After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
İkinci denemem! EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
İkinci denemem! EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
İkinci denemem! EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
İkinci denemem! EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
İkinci denemem! EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
İkinci denemem! EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
İkinci denemem! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
İkinci denemem! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
İkinci denemem! EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
İkinci denemem! Vote_lcapİkinci denemem! Voting_barİkinci denemem! Vote_rcap 
boronzox
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

İkinci denemem!

+3
emirkaan
boronzox
olivon
7 posters

İkinci denemem! Empty İkinci denemem!

Mesaj  olivon C.tesi 08 Kas. 2008, 01:01

Hatırlar mısınız bilmem? "İceman" nickli bir üye vardı bu forumda bir zamanlar. "olivon" un üzerinde oluşan kötümser havayı yıkmak için Hazirandan rica ederek almıştım bu nick'i. Oda sağolsun beni kırmamış ve foruma iceman olarak devam etmemi sağlamıştı. Daha sonra bir arkadaşımızın başarılı dedektifliği sayesinde bu durmdan vazgeçmek zorunda kalmıştım. Üstüne vazife değildi ama nedense Olivon'un İceman olması onu oçok ilgilendirmişti...Sonuç itibariyle o bendim. Yani Olivon. Ya da gerçek hayattaki adımla Fatih ki ençok bu adımı severim ben. Olivon olarak girdiğim bu platformda ilk Haziranla sonrada Lübnan sınırında kaçakcılık yaparken yakalanan Aefx vede hemen ardından Slybee ile tanıştık. O zamanlar üye sayısı çok az sayıdaydı. Sonra dallanıp budaklandı ve güzel bir çınar ağacına dönüşüverdi. Sıkıldığım zamanları vazgeçilmezi olmuştu bu yapı benim için. Hatta Haziran bir soru cevap oyununda " Foruma sabah uyanıp girmek için can atıyor musunuz?" diye sorduğunda ben cevap yazmamıştım. Güzel şeylerin çabuk bozulacağını bildiğim için. Ama öyleydi. İşe gider gitmez ilk yaptığım (işimden bile önce) forumu açmak oluyordu. Garip! Hayatım boyunca kimseye hayranlık duymamaya sadece sevmeye çalıştım. Hayranlık duyanlardanda hep nefret ettim nedense. Sanırım benimde hayata bakış açım bu. Bugün geldiğimiz noktada bu platformda birbirimiz için birbirimize mutluluk ya da mutsuzluk veren hayalet cümlelerden daha öte olduğumuzu, yani gerçekten arkadaş, dost olduğumuzu düşünüyorum. Bu değişmeyecek. Bu defa geröekten gitme vakti. Kimseye şunu neden yazdın bunu neden yazdın şeklinde bir çıkış yapmaya niyetim yok. Ama koşullar neyse onu yaşarım yaşamayıda bildim. Yalnız bir takım şeyler benim için bu noktadan sonra çekilmez bir hal alıp bu hal İstabul'a kadar gidecek belliki. Serde Adanalıyım!!!! Bana ağır gelir, içi boş ne yapsan doldurulamayacak cümleler. Bunun için en iyisi uzak kalmak. Vıdı vıdı etmek yerine delikanlı gibi Eyvallah bu seferde haklısın! Diyebilmek. O yüzden arkadaşlar bu benim After Effects Bilgi Paylaşım Forumları'na açtığım son topic. Bugüne kadar selam verim ben o selamı aldıysam ve ben selam verdiğimde kim o selamı aldıysa hakkını helal etsin. Kendinize iyi bakın.
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

İkinci denemem! Empty Geri: İkinci denemem!

Mesaj  boronzox C.tesi 08 Kas. 2008, 01:07

Gitme diyemiyorum sana artık abi.
Kendine iyi bak abi bu forum seni unutmayacak.
Sana olan saygım sonsuz bilirsin,eminim bazı dingiller hariç buradaki herkes de benim gibi düşünüyordur.
Sen bu foruma hep iyilik ettin ama bazı şahsiyetler küçümsedi-yadırgadı.
Sen de haklısın o yüzden dediğim gibi gitme de diyemiyorum sana.
İleride senin gibi olmayı bana amaç edindirdiğin için sana teşekkür ederim.
Sağlıcakla kal...
:selam-m:
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  emirkaan C.tesi 08 Kas. 2008, 01:33

Bu hiç iyi olmadı. Haddime değil bununla ilgili yorum yapmak ve sana
nazaran epey yeniyim bu sitede bu yüzden olsa gerek fazla samimiyetimiz
olmadı ama bir kaç şey söylemek isterim.

Forumu kendini üzmek uğruna önemsemek zorunda değilsin bunu baştan söylemek isterim ama bu forum için önemlisin sen buradasın diye kendini iyi hisseden bir çok insan olduğuna eminim. Gerçekten birşeyler öğrenmek için buraya kaydolan insanlar böyle düşünüyor bence. Pireye kızıp yorgan yakma değimini kullanmak istemiyorum çünkü mesele pire kadar değil ama ortada yakılan bir yorgan var.

