After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 52 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 52 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Vote_lcapErkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Voting_barErkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Vote_rcap 
boronzox
Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Vote_lcapErkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Voting_barErkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :)))

+2
alpino
Hale
6 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Empty Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :)))

Mesaj  Hale Salı 23 Ara. 2008, 17:12

Evet söyleyin bakalım erkekler nasıl kızlardan hoşlanırlar? :D Smile

Saygılar

Hale

En son Hale tarafından Salı 23 Ara. 2008, 17:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Empty Geri: Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :)))

Mesaj  alpino Salı 23 Ara. 2008, 17:19

söyleyimmi :a048(1): :a054: :a096:
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :))) Empty Geri: Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanırlar :)))

Mesaj  Hale Salı 23 Ara. 2008, 17:27

alpino demiş ki:söyleyimmi :a048(1): :a054: :a096:

Ehehe ablacım bu yaşta bu konu hakkında bir tecrüben var ise söyle izin verdim Smile ;) nasılsa söyleme desemde söyleyeceksin dime hani söylemek istiyorsun oki birşeye dayanarak söyleye biliceksin demektir :D Smile ;) e haliyle içinde tutmak istemeyeceksin dime onun için hadi bakalım söylede bilelim bakalım senin nasıl kızlardan hoşlandığını :D Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  alpino Salı 23 Ara. 2008, 17:55

http://funatall.com/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=63118&g2_serialNumber=3

Gibisinden :D Sarı saçlı mavi gözlü( :P ) Ama en iyisi şöle iyi biri olacak,esprütüel çoçuk,Study very hard olcek :D
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Salı 23 Ara. 2008, 18:02

:D
alpino demiş ki:http://funatall.com/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=63118&g2_serialNumber=3

Gibisinden :D Sarı saçlı mavi gözlü( :P ) Ama en iyisi şöle iyi biri olacak,esprütüel çoçuk,Study very hard olcek :D

Ehehe küçüksün ama erkeksin işte ablacım ne diyim sana hiç şaşırmadım :D Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  alpino Salı 23 Ara. 2008, 20:08

normaldir
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Salı 23 Ara. 2008, 20:50

alpino demiş ki:normaldir

Normaldir he neyse şimdi birşey demiyorum ilerliyen mesajlarda yeri geldiğinde söylerim birşeyler :( :D alooo :D Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  alpino Salı 23 Ara. 2008, 21:00

Hale abla niye kızın
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Salı 23 Ara. 2008, 21:09

alpino demiş ki:Hale abla niye kızın

Ablacım sana kızmadım bu konu hakkında genel olarak kızdım yani kızıyorum anladın mı? Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  alpino Salı 23 Ara. 2008, 22:14

evt Smile
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Salı 23 Ara. 2008, 22:18

alpino demiş ki:evt Smile

Sevindim Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Ermanglc Çarş. 24 Ara. 2008, 00:03

Hale Hanım valla ne söylenirki bu konunun üstüne. Şimdi 2 türlü Hoşlanma vardır. Biri Çok güzel bir bayan görürsün hoşlanırsın gözüne güzel göründüğü için büyük bi ölçüde. Bi beraberlik yaşanırsada yaşanır. Birde Konuşmaktan zevk aldığın Aklı başında Giyiminde Erkekleri Nasıl tavlarım havası olmayan Saygısını hep bi çizgide tutan bayanlardan hoşlanırsın ve hoşlantının sonunda Aşık olunur, o andan sonra dünanın en güzel bayanı odur ve ömrünü onunla geçirmek için Hayayllere kapılırsın..Aslında sorulan soru yanlış olmuş daha doğrusu biraz eksik. Çünkü Bağzıları Hergün biriyle beraber olayım 40 yaşına geldikmide birine kapağı atarım gibi bakar bazılarıda erkenden ailemi kurayım huzlurlu bi hayat yaşayım gibisnden bakar. iki tür içinde Seçtiği ve hoşlandığı bayanlar tam zıt tır.  (soruyu matrak olsun diye sorduysan ciddi bi cvp verdim diye kendimden şüphe etmeye başladım :S)
Ermanglc
Ermanglc
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Varsa Çalıştığınız Firma : Dor Yapı
Meslek : Compositing artist
Kullandığınız Programlar : After - fusion- c4d-psd falan

Mesaj  Hale Çarş. 24 Ara. 2008, 19:09

Ermanglc demiş ki:Hale Hanım valla ne söylenirki bu konunun üstüne. Şimdi 2 türlü Hoşlanma vardır. Biri Çok güzel bir bayan görürsün hoşlanırsın gözüne güzel göründüğü için büyük bi ölçüde. Bi beraberlik yaşanırsada yaşanır. Birde Konuşmaktan zevk aldığın Aklı başında Giyiminde Erkekleri Nasıl tavlarım havası olmayan Saygısını hep bi çizgide tutan bayanlardan hoşlanırsın ve hoşlantının sonunda Aşık olunur, o andan sonra dünanın en güzel bayanı odur ve ömrünü onunla geçirmek için Hayayllere kapılırsın..Aslında sorulan soru yanlış olmuş daha doğrusu biraz eksik. Çünkü Bağzıları Hergün biriyle beraber olayım 40 yaşına geldikmide birine kapağı atarım gibi bakar bazılarıda erkenden ailemi kurayım huzlurlu bi hayat yaşayım gibisnden bakar. iki tür içinde Seçtiği ve hoşlandığı bayanlar tam zıt tır. (soruyu matrak olsun diye sorduysan ciddi bi cvp verdim diye kendimden şüphe etmeye başladım :S)

Ermanglc bana Hale hanım demişsin ama ben sana isminlen hitap ettim dilerim rahatsız olmassın Smile

Ermanglc inan bu konu hakkındaki doğru olan bu düşüncelerini benimle paylaştığın için gerçekten çok teşekkür ederim Smile ;) bir erkek olarak bir mesajda dürüst olarak iki açıdan baktığın o iki açıyı açıkladığın için ayriyetten çok teşekkür ederim Smile ;) ben taktir edersinki doğru olan açı üzerinden gitmek isterim çünkü bir erkekten yani tabiki diğer insanların adına doğru yoldan çıkmamalarını isterim fakat kendimden örnek vererek söyliyim ben birgün ALLAH yazdıysa alın yazım kaderim ve kısmetimde bir erkek arkadaş yada işte evlenip hayatımı birleştireceğim insan var ise emin ol mesajının başında söyldiğin tarzda bir erkek arkadaş olamaz yani benim hayatıma böyle biri giremez anlayacağın senin deminde dediğim gibi mesajının başında söylediğin tarzdaki insanlar hariç bir ilişki yaşarım çünkü doğru olan bu Smile ;)

Ayrıca bu soruyu matrak olsun diye sormadım için rahat olsun Smile ;) ben bu sorduğum soruyu sordum çünkü erkeklere sen anlşarsın ne sebepten olduğunu üzülüp :( kızdığım alooo ve ön önemlisi bunlar yüzünden bu konu hakkında birazda benden kaynaklanan sebeplerden dolayı yaşayamiyacağımı düşündüğüm ve bu sebepten dolayıda kendime üzülüp :( kızıyorum alooo onun için kafamda herşeyden büyük nasıllar var Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes :(

Neyse dilerim inşallah çok karışık bir mesaj yollamamışımdır yani doğru birşekilde kendimi ifade edebilmişimdir ve sen ve diğer arkadaşlar anlamışsınızdır :D :( :D Smile ;)

Herşeye ramen hayatı yaşamayı ve saevmeyi sevilmeyi çooookkkk ama çooookkkk seviyorum ve sevmekten ve inşallah sevilmektende hiç vaz geçmeyeceğim bu benim çünkü bir başkası değil Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Ermanglc Perş. 25 Ara. 2008, 01:26

İlk olarka Hale hanım demem deki neden kişisel değil sadece forumdaki bayanlara biraz daha mesaveli yaklaşmamdan kaynaklanıyor. bana Erman yada erman küçük harf büyük harf hiç farketmez yeterki ben oldugumu analyım yeter her türlü hitap edebilirsi niz :D
Ermanglc
Ermanglc
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Hale Perş. 25 Ara. 2008, 15:28

Ermanglc demiş ki:İlk olarka Hale hanım demem deki neden kişisel değil sadece forumdaki bayanlara biraz daha mesaveli yaklaşmamdan kaynaklanıyor. bana Erman yada erman küçük harf büyük harf hiç farketmez yeterki ben oldugumu analyım yeter her türlü hitap edebilirsi niz :D

He anladım aslında böyle hitap şekli zararlı değil faydalı yani bence en azından bazı istemediğin yada buna benzer şeylerle karşılaşmamak adına Smile ;) :D Smile ;)

Eee diğer konuyla ilgili bir yorum yapmamışsın :D Smile ;)

Bu arada görüldüğüne göre benden küçüksün onun için sana bey demem tuaf kaçar :D hem zaten benden yana sana veyatta başkalarına bir yannış olmaz olamaz olmamalı Smile onun için benden yana için rahat olsun Smile ;) zaten bu zamana kadar yürüdüğüm çizigiden buradaki yerimi görmüşsündür Smile ;) he zaten biri karşıdakine bey yada hanfendi diyor diye karşısındaki insan karşısındaki insana bey yada işte hanfendi demesi gerekmiyor anladın mı? yani bence en azından :D Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Ermanglc Cuma 26 Ara. 2008, 02:21

