After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Fobiler - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Fobiler - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Fobiler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Fobiler - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Fobiler - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Fobiler - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Fobiler - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Fobiler - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Fobiler - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 63 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 63 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Fobiler - Sayfa 2 Vote_lcapFobiler - Sayfa 2 Voting_barFobiler - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Fobiler - Sayfa 2 Vote_lcapFobiler - Sayfa 2 Voting_barFobiler - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Fobiler

+4
Hale
haziran
ypr
verkan
8 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Fobiler - Sayfa 2 Empty Fobiler

Mesaj  verkan Paz 28 Ara. 2008, 22:37

Konunun ilk mesajı :

Böyle bir konu açıldımı bilmiyorum varsa konuyu kitleyin.

Fobileriniz neler merak ettim.Benim yükseklik korkum var birde tv,de böcek örümcek gördüğüm zaman kaşınma tutuyor :D
verkan
verkan
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : ------

Fobiler - Sayfa 2 Empty Geri: Fobiler

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 17:13

yapar demiş ki:Benim babam mezarlıkta bekçilik yaptı bi ara bende giderdim yanına büyük bir binanın ön tarafında bekçi odası arka tarafında morg vardı.Ben gece cenaze gelince babam kalkmadan anahtarı alır fırlardım dışarı morga giderdim morgun kapısını gider ben açardım cenaze sahipleri gelirdi benden sonra cenazeyi içeri koyarlardı.Gece bazen odadan dışarı çıkar gezerdim dışarda.öle merkeze yakın otoyol üzeri felanda değildi.sağı solu hep bağ bahçe idi ;)

bilmem anlatabildim mi verkan :D;)

Önemli Not : İnsanın ölüsünden değil dirisinden korkun bence

YPR'ı tarif ediyorum:

Gece dolaşır, elinde bir el feneri vardır, uzun kirli beyaz bir elbise giyer, gözlerinin içi kanlı altı mordur, genelde cümlelerinin sonunda hep bir şüpheli bağlaç kullanır, genelde kurbanları 3 kız ve iki erkekten oluşan turist kafilesidir, kurbanlarını genelde kapalı alanda temizler, kulübesini bekleyen bir çoban köpeği vardır, çok beceriklidir ve genelde motorlu testere kullanır...Ehe ehe eheeee :D :D :D

Arkadaşım bu nasıl bir bohem yawwww :D ...Baban onuçta evine ekmek getirmek için bu tip zor bir mesleği seçmiş ama çocuk yaşta senin ne işin vardı orada (herhalde anllatığın olay küçük yalşlarda geçmiş). Anlayamadım. Birde bahçelik bir alanada morgun felan ne işi var birde Morgun Freman'ın bu konuyla alakası var mı onu merak ediyorum:)SmileSmile
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  verkan Ptsi 29 Ara. 2008, 17:17

Olıvon hoca sen yaparı tarif etmişin ama kendini es geçmişin fobin var mı yok mu sen onu söyle.Herkes söylemeye çekiniyor ne iş :D
verkan
verkan
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  haziran Ptsi 29 Ara. 2008, 17:20

Çekinmiyoruzki sadece fobilerimiz yok ondan olabilirmi :D
Sadece geleceğe dair korkularımız var bu fobi olabilirmi Suspect
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  RunoDesign Ptsi 29 Ara. 2008, 17:22

haziran demiş ki:Sadece geleceğe dair korkularımız var bu fobi olabilirmi Suspect
Hemde tam kendisi oluyor !
RunoDesign
RunoDesign
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Web & Grafik Tasarım

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 17:24

Fobin mi var derdin var valla :D ...Ben yüksekten acaccaaayip tırsarım. :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  verkan Ptsi 29 Ara. 2008, 17:31

Geleceğe dair korkular mı?Ben sana bir şey söyliyim haziran bir laf vardır.Olacakla öleceğe çare yoktur diye.Benimde gelecekle ilgili korkularım vardı hepsini yaşadım.Bu yaşananlar basit şeyler değildi tabi ama sonuçta geçti bu bir dönem insana olgunluk kazandırıyor.Konunun başında söylemiştim benim yükseklik korkum var diye ama yinede o trene bindim.Korkularının üstüne gitmezsem o senin üstüne gelir.
verkan
verkan
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  creativeayhan Ptsi 29 Ara. 2008, 17:47

Benim Fobim de yükseklik korkusu.Küçükken partmanın merdivenlerinden bile duvara yapışır öyle çıkardım.Sanki yıkılacakmış gibi gelirdi.
Sonradan ilerleyen yıllarda azaldı.Hatta hiç tahmin etmezdim uçağa bineceğimi 8 kez uzun mesafe uçak yolculuğu yaptım hem de cam kenarında hiç korkmadım. Ama yinede lunaparklardaki o oaraçlara binmeye korkuyorum.Bana en çok güven veren şeyse Ayetel Kürsi duası o sanki bana ayrı bir güç veriyor.Sanki Yanımda Son model bir silah var ve beni koruyan bir zırh varmış gibi.