Burası benim ilk forumum diyebilirm. Daha önce kaydolduğum bir yer daha var ama burası başka ve burayı başka kılan unsuru senin gibi üyeleri olması ve bu üyelerin sayısı hiç de fazla değil bu yüzden gitmeni istemem.

Elbette karar senin ama bu hiç iyi olmaz...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  Hale C.tesi 08 Kas. 2008, 01:45

Ya ben çok kötü oldum ya boğazım düğümlendi valla ben hiç gelemem böyle şeylere çünkü çok hassas çok duygusal ve bir o kadarda insanları heleki çok sevdiğim insanları çok ama çooookkkk seven sevebilen bir insan olarak offf tam olay anlamadım ama ben Olivom arkadaşımız için böyle olsun istemezdim heleki bir başka bir insan yüzünden inan ben şimdi sana git diyemiyorum yani senin kararına karşı çıkmak istiyorum ama bakıyorumda bu imkansız :( neyse artık umarım senin için doğru bir karardır bu karar Olivon kendine iyi bak forum seni unutmayacak :( Smile ;)

Saygı ve Sevgilerle

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  haziran C.tesi 08 Kas. 2008, 01:57

emirkaan demiş ki:Forumu kendini üzmek uğruna önemsemek zorunda değilsin bunu baştan söylemek isterim ama bu forum için önemlisin sen buradasın diye kendini iyi hisseden bir çok insan olduğuna eminim. Gerçekten birşeyler öğrenmek için buraya kaydolan insanlar böyle düşünüyor bence. Pireye kızıp yorgan yakma değimini kullanmak istemiyorum çünkü mesele pire kadar değil ama ortada yakılan bir yorgan var.

Emirkaan bu sözleriyle benim düşüncelerimi ifade etmiş özellikle sen buradasın diye kendisini burada iyi hisseden birileri var sözleri konusunda çünkü ilk örnek olarak ben kendimi gösterebilirim bu konuda,

Ayrıca daha öncede söylemiştim bu konuda bir kaç isim var onlar olmazsa ben bu forumu devam ettirmem kepenkleri kapatır giderim demiştim, sanıyorum bugünkü yarışma heyeceanının üstüne pek iyi gelmedi bana ama bu durumu çözmemiz lazım,

Eğer sen ve bir kaç üyemiz buradan böyle sebeplerden dolayı giderlerse benimde burada durmamın anlamı yok çünkü ben buradan bir çıkarım yok tam tersine sadece ve sadece dostluklar adına burada olmaktan ve herkesle ilgilenmekten keyif alıyordum ama böyle olursa bu ruhumuda kaybederim olmaz,

Bir seviyesiz yüzünden böyle düşünmenide ben aslında doğru bulmuyorum herkes hakettiği değeri alır ve sen her zaman gözümüzde örnek alınabilecek birisi olarak kaldın ayrıca kalmayada devam edeceksin ve sen herzaman bu seviyesizliklere karşı olgunca ve zekice cevaplarınla kendini kanıtlamış birisin şu an yapılan doğru bulmuyorum, yani senin gitmen aslında bir dostluk zincirinin bu kadar çabuk ve basit nedenlerden dolayı kırılabileceğini kanıtlarki buda doğru bir adım değildir tam tersine dahada pekişmeli vede gelişmeli diye düşünüyorum yani sonuç olarak sen burada gidecek en son insanalrdansın eğer bizden sıkıldınsa ve aramızda olmakta haz almıyorsan bu başka tabi.

Sonuç olarak herkesin buradaki dostluklarına ve öğrenmek için oluşan bu ortamı yıkmak gibi bir niyetin varsa bende hemen ana sayfaya bu forum arkadaşlıkların bozulması nedeniyle kapatılmıştır yazısını hemen gireyim ve paylaşımı sonsuza kadar bitirelim.
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  render C.tesi 08 Kas. 2008, 15:51

(: oldu mu şimdi !?
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Her türlü gazoz, kola, bira, şarap, şampanya vs gibi şişeler açılır...
Kullandığınız Programlar : Hemesen, IE, windows media player

Mesaj  alpino C.tesi 08 Kas. 2008, 16:02

Bu forum bu alem seni unutmayacak Fatih abi.
Kararını vermişsin artık durduramam.
Ama bilesinki kapımız sana hep acık.
Birgün yine gel abi,ister Olivon olarak,ister başka birşey
Ama unutma abi sen geldiğin zaman biz sana kapımızı açıp,seni karşılayacağız

Bu forum seni hiç unutmayacak.
Yazmışsın tarih unutulmassın bir daha
Hayatında hep başarılı olman dileğiyle

Saygılar ve Sevgilerimle Fatih Abi'me....
alpino
alpino
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : AE,3D,

- Similar topics