Tabiki bende bana hitap şeklinde herhangi bi beklentim yok ve yoktuda zaten :Smile Bana bey demen gerekmez istemem de ve  bu konuda ciddiyim ;) Ben karşımdaki birine yaşı bendne büyük yada küçük diye hitap şeklimi hiç değiştirmedim. yaşı çok büyüktür abi demem yaşı okadar büyük değildir ama abi derim bu saygıyla ilgili diye düşünüyorum. Yaşım senden küçük demişsin Hale hanım ama bu aralar evleniyorum demiştim bi topic te evleneceğim bayan sizinle yaşıt. Şu yaş muhabbetini sevmediğim için biraz ciddileşiyorum nedense. Forumda Alpino kardeşimiz var mesela yaşı 12 ona saygım yaşı 12 diye değil ama bu yaşta bizim eskiden yaptıgımız gibi online oyunlara bağımlı olmayıp ders hazırlayıp intro yaptığından. Benden yana için rahat olsun demişsin ya işte orda kafam karıştı. Söylediklerim yanlışmı anlaışıyor ne anlamadım :S Bu forumda kimseden çekinmiyorum  çünkü bi aile olmuş ve herkez bi saygı çerçevesinde o yüden sık sık forumda online kalmaya zamanım oldukça mesaj yazıp bilgi paylaşmak istiyorum.  Yanlış anlamışsın hanım demem deki tek neden  kişisel deil geneldir. 
Ermanglc
Ermanglc
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Hale Cuma 26 Ara. 2008, 16:52

Ermanglc demiş ki:Tabiki bende bana hitap şeklinde herhangi bi beklentim yok ve yoktuda zaten :Smile Bana bey demen gerekmez istemem de ve bu konuda ciddiyim ;) Ben karşımdaki birine yaşı bendne büyük yada küçük diye hitap şeklimi hiç değiştirmedim. yaşı çok büyüktür abi demem yaşı okadar büyük değildir ama abi derim bu saygıyla ilgili diye düşünüyorum. Yaşım senden küçük demişsin Hale hanım ama bu aralar evleniyorum demiştim bi topic te evleneceğim bayan sizinle yaşıt. Şu yaş muhabbetini sevmediğim için biraz ciddileşiyorum nedense. Forumda Alpino kardeşimiz var mesela yaşı 12 ona saygım yaşı 12 diye değil ama bu yaşta bizim eskiden yaptıgımız gibi online oyunlara bağımlı olmayıp ders hazırlayıp intro yaptığından. Benden yana için rahat olsun demişsin ya işte orda kafam karıştı. Söylediklerim yanlışmı anlaışıyor ne anlamadım :S Bu forumda kimseden çekinmiyorum çünkü bi aile olmuş ve herkez bi saygı çerçevesinde o yüden sık sık forumda online kalmaya zamanım oldukça mesaj yazıp bilgi paylaşmak istiyorum. Yanlış anlamışsın hanım demem deki tek neden kişisel deil geneldir.

Emin ol bir rahatsızlık duyduğum için gönderdiğim msajları göndermedim çünkü herkezin kendi düşüncesi fikri vesayre onun için bir problem olmadığını bil olur mu? hitap şekli durumu ise senin benden bir beklentin olmadığını anlamıştım zaten çünkü dediğim gibi herkezin kendi düşüncesi fikri hatta sende böyle düşünüyorsun düşündüğün için bütün bunları uyguluyorsun ve hatta mesajlarındada belirttin öyle değil mi? yanılmıyorumdur inşallah Smile ;) he evleneceğini sanki hayal meyal bir mesajında okuduğumu hatırlıyorum hatta evleneceğini söyleyen tarzında bir mesaj okuduğumu adım gibi hatırlıyorum ama isim aklımda olmadığı için sen olduğunu bu mesajında söyleyince jetonum düştü Smile ;) herkez profilde gerçekleri yazmadığı için samimi görüştüğüm arkadaşlar ve forumdan yolladığı mesajlarından gerçek yaşını vesayre biliyorum fakat genelde koca forum sayfamızdaki üyelerimizin gerçek yaşını vesayre yazıp yazmadıklarını bilmediğim için seninkinide bilmiyorum yani profilinde yirmi iki olduğunu gördüm konu dışı olucak belki ama yannış anlamassan gerçek yaşın ne dir hani evleniceğim bayan sizinle yaşıt dedinde ben biliyorsun yirmi altı yaşındayım kafam onun için söylediğin konu hakkında kafam karıştı Rolling Eyes aman ha bütün bunları içimde kötü bir düşünce olduğu için sormuyorum aksine akadaşca sohbet ettiğimiz için soruyorum yani onun için bu rahatlığı buluyorum tamam mı? Smile ;) ayrıca yaş buhabbetini sevmediğini zaten söylemişsin ama mesajlarındada anladım zatenonun için mesajına saygı duyuyorum Smile ;) birde Alpino ile ilgili yazdığını ilk okuduğumda hatırlayamadığım ve aklıma gelmediği için ne dediğini anlayamadım üzgünüm yine herzamanki gibi köşeli jetonum basmadı ama eğer bir yannış veya çelişkili kafanı karıştıran bir konu var ise emin ol forum sayfamızda kötü bir niyetle yolladığım mesajlar yoktur tamamiyle saflığımla duruluğumla iyi niyetliliğimle kendimi doğru birşekilde ifade etmeye çalışmaya çalışarak yollanmış mesajlardır yani benim mesajlarımda ne demek istediğimi arkadaşlar tarafından anlaşıldığım için eğer bir yannış ifade edişlerim olduysa ve olucaksa içimi rahat tutmaya çalışıyorum ve çalışıcamda çünkü ben çok hassas bir insanım onun için olumsuz birşey olsun istemem aksi taktirde çok kötü oluyorum :( neyse umarım sende beni anlayan arkadaşlardan birtanesisindir Smile ;) eğer bir anlaşamamazlık bir durum yoksa bu konuyu uzatmayalım olur mu? Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  ypr Cuma 26 Ara. 2008, 18:09

