After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 56 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 56 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_lcapBi ShowReel de benden (MacroHARD) Voting_barBi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_rcap 
boronzox
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_lcapBi ShowReel de benden (MacroHARD) Voting_barBi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Bi ShowReel de benden (MacroHARD)

+3
render
ArmedA
drinkmore
7 posters

Beğenilme Oranı

Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_lcap56%Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_rcap 56% 
[ 5 ]
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_lcap33%Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_rcap 33% 
[ 3 ]
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_lcap0%Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_lcap11%Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Vote_rcap 11% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 9
Back

Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Empty Bi ShowReel de benden (MacroHARD)

Mesaj  drinkmore Ptsi 21 Tem. 2008, 10:06

Merhabalar. Freelance olarak mimari sunum ve animasyon işleri yapıyorum. Buda çalışmalarımı bir araya topladığım kendi sunumum. Form işlerine tamamen yabancıyım ilk denemem umarım videoyu başarıyla link atabilirim.

Edit: ArmedA Tüm çalışmalarımıza anket eklemeyi unutmayalım.Link düzeltildi.
drinkmore
drinkmore
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : mimar

Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Empty Geri: Bi ShowReel de benden (MacroHARD)

Mesaj  ArmedA Ptsi 21 Tem. 2008, 10:21

Çalışmalarınız gerçekten başarılı tebrik ederim
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Empty Teşekkür

Mesaj  drinkmore Ptsi 21 Tem. 2008, 10:28

Teşekkür ederim armeda. ayrıca linki düzelttiğin için ayrıyeten bi teşekkür ediyorum. Ellerin dert görmesin
drinkmore
drinkmore
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  render Ptsi 21 Tem. 2008, 10:29

Afedersin, bunu AE olarakmu yoksa 3D olarakmı değerlendiricez ?
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Her türlü gazoz, kola, bira, şarap, şampanya vs gibi şişeler açılır...
Kullandığınız Programlar : Hemesen, IE, windows media player

Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Empty Değerlendirme şekli

Mesaj  drinkmore Ptsi 21 Tem. 2008, 10:38

Valla asıl sanatım 3D. Ama bu çalışmada after effects de azımsanamayacak kadar kullandım. değerlendirme şekli size kalmış. İstediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz
drinkmore
drinkmore
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  render Ptsi 21 Tem. 2008, 10:46

Tamam ozaman başlıyabilirim Smile Modellemelerine lafım yok ellerine sağlık. Üzerinde yine oynanabilir belki ama güzel görünüyor.Showreel olarak değerlendirmeye gelince ; Daha akıcı olabilirdi. Kamera durmamalıydı mesala. Yavaşlamadan diğer sahneye geçmeliydin. 3d modellerin hoş ama kamerayı biraz daha kurcalamalısın gibi geldi bana ? İntrodaki gelen kartvizt olmasaydı çok daha iyi olurdu. İsim ve Telefon yazsan siyah üzerine daha iyi. ;) Neyse tamam sustum devam etmiycem. Smile
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  drinkmore Ptsi 21 Tem. 2008, 10:54

Sağol Render. Susmanı değil devam etmeni dilerdim. Her ne kadar piyasada profesyoneliz diye gezsekte dinlemesini bilmeyen amatörlükten profesyonelliğe geçemez. Tespitlerin görece doğru. Nacizane cevap vermeye çalışayım. Mimari animasyonlarda kameranın çok fazla fingirdemesi (böyle doğal tabirlerle problemimiz yoktur umarım Smile ) istenilen bir olay değil. Model konusunda yapabileceğim hiçbirşey yok mimar bana ne verirse ben onu çiziyorum. Burda kendi göz zevkim kesinlikle düşünülemez. Evet kartvizit olayında kesin ve katiyen haklısın. Savunma olsun diye yazmadım tekrar teşekkür ederim :D
drinkmore
drinkmore
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  Shekerphare Ptsi 21 Tem. 2008, 10:57

Tebrik eder başarılar dilerim bende oldukça beğendim emek ve sabır isteyen bir iş olduğu belli.
Shekerphare
Shekerphare
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Meslek : Web-Grafik Tasarım
Kullandığınız Programlar : PS , Vegas , Flash , DW , AutoCAD , CD , AE , FW, Swish

Mesaj  render Ptsi 21 Tem. 2008, 11:10

drinkmore demiş ki:Sağol Render. Susmanı değil devam etmeni dilerdim. Her ne kadar piyasada profesyoneliz diye gezsekte dinlemesini bilmeyen amatörlükten profesyonelliğe geçemez. Tespitlerin görece doğru. Nacizane cevap vermeye çalışayım. Mimari animasyonlarda kameranın çok fazla fingirdemesi (böyle doğal tabirlerle problemimiz yoktur umarım Smile ) istenilen bir olay değil. Model konusunda yapabileceğim hiçbirşey yok mimar bana ne verirse ben onu çiziyorum. Burda kendi göz zevkim kesinlikle düşünülemez. Evet kartvizit olayında kesin ve katiyen haklısın. Savunma olsun diye yazmadım tekrar teşekkür ederim :D

Biliyorum ve derdinizi anlıyorum. Zaten bende modellere Abi be şu çatıya birde baca koysaydın süper olacaktı demedim Smile Görüntülerde atlama falan yaptığı yer var. 3Dden ziyade montajda biraz uğraşılabilirdi onun üzerine yoğunlaştım. Evet kameranın etrafında güller açsın yada boying boyin zıplayarak eve girsinde demedim :D Kamera biraz daha farklı olabilirdi.

