After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Para kazanmak - Sayfa 2 EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 19 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 19 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Para kazanmak - Sayfa 2 Vote_lcapPara kazanmak - Sayfa 2 Voting_barPara kazanmak - Sayfa 2 Vote_rcap 
boronzox
Para kazanmak - Sayfa 2 Vote_lcapPara kazanmak - Sayfa 2 Voting_barPara kazanmak - Sayfa 2 Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Para kazanmak

+4
Shekerphare
eydi
boronzox
kırşehirli
8 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Para kazanmak - Sayfa 2 Empty Para kazanmak

Mesaj  kırşehirli Çarş. 13 Ağus. 2008, 12:55

Konunun ilk mesajı :

arkadaşlar valla kısa bir zaman oldu ae ile tanısalı ama tabi cok fırın ekmek yemek gerek yine de sizler daha başarılısınız ... arkadaşlar hepiniz birbirinden süper çalışmalar yapıyorsunuz. bu işi paraya dökeniniz varmı acaba

reklam ajansı gibi çalışanınız varmı... yapan arkadaşlar varsa bir reklam veya jenerik çalılşmalarını kaç ytl yapar.
kırşehirli
kırşehirli
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : çoban
Kullandığınız Programlar : bi koyunu güdemiyoz programda neymiş

Para kazanmak - Sayfa 2 Empty Geri: Para kazanmak

Mesaj  emirkaan Paz 17 Ağus. 2008, 21:30

Zaten anlattığım işi yapanlar sürekli birbiriyle görüşen insanlar. Sonra bir işte bir araya gelmişler. Yani elbette bu şekilde (forum tanışıklığyla) bu işler yapılamaz.
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : uıouıouıo
Kullandığınız Programlar : ıouıouıo

Mesaj  kırşehirli Ptsi 18 Ağus. 2008, 08:08

haziran demiş ki:Emirkaan'ın önerisi çok güzel ama malesef internet ortamında bunun gerçekleşme olasılığı çok zayıf keşke olabilse, belki olabilir belkide yapabilenler vardır ama iyi bir organize gerekir bunun için okadarda basit bir öneri değil aslında.

valla arakdaşlar bu konuların buryaa gelceğini bilmiyorudum. herkesten özürdiliyorum.

ben kırşehirliyim. kırşehirde ae ile yapılan bir tv reklamı inanın göz kamaştırıyor. firma sahipleri vayy süper şahane diyor. bende bu ae yi öğreneyim diye çabalarken sitenizi gördüm gerçekten değerli arkadaşlar var burda buradaki arakdaşlardan bir kaçı birleşsin oraya süper işler cıkartır diyorum. bazı arkadaşlarım doğru söylüyor bu işler angari işler yani para kazanma olasılıgın cok yüksek kazanmama oranında çok yüksek onun için bu işler her zaman 2. plandaki işler diye bakıyorum . mesala ben :D biz 2 arkadaş web sitesi kuruyoruz ( webde tam profsoyonel değilm ) işi ben alırım resimleri meteryalleri vs bilgiler hep ben doldururum ortağım tasarımı yapar diğer bütün işleride ben yaparım. ve inanın güzel kazanıyor hem işimde çalısıyorum hemde fazladan ek iş yapıryoruz . inanın iş yerinde çalışmasam daha fazla para kazanabilme sansım cok yüksek, ama dediğim gibi bu işler ek işler tam bir meslek olarak görmüyorum bu arada ortağım konyalı internet ortamında yapıyoz biz hepsini. Smile ortagımın hiç yüzünü bile görmedim. gördümde şahsen karşılıklı görmedim . deneyince oluyor bu iş... haziran bence denemenizde fayda var :D
kırşehirli
kırşehirli
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  thefastdesign (Yasaklı) Ptsi 18 Ağus. 2008, 10:02

varya bundan böyle hic bir konuya cevap vermicem...ne söyliyorsam dokunuyor size ya...ee abicim dogrulari söylüyoruz...ayrica haziranin almanlar ve almanya hakkindaki görüsü cok yanlis oldugunu düsünüyorum ben burda almanyada bir alman sirketinde calisiyorum...ve kaldigim yerde büssürü türk insanlarimiz var...hic bir sekilde ayrimcilik yok...cok süper geciniyoruz..