durum bayağı karışmış herhalde
ypr
ypr
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  Hale Cuma 26 Ara. 2008, 18:24

yapar demiş ki:durum bayağı karışmış herhalde

Yok yok ya bi karışıklık yok ama nolur nolmaz diye bir mesajda yazdıklarımı yazıp yolladım fakat biraz uzun oldu o :D Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  olivon Cuma 26 Ara. 2008, 19:03

Açılın ben doktorum :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  Hale Cuma 26 Ara. 2008, 19:10

olivon demiş ki:Açılın ben doktorum :D

Ehehe ne doktoru psikolok mu? :D Smile ;)

Yannız birşey oldu sanılmasın yoksa huzursuz olurum :( tamam mı? Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  ypr Cuma 26 Ara. 2008, 19:46

ben bişi var demedim durum çok karışık dedim yani
öss sınavındaki paragraf soruları gibi uzun uzun yazılar :D onun için karışık dedim
ypr
ypr
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  Ermanglc Cuma 26 Ara. 2008, 21:25

Bilerek uzunyazıyoruz. Aramızdaki bir şifreydi taki şimdiye kadar. kimse üşenip okumasın die :D.. Şaka bi yana bende şimdi farkettim yazılar uzun olmuş az Smile

Hale hanım yaşımı forum bilgiler köşesine doğru yazdım ben orada anlatmaya çalıştığım eğer biri benden 3-4 yaş küçükse ona bey yada hanım diye hitap edip edememeydi. yaşla ilgisi yok demeye getirmiştim yani.
Diğer arkadaşlar için söyliyebilirimki ortada sorun falan yok sadece bi kaç yanlış anlaşılma olmasın diye açıklamalar yapıldı okadar. Değilmi Hale hanım Smile
Ermanglc
Ermanglc
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  haziran Cuma 26 Ara. 2008, 22:04

Uzun mesajları okumaya üşeniyorum bazen Suspect
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Hale Cuma 26 Ara. 2008, 23:14

Ermanglc demiş ki:Bilerek uzunyazıyoruz. Aramızdaki bir şifreydi taki şimdiye kadar. kimse üşenip okumasın die :D.. Şaka bi yana bende şimdi farkettim yazılar uzun olmuş az Smile

Hale hanım yaşımı forum bilgiler köşesine doğru yazdım ben orada anlatmaya çalıştığım eğer biri benden 3-4 yaş küçükse ona bey yada hanım diye hitap edip edememeydi. yaşla ilgisi yok demeye getirmiştim yani.
Diğer arkadaşlar için söyliyebilirimki ortada sorun falan yok sadece bi kaç yanlış anlaşılma olmasın diye açıklamalar yapıldı okadar. Değilmi Hale hanım Smile

Hıımm anladım anladımda yannış anlassan bu konu hakkında konunun uzayıp iplerin kopmaması adına yorum yapmayı düşünmüyorum anlaştık mı? Smile ;)

Ayrıca evet arkadaşlara söylediğin kısma aynen katılıyorum Smile ;) evet arkadaşlar benim ve Ermanglc dediği gibi ortada sorun falan yok sadece bir kaç yanlış anlaşılma olmasın diye açıklamalar yapıldı okadar ve bence doğrusuyda buydu sencede öyleydi dimi Ermanglc Smile ;)

Ehehe ayrıca Haziran'cım aynen sana katılıyorum canım :D ama tabi gözümüde unutmamak lazım gözümdende kaynaklanan bir üşenmede olabilir sanırım :D Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics