After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Moderatör Olmak EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Moderatör Olmak EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Moderatör Olmak EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Moderatör Olmak EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Moderatör Olmak EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Moderatör Olmak EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Moderatör Olmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Moderatör Olmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Moderatör Olmak EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 21 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 21 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Moderatör Olmak Vote_lcapModeratör Olmak Voting_barModeratör Olmak Vote_rcap 
boronzox
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Moderatör Olmak

4 posters

Moderatör Olmak Empty Moderatör Olmak

Mesaj  ArmedA Cuma 13 Haz. 2008, 08:51

Arkadaşlar bunları söylemeden geçemicem bana özelden birisi şunu yazmış "Seni kınıyorum Murat abi moderatör olmayı neden kabul ettin hakettiğini düşünmüyorum mesaj sayın az ,ders göndermemişsin , ama tabi fırsat bu fırsat kabul ettin "

Moderatör olmayı bana yaklaşık 2 hafta önce Haziran teklif etti
Moderatör olmayı kabul etmedim "Teşekkürler Haziran ben mod olmadan yine akşama kadar buradayım arkadaşlar elimden geldiği kadar yardımcı olurum dedim.
Haziran ın işleri yoğun olduğu ve tek başına yetişemediği için böyle bir karar aldık daha sonra ve Haziran a dedimki moderatör olabilirim ama After Effect konusunda fazla uzman değilim artı forumda çok eski değilim ve pek bi katkım yok eğer gizli bir şekilde mod olduğum belli olmadan mesaj editleme düzenleme şansım varsa "yardımlaşmak adına" bunları yapabilirim dedim ancak Haziran mod olduğunda belli olur "Arkadaşlar zaten bana güvenir yardımcı olacağını üşünmediğim birine mod luk vermeyeceğimi bilir " dedi.Şimdi

1-Ben çok katkım olduğu için mod değilim
2-Yardımlaşmak adına bunu kabul ettim
3-Kimseye hava atmak gibi bir amacım yok sanalda atılan hava olsa ne olur
4-Uzmanlık alanım aslında donanımdır ancak 2 yıldır görsel işlerlede uğraşıyorum
5-Bu tür mesajlar gleceğini bildiğim için ve dürüst davrandığım için Hazirana gereken açıklamayı yapmışımdır isteyen ona sorabilir nasıl bir diyalogdan sonra gerçekleştiğini
6 ve son-Darılan gücenen hava olsun diye mod olmak isteyen mesaj sayısı çok diye mod olması gerektiğini düşünenler varsa hala alsın mod olsun Haziranla konuşup isteyen mod olabilir böye sanal alem kariyerleri içn kardeşim yaşındaki ufaklıklar cızırtı yapmasın
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Moderatör Olmak Empty Geri: Moderatör Olmak

Mesaj  janan Cuma 13 Haz. 2008, 09:46

Murat abi gerek yaşı gereği gerekse kıskançlık yaşanyan birileri sana bu tarz hitaplarda bulunabilir bunu kafana takma derim ben
bende moderatör olmak isterdim ki olduğum siteler var çünkü ilgilendiğim bi siteyse daha çok katkıda bulunduğum gibi bir hisse kapılıyorum ve bu hoşuma gidiyor
ama bunu yaşamayanlar ve isteyenler bu şekilde tepkiler verebilirler ben senin iyi bir mod olacağını düşünüyorum bence bu tarz kişileri kafana takma
janan
janan
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : öğrenci
Kullandığınız Programlar : photoshop, after effetcs, particle illision, premiere

Mesaj  TheGodfather (Yasaklı) Cuma 13 Haz. 2008, 12:05

Umarım bu terbiyesiz özür dilemiştir Murat abi.
TheGodfather (Yasaklı)
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Bende bilmiyorum.
Kullandığınız Programlar : Adobe After Effects öğrenme aşaması.

Mesaj  ArmedA Cuma 13 Haz. 2008, 12:08

Özür diledi bende yazdığımdan dolayı gönlünü aldım sanırım herneyse konuyu kapatmak en iyisi ilk kilitlediğim konu kendi açtığım konu oldu hadi hayırlısı Smile

Konu Kilitlenmiştir, ArmedA
ArmedA
ArmedA
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : Hayat

Mesaj  haziran Cuma 13 Haz. 2008, 14:34

ArmedA'dan özürdileyerek kilitlemiş olduğu bu başlığa bir meaj yazma gereği görerek düşüncelerimi ifade etmek istiyorum,

ArmedA'ya yöneticilik teklifini ben verdim, oda kendisinin ilk mesjında anlattığı gibi forumda eski olmadığını ve daha esklilerin bunu hakettiğini düşünerek kabul edememişti ama daha sonra ne kadar yorulduğumu gördüğü için mod olmadan yardım edebileceğini söylemişti ama bu seferde bazı yetkileri verebilmem gerekiyordu ve bu seferde mod rengi değişik olduğu için herkes mod yetkileri olduğunu görecekti bende buna gerek yok zaten mod olduğun belli olur ayrıca siteyi kimin daha iyi yöneteceğini biz biliriz demiştim o bakımdan üyelerinde birşey düşünmeyeceğini söylediğim içinde kabul etti kendisi, bunun için kendisine teşekkür ediyorum çok değerli birisi ve foruma ilk üye olduğundan beri herkese sürekli bıkmadan ve usanmadan yardımcı olan birisidir, ciddi konularda boş mesajlarla zaman harcamayıp içi dolu bilgili mesajları vardır kendisinin, (geyik başlığında geyik zaten serbest) ve ben bile bu bilgilerinden dolayı çok faydasını gördüm o bakımdan doğrudur seçimimiz,

Sizlerde böyle bir yönetici ile beraber olduğunuz için şanslısınız çünkü bilinçli ve olgun birisi olması ayrıca düzgün hitap edebilme yeteneğine sahip olduğu için bunları söylüyorum.

Daha eski arkadaşlarımızda forumun ilk kurulduğu andan itibaren aramzıda olup bana yardımcı olmak isteyen çok arkadaşımız oldu isim vermiyorum ama onlar kendilerini biliyorlar onlara ayrıca teşekküler ediyorum, neden mod olmadılar peki? çünkü o zaman herkese yetişebiliyordum ve yeni hostumuza geçiş hazırlığı vardı, (şu an yoğunluktan ertelendi) bu bakımdan yeni foruma kadar beklemelerini rica etmiştim hiç kırmadan tabiki dediler, şu andada bu arkadaşlarımızdan kimisi yurt dışına çıktığından kimisi yeni forumu beklediğinden olmamıştı,

Bu olay ise aynen yukarıda anlatıldığı gibidir, Murat (ArmedA) sadece yardımcı olabilmek için bu yetkiyi kabul etmiştir kendisine ayrıca bu vesile ile bir kere daha teşekkür ediyorum,

Diğer mod olmak isteyen arkadaşlarımızda zaman içerisinde hala mod olmak istekleri devam ederse ihtiyaç halinde kendilerine teklifimizi götürürüz ve hala mod olmak istiyorlar iseler seve seve beraber çalışırız şimdiden onlarada yani yardımcı olmak isteyen bütün arkadaşlarımıza ayrıca teşekkürler ediyorum,

Ve görüyorumki biz artık bir aile olmuşuz ve birbirimize yardımcı olmayı arzuluyoruz bu çok zor başarılan bir durumdur bunu başardığımız içinde ayrıca mutluyum herkese ayrı ayrı teşekkürler.
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

- Similar topics