After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları
Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Şu an ya üyemiz değilsiniz yada giriş yapmadınız, tüm imkanlarımızdan yararlanamıyorsunuz!
Üyemiz iseniz aşağıdaki bağlantılarımızdan Giriş yaparak, üyemiz değilseniz Kayıt olarak kısıtlamayı kaldırabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Yıldız Sinema Günleri
FX home visuanlab EmptySalı 25 Ocak 2022, 16:12 tarafından ytusinema

» epic games reklamı
FX home visuanlab EmptyPerş. 12 Eyl. 2019, 14:02 tarafından ainoslu.22

» Hesap silimi ya da banlanma
FX home visuanlab EmptyC.tesi 31 Ağus. 2019, 09:04 tarafından gariban

» 10. Yıldız Kısa Film Festivali Geliyor!
FX home visuanlab EmptyPaz 14 Mayıs 2017, 10:38 tarafından ytusinema

» After Effects Uzmanı Aranıyor (Ankara)
FX home visuanlab EmptyCuma 14 Nis. 2017, 13:58 tarafından Kün Medya Yapım

» İÇERİ BAK LÜTFEN KAFAYI YİCEM
FX home visuanlab EmptySalı 11 Nis. 2017, 10:55 tarafından korsankirici

» After Effects - Neon Text Efekti - Ders 8
FX home visuanlab EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:32 tarafından theyamak

» After Effects - Tanıtım Animasyonu Kurumsal - Ders 7
FX home visuanlab EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

» After Effects - Retro Intro Yapımı - Ders 6
FX home visuanlab EmptyPerş. 30 Mart 2017, 15:31 tarafından theyamak

Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 61 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 61 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 1614 kişi Paz 10 Tem. 2016, 20:42 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 12710 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ceren0

Kullanıcılarımız toplam 60796 mesaj attılar bunda 6689 konu
En iyi yollayıcılar
haziran
FX home visuanlab Vote_lcapFX home visuanlab Voting_barFX home visuanlab Vote_rcap 
boronzox
FX home visuanlab Vote_lcapFX home visuanlab Voting_barFX home visuanlab Vote_rcap 
Hale
olivon
render
alpino
Joker
aloha34
mobidik
ypr

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde After Effects, Photoshop Dersleri, 3DS Max Bilgi Paylaşım Forumları adresi saklayın ve paylaşın

FX home visuanlab

5 posters

FX home visuanlab Empty FX home visuanlab

Mesaj  imdat Salı 04 Ara. 2007, 16:03

fx home nin güzel paylaşımları vardır demo sayfasındaki download linklerinin hepsi orada farklı programlarda var indirebilirsiniz ;)ayryetten sitede plugin ve silah sesleri dğeişk sesleRde bulunmaktadır
i BENİM ÖNERDİĞİM PROGRAM ORADA LACİVERT RENKLİ VİSUANLAB STUDİO YAZIYO İNDİRİN ONU İSTEDİĞİNİZ İŞİNİZE YARAYAN PROGRAM VARSA İNDİREBİLİRSİNİZ ORADA . demo arşiv linki: http://fxhome.com/products/demo
buda web sitesi: http://fxhome.com/
Hazır Video FX efektleri barındıran bir program. Seçtiğiniz video
dosyasının üzerinde değişik efektler uygulayabiliyorsunuz. Özellikle
ışık efektleri görülmeye değer.Video edit konusunda oldukça gelişmiş
özelliklere sahip, kullanımıda oldukça kolay olan bir yazılım indir
programı halledersin gerisiniFX home visuanlab Gear_wink2

En son tarafından Salı 04 Ara. 2007, 16:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Meslek : öğrenci

FX home visuanlab Empty Geri: FX home visuanlab

Mesaj  haziran Salı 04 Ara. 2007, 16:05

Bu cracklimi imdat rapidden vermişsinde bu konudaki hassasiyetimizi biliyosun bu yüzden bende orjinal adresi vereceksin diye tahmin ediyordum Rolling Eyes
Mutlaka demo vermişsindir ama genede orjinal adresini verebilme şansımız varmı :kahve-:

En son tarafından Salı 04 Ara. 2007, 16:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  imdat Salı 04 Ara. 2007, 16:07

sendende bişey kaçmaz ya dedim arkadaşlara torpil yapam bırakmadın yaa nese artık değiştiriyorum linki :D:D
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  haziran Salı 04 Ara. 2007, 16:12

imdat demiş ki:sendende bişey kaçmaz ya dedim arkadaşlara torpil yapam bırakmadın yaa nese artık değiştiriyorum linki :D:D

Ehuehhee kurtulan olmadı şu ana kadar Laughing

Paylaşımın güzel hemen inceliyorum efenim ;)
haziran
haziran
Admin
Admin

Meslek : Admin! :D
Kullandığınız Programlar : After Effects, Premiere, Photoshop, Dreamweawer, (Birazda illustrator, Flash, Edius, Cinema4D, Max)

Mesaj  imdat Salı 04 Ara. 2007, 16:34

aslına bakarsan ben bunu indirdim daha önce gerçekten çok beğendim fakat particleıllusion la tanıştım gerek kalmadı bu programda bir alternatif ama benim tercihim p.i oldu ben kullanma yöntemim şöyle bu şekil programları efekti seçiyourum timelinde zamanını ayarlıyorum arkası transperent şekilde tga olarak alıyorum ve ae ye atıyorum budar video çalışması yapmadım bununla da ama illede bunula çalışamk istiyosan alsana video dersleri :D http://fxhome.com/support/video-tutorials/category/3/effects programı anlatma maskeleme vs tüm dersler orada sanıyorum :D bak bi yinede siteyi dolaş işine yarayacak şeyler bulursun ;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  imdat Salı 04 Ara. 2007, 16:41

aefx demiş ki:

