After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 77 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 77 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_lcapÖykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Voting_barÖykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_rcap 
boronzox
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_lcapÖykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Voting_barÖykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik

+3
haziran
render
slybee
7 posters

Beğenilme Oranı

Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_lcap43%Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_lcap14%Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_lcap14%Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_lcap29%Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Vote_rcap 29% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 7
Back

Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Empty Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik

Mesaj  slybee Ptsi 05 Mayıs 2008, 03:03

Öykü & Berk Evlerinin Önü

slybee
slybee
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : R-TV-C
Kullandığınız Programlar : Premiere, After Effects, Photoshop

Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Empty Geri: Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik

Mesaj  render Ptsi 05 Mayıs 2008, 03:24

21. saniyede kapıdan çıkmak olan kadının geniş ile yakın plan tutmuyor.

00:58 de genelden genele geçmesende yakın plana alsan daha akıcı olur diye düşünüyorum bilmem ne dersin ?

color daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

2:55 deki erkeğin saat değiştirmesi garip kaçmış :S

Son karede tekrar yakına geçmeseydin.

Planlarda pozisyonlar aynı olsa daha iyi. Kadın oturuyor kalkıyor sonra tekrar oturuyor. Ya geç kalksın yada tekrar oturmasın. El detayları falan girsen güzel olurdu. Ve birkaç şey daha işte. İlk izlediğimde göze batan şeyler bunlardı. Genel olarak klip güzel. Biraz daha oynayabilirsin ama üzerinde slybee kardeş. ellerine sağlık.
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Her türlü gazoz, kola, bira, şarap, şampanya vs gibi şişeler açılır...
Kullandığınız Programlar : Hemesen, IE, windows media player

Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik Empty Geri: Öykü & Berk Evlerinin Önü. Yine çok eğlendik

Mesaj  haziran Ptsi 05 Mayıs 2008, 03:29

Valla renderde böyle uzun uzun yorum yaptıysa bence söylediklerine rağmen kayda değer değerlerin üzerinde bir çalışma olmuş!

Bana görede KralTv de izlediğimiz kliplerden farkı yok gerçekten.

Color Correktion da ortama çok uygun ayarlanmış diye düşünüyordum renderin yorumunu okuyana kadar şimdi tekrar incelicem, diğer artılar akıcılık çok iyi, oyuncular çok iyi, kameraman çok iyi, kurgu çok iyi, 4x4 lük ellerinize ve emeğinize sağlık gerçekten gözüm bayram etti diyebilirim tabi bu benim kişisel düşüncem.

Benim oyun yukarıdan aşağı birinci seçenek oldu :GOODs:

Tabi render bu işin içinde profesyonel kurgucu olduğu için onun yorumunada saygım var bu yüzden tekrar incelemek istiyorum klibi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  render Ptsi 05 Mayıs 2008, 03:32

Toplarlanabilir bir çalışma haziran o yüzden uzun uzun yorum yaptım. Biliyorsun pek yorum işine karışmam aslında Smile Revizyon yapıldıkca güzelleşicek bir klip. Ama renklerde kesinlikle oynamalı ;) Ufak tefek detayları yazmadım zaten yorumumda. Şurda kesilmeliydi şurda şu girmeliydi diye. Sadece ilk gözüme batanlardı. Tekrar eline sağlık kardeş.

En son render tarafından Ptsi 05 Mayıs 2008, 03:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  haziran Ptsi 05 Mayıs 2008, 03:34

render demiş ki:Toplarlanabilir bir çalışma haziran o yüzden uzun uzun yorum yaptım. Biliyorsun pek yorum işine karışmam aslında Smile

Evet bunu biliyorum detaylı yorum yapman çalışmanın kayda değer olduğunu gösteriyor aksi halde kısaca geçerdin ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  render Ptsi 05 Mayıs 2008, 03:36

haziran demiş ki:
render demiş ki:Toplarlanabilir bir çalışma haziran o yüzden uzun uzun yorum yaptım. Biliyorsun pek yorum işine karışmam aslında Smile

Evet bunu biliyorum detaylı yorum yapman çalışmanın kayda değer olduğunu gösteriyor aksi halde kısaca geçerdin ;)

Güzel çalışma ;) Tabi eleştiri yapıyoruz ama birde bunun imkan meselesi var. O yüzdende sıkıntılar olmuş olabilir. İmkan olsa daha çok çekim yapılabilirdi.
render
render
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Mesaj  slybee Ptsi 05 Mayıs 2008, 05:06

Render, yorumların için çok teşekkürler, senin yorumların benim için önemli Smile Hazirancım sanada teşekkürler Smile beğendiğine sevindim :D Bu klip aslında, Kamera ve kurgu için yardım isteyen sınıf arkadaşlarımla beraber yaptığımız bir çalışma. Çekimleri çok eğlenceli geçti. Erkek oyuncularımız ve beyaz etekli kız arkadaşımız yabancı :D şarkı sözlerini söylemekte biraz zorlandılar, en çok eğlendiğimiz kısımda o oldu zaten :D Tekrar teşekkürler yorumlarınız için Smile
slybee
slybee
O Artık Bir Kalfa
O Artık Bir Kalfa

Meslek : R-TV-C
Kullandığınız Programlar : Premiere, After Effects, Photoshop

Mesaj  haziran Ptsi 05 Mayıs 2008, 13:28

slybee demiş ki:Render, yorumların için çok teşekkürler, senin yorumların benim için önemli Smile Hazirancım sanada teşekkürler Smile beğendiğine sevindim :D Bu klip aslında, Kamera ve kurgu için yardım isteyen sınıf arkadaşlarımla beraber yaptığımız bir çalışma. Çekimleri çok eğlenceli geçti. Erkek oyuncularımız ve beyaz etekli kız arkadaşımız yabancı :D şarkı sözlerini söylemekte biraz zorlandılar, en çok eğlendiğimiz kısımda o oldu zaten :D Tekrar teşekkürler yorumlarınız için Smile

Eğlenceli geçmiş bir okadarda eğlenmişsiniz demekki işin sırrı bu :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Mesaj  boronzox Ptsi 05 Mayıs 2008, 14:32

Mükemmel olmuş ya çok beğendim aynı kral tv dekiler gibi hatta mtv dekiler gibi de diyebiliriz :D
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  thefastdesign (Yasaklı) Ptsi 05 Mayıs 2008, 16:51

güzel bir calisma ama arkadasim eger klib cekiyorsun ozaman kayit formatin veya framerate in 25P (25progressiv olsun)...renkten haric haraketler daha soft olur...dahada bi sinemaya benzer...sinemada zaten 24p kullaniyorlar...ama tv icin eger güzel bir "FILMLOOK" olsun istiyorsan ozaman Progressiv cek veya sonradan rendere alinca interlaced degil Progressiv rendere al...

saygilarimla
thefastdesign (Yasaklı)
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Motion Graphic Designer

Mesaj  cezaa Paz 03 Mayıs 2009, 00:45

begendim yaw Smile))
güzel çalışma ...
cezaa
cezaa
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : öğr
Kullandığınız Programlar : adobe premiere pro 2

Mesaj  sinankul Ptsi 13 Eyl. 2010, 21:55

Gayet hoş olmuş...Emeğinize sağlık..
sinankul
sinankul
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : grafiker

- Similar topics