After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
Ekran Klavyesi???Acill.. EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir :: 3 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
Ekran Klavyesi???Acill.. Vote_lcapEkran Klavyesi???Acill.. Voting_barEkran Klavyesi???Acill.. Vote_rcap 
boronzox
Ekran Klavyesi???Acill.. Vote_lcapEkran Klavyesi???Acill.. Voting_barEkran Klavyesi???Acill.. Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

Ekran Klavyesi???Acill..

3 posters

Ekran Klavyesi???Acill.. Empty Ekran Klavyesi???Acill..

Mesaj  yalnizkurt09 Paz 15 Kas. 2009, 00:16

SA
Öncelikle aranızda bi süre yoktum çünkü makinam evde değil garantide bu yüzden arada sırada giriyorum.İns fazla bişey kaçırmamısımdır.
Nese;
Arkadaslar benim kafama takılan bişeyler var bunları biraz çözdüm ama sizdende yardım almak istiyorum.Şİmdi keylogger li bi makina var ve bu makinda yazışılması lazım ama keylgr a yakalanılmadan.Bende şöle bi çözüm üretim eğer flashada bi ekran klavyesi yapıp bunun ekrana yazdığı harfleri ascii ye cevirmeden; yani ekrana "a" yazdırmak için a yı tıkladığında
ekran a nın önceden yapılmıs bitmap ini koymasını,"b" ye tıkladığında ise bunun yanına b nin bitmap ini yerleştirirse keylogrr ayakalanmıyacağını düşünüyorum. tabi a ya bi değer tanımlayıp a yı tıkladığında ise ekrana o bitmap i koyup yandaki dynamic text te de onun değerini yazması. Anlata bildim mi bilmiyorum. Arkadaşlar acil ihtiyacım var makinam gelince ilk uğraşacağım şey. Sizden yardım bekliyorum.Benim için önemli. bu konuda ufak bi bilgisi veya bana yardım edebilecek olanlarda pm den konusup, msn ni ekleyip daha rahat da konusailriz.Yada buna benzer elinde klavye calısması olan varsa uploadlarsa sevinirim

Demek istediğimi şu ss ile açıklıyayım;
Burada, altta ekran klavyesi, sol taraftaki harflerin dizildiği alan, sağtaraftakide değerlerin yazıldığı dynamic text (örneğin; a nın değeri =1, b nin değeri=2)

Ekran Klavyesi???Acill.. Adsz_2

Yardımlarınızı bekliyorum bu çalışmada esas alınan keyloger a yakalanmadan yazı yazabilmek.
Cevaplarınız bekliyorum...İLGİLENE HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...Acil lazım...

______________----------SELAMETLE----------________________
yalnizkurt09
yalnizkurt09
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : NVidia Kontrol paneli

Ekran Klavyesi???Acill.. Empty Geri: Ekran Klavyesi???Acill..

Mesaj  boronzox Paz 15 Kas. 2009, 12:27

Kaspersky 2010'da sana klavye var.
boronzox
boronzox
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : Friilens
Meslek : Moşın Dizaynır
Kullandığınız Programlar : After Effects CS4

Mesaj  yalnizkurt09 C.tesi 21 Kas. 2009, 22:14

Malesef böyle çözümlere gidemiyorum bana bu konuda flash da yardım gerek.Neysae ilgin için saol

Pekala kaspersky daki klavye nasıl calısıyor? Yani keylog gb izleme programına yakalanması lazım karakterleri ascii ye cevirmeden bitmap ler üstünden yazısmak benim yapmak istediğim. pc karakter bilgilerine ulaşmıyacak
yalnizkurt09
yalnizkurt09
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : Öğrenci
Kullandığınız Programlar : NVidia Kontrol paneli

Mesaj  temmuzss C.tesi 03 Tem. 2010, 15:48

yalnizkurt09 demiş ki:Şİmdi keylogger li bi makina var ve bu makinda yazışılması lazım ama keylgr a yakalanılmadan.Bende şöle bi çözüm üretim eğer flashada bi ekran klavyesi yapıp bunun ekrana yazdığı harfleri ascii ye cevirmeden; yani ekrana "a" yazdırmak için a yı tıkladığında
ekran a nın önceden yapılmıs bitmap ini koyması

merhaba
keylogger genel olarak klavyede basılan tuşları kaydeder. yani fontları bitmap göstermene gerek yok, klavye ile girilmediği sürece keylogger anlamayacaktır lakin peşinde KGB CIA vs varsa ekran görüntülerinden bitmap olsa bile okurlar Smile doğrulama kodlarının eciş bücüş yapılması da bu yüzdendir.

kısacası flashta alfabeyi oluştur ve düğmelerin üzerine tıklandığı zaman bir değişkene harf ekle.
ezberden yazıcak seviyede değilim ama mesela a yazan düğmeye tıklayınca, harf_a.onrelease { metin = metin + "a" } gibi bişey olabilir.
gönder'e basınca da metin değişkenini gönderirsin.

bence böyle bir mantık işini görür.
kolay gelsin
temmuzss
Daha Yeni
Daha Yeni

Meslek : grafiker

- Similar topics