neyse ne diyorum ben yine ya hani yorum yapmicaktim...

neyse ben tutoriallerimi hazirlamaya bakim... :Ahuhahaa: bu hafta iki tane geliyor!!!
thefastdesign (Yasaklı)
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Motion Graphic Designer

Mesaj  eydi Ptsi 18 Ağus. 2008, 10:25

emirkaan demiş ki:Kendine iş yapmak vakit ister vakit=nakit yani para. Dolayısıyla bu işi yapabilmek için herkes şuan yapmakta olduğı işi bırakması lazım. bırakırsa nereden geçinecek. Kaç yıldır benim de böyle bir düşüncem var kendim bir iş yapayım diye ama bunun olabilmesi için sermaye lazım en azından geçineceğim kadar para zaten geçineceğim kadar kazandığım için benip proje sürekli bir başka bahara kalıyor:)

projeler hep sürekli bir başka baharlara kalır Smile Smile
eydi
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : 0
Kullandığınız Programlar : 0

Mesaj  emirkaan Ptsi 18 Ağus. 2008, 13:20

eydi demiş ki:
emirkaan demiş ki:Kendine iş yapmak vakit ister vakit=nakit yani para. Dolayısıyla bu işi yapabilmek için herkes şuan yapmakta olduğı işi bırakması lazım. bırakırsa nereden geçinecek. Kaç yıldır benim de böyle bir düşüncem var kendim bir iş yapayım diye ama bunun olabilmesi için sermaye lazım en azından geçineceğim kadar para zaten geçineceğim kadar kazandığım için benip proje sürekli bir başka bahara kalıyor:)

Bir şekilde bahara bırakmayanlar kazanıyor ama hangi şekilde onu bulmuş değilim:)
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  eydi Ptsi 18 Ağus. 2008, 13:22

emirkaan demiş ki:
eydi demiş ki:

Bir şekilde bahara bırakmayanlar kazanıyor ama hangi şekilde onu bulmuş değilim:)

çok çalışanlar....
eydi
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : 0
Kullandığınız Programlar : 0

Mesaj  kırşehirli Ptsi 18 Ağus. 2008, 13:23

emirkaan demiş ki:
eydi demiş ki:

paşam aslında çok basit ........ basşka baharlara bırakmamak için yapacan tek şey...

risk+güven+cesaret= ticaret
kırşehirli
kırşehirli
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  emirkaan Ptsi 18 Ağus. 2008, 13:37

"çok çalışmak" olabilir... denemek lazım Smile işlerden fırsat bulursam denicem Smile

Sadece çok çalışmak değil de kırşekirli'nin dediği üzere risk almak da önemli ama neyi nezman riske edeceğiniz daha önemli. Yani bu iş bir zaman sonra kısır döngü oluyor. Normalde zaten kazanıyorsunuz (çok çalışarak) daha fazlası için mevcut kazancınızı riske atmanız gerekir (eğer piyangodan para çıkmamış miras kalmamışsa) kazancınızı riske attığınızda sonuçlarına da katlanabilmek lazım kazanmak da var kaybetmek de kazanınca güzel ama ya kaybedersen... Bu bakımdan ticaret herkesin harcı değil yani benim değil mesela...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  kırşehirli Ptsi 18 Ağus. 2008, 14:04

emirkaan demiş ki:"çok çalışmak" olabilir... denemek lazım Smile işlerden fırsat bulursam denicem Smile

Sadece çok çalışmak değil de kırşekirli'nin dediği üzere risk almak da önemli ama neyi nezman riske edeceğiniz daha önemli. Yani bu iş bir zaman sonra kısır döngü oluyor. Normalde zaten kazanıyorsunuz (çok çalışarak) daha fazlası için mevcut kazancınızı riske atmanız gerekir (eğer piyangodan para çıkmamış miras kalmamışsa) kazancınızı riske attığınızda sonuçlarına da katlanabilmek lazım kazanmak da var kaybetmek de kazanınca güzel ama ya kaybedersen... Bu bakımdan ticaret herkesin harcı değil yani benim değil mesela...