Sağol dostum burada gerekli herşey varmış gözümden kaçmış Laughing

o sitede gerekli herşey var senin de dediğin gibi :D ;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  mobidik Çarş. 05 Ara. 2007, 20:47

Ben bu programı buldum "FXhome VisionLab Studio 10" olaması gerek..Ama çalışma mantığı nasıl bilmiyorum..burdan yardımcı olalım birbirimize..
Valla videolarını falan izledim çok güzel görünüyor..Dersler kısmına bakıyorum şimci..(edit:netteki dersler bunlar,dersler bende değil yani)
İsteyen olursa pm atsın bana :D
mobidik
O Artık Bir Usta
O Artık Bir Usta

Meslek : kelseM

Mesaj  imdat Perş. 06 Ara. 2007, 12:25

ya arkadaşalar sitede tutoriollar hariç online indirmeden ışın kılıcı maskeleme bluebox(yeşilperde) vs daha bir çok ders veryolarlar mantığını bu şekilde kavrayabilirsiniz ben derim tutorillardan hariç derslere de bakın bulursunuz sitede var yaa ben bi kere rastlamıştım derslere. ;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Joker Perş. 06 Ara. 2007, 12:36

Ben bu programın ful halini bulmak için çok uğraşmıştım.. ve 4 ay sonunda ddl olarak buldum ve parayla üye olup o siteden indirmiştim. Çok sağlam program. Param olsaydı o anda direk 250-300$ her ne kadarsa verir alırdım.
Tutoriallar varmı başksa sitelerde bilmiyorum.. Bakmak lazım tabiki. fxhome sitesindeki demolar harika valla... Kısa zamanda öğrenip sizlerle de bildiklerimi paylaşmak isterim. Bu arada öğrenen arkadaşlar olur da paylaşırsa da süper olur Smile
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Varsa Çalıştığınız Firma : MorpHAN Software and Web Design
Meslek : Web Designer
Kullandığınız Programlar : FL, DW, PS, .NET, AE, PR, Vegas, 3DSmax

Mesaj  imdat Perş. 06 Ara. 2007, 13:55

HeartBreaker demiş ki:Ben bu programın ful halini bulmak için çok uğraşmıştım.. ve 4 ay sonunda ddl olarak buldum ve parayla üye olup o siteden indirmiştim. Çok sağlam program. Param olsaydı o anda direk 250-300$ her ne kadarsa verir alırdım.
Tutoriallar varmı başksa sitelerde bilmiyorum.. Bakmak lazım tabiki. fxhome sitesindeki demolar harika valla... Kısa zamanda öğrenip sizlerle de bildiklerimi paylaşmak isterim. Bu arada öğrenen arkadaşlar olur da paylaşırsa da süper olur Smile

hocam ayıp ettin nediye okadar uğraşıyon pm den atayım sana istiyosan yahu programın fullünü içinde keyi var hallederiz ayıp ettin biz burada neciyiz.Smile;)
imdat
imdat
Şimdilik Azimli
Şimdilik Azimli

Mesaj  Joker Perş. 06 Ara. 2007, 14:14

imdat demiş ki:hocam ayıp ettin nediye okadar uğraşıyon pm den atayım sana istiyosan yahu programın fullünü içinde keyi var hallederiz ayıp ettin biz burada neciyiz.Smile;)
Arkadaşım çok teşekkürler düşündüğün için. Saol.. ben zaten indirdim... bu dediğim olay bundan aylar önce daha hiçbir yerde rapid linki bile yokken gerçekleşen fxHome'un ilk yayginlasmaya basladigi zamanlardi. 2006 baslarindan bahsediyorum yani... cok sukur artik var elimde.. ama bu sefer de zaman olmadı çalışacak :D hehe neyse.. gideyim yerleşeyim de yeni mekanıma.. ondan sonra bakacaz artık AE'ye de buna da.. hepsine Smile

aefx demiş ki:Hocam bu ddl programlara nette çok rastlıyorum bu ne ddl demek oluyor cahilliğimizi mazur görüp bilgilendirirseniz sevinirim

Arkadaşım bu DDL'in açılımı Direct Download Link oluyormuş. usenet.com sitesine para ile üye olmuş ve böylece downloadı gerçekleştirmiş oldum. DDL linklerini torrent gibi de düşünebiliriz. bir download etme dosyası indiriliyor.. kendi arama motorları da var.. Download Leecher mıydı neydi adı unuttum. herneyse işte.. bu indirdiğin dosyayı kendi download aracına aktarıp indiriyorsun. hız çok iyi ve ne ararsan bulunuyor... Şu anda yaklaşık 1 yıldır rapid'e üyeyim.. usenet kullanmıyorum belki ama usenet o zamanlar da iyiydi şimdi de iyi... ama saolsun rapid forum siteleri de çoğalınca rapid'de de bulamadık şey kalmaz oldu...
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  Joker Cuma 07 Ara. 2007, 00:23

aefx demiş ki:Sağol hocam bu aydınlatıcı bilgi için hep nedir bu diye sorardım kendime ama araştırmadım hiç hep es geçtim bunla uğraşılmaz diye gerçektende uğraşılmaz ama rapid varken :D
evet simdilik oyle gorunuyor. rapid varken ugrasilmaz tabiki.. hele uyelik de varsa cok rahat oluyor. fakat 5 gunluk 25GB download siniri olmasi bazen karin agrisi olabiliyor... ne var sınırsız yapsalar :D cok sey mi istiyorum? :D
Joker
Joker
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj  boronzox C.tesi 06 Eyl. 2008, 04:15

Bu fx home çok güzel bir program teşekkürler :GOODs:
boronzox
boronzox