After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 64 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 64 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Vote_lcap7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Voting_bar7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Vote_rcap 
boronzox
7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Vote_lcap7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Voting_bar7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü

3 posters

7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Empty 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü

Mesaj  Hale Paz 07 Ara. 2008, 00:28

Gününüz kutlu olsun iyi uçuşlar Smile
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Empty Geri: 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü

Mesaj  boronzox Paz 07 Ara. 2008, 00:29

Ahaha Hale Abla,ayaklı belirli günler ve haftalar kitabı gibisin valla.Kutlamadığımız gün olmuyor ne güzel cheers
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü Empty Geri: 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü

Mesaj  Hale Paz 07 Ara. 2008, 01:11

boronzox demiş ki:Ahaha Hale Abla,ayaklı belirli günler ve haftalar kitabı gibisin valla.Kutlamadığımız gün olmuyor ne güzel cheers

He aynen ondan ablacım aynen ondan :D Smile ya şöyle söyliyim ben tabikide önemli günlere önem gösteririm ama her özel gündede insanlara burada yaptığımı yapmıyorum forum sayfamızdan tanıdık tanımadık mesleğini bildiğimiz bilmediğimiz insanlar olduğu için e bide misafir olarakta forum sayfamıza girip bakanlarda yani kısacası bütün herlez forum sayfamızdan yollamış olduğum mesajları görüp okudukları ve yaptıkları işlerden haberdar olduğumuzu biliyor olmaları ve tabiki sevinip mutlu olmaları hatırlandıklarını görüp belkide görenler görmeyenlere haber verip görmiyenlerinde haber olduklarında sevinip mutlu olmaları için forum sayfamızdan bu şekilde mesajlar yollayarak doğru bişey yaptığımızı düşünerek ben yolluyorum ki ben hatırlayıp mesaj yolladığımda insanların sevinip mutlu oldukları gibi onlarda beni sevindirmiş mutlu etmiş oluyorlar onlar sevinip mutlu oldukları için Smile ;)

Not: Hatırlamak ve hatırlanmak çok güzel bişey ben bu konuda çok üzgün bi insanım ama yine de buna ramen ben yapmam gerekeni bir yerden sonra belki yapmamam gerekse bile yapan bir insanım tabi herkeze değil bunu nihayet bi şekilde bu hale getirdim kim ne derse desenin getirdim valla :D neyse dahada yazarsam çok üzülüp çokkızdığım şeylere giricem o da uzar gider onun için yazmıyorum :D Smile

Sevgi sevgi sevgi Smile ;)

Not:2 Umarım mesajım karışık olmamış ve güzel ifade edebilmişimdir :D Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  boronzox Paz 07 Ara. 2008, 01:17

Valla haklısın ablacım.Artık 3000'i aştık üye konusunda yani kesinlikle aralarında pilot da vardır herhalde. (kesinlile&herhalde :laugh38-: )
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  Hale Paz 07 Ara. 2008, 01:32

boronzox demiş ki:Valla haklısın ablacım.Artık 3000'i aştık üye konusunda yani kesinlikle aralarında pilot da vardır herhalde. (kesinlile&herhalde :laugh38-: )

Haklı olduğumu düşünüp söyleye bilmen ne güzel teşekkür ederim ablacım sağol Smile ;)

Ayrıca evet üyeler arasında pilotto vardır herhalde bence her meslekten sayısını bilmediğimz insanlar vardır Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  creativeayhan Paz 07 Ara. 2008, 10:04

Nuri Demirağ'ın saygıyla anıyoruz.Tüm svili havacılık ile uğraşanların Nuri Demirağ'ı örnek almalrı temmnisiyle. Bu ülkede 10 tane nuri demirağ olsun bu üle kalkınır
creativeayhan
creativeayhan
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

- Similar topics