özür dileyerek

ticaret korkakların kulvarı değildir. ticaret cesaret ister rsik muhakka her zaman vardır. tabi bi işi yaparken kılı kırk yarmak gerek.
kıssadan hisse
yahudiler bir iş yapmadan 1 ay arastırma yaparmıs. atıyom bir cadde ye bi iş yeri açacak o caddeyi 1 ay boyunca gözlemlermiş ordan günlük kaç kişi geçiyor o geçen kişilerden kaçı acaba benim kurmus oldugum yerden alıs veriş yapar diye cok ince hesap yaptıktan sonra kolları sıvarmıs .. muhakkak iyi bir araştırma gerek :D
kırşehirli
kırşehirli
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  emirkaan Ptsi 18 Ağus. 2008, 15:20

Ticaretle, ticaret ahlakıyla ilgili çok kafa yormuş biri olarak söyleneck çok şey var. Cesaret vs. bunlar klasik herkesin bildiği söylediği şeyler ama uygulamaya bakmak lazım. Konuyu uzatmak ve amacından saptırmak istemem son olarak şunu söyleyeyim belki bazı şeyleri riske atabilirsiniz zaten müteşebbis olmanın ilk kuralıdır risk almakama ticaret karşılıklı yapılan bir iş başkarıyla sürekli münasebette olacaksınız iş yaptıracaksınız birilerine. Bizde herkes tüccardır üç kuruş para bulan "cesaretim" var deyip ticarete atılır sonra işler iyi gitmez ahmete mehmete borçlanır yok çekim dönmedi yok senedim ödenmedi yok piyasa kırık kendini mağdur ettiği bigi başkalarını da mağdur eder ve ben o zaman haykırırım "kafana silah mı dayadılar ticaret yap diye öde paramı banane senin çekinden..." Yoksa ticaret yapmak yada risk almak kolay AHLAKını bozmadan ticaret yapmakta hüner...
emirkaan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Mesaj  kırşehirli Ptsi 18 Ağus. 2008, 17:02

emirkaan demiş ki:Ticaretle, ticaret ahlakıyla ilgili çok kafa yormuş biri olarak söyleneck çok şey var. Cesaret vs. bunlar klasik herkesin bildiği söylediği şeyler ama uygulamaya bakmak lazım. Konuyu uzatmak ve amacından saptırmak istemem son olarak şunu söyleyeyim belki bazı şeyleri riske atabilirsiniz zaten müteşebbis olmanın ilk kuralıdır risk almakama ticaret karşılıklı yapılan bir iş başkarıyla sürekli münasebette olacaksınız iş yaptıracaksınız birilerine. Bizde herkes tüccardır üç kuruş para bulan "cesaretim" var deyip ticarete atılır sonra işler iyi gitmez ahmete mehmete borçlanır yok çekim dönmedi yok senedim ödenmedi yok piyasa kırık kendini mağdur ettiği bigi başkalarını da mağdur eder ve ben o zaman haykırırım "kafana silah mı dayadılar ticaret yap diye öde paramı banane senin çekinden..." Yoksa ticaret yapmak yada risk almak kolay AHLAKını bozmadan ticaret yapmakta hüner...

dediğin doğru merak etme biz yaımızı iyi okudugun zaman gerekenler zaten yazılı orda Biz Ahilik kültürü ile yetişen ticaret yapan insanlar istiyoruz. Diğer dinlere mensup insanlar Ahi Evran ın kurmuş oldugu Ahilik teşkilatı ile ticareti hayatlarına yön vermiş ve Ahilik teşkilatının koydugu kurallara uyarak başarılı olmuslardır. Ticaret illaki para ile olacak birşey değildir. Biraz cin fikirlere sahip olmak gerek misalen gittigidiyor.com sitesinin başarı öyküsü gibi yada arabam.com sitesinin öyküsü gibi ticarette cesaret dediğim de bunu demek istemişti.
kırşehirli
kırşehirli
Daha Yeni
Daha Yeni

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics