sağol :D
nazliesra
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : grafiker

- Similar topics