After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Selam herkese EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Selam herkese EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Selam herkese EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Selam herkese EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Selam herkese EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Selam herkese EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Selam herkese EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Selam herkese EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Selam herkese EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir :: 3 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Selam herkese Vote_lcapSelam herkese Voting_barSelam herkese Vote_rcap 
boronzox
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Selam herkese

3 posters

Selam herkese Empty Selam herkese

Mesaj  Misafir C.tesi 19 Haz. 2010, 05:13

Selamün Aleyküm öncelikle, çok önceden bestpstutorials-tr.blogspot.com girip photoshop derslerine bakmıştım, 3D yazı efektini görmüştüm ve kendi kendime, ah bende bu kadar zeka olsada keşke bende yapabilsem dedim Smile , dersi uygulamaya çalıştım beceremedim, sonra bunu nasıl yapıyolar bende yapmak istiyorum ama yapamıyorum diye üzgünce o sayfadan ayrılmıştım Smile bundan 7-8 ay önce filandı sanırım, sonra pes etmedim kendi kendimi geliştirirken aslında tasarımların kolay ama emekle olduğunu anladım sonra, googleden tekrar buldum siteyi, kafaya koydum o tasarımın aynısını yapacaktım Smile , sonra tasarımı uyguladım başardım ve mutlu oldum...

Özellikle hazirana çok teşekkürler çok güzel dersler hazırlamış, o kadar zaman harcamış anlatılması mümkün değil....

Birde içimde yer eden konulardan biri bunuda anlatmalıyım Smile

En güzel tasarımları yabancılar yapıyorlar ( emek veren herkes yapar kıskanmıyorum )
Ama Türkce destek forumlarında bile çoğu şey ingilizce, destek istiyorum farklı konulardan türk destek sitesinde ki yardımcılar ingilizce, destek programları ile yardımcı olduklarını sanıyorlar, ya ingilizce iyi bilmeyincede çok zaman kaybediyorsun...
Sırf en iyi tasarım ve programlar ingilizce olduğu için ingilizce öğreniyorum ve kimsede tavsiye etmedi hırs yaptım...
Bende türkçe yazılım ve derslerinde ön plana çıkıp...

http://psd.tutsplus.com/ gibi, türk yazılımcılarında site açıp kendilerini göstermelerini istiyorum...
Ama her şey emek..

Birde unutmadan şunu eklemek istiyorum aklıma takıldı...

Haziran gibi üstün tasarımları yayınlayan bir kişi neden free sitelerde derslerini yayınlıyor ...
kendi tasarım bilgisi ile olağanüstü bir site açabilir ama neden açmıyor bu soruda aklımda kaldı ...
Anonymous
Misafir
Misafir

Selam herkese Empty Geri: Selam herkese

Mesaj  boronzox C.tesi 19 Haz. 2010, 08:58

Kendi yağımızda hiçbir gider olmadan kaynayıp gidiyoruz biz dostum.Nedeni bu.Ki sitenin tasarımı free bir siteye göre çok iyi.Yani ara bence,bundan daha iyi bir forumotion bulamazsın.Bence bu bi yandan da sisteme atılan bi kazık.Bedava ama on numara.Üstelik bedava bi sitede bu kadar üye-bu kadar ders varsa bu da demek olur ki kalite de var.
Bir sürü domainli site var sonunda koccaman KOM yazıyor ama içleri boş.
Aramıza da hoşgeldin.Umarım bu hırsın devam eder. Smile
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  Misafir C.tesi 19 Haz. 2010, 09:06

Tabiki orası öyle, free siteler google PAGE RANK değeri yüksek olduğundan yapılan paylaşımlar daha ön plana cıkıyor ... kalitenizden şüphem yok Smile
Hani demek istediğim şuydu, daha etkileyici bi tarzlada aynı hizmeti vermeniz mümkün, şahsen aklıma şu geliyor, çok iyi tasarımcılar ama kendi tasarımlarına ait bir platforumda hizmet vermiyorlar ki bunu yapabilecek kişilersiniz.. tabi bu yanlızca bir görüşüm Smile bu soru bir çok kişinin aklınada eminim gelmiştir ...

Hoş bulduk, evet çok değerli paylaşımlar var forumda ve en güzelide bunlar türkçe Smile . emeği geçen herkese teşekkürler.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  boronzox C.tesi 19 Haz. 2010, 09:11

Güzel sözlerin için teşekkürler.
Ya biz öyle iddaalı bi site değiliz ki.
Yaptığımız işler tamam çok iyi.Yeni başlayanlar için tonla ders filan var.
Ama bunu mütevazi bi biçimde yapıyoruz.Fazlasında gözümüz yok.Ayrıca hizmet de vermiyoruz devlet kurumu gibi :D
İsteyen istediği gibi ders hazırlıyor.Hayrına.Hizmet değil de karşılıksız bir iyilik hepsi.

Hadi ders izle sen :D
İmzama tıkla bakim :D
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  Hale C.tesi 19 Haz. 2010, 13:42

Güzel düşünceler forum ve arkadaşlarımızın adına çok sevindim hani dersler ve çalışmalardan sebep yoksa bende hem kendim için aynı duyguları yaşıyorum Smile ;)
Hale
Hale
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : Yok

Mesaj  Misafir C.tesi 19 Haz. 2010, 14:13

Hazirana ulaşabilmek icin sayfanızın hayran sayfasına bile yorum yapmıştım ne olur bana bir ulaşacak mail verin diye Smile sonra forumu buldum bulduğumada sevindim artık bu tasarımları yapanlara soru sorabilirim Smile
haziran kendini nasıl geliştirmiş bu kadar iyi çok merak ediyorum ..
Şöyle düşünüyorum anlatılan dersleri uygulamam saatlerimi alıyor Smile .. karmaşık dersler birde, bu dersi anlatanlar hem anlıyorlar hemde teker teker sayfaya döküyorlar ... insanın tüm günü buna gider ki zaten o kadar bir zamanada sahip değilsiz.. gerçekten büyük emek var ömrünü veriyor insan Smile .. ve bizlerle paylaştığınız için biz sizin kadar ömür harcamadan Smile öğrenebiliyoruz Smile yoksa her şeyi teker teker çözmeye kalksak çok zor ... bu emekler öğrenmek isteyenler için büyük fırsat ve belirtiğim gibi türkçe olmaları ayrı bir şans .)

Photoshop iyice öğrenip, güzel tasarımlar ortaya koymak istiyorum, hayatta gerçekten değerli bir iş, tasarım hem değerli bir iş hemde çok büyük bi farklılık.. üretip oraya bir güzellik koyabilmek ...artık aranızdayım burda çok programda anlatımlar var şuanlık tek hedefim Photoshop, photoshop tan sonraki hedefim ise After Efek ama şuan en iyi şekilde kavramam lazım onun icin sizin yanınızdan ayrılmıcam Smile
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Paz 20 Haz. 2010, 02:37

CaSPeR^^ güzel sözlerin için teşekkürler Smile

Ama bu beni forum kurallarını hatırlatmam için yeterinde yumuşatmadı haberin olsun bu bir :D

İkincisi forum kuralalrımız gereği diğer mesajındada belirttiğim gibi tamam kalın harfler forum gmrüntüsünü ve okunurluğunu bozuyor, bu hoş bir durum değil.
Üçünsüsü konu ve mesaj başlıklarımızın ilk hafleri büyük olmalı, Türkçe imla kurallarınada dikakt ediyoruz.

Dçrdüncüsü sen bunu yapmadın ama ben yinede hatırlatayım dedim, forumda yasa dışı bilgi vbe yazılım paylaşmak yasak ;) Madem o kadar forum kurallarını bana tek tek yazdırdın bunuda ekleyim istedimkulağa küpe misali Smile

Beşincisi ve son olarak aramıza hoşgeldin yukarıdaki kurallarımızı çok iyi anlayabilecek kapasitede birisi olduğun belli oluyor umarım beni hayal kırıklığına uğratmazsın aksi halde yerli malı kanat hediyelerimizden yararlanabilme şansına sahip olursun :D

Şimdilik ben mesajlarını editledim kilitlememek için bundan sonra bana zahmet verme lütfen ;)
Bitti... :D
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Misafir Paz 20 Haz. 2010, 05:09

Forum kuralları 8 büyük harf ve kalın yazmak yasak...Ama olmadı ya, sizin gibi bi tasarımcı ile tanışmam böyle olmamalıydı tüm konularım ikazla dolu şansa bak Smile bundan sonra forum kurallarına uyarak kendimi affetireceğim Smile
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj  haziran Paz 20 Haz. 2010, 15:56

Valla forum kuralları olmazsa olmazlarımızdandır, affettirirsen mulu oluruz gül gibi geçiniriz, yeni tasarımlara yol alırız :D
Ama ben tasarımcı değilim sadece bildiklerimi ve öğrendiklerimi size aktarıyorum ;) gördüğün gibi gayette mütevaziyim değilmi :b12:
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

- Similar topics