After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 63 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 63 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_lcapUzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Voting_barUzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_rcap 
boronzox
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_lcapUzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Voting_barUzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti

4 posters

Beğenilme Oranı

Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_lcap82%Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_rcap 82% 
[ 9 ]
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_lcap18%Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_lcap0%Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_lcap0%Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 11
Back

Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Empty Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti

Mesaj  emirkaan Cuma 26 Eyl. 2008, 00:58

8 aydır üzerinde çalıştığımız iş nihayet ortaya çıkmaya başladı.

KÜRE İsimli Skeç:

Daha Fazlası:

Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Eglenc11

http://www.eglenceliokul.com/film/1sinif_flv/01.html

En son emirkaan tarafından Cuma 26 Eyl. 2008, 19:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Empty Geri: Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti

Mesaj  haziran Cuma 26 Eyl. 2008, 01:07

Güzel bir sete benziyor hatta çalışmalarda güzel daha tam olarak ayrıntılı bakamadım bu mesajı çalışma hakkında daha detaylı bilgi vermeni rica ettiğim için yazıyorum Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Empty Geri: Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti

Mesaj  Misafir Cuma 26 Eyl. 2008, 01:18

emirkan bi resim koyda görelim dimi...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  emirkaan Cuma 26 Eyl. 2008, 01:19

Bu ilköğretim öğrencileri için hazırlanmış ve hala yapımı devam eden bir eğitim seti. Adı "Eğlenceli Okul" Müfredata göre tüm konular için senaryolar yazıldı. Dersler klasik öğretmenin tahtada ders anlatması gibi değil de bir hikaye etrafında skeçler halinde işleniyor ve derse-konuya göre skecin içinde veya bitiminde ya bir slayt ya bir animasyon yada kısa bir belgeselle konu destekleniyor.

Green box çekimler var 3d ve 2d animasyonlar var. 3d'yi Konya'dan bir arkadaş yapıyor. 2d'yi yine dışarıdan bir ekip hallediyor kurgu ve diğer işlerle biz ilgileniyoruz. 3DSMax, After, Premiere, Edius, Photoshop genel kullanılan yazılımlar.

İşin jeneriği ve ara başlıklar bana ait. Yüzde 30'unun kurgusunu ben yaptım. Bu arada montajı yapan diğer 2 arkadaşın bitirdiklerini de ben izleyip varsa bir düzeltme yapıyorum sonra master hazırlıyorum Bu arada her bir dersin ilk konusunu ben montajlıyorum ve tarzı belirliyorum -yönetmenin de onayıyla- sonra arkadaşlar buna göre montaj yapıyorlar. Şuan hala bu iş üzerinde çalışıyorum -az evvel renderim bitti gideyim bakayım nasıl olmuş- yani böyle bir iş işte.....

En son emirkaan tarafından Cuma 26 Eyl. 2008, 19:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Cuma 26 Eyl. 2008, 01:21

O zaman AE çalışmalarına ekleyelim için diğer programlarda var ama birisini seçmek lazım yada sen seç bu konu geyik bölümünede konu dışınada layık değil bence Rolling Eyes

Birde direk flv linkinide verebilirsen video olarakta koyalım buraya ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  emirkaan Cuma 26 Eyl. 2008, 01:25

Ya aslında ben de çalışmalar bölümünden birine koyacaktım ama bende karasız kaldım adminim valla kafanıza göre takılın gerçekten ama montaj ağırlıklı alıştığım için ona göre karar verilebilir
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Cuma 26 Eyl. 2008, 01:27

Tamam o zaman AE bölümüne taşıdım devamında başarılar dilerim küçük bir iş değil yani bir sürü ayrıntısı var tekrar tebrikler :GOODs:
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  emirkaan Cuma 26 Eyl. 2008, 01:29

Eyvallah haziran sağolasın... bu arada resim yüklemeye çalışıyorum umarım başarırım :D
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  haziran Cuma 26 Eyl. 2008, 01:30

Birde video adresinide ver onuda koyalım zengin göstersin :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  Hale Cuma 26 Eyl. 2008, 01:38

Emirkaan arkadaşım tebrik ederim gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş :GOODs: Smile ;)

Not:Bu videoyu ben arada izliyeceğimden emin olabilirsin :D Smile ;)

Saygılar

Hale
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Uzun Süredir Uğraştığımız Eğitim Seti Empty zor bir çalışma

Mesaj  elempro Çarş. 18 Şub. 2009, 07:52

Videoyu ben izledim ,emin ol çok güzel olmuş,1 saat olsaydı hala izlerdim.ÇOcuklar için bence yararlı bir çalışma olmuş,eğelenerek öğrenecekler.

Teknik konusunda ise iki üç plan dahi olsa drama senaryosu montajları sıkıntılı olabilir ama güzel olmuş.
Çok büyük zorluklarla ,uzun bir dönemde yapıldığının farkındayım ama.sadece tek bir eleştiri ya da öneri getirebilrim o da şu;bence jenerik biraz dağınık olmuş.Her bir sahnenin,geçişlerde bütünleyici bir obje yada geçişle olması ,daha iyi olabilirdi.Yani demek istediğim şu;Jenerikte kullanılan çizgi filmin içinde de gösterilmeliydi.

Bu tür çalışmalar sabır ve ekip işidir.Montajcının işi de zordur.

Ama çok ciddi emek verilmiş ,ellerinize sağlık
elempro
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : yönetmen
Kullandığınız Programlar : 3ds max , after effects,edobe premier,edius,photoshop,illustrator,in design.Dreamweawer,flash

Mesaj  emirkaan Çarş. 18 Şub. 2009, 15:04

Yorumun için teşekkürler beğenmenize sevindim... Böylesine uzun soluklu ve yoğun emek isteyen bir işin jeneriği işin açıkçası daha etkileyici daha güzel olabilrdi hatta olmalıydı ama böyle uygun görüldü daha doğrusu görülmek zorunda kaldı... Toplamda 900 parça olan işin hemen hepsinde olduğu gibi jeneriğin de uzun ve acıklı bir hikayesi var :D
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

- Similar topics