Tabi bütün bunlar benim görüşlerim benim fikirlerimdir. Sizle alakası yoktur. Alınmanızı istemem doğrusu.

Saygılar. Umarım daha çok eleştiri ve görüş bildirebileceğimiz işler ortaya çıkarmak dileklerimizle.
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  drinkmore Ptsi 21 Tem. 2008, 11:18

Render yeniden teşekkür ederim çok kibarsın. Ama mümkünse alınmak isterim. Yapıcı değil yıkıcı eleştirilerinizi de beklerim (İlla ki yapın demiyorum tabi Smile ) Birbirimizin ayıbını burda yüzümüze dobra dobra söyleyerek biz örteceğiz güzel dostum tabi ki. Elin adamına rezil olmaktansa birbirimize rezil olalım dimi Smile Yoksa bu formların ne manası var. Hepimiz birbirimize tabiiki kendi objektif eleştirilerimizi yapıyoruz ama bu kötü değil tam tersine güzel ve faydalı bişi. Hepimiz birbirimizin iyi niyetinden gram şüpheci değiliz. Saygılar
drinkmore
drinkmore
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  olivon Ptsi 21 Tem. 2008, 11:37

Ben bu konuda (bunun renderi sevmemle alakası yok :D ) rendera katılıyorum. Zaten işi yapan arkadaşta eleştirin beni diyor, durmayın diyor cheers... Kamera hareketlerinde ya da görüntüdeki donukluktan daha öte """"akıcılık""" benimde takıldığım nokta. Reel'in o kendine has geçişleri, dinamizmi yok. Modellemeler, ışık felan fena değil ama genel yapıda bir işin adına "showreel" diyeceksek kendi içinde bir dinamizm içermeli. Yoksa salt görüntüleri arka arkaya koyarakta birşeyler yakalanabilir ama burada esas olan: o yakaladığımız şeye "demo ya da showreel" adını vereceksek o "ad"ın gereklerini içinde barındırması. Sonra genel yapıya bakacak olursak: Sanırım site işlerinde, müşteri istekleri doğrultusunda hızla çıkarılması gereken durumlarda bu oluyor yani ışık sorunu... Bariz bir gerçeklikten uzaklık eğilimi var. Yani bir prototipin etrafında dönüyormuş havasından kurtulmamış bir durum iiçinde tasarım. Tabii burada tasarımcı arkadaşta değil ondan acilen iş isteyen müşteride bu hata bunu biliyorum. Haddimide aşmak istemem ama benim fikirlerim bu yönde. Çalışmalarının devamını dilerim. Eleştirilerimizde kötü bir niyet olmadığını söylediklerimizi (tabii bizi dikkate almak gereksinimi ihtiyacı hissedersen) deneyerek ya da uygulayarak farkedebilirsin. Kolay gelsin. Hoşgeldin cheers
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Empty Tşk.

Mesaj  drinkmore Ptsi 21 Tem. 2008, 12:08

Teşekkür ederim Olivon. Hoşbulduk. Satır satır dikkate alınacak güzel eleştirileriniz için sağol. Burası gerçekten sıcak ortam
drinkmore
drinkmore
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  haziran Ptsi 21 Tem. 2008, 21:26

Açıkcası 3D işlere çok fazla sözüm yok bana göre gayet başarılı işler ama 3d işinde başarılı arkadaşlarımız ince yorumlarını yapmışlar ışıkar vs. ben ise AE çalışması hakkındaki düşüncelerimi dile getirmek isityorum benimde takıldığım noktalar akıcılık ve geçişlerdeki ses efektlerinin biraz yüksek olduğunu hissettim umarım AE çalışmalarınızıda 3D yi kullandığınız kadar iyi hale getirirsiniz demek istiyorum ve umarım bende 3D'yi iyi hale getiririm :D

Bu arada aramıza hoşgeldin ;)

En son haziran tarafından Ptsi 21 Tem. 2008, 22:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  boronzox Ptsi 21 Tem. 2008, 21:28

Çok güzel olmuş bence de ama ben de denilenlere katılıyorum.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Bi ShowReel de benden (MacroHARD) Empty Tşk

Mesaj  drinkmore Ptsi 21 Tem. 2008, 21:43

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyor en ince detayına kadar dikkate alıyor ve gerekli değişiklikleri yeniden yapıyorum ama tabii ki 3d kısımlar için değil, çünkü teslim edilmiş işler ama showreel i adına yakışır yapalım bari dimi ;) saygılar
drinkmore
drinkmore
Daha Yeni
Daha Yeni

- Similar topics