Son bir anı: Biz Bolu Mengen liyiz. Bizim oralarda ormanın içinde kalduruk diye bir ot yetişir.Dolması yapılır:) Ya o ottan toplamak için (yaylaya)ormana girdim. Birde baktım öyle içlere gitmişim ki. Hiçbir insan yok sesleniyorum kimse duymuyor. Hemen ayetel kürsi okumaya başladım. Çünkü karşıma yılan domuz yada kurt çıkması içten bile değildi. Tavsiye ederim hem dua yı hem de kalduruk dolmasınıSmile
creativeayhan
creativeayhan
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Ptsi 29 Ara. 2008, 17:50

verkan demiş ki:Geleceğe dair korkular mı?Ben sana bir şey söyliyim haziran bir laf vardır.Olacakla öleceğe çare yoktur diye.Benimde gelecekle ilgili korkularım vardı hepsini yaşadım.Bu yaşananlar basit şeyler değildi tabi ama sonuçta geçti bu bir dönem insana olgunluk kazandırıyor.Konunun başında söylemiştim benim yükseklik korkum var diye ama yinede o trene bindim.Korkularının üstüne gitmezsem o senin üstüne gelir.

Ama cümelelerin kendi içinde çelişiyor, yani olacakla öleceğe çare yoktur diyorsun ama cümlenin sonunda korkularının üstüne gitmezsen o senin üstüne gelir diyorsun
Gelecek korkusu olmalı herkeste olmalıki nereye gittiğini ve nereye götürüldüğünü görebilsin o bakımdan net düşünceye sahip olabilmek adına gelecek korkusu her insanda olmalı aksi olursa zaten vay haline insanoğlunun, yani olmayacak birşey değil bu istenince yön tayin edilebilecek bir şey, ayrıca bu fobimi demiştim yahu :D

Ayhan dolma istedi canım senin yüzünden evdede yok şimdi napıcam yapmasıda uzun sürüyor bunun yaw Suspect
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  emirkaan Ptsi 29 Ara. 2008, 17:59

Söylicem ama dalga geçmek yok :D Karanlıktan korkarım... Evet korkuyorum var mı Smile Aslında karanılktan da değil o karanlıkta karşılaşabileceğim 3 harfli varlıklardan. Sanki aydınlıkta karşıma çıkmayacakmış gibi Smile Ve Ayhan'ın yaptığını yaparım gerçekten faydalı...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 18:23

emirkaan demiş ki:Söylicem ama dalga geçmek yok :D Karanlıktan korkarım... Evet korkuyorum var mı Smile Aslında karanılktan da değil o karanlıkta karşılaşabileceğim 3 harfli varlıklardan. Sanki aydınlıkta karşıma çıkmayacakmış gibi Smile Ve Ayhan'ın yaptığını yaparım gerçekten faydalı...

3 harfli ney yaww emirkaan? (zorla söylettirecem yani :D).
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  verkan Ptsi 29 Ara. 2008, 18:27

Haydiii yok mu arttıran?Bu 3 harfliler meselesi benide korkutuyor onlardanda zamanında çok çektim Allah(C.C) cümlemizi korusun.Ama felak nas ve ayetel kürsi tam bir kalkan kralı gelse bir şey yapamıyor :D
verkan
verkan
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 18:29

Forumun "fobiler" başlığı Hallowen'e döndü valla. :D :D :D 3 harflisi 5 harflisi(insan) hepsi burada. :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  emirkaan Ptsi 29 Ara. 2008, 18:48

olivon demiş ki: 3 harfli ney yaww emirkaan? (zorla söylettirecem yani :D).

Abi yapma ciddi bir takıntıdır bende korkarım valla :D Nedense onlardan bahsedince gelir derler işin açıkçası bu bilginin kaynağını pek araştırmışlığım yok çünkü korkuyorum. :D Ve malesef bu konuyla ilgili bir iki anım var ne zaman anlatsam o gece uyuyamam :D bu yüzden anlatmiciim. Bak bu kadarı bile bana yetti affraid
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Ptsi 29 Ara. 2008, 18:49

olivon demiş ki:Forumun "fobiler" başlığı Hallowen'e döndü valla. :D :D :D 3 harflisi 5 harflisi(insan) hepsi burada. :D

Ben beş harflilerden daha çok korkuyorum :D bak gördünmü fobim oluştu şimdi Laughing
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 19:03

Anlat emirkaan anlaat lat lat lat latt :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  emirkaan Ptsi 29 Ara. 2008, 19:05

- "Beni bir kağıt parçasıyla yakabileceğinizi mi zannediyorsunuz?"...

Bu kadarı yeter bence. :a050(1):
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 19:08

Anlat emirkaan anlaat lat lat lat latt Smile Atmosfere eko da veriyorum ki emirkaan bu gece uyuyamasın. Laaatttt lattt latttt lat Smile...Yok yaww şaka bir yana korkuyorsan bu tip şeylerden gerçekten uzak durmak gerek. Benim kuzenin böyle bir durumu olduda valla çocuğu zor kurtardık. İşin ilginç tarafı birini bişeyden kurtarıyorsun ama neden, kimden kurtardığını bilmiyorsun. Garip değil mi:)Emirkaan dikkat et kardeşim şim şim şim şim:)
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  emirkaan Ptsi 29 Ara. 2008, 19:12

Bana bu gece uyku yok yaptın yapacağını Olivon :D Neyse ben de çalışırım artık. Ya kulağıma tıkırtılar gelirse... Ya elektrikler kesilirse... Ya...
Olmaz ki kardeşim kim açtı bu başlığı :D Gerçekten şaka bir yana bir önceki mesajımda yadığım cümle beni gerçekten korkutuyor buna şahid olmak istemezdim ama oldum malesef neyse daha yazmayacağım...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Ptsi 29 Ara. 2008, 19:19

Emirkann annn annn annn ann an Emirkann annn annn annn ann an :IMG_HAHA-:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 19:23

emirkaan demiş ki:Bana bu gece uyku yok yaptın yapacağını Olivon :D Neyse ben de çalışırım artık. Ya kulağıma tıkırtılar gelirse... Ya elektrikler kesilirse... Ya...
Olmaz ki kardeşim kim açtı bu başlığı :D Gerçekten şaka bir yana bir önceki mesajımda yadığım cümle beni gerçekten korkutuyor buna şahid olmak istemezdim ama oldum malesef neyse daha yazmayacağım...

Kardeşim benim. Elbetteki korkmanı bu tip şeylerden dolayı sıkıntıya düşmeni istemem ama bana birazda psikolojikmiş gibi geliyor bi tip işler. Yanlış anlaşılmasın "yoklar" demiyorum. Görmenin zor olduğunu ya da bu alemde olmayacağını düşünüyorum. Yanlış da anlama "yalan söylediğini, uydurduğunu" ima etmiyorum. Belkide psikolojiktir. Neyse kafanı bununla meşgul etmyeyim de akşam rahat yat. Bunlar zor işler ler ler ler :D :D :D Bu eko da takıntı oldu. Duramıyorum.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  verkan Ptsi 29 Ara. 2008, 19:23

Adamı forumdan kaçırtıcaksınız sonra bana kızıcak başka konu bulamadın mı diye?(Akşam ezanından sabah ezanına kadar ortalık sakat dikkat edin)  :D
verkan
verkan
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 19:25

verkan demiş ki:Adamı forumdan kaçırtıcaksınız sonra bana kızıcak başka konu bulamadın mı diye?(Akşam ezanından sabah ezanına kadar ortalık sakat dikkat edin) :D

Bak şimdi :D ...Hem böyle de hemde suçu üstümüze at. Emirkaan konuyu verkan açmıştı aklında bulunsun sun sun sun :D Yaww şu ekoyu kapatııınnnnnnnn...
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 29 Ara. 2008, 19:29

Evet evet konunun sahibi verkan Emirkaan ann ann ann an bizim bi suçumuz yok ok ok k :D
Eko nerden kapanıyordu du du du du Laughing
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  olivon Ptsi 29 Ara. 2008, 19:32

haziran demiş ki:Evet evet konunun sahibi verkan Emirkaan ann ann ann an bizim bi suçumuz yok ok ok k :D
Eko nerden kapanıyordu du du du du Laughing

Haziran ben kapatamadım sende nasıl kapandığını bilmiyorsun. Yoksa bu ekoyu?..........Aman Allahım! Onlar mı açtıı tıı tııı tıııı tüüü tüüü tühhhhh:D

(Emirkaan valla benim gözümde nedense görmememe rağmen çok efendi bir insan profili oluşturuyorsun. Esprilerimizi umarım anlayışla karşılarsın.)
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 29 Ara. 2008, 19:38

Emirkaan akıllı birisidir böyle şeylere kızmaz şakayı anlayacak kapasitede birisi bencede de dede de de :D
haziran
haziran
Admin
Admin

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki