After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
PhotoShop CS3 10 Beta EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
PhotoShop CS3 10 Beta EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
PhotoShop CS3 10 Beta EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
PhotoShop CS3 10 Beta EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
PhotoShop CS3 10 Beta EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
PhotoShop CS3 10 Beta EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
PhotoShop CS3 10 Beta EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
PhotoShop CS3 10 Beta EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
PhotoShop CS3 10 Beta EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
PhotoShop CS3 10 Beta Vote_lcapPhotoShop CS3 10 Beta Voting_barPhotoShop CS3 10 Beta Vote_rcap 
boronzox
PhotoShop CS3 10 Beta Vote_lcapPhotoShop CS3 10 Beta Voting_barPhotoShop CS3 10 Beta Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

PhotoShop CS3 10 Beta

3 posters

PhotoShop CS3 10 Beta Empty PhotoShop CS3 10 Beta

Mesaj  imdat Perş. 06 Ara. 2007, 17:35

PhotoShop CS3 10 Beta
Photoshop son sürümü olan CS 3 icin Beta versiyonunu yayinladi..
Denemek bakmak isteyen, ilgilenen arkadaslar icin linkler asagida..

http://rapidshare.com/files/8346836/...p_10.part1.rar
http://rapidshare.com/files/8347489/...p_10.part2.rar
http://rapidshare.com/files/8347921/...p_10.part3.rar
http://rapidshare.com/files/8348085/...p_10.part4.rar

ALINTI

En son tarafından Cuma 07 Ara. 2007, 10:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci

PhotoShop CS3 10 Beta Empty Geri: PhotoShop CS3 10 Beta

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 00:18

Adobe'nin sayfasina baktim fakat konu ile ilgili bir duyuru goremedim. Bu beta dedigimiz program yoksa bildigimiz CS3'un ilk basta cikardigi beta olabilir mi?
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  haziran Cuma 07 Ara. 2007, 01:28

İmdat biliyo buranın crackli warez türü paylaşımlar yapmadığımızı bi bildiği vardır heralde açıkladığı zaman anlarız ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 01:57

haziran demiş ki:İmdat biliyo buranın crackli warez türü paylaşımlar yapmadığımızı bi bildiği vardır heralde açıkladığı zaman anlarız ;)
Ondan kuşkum yok elbet.. Arkadaşımız güzel paylaşımlar sunan ve forumda saygı duyduğum insanlar arasında... Birçoğunuz gibi.. yanlış bir hareket yapmayacağına eminim yani. Benim tek merak ettiğim beta konusunda yanılıyor olma durumunun olup olmadığı... Adobe sitesini günlük olarak takip ediyorum.. hiç denk gelmedi bana... acaba kaçırmış olabilirmiyim diye düşündüm...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  haziran Cuma 07 Ara. 2007, 01:59

HeartBreaker demiş ki:
haziran demiş ki:İmdat biliyo buranın crackli warez türü paylaşımlar yapmadığımızı bi bildiği vardır heralde açıkladığı zaman anlarız ;)
Ondan kuşkum yok elbet.. Arkadaşımız güzel paylaşımlar sunan ve forumda saygı duyduğum insanlar arasında... Birçoğunuz gibi.. yanlış bir hareket yapmayacağına eminim yani. Benim tek merak ettiğim beta konusunda yanılıyor olma durumunun olup olmadığı... Adobe sitesini günlük olarak takip ediyorum.. hiç denk gelmedi bana... acaba kaçırmış olabilirmiyim diye düşündüm...

Bende denk gelmedim bi yerde haberinide görmedim ama belki daha taze dumanı üstünde bir sürümdür böyle olabilir belki Rolling Eyes
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 02:03

haziran demiş ki:
HeartBreaker demiş ki:

Bende denk gelmedim bi yerde haberinide görmedim ama belki daha taze dumanı üstünde bir sürümdür böyle olabilir belki Rolling Eyes
Ben 2008 yazından önce Adobe ürünlerinde yeni versiyon beklemiyorum açıkçası.. CS3 zaten yazın çıktı.. daha dumanı üstünde... eğer para kazanmak istiyorlarsa ki istiyorlar, eminim 1 yıl sonrasına çıkarırlar.. her zaman olduğu gibi Smile

Vay be.. Photoshop 4 ile başlamıştım :D ve Flash 3'ü duymuş ama Flash 4 çıktığında da ona başlamıştım.. yıllar ne çabuk geçti...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  imdat Cuma 07 Ara. 2007, 10:29

merhaba arkadaşlar ben bunu çok duyulan bir sitenin ps bölümünden aldım.bakıyodum siteye işime yrayacak şeyler varmı diye gördüm bunu dedim herhalde işinize yarar paylaşayım dedim.zaten sitede full,warez gibi paylaşımların yapılmasıda yasak.zaten bu paylaşımıda yapan bir site yönetici eğer bir site yöneticisi böyle bir programı yayınlıyorsa full programlaın yasak olduğu sitede sanırım bir sorun yok.zaten bu sitede haziran ın girdiği bir site.ben işine yarayacaklar için indirin derim bir sorun yoktur sonuçta bir site yönetici yayınlamış bunu full,warez paylaşımların yasak olduğu sitede yöneticinin kaçak paylaşım yapması saçma o yüzden sorun yok derim ben ;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 11:51

imdat demiş ki:merhaba arkadaşlar ben bunu çok duyulan bir sitenin ps bölümünden aldım.bakıyodum siteye işime yrayacak şeyler varmı diye gördüm bunu dedim herhalde işinize yarar paylaşayım dedim.zaten sitede full,warez gibi paylaşımların yapılmasıda yasak.zaten bu paylaşımıda yapan bir site yönetici eğer bir site yöneticisi böyle bir programı yayınlıyorsa full programlaın yasak olduğu sitede sanırım bir sorun yok.zaten bu sitede haziran ın girdiği bir site.ben işine yarayacaklar için indirin derim bir sorun yoktur sonuçta bir site yönetici yayınlamış bunu full,warez paylaşımların yasak olduğu sitede yöneticinin kaçak paylaşım yapması saçma o yüzden sorun yok derim ben ;)
Anlıyoruz seni arkadaşım bu konuda zaten senden şüphemiz olmadı hiç. Merak ettiğimiz şey bu beta versiyonu bildiğimiz CS3 betası mı yoksa CS3 yenileniyor da onun betası mı? indirip kurdun mu?
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  imdat Cuma 07 Ara. 2007, 12:07

HeartBreaker demiş ki:
imdat demiş ki:merhaba arkadaşlar ben bunu çok duyulan bir sitenin ps bölümünden aldım.bakıyodum siteye işime yrayacak şeyler varmı diye gördüm bunu dedim herhalde işinize yarar paylaşayım dedim.zaten sitede full,warez gibi paylaşımların yapılmasıda yasak.zaten bu paylaşımıda yapan bir site yönetici eğer bir site yöneticisi böyle bir programı yayınlıyorsa full programlaın yasak olduğu sitede sanırım bir sorun yok.zaten bu sitede haziran ın girdiği bir site.ben işine yarayacaklar için indirin derim bir sorun yoktur sonuçta bir site yönetici yayınlamış bunu full,warez paylaşımların yasak olduğu sitede yöneticinin kaçak paylaşım yapması saçma o yüzden sorun yok derim ben ;)
Anlıyoruz seni arkadaşım bu konuda zaten senden şüphemiz olmadı hiç. Merak ettiğimiz şey bu beta versiyonu bildiğimiz CS3 betası mı yoksa CS3 yenileniyor da onun betası mı? indirip kurdun mu?

yok kurmadım ben cs2 kullandım ve çok seviyorum o yüzden değiştirmek isteyen olursa diye eklemedim ps sini.
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 13:49

imdat demiş ki:yok kurmadım ben cs2 kullandım ve çok seviyorum o yüzden değiştirmek isteyen olursa diye eklemedim ps sini.
Hmm tamam sorun şimdi anlaşıldı.. benim tahmin ettiğim şey bu.. sen eski bir konu başlığı bulmuşsun gezdiğin sitede. CS3 ilk çıktığı zamanlarda yazılan bir başlık.. bu beta onun beta :D neyse sorun çözüldü.. Arkadaşım bu CS3 beta'dan çıkalı aylar oldu... PS CS3 ve PS CS3 Extended olarak iki versiyonu var artık... eğer ram ve işlemcin kuvvetli ise PS CS3 veya Extended'a geçmeni tavsiye ederim.. Extended ile video dosyalarıyla da uğralabiliyorsun ;)
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  imdat Cuma 07 Ara. 2007, 13:56

yok benim zaten ps de video larla bi işim yok zaten ;) olduğunda zten gif e çevirip image ready de ayarlayabiliyorum
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

- Similar topics