After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 64 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 64 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Vote_lcapSizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Voting_barSizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Vote_rcap 
boronzox
Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Vote_lcapSizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Voting_barSizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;)

5 posters

Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Empty Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;)

Mesaj  Hale Çarş. 03 Ara. 2008, 20:54

Arkadaşlar sizce bir erkek ile bir kız'ın evlenmesi için en ideal yaş nedir? :D Smile ;)

Edit Boronzox: Başlık editlendi. Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Empty Geri: Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;)

Mesaj  boronzox Çarş. 03 Ara. 2008, 21:20

Valla kızdan kıza değişir bence ama en iyisi 25'li yaşlar hıhoho
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;) Empty Geri: Sizce Evlilik İçin En İdeal Yaş Nedir? :) ;)

Mesaj  Hale Çarş. 03 Ara. 2008, 21:49

boronzox demiş ki:Valla kızdan kıza değişir bence ama en iyisi 25'li yaşlar hıhoho

Yani Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  creativeayhan Perş. 04 Ara. 2008, 10:39

Bence olabildiğince erken olmalı iki taraf içinde.Eğer Erkek okulunu askerliğini bitiridi işine başladı ve birazda birikim yaptıysa tamamdır. Kız aramaya başlamalı. Bu devirde iyi kız bulmakta iyi erkek bulmakta kolay değil.

Bayanlar erken olgunlaşıp, çabuk yaşlanıyor ve doğurganlık yaş ilerledikçe azalıyor. bu yüzden kesin olmamak la birlikte 25 in'den önce evlenmeli
Erkekler ise ideal yaş yine 25 civarı

Bana sorarsanız. Ben 28 yaşımda evlendim.
creativeayhan
creativeayhan
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  Emirxxx Perş. 04 Ara. 2008, 10:55

creativeayhan demiş ki:Bence olabildiğince erken olmalı iki taraf içinde.Eğer Erkek okulunu askerliğini bitiridi işine başladı ve birazda birikim yaptıysa tamamdır. Kız aramaya başlamalı. Bu devirde iyi kız bulmakta iyi erkek bulmakta kolay değil.

Bayanlar erken olgunlaşıp, çabuk yaşlanıyor ve doğurganlık yaş ilerledikçe azalıyor. bu yüzden kesin olmamak la birlikte 25 in'den önce evlenmeli
Erkekler ise ideal yaş yine 25 civarı

Bana sorarsanız. Ben 28 yaşımda evlendim.
Ovv kaç yıllık evlisiniz yaşın 95 olarak gözüküyorda :cheesy-:

Bencede erken evlenilmeli erkek için 25 veya üstü bayan içinde 22-23 civarı olabilir.Ama evlenildiğinde maddi sorun olmamalı o faktör aşkıda sevgiyide herşeyi bitirir.

Bu zamanda cidden iyi kız bulmak samanlıkta iğne aramaktanda zor cheers Nerde eski o temiz aile kızları şimdi herşey para olmuş confused
Emirxxx
Emirxxx
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Environment Artist

Mesaj  olivon Perş. 04 Ara. 2008, 10:59

Bu işin yaşı maşı yok. Her ne kadar bu tip işlere mesaj yazmaya elim varmasada Hale işin içinde olunca yazmak gerekiyor Ama dediğim gibi bu işin yaşı felan yok (tabii 18'den önce olmaz:D )...Bence en uygun zaman her koşulda kendini tam manasıyla hazır hissetdiğin zamandır. Kendini -baskılara karşı durarak- hazır hissetmelisinki işin adı evlilik olsun. Yok eğer hazır değilsen ve hazırmış gibi davranıyorsan evlilik bir cinnet merkezi olabilir. DİKKAT!... Eşinle devlet dairesindeki memurla yaşıyormuş gibi evraksal bir hayat yaşarsın. Resmi, samimiyetten uzak...Evde garip yasalar koyarsınız..."Kanun namına" bir evlilik olur yani. Ben onu bunu bilmem! Önce Seveceksin sonra Maykılceksin(Kabul ediyorum iğrençti ) :D :D :D
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  creativeayhan Perş. 04 Ara. 2008, 11:04

1.5 yıllık. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa yaşım ortaya çıktı.
Bu arada birşey ekleyeceğim. Mutlaka erkeğin bayandan daha fazla okumuş olması gerekiyor. Maddi olarak daha çok kazanması gerekiyor.Ve erkeğin yaş olarak daha büyük olması gerekiyor. Evlenecek kişilerin aile yapısı ve maddi yapıları da denk olmalı.Bir taraf zengin bir taraf fakir olamamalı.Gözlemlerime göre bu tür konulara dikkat edilmediğinden evlilik kazaları çok yaşanıyor.
creativeayhan
creativeayhan
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Emirxxx Perş. 04 Ara. 2008, 12:34

creativeayhan demiş ki:1.5 yıllık. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa yaşım ortaya çıktı.
Bu arada birşey ekleyeceğim. Mutlaka erkeğin bayandan daha fazla okumuş olması gerekiyor. Maddi olarak daha çok kazanması gerekiyor.Ve erkeğin yaş olarak daha büyük olması gerekiyor. Evlenecek kişilerin aile yapısı ve maddi yapıları da denk olmalı.Bir taraf zengin bir taraf fakir olamamalı.Gözlemlerime göre bu tür konulara dikkat edilmediğinden evlilik kazaları çok yaşanıyor.
Güzel bir tespit tebrik ederim :D Boşanan eşler genelde bu yüzden boşanıyor ya kafa yapısı uymuyor ya da farklı yetiştiriliş tarzları.Mutlaka denk olmalı iki tarf hele ki maddiyatta erkek üstün olursa daha iyi.

Hehe yaşınıda öğrendik :cheesy-:
Emirxxx
Emirxxx
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Environment Artist

Mesaj  Hale Perş. 04 Ara. 2008, 18:42

Öncelikle Olivon arkadaşıma bana yapmış olduğu bu incelikten dolayı çok ama çok teşekkür ederim sağol var ol Smile ;)

Konuya gelince hepimizin düşüncelerine saygım sonsuz onun için diyecek birşeyim yok birde hepinize bir mesajda ayrı ayrı mesaj yollamayı bilmediğim için kendi düşüncelerimi yazdığım bir mesajla toparlamak zorundayım elbetteki kendi düşüncelerimide yazıcağım bir mesaj yollayacaktım ama ilk önce sizlere ayrı ayrı mesajlar yollayıp ondan sonra kendi düşüncelerimi yazıp yollayacaktım ama olmadı o bassettiğim şekilde mesaj yolamayı öğrenene kadar böyle idare edecem ve ediceksiniz :D neyse şimdi benim düşüncelerime gelince ben tam olarak erkeklerin askerlik yaşı ve askerliğini bitirdiğindeki yaşı bilemediğim için şöyle diyeceğim bikere bi erkek evlenmeyi düşünmeden ve evlenmeye kalkışmadan önce ilk işi askerliğini bitirecek sonra işe girecek ve eli ekmek tutuyor kendi ayaklarının üzerinde kimseye muhtaç olmadan dura biliyorsa yaşıda gerçekten evlene bilmek için uygun bir yaşsa ve en önemlisi bir evliliği kaldıra bilicek bir yapıya sahipse yani gerçekten evine yuvasına eşine çocuklarına bağlı gözü dışarda olmayan varı yoğu ailesi ve anne babası kardeşleri işte eşinin anne babası kardeşleri ve kendi akrabaları işte eşinin akrabaları ve kendi arkadaşları ve eşinin arkadaşlarına yani kısaca insanlarına sadık insanlarına bağlı olan bir erkek evlene bilir evlenirsede mutlu olur diye düşünüyorum çünkü iyi günde kötü günde varlıkla yoklukta astalıkta sağlıkta söz verildiği gibi eşler birbirlerinin yanda olduğu sürece ömür boyu ne olursa olsun saygı ve sevgi çercevesi içersinde mutlu ve mesut bir şekilde bir ömür boyu yaşayıp gitmeleri gerekir Smile ;) hıımm aslında bu konuyla ilgili çok şeyler söylemek isterim ama bilmiyorum gerçi ama belki biraz karışık birşekilde düşüncelerimi paylaşmış ola bilirim onun için dileğim bu konuda ve bu mesajla kendimi ifade ede bilmişimdir :D Smile yoksa aski taktirde çok üzülür ve huzursuz olurum :( :D Smile ;) bide unutmadan şunu söyliyim kendimden bir örnek vereyim bigün arkek arkadaşım olucak olursa yada işte evliliğe adım attığım kişiyle aramda dört yaş falan olsun isterim yani ben yirmi alt yaşındayım erkek arkadaşımın yada işte evliliğe adım attığım kişi otuz yaşındaolsun isterim Smile benim yaşıma daha uygun gibi bir yaş geliyor düşünün yirmi altı ve otuz tam dört yaş olmuş olucak aramızda işte ne güzel dime :D Smile ;)

Ehehehe bu arada sizin düşüncelerinize göre ben evde kalmış bir kız oluyorum çünkü biliyorsunuz yirmi altı yaşındayım :D

Not: Düşüncelerimi paylaşmaya devam edicem mesajlara ve bana sorduğunuz sorula karşı :D Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

- Similar topics