After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Ram'da problem var EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Ram'da problem var EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Ram'da problem var EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Ram'da problem var EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Ram'da problem var EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Ram'da problem var EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Ram'da problem var EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Ram'da problem var EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Ram'da problem var EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 61 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 61 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Ram'da problem var Vote_lcapRam'da problem var Voting_barRam'da problem var Vote_rcap 
boronzox
Ram'da problem var Vote_lcapRam'da problem var Voting_barRam'da problem var Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Ram'da problem var

2 posters

Ram'da problem var Empty Ram'da problem var

Mesaj  verkan Salı 28 Ekim 2008, 14:43

Arkadaslar öncelikle herkese merhaba araniza yeni katildim.Problem sudur ki ae ilk yükledigimde pc'de gayet iyi calisiyordu suan ise her acilista "zu wenig ram" yani cok az ram yaziyor.After effectse belli bir süre sonra yapmis oldugum calismalar ram'a agirlik yapiyor mu?Yani kisaca ram'i temizlemem lazim mi?Bende 2gb ram var.Böyle uyari vermesine sasiriyorum.Yardimlarinizi umarim esirgemezsiniz.Bu arada forumunuzu cok begendim kitap gibi ici bilgi dolu ve cok düzenli.Herkese iyi günler..Saygilarimla
verkan
verkan
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : ------

Ram'da problem var Empty Geri: Ram'da problem var

Mesaj  haziran Salı 28 Ekim 2008, 16:27

Aramıza hoşgeldin güzel sözlerin içinde teşekkürler Smile

Ama ram problemi AE den değildir o kadar harcamaz 2 gb normal sende başka bir sorun vardır ilk defa AE kurunca oldu diyorsan o zaman Edit\Preferences\Memory Cache ayarlarını bir kontrol et ve default ayarlarına getir birde böyle dene derim ben umarım işe yarar ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Ram'da problem var Empty Ram problemi

Mesaj  verkan Salı 28 Ekim 2008, 19:15

yok haziran öyle degil.ben ilk kurdugumda bisey yoktu.2 haftadir ae kullaniyorum su bir kac gündür bu uyari gelmeye basladi.daha önce yoktu,programi kurdugum zamanda yoktu cok süper calisiyordu simdi bi yavaslama oldu nedendir bilinmez.Cevaplarin icin tesekkürler...Saygilarimla
verkan
verkan
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : ------

- Similar topics