After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 61 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 61 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Vote_lcapAutodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Voting_barAutodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Vote_rcap 
boronzox
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Vote_lcapAutodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Voting_barAutodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur?

3 posters

Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Empty Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur?

Mesaj  pann377 Çarş. 27 Ağus. 2008, 10:39

Merhabalar,

Sitede yazılan yorumlar ve bilgiler benim icin cok degerli. Katkıda bulunan herkese Tesekkürler.

Bu sitede (sitenin ismine uygun degil ama) Autodesk Maya baslıklı yeni bir bolum acmanız istesem cok sey mi istemis olurum.

Maya ile ilgili türkçe kaynak arıyanlar için oluşturacağınız bu bölüm için hazırlamış olduğum dersleri, kullanıcılar ile paylaşırım. Dersleri tamamen kendim hazırladım. Bu da olursa baska yere gitmeme gerek kalmaz. :D

İyi çalışmalar.
pann377
pann377
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : Konstruktor
Kullandığınız Programlar : Catia V4 / V5, Enovia LCA, Autodesk Maya, Corel Draw, Dreamweaver

Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Empty Geri: Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur?

Mesaj  Misafir Çarş. 27 Ağus. 2008, 14:08

eğer derslerin varsa brnce adminimiz açar böyle bir bölümü
Anonymous
Misafir
Misafir

Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Empty Geri: Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur?

Mesaj  haziran Çarş. 27 Ağus. 2008, 14:25

Aslında bizde bir çok başlık vardı ama çok açıldık diye onları kaldırmıştık ama Maya önemli bir program ve elindeki dersler azımsanamayacak kadar çoksa ve kaliteli ise bu başlığı açmamızda bir sakınca yok en azından Dersler ve Genel sorunlar başlığı açılabilir birde Sizin Çalışmalarınız tabi, ilgin için teşekkürler.
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox Çarş. 27 Ağus. 2008, 15:40

Ben de forum adına yararlı olacağını düşünüyorum...
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  pann377 Çarş. 27 Ağus. 2008, 21:41

Merhabalar,

Ornek olarak hazırladıgım turkce temel ders mabed (tapınak) dersinden rasgele screen shoot lar koydum. Elimden geldiğince anlasılır ve temelden baslamaya calısıyorum..

Maya bolumu acıldıgında Maya ile ilgili genel bilgiler de dahil olmak üzere Maya nedir ne ise yarar v.s. gibi bilgiler diğer programlar ile özelliklede 3D studio Max ile karşılaştırmaları, ne asamada hangi programı tercih edecegimizi, dersleri, yardımcı programları hakkında bilgileri kullanıcılar ile paylasırım. İyi calısmalar.

Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Ornek311 Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Ornek111
Autodesk Maya Bölümünü Eklersek Nasıl Olur? Ornek211
pann377
pann377
Daha Yeni
Daha Yeni

Kullandığınız Programlar : Catia V4 / V5, Enovia LCA, Autodesk Maya, Corel Draw, Dreamweaver

Mesaj  haziran Çarş. 27 Ağus. 2008, 21:48

Vallada açtım Maya Kategorisini :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox Perş. 28 Ağus. 2008, 10:31

Bu kadar dersi görünce açmamak elde değil tabii :D

İyi ki geldiniz aramıza arkadaşım bu forumda bi maya eksikti onu da hallettik sayenizde Smile
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  pann377 Perş. 28 Ağus. 2008, 11:27

Tesekkürler,

Elimden geldigince Maya hakkında herseyi Temelden ileri düzey seviyesine kadar türkçe dökümanlarla besleyeceğim, şimdiden forma koymak için uğraş veriyorum.

Fakat cok fazla sayfa oldugundan bir hata mesajı ile karşılaşkamtayım, foruma, ornegin word dökümanlarını resim olarak değilde text olarak koymak istiyorum, belki kullanıcıların text leri kopyalıyabilir yada ne biliyim değişiklik için kullanabilmeleri için. (anlıyacağınız foruma dokumanları kopyalamakta biraz güclük cekiyorum.)

Haziran arkdaşımıza ozel mesajdan sıkıntımı yazdım yardımcı olacaktır eminim.

Birde ufak bir bilgilendirme olarak (benim hakkımda); 2 aydır yurt dışındaydım yarın sabah erken saatlerde Ankara ya dönmek için bulunduğum yerden hareket edeceğim, hali ile biraz yorgun olabilirim. Şimdi de işyerinden cıkıyorum internete bağlanmam daha doğrusu bilgisayar kullanmam pazar gününe kadar zor olabilir. (Formu açtırıp kaçtı demesinler diye yazdım Smile ) İyi çalışmalar.
pann377
pann377
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  boronzox Perş. 28 Ağus. 2008, 11:37

Mesaj atamamanın nedeni sanırım bir mesajın maximum harfe izin vermesi...(sayıyı bilmiyorum)
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

- Similar topics