After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
material library EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
material library EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
material library EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
material library EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
material library EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
material library EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
material library EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
material library EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
material library EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 59 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 59 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
material library Vote_lcapmaterial library Voting_barmaterial library Vote_rcap 
boronzox
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

material library

3 posters

material library Empty material library

Mesaj  Misafir Perş. 04 Ekim 2007, 22:17

material library koyacak metal kaplamar lazım ...benim material librarim boş :cry:
Anonymous
Misafir
Misafir

material library Empty Geri: material library

Mesaj  aspirin_00 Cuma 05 Ekim 2007, 10:32

merhabalar ilk önce nasıl materyaller lazım daha doğrusu hangi render motorunu kullanıyorsun ona göre materyal arasan daha iyi
vray render yada brazil render kullanıyorsan

www.51render.com sitesinden hem materyal hemde hdr artııııı bitmedi render programları textureler tutorialler mevcttur

eğer bu aban yetmez diyorsan www.gfxworld.org sitesinden aratma yapaılırsın ama aratırken dıkkalı arat vray render kullanıyorsan vray materyal diye arat sonra pişman olma

bu arada o sıte bazen kafayı yıyor arada bazen acık bazen çökuyor çok gıren oldugu içi yada hacklemek isteyenler çok sebep illagal olması

bende yayına verdım 40 tane vray render eğitim videolarını

burada link veremem yöneticiler izin vermiyor no reklam dersler sessiz ama video ların boyutları 1024 e 860 zamanında free olarak evermotion siteisinin veridği eğitimler

hadi sana kolay gelsin
aspirin_00
aspirin_00
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  Misafir Cuma 05 Ekim 2007, 11:33

Benim o kadar bilgim yok sadece max9 u kurdum o kadar ..nasıl bir render olduğunu nereden öğrenebilirim, nasıl öğrenebilirim? yapmak istediğimde şu.boş bir mekan, ama matelik bir çalışma olacak ve işde metalik yansımalar olacak..bunu nasıl ve ne efekti ile yapabilirm...işte bende metalik yansıma olan kaplma kullanacağım...siz ce nasıl olmalı? :?:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  aspirin_00 Cuma 05 Ekim 2007, 12:29

siz standar render kullanıyorsunuz o kesin ekstra render programı kurmadığınız belli illaki materya gerekmıyor materyaş editörden dende yapılabilir bununla ilgili ayrıntılı dökumanlar bulabılırsınız www.tr3d.com sitesinde
aspirin_00
aspirin_00
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  Misafir Cuma 05 Ekim 2007, 13:47

v ray veya brazil yüklesem ne gibi bana artıları olacak? :?:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  aspirin_00 Cuma 05 Ekim 2007, 21:46

vray veya brazil den aldıgınız render normal renderdan aldıgınız render kalıtesınden cok ama cok daha ıyı cogunlukta vray render kullanıyorlar
bununla ilgili 40 tane eğitim videosu kendı sitemde paylaşım verdım fakat bunlar sessiz ama video boyutu 1024 e 860 net ve anlaşılır hemen herşey gösteriliyor.

sitem www.sahinogludesigner.com

render programınıda vray kullancaksan www.51render.com adresinde temin edebilirisa in brazil render programını ben bir turlu kuramadım daha doğrusu kurdum fakat sorunlar yaşadım iç mekan renderlarında vray render çok iyi bununla ilgili örnkeler ise

google ye evermotion yazıp sitesini bulup oradakı render lara bakabilirsinbazılarında brazil render da var

iyi geceler
aspirin_00
aspirin_00
Daha Yeni
Daha Yeni

Mesaj  olivon Cuma 05 Ekim 2007, 22:25

ömer tatlısöz demiş ki:v ray veya brazil yüklesem ne gibi bana artıları olacak? :?:

slm ömer. vray render'in sana faydası ne olacak hemen ben söyleyeyim. İşi bitirip render aldıktan sonra yaptığın çaılşmanın karşısına geçip keyifle izleyebilir, gururla eşine dostuna gösterebilir hatta bunu iyi kullanmayı başarabilirsen deli gibi para kazanırsın. Şimdi teknik anlamda sana ne artısı olacağı konusuna gelelim. Max'ın standart render'i açıkcası vray puligini icat edilemeden(yanılmıyorsam) kullanılıyordu. Oda pek iç acıcı gerçekci sonuçlar vermiyordu. Ama vray (yada benzeri)bir puliginle, artık çalışmalara daha gerçekci boyutlar katabiliyorsun. Yani atmosfer+doğal koşullar vray'in iyi yapılmış ayarlamasıyla birebir uygulanabiliyor.Kullanırsan bence pişman olmazsın. Teknik anlamda sıkışırsan soru sorup bizlerden cevap alabilirsin. tşk...
olivon
olivon
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : xxx
Kullandığınız Programlar : xxx

Mesaj  haziran C.tesi 06 Ekim 2007, 00:41

En son tarafından C.tesi 06 Ekim 2007, 14:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir C.tesi 06 Ekim 2007, 13:59

ya haziran andrewim yaptığı şu max deki 3d yazı benzeri iş yapacam da o tür metal kaplama bulamadım.. yani bpş alanda metalik yansımalı görüntü ..ulan özendik işte bee.... :tongue:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran C.tesi 06 Ekim 2007, 14:04

ömer tatlısöz demiş ki:ya haziran andrewim yaptığı şu max deki 3d yazı benzeri iş yapacam da o tür metal kaplama bulamadım.. yani bpş alanda metalik yansımalı görüntü ..ulan özendik işte bee.... :tongue:

Hahahhahaha nasıda dramatize etmiş bak yaa insanın hemen arayıp bulası ve o kaplamayı sana hediye edesi geliyo :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir C.tesi 06 Ekim 2007, 14:52

lüüütfeeeeennn :pale:
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics