After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Genis  ekran (Widescreen) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Genis  ekran (Widescreen) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Genis  ekran (Widescreen) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Genis  ekran (Widescreen) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Genis  ekran (Widescreen) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Genis  ekran (Widescreen) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Genis  ekran (Widescreen) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Genis  ekran (Widescreen) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Genis  ekran (Widescreen) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Genis  ekran (Widescreen) Vote_lcapGenis  ekran (Widescreen) Voting_barGenis  ekran (Widescreen) Vote_rcap 
boronzox
Genis  ekran (Widescreen) Vote_lcapGenis  ekran (Widescreen) Voting_barGenis  ekran (Widescreen) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Genis ekran (Widescreen)

2 posters

Genis  ekran (Widescreen) Empty Genis ekran (Widescreen)

Mesaj  designer Ptsi 21 Tem. 2008, 23:01

Arkadaslar ben yeni notebook aldim 18.4 ekran genis ama resimleri genis gösteriyor 640*480 olarak resim cekiyorum benim notebookta genis gösteriyor.
640*480 normal boyut olacagina resim daha da genis oluyor nedeni nedir
genis ekranda

ekrani kaca kac pixel yapmam gerekir normal vasiyet olmasi icin
1400*1050 pixel nasil

sizde genis LCD ekran kullaniyor iseniz pixeliniz kac bir zahmet söylerseniz makbule gecer
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker

Genis  ekran (Widescreen) Empty Geri: Genis ekran (Widescreen)

Mesaj  haziran Ptsi 21 Tem. 2008, 23:12

Geniş ekranlarda resimlerde doğru orantılı görebilmek için resim orantılarınında geniş ekrana uygun olması gerekir bir örnekle 640x480 yerine 720x480 resim kullansan genişleme olmaz ;)

Sanıyorum 19 inc monitörlerde 1600x1280 olması lazım doğru orantı Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Genis  ekran (Widescreen) Empty Geri: Genis ekran (Widescreen)

Mesaj  designer Ptsi 21 Tem. 2008, 23:16

haziran demiş ki:Geniş ekranlarda resimlerde doğru orantılı görebilmek için resim orantılarınında geniş ekrana uygun olması gerekir bir örnekle 640x480 yerine 720x480 resim kullansan genişleme olmaz ;)

benim anlatigim su notebook ekrani widescreenyani genis ekran bende 640*480 olarak cekim yapsam bile genis gösteriyor

resimi bosverelim ya forum bile genis duruyor mesela youtube videolari bile genis anlamadim gitti
ekran ayari yapiyorum ama
en yüksek cözürlük yapsam da bu severde dört köse kücük oluyor yani anlayacagin bir ortasini orjinal halini yapamadim
designer
designer
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Grafiker

- Similar topics